Разговор:Одговор на ГШ на НОВ и ПОМ на приговор од АНОКМ

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Овој историски документ треба да се премести во викиизвор (Zdravko 17:11, 19 август 2011 (CEST))Одговори[одговори]