Разговор со корисник:Бојан~mkwikibooks

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Зборувајте со мене тука! Поздрав.

Вашата сметка ќе биде преименувана[уреди]

04:43, 18 март 2015 (CET)

Направено е преименување[уреди]

06:42, 17 април 2015 (CEST)