Разговор:On Macedonian Matters

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Браво[уреди]

Браво, убаво направено со преводот. Сега можеби треба да го шириме (или да референцираме до него) Корисник:Muad'Dib

Петтата статија не е довршена, и ни треба добар систем на референци, како што има во статијата на македонски. --Filip M 13:17, 18 Април 2006 (UTC)