Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
 • Корисничко име: YiFeiBot
 • Зачленет: 15:01, 27 мај 2013 (пред 9 години)
 • Вкупно уредувања: 1.871.871
 • Број на приврзани сметки: 751
 • Глобална група: Глобални ботови
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wiktionary.org20:05, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
ab.wikipedia.org06:44, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)17
ab.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org07:51, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)90
ady.wikipedia.org08:31, 12 април 2016создадена со најавување(?)6
af.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)493
af.wikibooks.org12:36, 4 август 2015создадена со најавување(?)8
af.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)26
af.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)26
ak.wikipedia.org11:53, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)5
ak.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org13:20, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)26
am.wikipedia.org13:43, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)86
am.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)11
ang.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)112
ang.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)9
an.wikipedia.org13:35, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)488
an.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)20
arc.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)87
ar.wikipedia.org14:37, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)44.753bot
ar.wikibooks.org06:09, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ar.wikinews.org13:06, 4 август 2015создадена со најавување(?)1.674
ar.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)1.507
ar.wikisource.org19:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ar.wikiversity.org08:24, 1 април 2016создадена со најавување(?)140
ar.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)38
arz.wikipedia.org13:28, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)3.984
ast.wikipedia.org13:23, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)7.772
ast.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)36
as.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)369
as.wikisource.org03:34, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
as.wiktionary.org20:05, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
atj.wikipedia.org14:13, 28 мај 2021создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org08:00, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)64
av.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org13:37, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)48
ay.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)5
azb.wikipedia.org19:48, 11 август 2015создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org13:25, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)3.961extendedconfirmed
az.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
az.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)194
az.wikisource.org19:47, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
az.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)93
ban.wikipedia.org14:13, 28 мај 2021создадена со најавување(?)2
ban.wikisource.org07:35, 24 јули 2021создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org13:36, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)280
bat-smg.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)343
ba.wikipedia.org11:53, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)2.806
bcl.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)719
be-tarask.wikipedia.org14:48, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)582
be.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)6.638autoreview
be.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
be.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)38
be.wikisource.org02:11, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
be.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)29
bg.wikipedia.org14:36, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)834extendedconfirmed
bg.wikibooks.org06:10, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
bg.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)293
bg.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)338
bg.wikisource.org12:31, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
bg.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)14
bh.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)1.936
bh.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)8
bi.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org08:17, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)149
bm.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)15
bm.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
bn.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
bn.wikisource.org12:31, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
bn.wikivoyage.org14:15, 28 мај 2021создадена со најавување(?)0
bn.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)19
bo.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)80
bo.wiktionary.org20:03, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org07:12, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)203
br.wikipedia.org13:25, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
br.wikiquote.org12:31, 4 август 2015создадена со најавување(?)31
br.wikisource.org18:59, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
br.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)66
bs.wikipedia.org13:23, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
bs.wikibooks.org06:08, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
bs.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)769
bs.wikiquote.org06:22, 3 август 2015создадена со најавување(?)537
bs.wikisource.org12:31, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
bs.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)12
bug.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)273
bxr.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)47
ca.wikipedia.org13:20, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)683
ca.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)45
ca.wikinews.org13:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)2.963
ca.wikiquote.org06:04, 3 август 2015создадена со најавување(?)11
ca.wikisource.org19:33, 3 август 2015создадена со најавување(?)185
ca.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)18
cbk-zam.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)1.543
cdo.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)34
ceb.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)100.993
ce.wikipedia.org06:45, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)34.132
chr.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)41
chr.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)9
ch.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)2
