Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Xqbot
  • Зачленет: 06:29, 13 октомври 2008 (пред 14 години)
  • Вкупно уредувања: 15.981.338
  • Број на приврзани сметки: 511
  • Глобална група: Глобални ботови
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wikipedia.org18:30, 15 март 2020создадена со најавување(?)0
ab.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)2.552
ace.wikipedia.org09:30, 16 август 2009создадена со најавување(?)7.348
ady.wikipedia.org10:23, 24 август 2016создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)47.939
ak.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)917
als.wikipedia.org00:46, 16 ноември 2008создадена со најавување(?)19.819bot
alt.wikipedia.org20:07, 27 февруари 2021создадена со најавување(?)0
ami.wikipedia.org15:33, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)17.505bot
ang.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)12.488
anp.wikipedia.org22:06, 28 март 2023создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org23:58, 5 април 2009создадена со најавување(?)52.138bot
arc.wikipedia.org07:24, 6 март 2009создадена со најавување(?)6.451
ar.wikipedia.org23:24, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)220.743bot
ar.wikinews.org07:01, 13 мај 2019создадена со најавување(?)0
ar.wikisource.org11:46, 19 јули 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikiversity.org21:50, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ar.wiktionary.org14:05, 10 април 2020создадена со најавување(?)0
ary.wikipedia.org23:24, 2 август 2020создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)22.468
ast.wikipedia.org08:06, 20 јули 2009создадена со најавување(?)29.590
as.wikipedia.org17:09, 18 март 2009создадена со најавување(?)3.953
as.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
atj.wikipedia.org17:57, 22 јуни 2017создадена со најавување(?)0
avk.wikipedia.org08:36, 13 август 2020создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org02:48, 17 јануари 2009создадена со најавување(?)2.356
awa.wikipedia.org11:59, 6 јуни 2020создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)4.838
azb.wikipedia.org16:02, 8 февруари 2016создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)62.156bot
az.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org15:15, 8 ноември 2019создадена со најавување(?)0
ban.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org07:35, 17 ноември 2008создадена со најавување(?)16.974bot
bat-smg.wikipedia.org00:06, 6 август 2009создадена со најавување(?)20.534bot
ba.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.425
bcl.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)10.625
bd.wikimedia.org10:56, 4 март 2018создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org17:09, 18 март 2009создадена со најавување(?)49.661
be.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)183.644bot
be.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org23:24, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)131.326bot
bg.wikinews.org10:44, 15 јуни 2020создадена со најавување(?)0
bg.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org17:10, 18 март 2009создадена со најавување(?)6.800
bi.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)2.426
bjn.wikipedia.org19:09, 17 октомври 2010создадена со најавување(?)2.361
blk.wikipedia.org18:23, 8 септември 2022создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)2.629
bn.wikipedia.org00:18, 6 август 2009создадена со најавување(?)89.510bot
bn.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)9.399
bpy.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)21.133
br.wikipedia.org23:59, 5 август 2009создадена со најавување(?)60.198bot
br.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org17:06, 4 јули 2009создадена со најавување(?)67.073bot
bs.wikinews.org12:04, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
bs.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org07:47, 6 март 2009создадена со најавување(?)3.754
bxr.wikipedia.org07:54, 6 март 2009создадена со најавување(?)1.799
ca.wikipedia.org23:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)209.287bot
ca.wikibooks.org23:39, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org23:41, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org23:42, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikisource.org23:46, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wiktionary.org23:47, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org23:40, 16 јануари 2009создадена со најавување(?)3.946
cdo.wikipedia.org20:14, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)2.160
ceb.wikipedia.org11:25, 28 јули 2009создадена со најавување(?)141.321bot
ce.wikipedia.org08:00, 6 март 2009создадена со најавување(?)8.845bot
cho.wikipedia.org18:31, 15 март 2020создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org08:06, 20 јули 2009создадена со најавување(?)1.883
ch.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)974
chy.wikipedia.org08:07, 6 март 2009создадена со најавување(?)700
ckb.wikipedia.org15:58, 31 август 2009создадена со најавување(?)19.915bot
commons.wikimedia.org23:20, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)3.606
co.wikipedia.org18:57, 24 април 2009создадена со најавување(?)13.624
crh.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)8.157
cr.wikipedia.org08:07, 6 март 2009создадена со најавување(?)1.275
csb.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)8.425
cs.wikipedia.org23:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)174.298bot
cs.wikibooks.org00:43, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
cs.wikinews.org17:15, 7 март 2014создадена со најавување(?)0
cs.wikisource.org15:18, 30 април 2020создадена со најавување(?)0
