Разговор со корисник:Марија~mkwikibooks

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Вашата сметка ќе биде преименувана[уреди]

04:43, 18 март 2015 (CET)

Направено е преименување[уреди]

06:42, 17 април 2015 (CEST)