chy.wikipedia.org13:47, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)25
ckb.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)588
commons.wikimedia.org15:01, 27 мај 2013нова сметка(?)1.068.359bot, filemover
co.wikipedia.org13:33, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)154
co.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)32
crh.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)76
cr.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)15
cr.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)264
csb.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)5
cs.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)202
cs.wikibooks.org06:10, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
cs.wikinews.org13:03, 3 август 2015создадена со најавување(?)711
cs.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)413
cs.wikisource.org19:33, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
cs.wikiversity.org23:35, 14 март 2016создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)29
cu.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)85
cv.wikipedia.org13:36, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)5.065
cv.wikibooks.org06:10, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.246
cy.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
cy.wikiquote.org06:00, 3 август 2015создадена со најавување(?)173
cy.wikisource.org12:31, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
cy.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)29
da.wikipedia.org12:26, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)1.360
da.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
da.wikiquote.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)65
da.wikisource.org12:31, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
da.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)43
de.wikipedia.org12:23, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)6.345autoreview, bot
de.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
de.wikinews.org13:06, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
de.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org02:23, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
de.wikiversity.org19:51, 27 февруари 2016создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org16:53, 18 октомври 2014создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org13:29, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)181
dsb.wikipedia.org11:53, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)19
dty.wikipedia.org14:14, 28 мај 2021создадена со најавување(?)8
dv.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)0
dv.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)5
dz.wikipedia.org13:34, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)13
dz.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org13:32, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)14
el.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)900extendedconfirmed
el.wikibooks.org06:09, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
el.wikinews.org13:05, 3 август 2015создадена со најавување(?)2.162
el.wikiquote.org06:05, 3 август 2015создадена со најавување(?)80
el.wikisource.org19:41, 3 август 2015создадена со најавување(?)126
el.wikiversity.org19:59, 23 март 2016создадена со најавување(?)154
el.wikivoyage.org13:45, 20 октомври 2014создадена со најавување(?)6
el.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)39
eml.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)32
en.wikipedia.org12:58, 28 мај 2013создадена со најавување(?)37.632bot
en.wikibooks.org06:08, 3 август 2015создадена со најавување(?)Блокиран засекогаш.
Причина: preventative - bot exists to perform a function the en.wb community has considered and so far has not approved
 • уредување (на цело вики)
 • создавањето на кориснички сметки е блокирано
 • оневозможено автоблокирање
 • блокирана е-пошта
0
en.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)Блокиран засекогаш.
Причина: unauthorized bot
 • уредување (на цело вики)
 • создавањето на кориснички сметки е блокирано
 • оневозможено автоблокирање
 • блокирана е-пошта
199
en.wikiquote.org06:08, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org19:39, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org19:59, 23 март 2016создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org16:23, 18 октомври 2014создадена со најавување(?)364
en.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)82
eo.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
eo.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)452
eo.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)421
eo.wikisource.org02:12, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
eo.wikivoyage.org14:15, 28 мај 2021создадена со најавување(?)5
eo.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)69
es.wikipedia.org12:26, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)0
es.wikibooks.org06:09, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
es.wikinews.org03:07, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)877
es.wikisource.org19:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org19:48, 27 февруари 2016создадена со најавување(?)50
es.wikivoyage.org18:17, 19 октомври 2014создадена со најавување(?)4
es.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)370
et.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.453bot
et.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
et.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)177
et.wikisource.org20:14, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
et.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)35
eu.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)15.490
eu.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
eu.wikiquote.org08:09, 3 август 2015создадена со најавување(?)61
eu.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)31
ext.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)60
fa.wikipedia.org13:20, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)17.569bot
fa.wikibooks.org06:06, 3 август 2015создадена со најавување(?)34
fa.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)586
fa.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)306
fa.wikisource.org19:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)116
fa.wikivoyage.org18:19, 19 октомври 2014создадена со најавување(?)4
fa.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)28
ff.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)12
fiu-vro.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org12:26, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)2.636autoreview
fi.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
fi.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)1.516
fi.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)834bot
fi.wikisource.org03:23, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
fi.wikiversity.org08:25, 1 април 2016создадена со најавување(?)22
fi.wikivoyage.org14:15, 28 мај 2021создадена со најавување(?)13
