Придонеси на корисникот Lixer

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

  • 11:07, 6 август 2012 разл истор +668 Н Корисник:LixerСоздадена страница со: {{Babel|sv|en-2|no-2|da-2|nn-1|fi-1|{{CONTENTLANGUAGE}}-0}} '''Lixer''', Swedish user from the Swedish Wikipedia. I will probably not be active here. P... тековно