Разговор со корисник:Wim b

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
it-N Questo utente può contribuire con un livello madrelingua in italiano.
en-2 This user has intermediate knowledge of English.
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
Корисници по јазик
Talk: my user talk on it.wikt
Info: my user page on Meta

You can contact me also :

Започнете разговор со Wim b

Започни разговор