Придонеси на корисникот Jalexander-WMF

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Оваа сметка е глобално заклучена. Повеќе информации ќе најдете во подробностите за глобалната сметка.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

16 април 2015

12 јануари 2012

28 октомври 2011

27 мај 2011

14 април 2011

18 јануари 2011

4 декември 2010

17 ноември 2010

6 октомври 2010

29 септември 2010

16 септември 2010

2 септември 2010