Разговор:Почетна страница

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

„Почетна страна“ треба да се преправи во „Почетна страница“ 62.162.243.22 17:12, 31 Март 2006 (UTC)

Страницава е одлична! Мерак да ти е да ,,пишуваш книги". Бојан 14:14, 16 Април 2006 (UTC)
Одлична работа! Браво. --Filip M 14:41, 17 Април 2006 (UTC)