Разговор со корисник:84.21.219.6

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Анонимен кориснику, престани со вандализирање на страниците и зачувај си го твоето мислење за себе. Ова се Викикниги, така да тука е застапено само мислењето на авторот на самата книга. Бојан 13:34, 4 Јуни 2006 (UTC)


Ова е разговорна страница со анонимен корисник кој сè уште не создал корисничка сметка или не ја користи. Затоа мораме да ја користиме неговата бројчена IP-адреса за да го препознаеме. Една ваква IP-адреса може да ја делат повеќе корисници. Ако сте анонимен корисник и сметате дека кон вас се упатени нерелевантни коментари, тогаш создајте корисничка сметка или најавете се за да избегнете поистоветување со други анонимни корисници во иднина.