Предлошка:Infobox

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Padlock.svg Овој високоризичен шаблон е заштитен заради неговата подложност на вандализам. Дискутирајте можни промени на страната за разговор. Може да користите {{уредување заштитена}} на страницата за разговор за да побарате од некој администратор да уреди нешто во ваше име или некоја слична услуга.