cs.wikiversity.org00:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org00:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)4.471
cv.wikipedia.org17:51, 9 јуни 2009создадена со најавување(?)24.210
cy.wikipedia.org15:27, 3 јуни 2009создадена со најавување(?)57.129
cy.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
dag.wikipedia.org14:29, 1 јули 2021создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org23:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)136.771
da.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org06:29, 13 октомври 2008нова сметка(?)899.429autoreview, bot
de.wikinews.org09:08, 28 мај 2020создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org12:35, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
de.wikiversity.org14:07, 20 јуни 2019создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org11:44, 17 јули 2019создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org17:25, 7 март 2014создадена со најавување(?)42bot, ipblock-exempt
din.wikipedia.org05:10, 19 јули 2017создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)11.178
dsb.wikipedia.org23:38, 16 јануари 2009создадена со најавување(?)7.285
dty.wikipedia.org11:53, 28 мај 2017создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org23:29, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)8.230bot
dz.wikipedia.org08:16, 6 март 2009создадена со најавување(?)1.630
ee.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)3.524
el.wikipedia.org11:38, 28 јули 2009создадена со најавување(?)82.872extendedconfirmed
el.wikinews.org12:05, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
el.wikisource.org15:23, 30 април 2020создадена со најавување(?)0
el.wikiversity.org14:06, 20 јуни 2019создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org08:16, 6 март 2009создадена со најавување(?)3.621
en.wikipedia.org06:54, 13 октомври 2008создадена со најавување(?)2.194.220bot, templateeditor
en.wikibooks.org02:03, 16 март 2018создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org07:44, 13 мај 2019создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org15:24, 30 април 2020создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org11:22, 11 јуни 2019создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org00:02, 13 јули 2020создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org08:21, 21 ноември 2008создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org23:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)151.213bot
eo.wikinews.org09:42, 29 мај 2020создадена со најавување(?)0
eo.wikisource.org15:24, 30 април 2020создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org23:29, 12 јануари 2009создадена со најавување(?)524.683bot
es.wikinews.org12:05, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
es.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org03:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org03:17, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org23:24, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)101.441bot
et.wikisource.org03:31, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org23:26, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)102.632
eu.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)8.140
fa.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)432.943bot
fa.wikinews.org07:18, 13 мај 2019создадена со најавување(?)0
fa.wikisource.org15:38, 26 септември 2020создадена со најавување(?)0
ff.wikipedia.org08:24, 6 март 2009создадена со најавување(?)1.261
fiu-vro.wikipedia.org08:25, 4 септември 2009создадена со најавување(?)12.376bot
fi.wikipedia.org23:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)194.918bot
fi.wikinews.org12:05, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
fi.wikisource.org15:24, 30 април 2020создадена со најавување(?)0
fi.wikiversity.org14:05, 20 јуни 2019создадена со најавување(?)0
fj.wikipedia.org08:25, 6 март 2009создадена со најавување(?)1.595
fo.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)14.823
fo.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)11.133
frr.wikipedia.org09:35, 20 август 2010создадена со најавување(?)4.511
fr.wikipedia.org18:45, 2 јануари 2009создадена со најавување(?)528.407bot
fr.wikibooks.org16:21, 14 јули 2022создадена со најавување(?)0
fr.wikinews.org04:11, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org00:53, 23 март 2023создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org15:24, 30 април 2020создадена со најавување(?)0
fr.wikiversity.org23:04, 11 јуни 2019создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)8.803
fy.wikipedia.org23:44, 5 август 2009создадена со најавување(?)46.465bot
gag.wikipedia.org16:05, 19 ноември 2010создадена со најавување(?)2.707
gan.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)17.280
ga.wikipedia.org09:29, 30 април 2009создадена со најавување(?)37.848bot
gcr.wikipedia.org15:22, 8 декември 2019создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org08:10, 20 јули 2009создадена со најавување(?)24.421bot
glk.wikipedia.org08:32, 6 март 2009создадена со најавување(?)1.380
gl.wikipedia.org17:27, 28 јули 2009создадена со најавување(?)76.957bot
gl.wikibooks.org04:45, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
gl.wikiquote.org04:45, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
gl.wikisource.org04:46, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
gl.wiktionary.org04:47, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org08:32, 6 март 2009создадена со најавување(?)7.358
gom.wikipedia.org18:03, 3 јули 2015создадена со најавување(?)0
gor.wikipedia.org21:28, 1 мај 2018создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)1.969
guc.wikipedia.org03:14, 7 март 2023создадена со најавување(?)0
