Корисник:Vanished user jfyedt7

Од Wikibooks
(Пренасочено од Корисник:Vit Koz)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
Корисници по јазик