fi.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)138
fj.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)8
fj.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)1
fo.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)115
fo.wikisource.org02:01, 5 август 2015создадена со најавување(?)0
fo.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)22
frp.wikipedia.org13:47, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)77
frr.wikipedia.org06:57, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)113
fr.wikipedia.org12:22, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)5.435bot
fr.wikibooks.org06:08, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
fr.wikinews.org13:04, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org06:19, 3 август 2015создадена со најавување(?)768
fr.wikisource.org19:39, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
fr.wikiversity.org19:51, 27 февруари 2016создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org17:10, 18 октомври 2014создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)59
fy.wikipedia.org13:28, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
fy.wikibooks.org12:50, 3 август 2015создадена со најавување(?)4
fy.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)40
gag.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)77
gan.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)164
ga.wikipedia.org13:33, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.190
ga.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)47
gd.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)693
gd.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)15
glk.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)22
gl.wikipedia.org13:23, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
gl.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
gl.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)133
gl.wikisource.org21:13, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
gl.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)49
gn.wikipedia.org14:48, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)36
gn.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
gom.wikipedia.org09:40, 5 август 2015создадена со најавување(?)109
gor.wikipedia.org14:14, 28 мај 2021создадена со најавување(?)4
got.wikipedia.org08:16, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)30
gu.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)148
gu.wikiquote.org06:02, 3 август 2015создадена со најавување(?)14
gu.wikisource.org19:39, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
gu.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)9
gv.wikipedia.org13:28, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)212
gv.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)16
hak.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)196
ha.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)18
ha.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4
haw.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)27
he.wikipedia.org14:37, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)1.907
he.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
he.wikinews.org13:06, 4 август 2015создадена со најавување(?)368
he.wikiquote.org06:04, 3 август 2015создадена со најавување(?)202
he.wikisource.org19:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
he.wikivoyage.org13:45, 20 октомври 2014создадена со најавување(?)0
he.wiktionary.org23:03, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)93
hif.wiktionary.org16:45, 26 ноември 2017создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org13:23, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.240
hi.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
hi.wikiquote.org06:44, 3 август 2015создадена со најавување(?)24
hi.wikiversity.org01:12, 8 ноември 2017создадена со најавување(?)48
hi.wikivoyage.org14:15, 28 мај 2021создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.751
hr.wikibooks.org22:15, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
hr.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
hr.wikisource.org02:24, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
hr.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org13:32, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)119
hsb.wiktionary.org00:48, 8 ноември 2017создадена со најавување(?)21
ht.wikipedia.org13:36, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)161
hu.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.856
hu.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
hu.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)333
hu.wikisource.org20:00, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
hu.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)83
hy.wikipedia.org13:28, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)762
hy.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
hy.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)159
hy.wikisource.org02:47, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
hy.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)17
hyw.wikipedia.org22:09, 7 април 2019создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)234
ia.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ia.wiktionary.org23:00, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)1
id.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
id.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
id.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)49
id.wikisource.org12:30, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
id.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)106
ie.wikipedia.org07:15, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)31
ie.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)8
ig.wikipedia.org09:32, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)34
ik.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)6
ik.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)10
incubator.wikimedia.org10:42, 31 август 2013создадена со најавување(?)465
inh.wikipedia.org14:14, 28 мај 2021создадена со најавување(?)1
io.wikipedia.org13:23, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)401
io.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)13
is.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
is.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
is.wikiquote.org06:44, 3 август 2015создадена со најавување(?)84
is.wikisource.org12:31, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
is.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org12:24, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)3.706bot
it.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)185
it.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org06:05, 3 август 2015создадена со најавување(?)371
it.wikisource.org19:40, 3 август 2015создадена со најавување(?)195
it.wikiversity.org07:45, 25 март 2016создадена со најавување(?)340
it.wikivoyage.org18:17, 19 октомври 2014создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)26
