Предлошка:LQT-објава увезена од корисникот со различен опис

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова е објава на корисникот [[User:{{{authorUser}}}|{{{authorUser}}}]], кој на неа е потпишан како [[User:{{{signatureUser}}}|{{{signatureUser}}}]].