gur.wikipedia.org21:47, 17 март 2023создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org20:14, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.951
gu.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
guw.wikipedia.org16:37, 1 април 2022создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org20:14, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)18.023
hak.wikipedia.org17:37, 18 март 2009создадена со најавување(?)9.061
ha.wikipedia.org17:40, 18 март 2009создадена со најавување(?)1.912
haw.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)5.258
he.wikipedia.org23:24, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)140.726
he.wikibooks.org05:13, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
he.wikinews.org12:07, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
he.wikiquote.org05:15, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
he.wikisource.org05:16, 13 декември 2017создадена со најавување(?)6
he.wikivoyage.org05:19, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
he.wiktionary.org05:24, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)13.067
hi.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)48.609autoreview, bot
hi.wikisource.org15:13, 9 ноември 2022создадена со најавување(?)3
hi.wikiversity.org23:04, 11 јуни 2019создадена со најавување(?)0
ho.wikipedia.org17:59, 21 декември 2019создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org23:24, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)66.981
hr.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)13.056
ht.wikipedia.org17:42, 18 март 2009создадена со најавување(?)24.216
hu.wikipedia.org23:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)159.351bot
hu.wikinews.org12:07, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
hu.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org09:58, 6 април 2009создадена со најавување(?)73.227
hy.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
hyw.wikipedia.org15:12, 7 април 2019создадена со најавување(?)0
hz.wikipedia.org18:32, 15 март 2020создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)22.243
id.wikipedia.org23:24, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)185.342bot
id.wikiquote.org06:29, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
id.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
id.wiktionary.org06:29, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.806
ig.wikipedia.org17:47, 18 март 2009создадена со најавување(?)3.844bot
ii.wikipedia.org18:32, 15 март 2020создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org18:21, 18 март 2009создадена со најавување(?)2.124
ilo.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)10.119
incubator.wikimedia.org17:35, 1 мај 2023создадена со најавување(?)0
inh.wikipedia.org21:28, 30 април 2018создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)40.488
is.wikipedia.org23:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)58.531bot
is.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
is.wiktionary.org06:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org22:45, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)384.223bot
it.wikibooks.org06:53, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikinews.org06:56, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org17:56, 27 мај 2019создадена со најавување(?)0
it.wikiversity.org12:45, 16 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org07:10, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)2.839
jam.wikipedia.org13:01, 28 мај 2016создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org21:41, 2 јануари 2009создадена со најавување(?)257.274bot
ja.wikinews.org12:07, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
ja.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ja.wikiversity.org14:07, 20 јуни 2019создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.772
jv.wikipedia.org14:44, 24 мај 2009создадена со најавување(?)40.692
jv.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)3.161
kab.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)3.824
ka.wikipedia.org23:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)78.027trusted
kbd.wikipedia.org00:35, 21 март 2011создадена со најавување(?)3.099bot
kbp.wikipedia.org14:41, 30 јуни 2017создадена со најавување(?)0
kcg.wikipedia.org13:54, 29 јуни 2022создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org18:29, 18 март 2009создадена со најавување(?)2.881
ki.wikipedia.org18:29, 18 март 2009создадена со најавување(?)629
kj.wikipedia.org17:59, 21 декември 2019создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org08:11, 20 јули 2009создадена со најавување(?)29.354bot
kl.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)5.058
km.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)5.450
kn.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)16.597
kn.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org19:07, 17 октомври 2010создадена со најавување(?)2.545
ko.wikipedia.org23:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)235.842extendedconfirmed
ko.wikinews.org12:07, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
ko.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ko.wikiversity.org23:04, 11 јуни 2019создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org09:29, 19 март 2010создадена со најавување(?)6.521bot
kr.wikipedia.org18:32, 15 март 2020создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org16:05, 29 јули 2009создадена со најавување(?)11.867bot
ks.wikipedia.org18:49, 18 март 2009создадена со најавување(?)2.361
ku.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)29.327
kv.wikipedia.org18:59, 31 март 2009создадена со најавување(?)8.547