iu.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
jam.wikipedia.org10:33, 7 јуни 2016создадена со најавување(?)11
ja.wikipedia.org12:34, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)6.318extendedconfirmed
ja.wikibooks.org06:08, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ja.wikinews.org03:39, 4 август 2015создадена со најавување(?)4.799
ja.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)210
ja.wikisource.org02:20, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
ja.wikiversity.org19:47, 27 февруари 2016создадена со најавување(?)427
ja.wiktionary.org23:03, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org13:40, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)40
jbo.wiktionary.org00:48, 8 ноември 2017создадена со најавување(?)2
jv.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)915
jv.wikisource.org14:59, 8 август 2021создадена со најавување(?)0
jv.wiktionary.org23:03, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
kaa.wikipedia.org10:16, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)148
kab.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)41
ka.wikipedia.org13:28, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)2.747
ka.wikibooks.org13:15, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
ka.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)98
ka.wiktionary.org23:03, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)30
kbd.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)59
kg.wikipedia.org07:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)12
ki.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)13
kk.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.166
kk.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
kk.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)6
kl.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)58
kl.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)5
km.wikipedia.org13:41, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)324
km.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
km.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4
kn.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)560
kn.wikiquote.org07:27, 3 август 2015создадена со најавување(?)3
kn.wikisource.org00:42, 5 август 2015создадена со најавување(?)0
kn.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)17
koi.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)39
ko.wikipedia.org12:25, 31 октомври 2013создадена со најавување(?)18.720extendedconfirmed
ko.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ko.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)647
ko.wikiquote.org06:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)188
ko.wikisource.org19:33, 3 август 2015создадена со најавување(?)149
ko.wikiversity.org19:49, 27 февруари 2016создадена со најавување(?)19
ko.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)54
krc.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)141
ksh.wikipedia.org13:36, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)6
ks.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
ku.wikipedia.org13:23, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)460
ku.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ku.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)65
ku.wiktionary.org23:03, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)13
kv.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)72
kw.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)87
kw.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)7
ky.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)281
ky.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ky.wikiquote.org06:44, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ky.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)19
lad.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)122
la.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)8.542
la.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
la.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)86
la.wikisource.org12:30, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
la.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)92
lbe.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)20
lb.wikipedia.org13:36, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)413
lb.wiktionary.org23:03, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)67
lez.wikipedia.org08:30, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)89
lfn.wikipedia.org14:14, 28 мај 2021создадена со најавување(?)2
lg.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)12
lij.wikipedia.org13:35, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)41
lij.wikisource.org01:34, 21 јули 2020создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)72
li.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
li.wikiquote.org20:21, 4 август 2015создадена со најавување(?)115
li.wikisource.org19:39, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
li.wiktionary.org23:03, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)3.567
ln.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)42
ln.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
login.wikimedia.org12:38, 10 август 2013создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org14:48, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)59
lo.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)24
lrc.wikipedia.org20:53, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)52
lt.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.747
lt.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
lt.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)524
lt.wikisource.org18:52, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
lt.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)363
lv.wikipedia.org13:26, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)566
lv.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)26
mai.wikipedia.org14:36, 10 јуни 2015создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)425
mdf.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)376
meta.wikimedia.org18:23, 15 јули 2015создадена со најавување(?)0
mg.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)382
mg.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
mg.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)26
mhr.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)177
mh.wiktionary.org20:05, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org14:39, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)38
mi.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
mk.wikipedia.org13:23, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.899
mk.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
mk.wikisource.org02:36, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
mk.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)6
ml.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)761
ml.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ml.wikiquote.org06:00, 3 август 2015создадена со најавување(?)37
