Разговор со корисник:Pathoschild

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
en-N This user has a native understanding of English.
fr-N Cet utilisateur a pour langue maternelle le français.
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
Корисници по јазик

Redirect arrow without text.svgm:Разговор со корисник:Pathoschild

Започнете разговор со Pathoschild

Започни разговор