kw.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)11.319
ky.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)6.880
lad.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)9.282
la.wikipedia.org23:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)86.111
la.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org18:56, 18 март 2009создадена со најавување(?)1.938
lb.wikipedia.org11:33, 28 јули 2009создадена со најавување(?)43.680bot
lez.wikipedia.org11:59, 16 април 2012создадена со најавување(?)1.432
lfn.wikipedia.org21:30, 30 април 2018создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org18:58, 18 март 2009создадена со најавување(?)1.028
lij.wikipedia.org19:00, 31 март 2009создадена со најавување(?)11.662
lij.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org23:37, 16 јануари 2009создадена со најавување(?)16.937
li.wikinews.org10:44, 15 јуни 2020создадена со најавување(?)0
li.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
lld.wikipedia.org08:40, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)27.187
ln.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.877
login.wikimedia.org16:01, 7 март 2014создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org10:05, 6 април 2009создадена со најавување(?)3.127
lrc.wikipedia.org18:03, 3 јули 2015создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org00:04, 21 март 2011создадена со најавување(?)1.057
lt.wikipedia.org23:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)115.846bot
lt.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org17:51, 9 јуни 2009создадена со најавување(?)79.382bot
mad.wikipedia.org16:49, 4 јануари 2021создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org09:34, 26 мај 2015создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org23:37, 16 јануари 2009создадена со најавување(?)6.843
mdf.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)3.533
www.mediawiki.org11:02, 2 ноември 2012создадена со најавување(?)5bot
meta.wikimedia.org21:44, 7 јануари 2009создадена со најавување(?)1
mg.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)12.585
mhr.wikipedia.org16:37, 27 јули 2009создадена со најавување(?)8.886
mh.wikipedia.org10:16, 24 февруари 2020создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org11:38, 11 јули 2013создадена со најавување(?)167bot
mi.wikipedia.org08:11, 20 јули 2009создадена со најавување(?)6.551
mk.wikipedia.org10:09, 6 април 2009создадена со најавување(?)126.654autopatrolled, autoreview, bot
mk.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org19:10, 24 април 2009создадена со најавување(?)43.732
ml.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
mni.wikipedia.org06:23, 28 февруари 2021создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)20.005
mnw.wikipedia.org11:31, 3 декември 2019создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org19:05, 17 октомври 2010создадена со најавување(?)4.059
mr.wikipedia.org00:42, 6 август 2009создадена со најавување(?)54.952bot
mr.wikisource.org11:05, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org11:33, 28 јули 2009создадена со најавување(?)78.551
mt.wikipedia.org17:52, 9 јуни 2009создадена со најавување(?)12.000bot
mus.wikipedia.org18:34, 15 март 2020создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org15:58, 31 август 2009создадена со најавување(?)6.274
myv.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)5.396
my.wikipedia.org19:01, 24 април 2009создадена со најавување(?)9.304
mzn.wikipedia.org10:10, 6 април 2009создадена со најавување(?)5.885uploader
nah.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)43.703
nap.wikipedia.org17:52, 9 јуни 2009создадена со најавување(?)15.139bot
nap.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)4.911
nds-nl.wikipedia.org17:58, 20 мај 2009создадена со најавување(?)12.667bot
nds.wikipedia.org14:50, 23 ноември 2008создадена со најавување(?)45.133bot
ne.wikipedia.org15:42, 3 јуни 2009создадена со најавување(?)9.778
new.wikipedia.org00:38, 15 јануари 2009создадена со најавување(?)18.591
ng.wikipedia.org18:02, 20 мај 2009создадена со најавување(?)64
nia.wikipedia.org15:10, 29 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org23:21, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)332.968bot
nl.wikinews.org12:08, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
nl.wikisource.org11:39, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org19:34, 28 јули 2009создадена со најавување(?)77.790bot
nov.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)11.027
no.wikipedia.org23:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)199.274
no.wikinews.org09:43, 29 мај 2020создадена со најавување(?)0
no.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
no.wiktionary.org11:54, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nqo.wikipedia.org02:19, 15 октомври 2019создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)11.568
nso.wikipedia.org09:21, 23 април 2012создадена со најавување(?)728
nv.wikipedia.org20:21, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.542
ny.wikipedia.org10:14, 6 април 2009создадена со најавување(?)839
oc.wikipedia.org08:12, 20 јули 2009создадена со најавување(?)51.915bot
olo.wikipedia.org12:42, 25 март 2017создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)1.146
or.wikipedia.org10:15, 6 април 2009создадена со најавување(?)5.207
or.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)22.414
pag.wikipedia.org08:12, 20 јули 2009создадена со најавување(?)2.465
pam.wikipedia.org17:46, 5 мај 2009создадена со најавување(?)14.890
pap.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)4.902
pa.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)10.115
pa.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