ml.wikisource.org19:40, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ml.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)30
mn.wikipedia.org13:37, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)525
mn.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)7
mrj.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)1.047
mr.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
mr.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
mr.wikiquote.org07:26, 3 август 2015создадена со најавување(?)10
mr.wikisource.org02:24, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
mr.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)2.452
ms.wikibooks.org06:08, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ms.wiktionary.org22:59, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)47
mt.wikipedia.org13:25, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
mt.wiktionary.org22:59, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)28
mwl.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)99
myv.wikipedia.org10:16, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)64
my.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)248
my.wiktionary.org22:59, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)7
mzn.wikipedia.org06:57, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)420uploader
nah.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)162
nah.wiktionary.org23:00, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4
nap.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)110
nap.wikisource.org19:41, 19 август 2019создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)19
na.wiktionary.org23:00, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)6
nds-nl.wikipedia.org13:45, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)12
nds.wikipedia.org13:32, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
nds.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)11
ne.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)398
ne.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ne.wiktionary.org23:01, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)14
new.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)222
nl.wikipedia.org12:24, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)104
nl.wikibooks.org06:08, 3 август 2015создадена со најавување(?)136
nl.wikiquote.org06:01, 3 август 2015создадена со најавување(?)43
nl.wikisource.org12:31, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
nl.wikivoyage.org18:17, 19 октомври 2014создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org22:59, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)250
nn.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
nn.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)220
nn.wiktionary.org22:59, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
nov.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)33
no.wikipedia.org12:23, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)7.896
no.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
no.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)273
no.wikiquote.org14:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)135
no.wikisource.org18:55, 4 август 2015создадена со најавување(?)62
no.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)79
nrm.wikipedia.org13:33, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)51
nso.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)25
nv.wikipedia.org13:47, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)29
ny.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)8
oc.wikipedia.org13:29, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.196
oc.wikibooks.org13:15, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
oc.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)37
olo.wikipedia.org06:49, 1 ноември 2016создадена со најавување(?)39
om.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)4
om.wiktionary.org23:15, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
or.wikipedia.org13:37, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)360
or.wikisource.org23:55, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
or.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
os.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)173
pag.wikipedia.org08:22, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)906
pam.wikipedia.org14:37, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)227
pap.wikipedia.org07:46, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)33
pa.wikipedia.org07:19, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)363
pa.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
pa.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
pcd.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org13:31, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)29
pfl.wikipedia.org06:57, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)44
pih.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)62
pi.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)10
pi.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org12:26, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)0
pl.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
pl.wikiquote.org06:02, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org19:42, 3 август 2015создадена со најавување(?)410
pl.wikivoyage.org01:53, 5 август 2015создадена со најавување(?)38
pl.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org06:46, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)1.126
pnb.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)689
pnb.wiktionary.org00:09, 8 ноември 2017создадена со најавување(?)0
pnt.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)14
ps.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)166
ps.wikivoyage.org14:15, 28 мај 2021создадена со најавување(?)0
ps.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
pt.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
pt.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org13:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)12
pt.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)1.480
pt.wikisource.org19:34, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
pt.wikiversity.org22:20, 6 мај 2016создадена со најавување(?)240
pt.wikivoyage.org16:22, 18 октомври 2014создадена со најавување(?)183
pt.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)203
qu.wikipedia.org13:37, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)209
qu.wiktionary.org22:59, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
rm.wikipedia.org06:57, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)61
rm.wiktionary.org20:03, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org14:37, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)36
rn.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)4
rn.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)34
roa-rup.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
roa-tara.wikipedia.org14:37, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)330
