Корисник:Lixer

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Викикниги:Вавилон
Предлошка:Корисник sv
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
Предлошка:Корисник no-2Предлошка:Корисник da-2Предлошка:Корисник nn-1Предлошка:Корисник fi-1
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
Пребарајте ги корисничките јазици

Lixer, Swedish user from the Swedish Wikipedia. I will probably not be active here.

Please leave a message on my talk page if you want something. If you need a quick response, you should contact me on my Swedish talk page or my English talk page.


Animated-Flag-Sweden.gif Swedish Wikipedia (Talk)

Animated-Flag-United-Kingdom.gif English Wikipedia (Talk)