ro.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
ro.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ro.wikinews.org13:05, 3 август 2015создадена со најавување(?)782
ro.wikiquote.org06:06, 3 август 2015создадена со најавување(?)94
ro.wikisource.org19:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ro.wikivoyage.org18:17, 19 октомври 2014создадена со најавување(?)16
ro.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org13:32, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)122
ru.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)5.651uploader
ru.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)71
ru.wikimedia.org13:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org13:33, 3 август 2015создадена со најавување(?)2.867
ru.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)1.643autoeditor
ru.wikisource.org19:44, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ru.wikiversity.org19:59, 23 март 2016создадена со најавување(?)68
ru.wikivoyage.org18:17, 19 октомври 2014создадена со најавување(?)4
ru.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)51
rw.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
sah.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)215
sah.wikiquote.org14:15, 28 мај 2021создадена со најавување(?)0
sah.wikisource.org03:15, 5 август 2015создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)125
sa.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
sa.wikiquote.org07:26, 3 август 2015создадена со најавување(?)3
sa.wikisource.org03:14, 5 август 2015создадена со најавување(?)0
sa.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
scn.wikipedia.org13:33, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)659
scn.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)9
sco.wikipedia.org13:40, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)750flood
sc.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)68
sc.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)321
sd.wiktionary.org22:59, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4
se.wikipedia.org13:35, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)105
sg.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)8
sg.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
shn.wikipedia.org14:14, 28 мај 2021создадена со најавување(?)4
sh.wikipedia.org13:26, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)2.342
sh.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)14
shy.wiktionary.org06:56, 2 јуни 2020создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)2.384
simple.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)35
si.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)326
si.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
si.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)13
sk.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)525
sk.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
sk.wikiquote.org05:58, 3 август 2015создадена со најавување(?)310
sk.wikisource.org19:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
sk.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)8
sl.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
sl.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
sl.wikiquote.org06:00, 3 август 2015создадена со најавување(?)233
sl.wikisource.org03:15, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
sl.wikiversity.org05:18, 12 април 2016создадена со најавување(?)4
sl.wiktionary.org23:03, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)14
smn.wikipedia.org14:14, 28 мај 2021создадена со најавување(?)7
sm.wikipedia.org14:48, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)13
sm.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
sn.wikipedia.org13:31, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)21
sn.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
wikisource.org01:27, 4 февруари 2019создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)209
so.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4
species.wikimedia.org12:33, 27 октомври 2015создадена со најавување(?)68.747autopatrolled, bot
sq.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
sq.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
sq.wikinews.org13:13, 3 август 2015создадена со најавување(?)63
sq.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)24
sq.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
srn.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)10
sr.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
sr.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
sr.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)4.740
sr.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)40
sr.wikisource.org19:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
sr.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)15
ss.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)13
ss.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)10
stq.wikipedia.org06:56, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)79
st.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)10
st.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
su.wikipedia.org13:24, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)908
su.wikiquote.org07:27, 3 август 2015создадена со најавување(?)1
su.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4
sv.wikipedia.org12:26, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)191.965extendedconfirmed
sv.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
sv.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)959
sv.wikiquote.org06:06, 3 август 2015создадена со најавување(?)238
sv.wikisource.org23:50, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
sv.wikiversity.org08:25, 1 април 2016создадена со најавување(?)0
sv.wikivoyage.org01:53, 5 август 2015создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org22:59, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)168
sw.wikipedia.org13:32, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)412
sw.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4
szl.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)745
ta.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)732
ta.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ta.wikinews.org13:03, 3 август 2015создадена со најавување(?)3.194
ta.wikiquote.org06:05, 3 август 2015создадена со најавување(?)50
ta.wikisource.org20:40, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
ta.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)11
tcy.wikipedia.org06:49, 24 септември 2016создадена со најавување(?)17
test.wikipedia.org12:22, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)0
tet.wikipedia.org06:46, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)11
te.wikipedia.org14:48, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)561
te.wikibooks.org06:09, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
te.wikiquote.org06:10, 3 август 2015создадена со најавување(?)27
te.wikisource.org23:47, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
te.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)33
tg.wikipedia.org11:53, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)4.161
tg.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
tg.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)30
th.wikipedia.org14:39, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)1.165
th.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)34
th.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)25
th.wikisource.org20:40, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
th.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)28
ti.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)0
ti.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)2
tk.wikipedia.org06:46, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)87
tk.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)7
tl.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)870
tl.wikibooks.org13:15, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
tl.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)12
tn.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)29
tn.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
to.wikipedia.org13:49, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)15
to.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org07:30, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)68
tpi.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)9
tr.wikipedia.org14:39, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)2.716
tr.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
tr.wikinews.org12:57, 3 август 2015создадена со најавување(?)1.105
tr.wikiquote.org06:05, 3 август 2015создадена со најавување(?)474
tr.wikisource.org19:43, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
tr.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)204
ts.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)37
ts.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)10.633
tt.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
tt.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4
tum.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)3
tw.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)5
tw.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
tyv.wikipedia.org11:19, 22 ноември 2014создадена со најавување(?)28
ty.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)6
udm.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)57
ug.wikipedia.org06:46, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)44
ug.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)18
uk.wikipedia.org13:20, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
uk.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
uk.wikinews.org13:03, 3 август 2015создадена со најавување(?)1.237
uk.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)476
uk.wikisource.org19:38, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
uk.wikivoyage.org13:45, 20 октомври 2014создадена со најавување(?)1
uk.wiktionary.org23:05, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)396
ur.wikipedia.org13:22, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)19.273bot
ur.wikibooks.org06:11, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
ur.wikiquote.org06:10, 3 август 2015создадена со најавување(?)5
ur.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
uz.wikipedia.org13:33, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)560
uz.wikiquote.org06:03, 3 август 2015создадена со најавување(?)6
uz.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)17
vec.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)367
vec.wikisource.org12:30, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
vec.wiktionary.org01:17, 8 ноември 2017создадена со најавување(?)10
vep.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)30
ve.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)3
vi.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)0
vi.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)55
vi.wikisource.org19:43, 3 август 2015создадена со најавување(?)310
vi.wikivoyage.org18:23, 19 октомври 2014создадена со најавување(?)213
vi.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)55
vls.wikipedia.org13:26, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)112
vo.wikipedia.org13:35, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)1.061
vo.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)59
war.wikipedia.org13:25, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)8.299
wa.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)151
wa.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)82
www.wikidata.org14:53, 20 јули 2015создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org07:04, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)77
wo.wikiquote.org14:57, 4 август 2015создадена со најавување(?)3
wo.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)3
wuu.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org13:38, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)118
xh.wikipedia.org07:00, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)4
xh.wiktionary.org20:05, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)469
yi.wikipedia.org13:35, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)527
yi.wikisource.org03:21, 5 август 2015создадена со најавување(?)0
yi.wiktionary.org23:16, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)8
yo.wikipedia.org11:54, 28 октомври 2014создадена со најавување(?)1.095
yo.wiktionary.org20:04, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
yue.wiktionary.org06:48, 25 јуни 2019создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org07:16, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)29
za.wiktionary.org11:31, 13 ноември 2019создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org13:36, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)43
zh-classical.wikipedia.org13:44, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)66
zh-min-nan.wikipedia.org13:23, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)383
zh-min-nan.wikisource.org01:43, 5 август 2015создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wiktionary.org23:19, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)91
zh-yue.wikipedia.org13:27, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)4.453
zh.wikipedia.org13:21, 27 октомври 2014создадена со најавување(?)6.608bot
zh.wikibooks.org06:07, 3 август 2015создадена со најавување(?)113
zh.wikinews.org13:06, 4 август 2015создадена со најавување(?)4.315
zh.wikiquote.org05:59, 3 август 2015создадена со најавување(?)163
zh.wikisource.org19:39, 3 август 2015создадена со најавување(?)576
zh.wikiversity.org23:29, 8 август 2018создадена со најавување(?)7
zh.wikivoyage.org15:41, 18 јануари 2014создадена со најавување(?)286bot
zh.wiktionary.org22:58, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)187
zu.wikipedia.org08:23, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)86
zu.wiktionary.org23:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)4