pa.wiktionary.org19:08, 13 февруари 2016создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org12:49, 27 декември 2009создадена со најавување(?)4.706bot
pcm.wikipedia.org16:33, 30 август 2022создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)12.412bot
pfl.wikipedia.org09:31, 16 ноември 2010создадена со најавување(?)1.183
pih.wikipedia.org08:10, 20 јули 2009создадена со најавување(?)3.557
pi.wikipedia.org08:12, 20 јули 2009создадена со најавување(?)4.163
pl.wikipedia.org21:18, 2 јануари 2009создадена со најавување(?)326.740bot
pl.wikibooks.org12:35, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org12:08, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org15:23, 30 април 2020создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org14:04, 18 август 2009создадена со најавување(?)22.429
pms.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org14:03, 18 август 2009создадена со најавување(?)24.212
pnt.wikipedia.org10:15, 6 април 2009создадена со најавување(?)2.864
ps.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.147
pt.wikipedia.org23:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)423.585bot
pt.wikinews.org13:03, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
pt.wikiversity.org14:06, 20 јуни 2019создадена со најавување(?)0
pwn.wikipedia.org15:35, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org10:19, 6 април 2009создадена со најавување(?)31.701
rm.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)8.061
rmy.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)2.333
rn.wikipedia.org10:39, 6 април 2009создадена со најавување(?)926
roa-rup.wikipedia.org23:39, 16 јануари 2009создадена со најавување(?)5.980
roa-tara.wikipedia.org23:41, 16 јануари 2009создадена со најавување(?)4.453
ro.wikipedia.org23:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)253.420bot
ro.wikinews.org10:44, 15 јуни 2020создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org08:42, 28 јануари 2011создадена со најавување(?)4.352
ru.wikipedia.org20:33, 6 јануари 2009создадена со најавување(?)425.134bot, uploader
ru.wikibooks.org13:25, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org19:02, 9 јули 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org12:35, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ru.wikiversity.org13:47, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org21:26, 20 јуни 2009создадена со најавување(?)3.848
sah.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)19.363
sah.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
sat.wikipedia.org18:08, 3 септември 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)13.244
sa.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org14:26, 21 март 2009создадена со најавување(?)34.690bot
sco.wikipedia.org20:27, 29 јануари 2009создадена со најавување(?)17.101
sc.wikipedia.org10:43, 6 април 2009создадена со најавување(?)8.890
sd.wikipedia.org20:23, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)1.731
se.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)13.011bot
sg.wikipedia.org10:44, 6 април 2009создадена со најавување(?)1.182
shi.wikipedia.org14:34, 1 јули 2021создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org05:56, 22 ноември 2018создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org09:21, 30 април 2009создадена со најавување(?)111.184
simple.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)94.807bot
simple.wiktionary.org17:11, 4 ноември 2018создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.381
skr.wikipedia.org15:18, 12 април 2021создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)118.557
sk.wikibooks.org14:48, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sk.wikisource.org15:23, 30 април 2020создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org23:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)94.747bot
sl.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
sl.wikiversity.org14:07, 20 јуни 2019создадена со најавување(?)0
smn.wikipedia.org02:12, 6 ноември 2020создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)2.433
sn.wikipedia.org15:21, 28 февруари 2009создадена со најавување(?)2.453
wikisource.org08:16, 4 октомври 2020создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)7.460
species.wikimedia.org23:20, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org08:35, 6 август 2009создадена со најавување(?)44.971autoreview, bot, editor
sq.wikinews.org12:09, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org10:48, 6 април 2009создадена со најавување(?)2.608
sr.wikipedia.org23:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)251.366bot
sr.wikinews.org12:09, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
sr.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org11:15, 6 април 2009создадена со најавување(?)2.441
stq.wikipedia.org17:44, 5 мај 2009создадена со најавување(?)8.294
st.wikipedia.org10:49, 6 април 2009создадена со најавување(?)1.085
su.wikipedia.org19:04, 24 април 2009создадена со најавување(?)17.499
sv.wikipedia.org23:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)325.486extendedconfirmed
sv.wikibooks.org15:23, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sv.wikinews.org12:09, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
sv.wikisource.org15:25, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sv.wikiversity.org23:04, 11 јуни 2019создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)44.281bot
szl.wikipedia.org09:29, 30 април 2009создадена со најавување(?)11.985
szy.wikipedia.org06:56, 6 декември 2019создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org09:29, 30 април 2009создадена со најавување(?)44.648bot
ta.wikinews.org10:44, 15 јуни 2020создадена со најавување(?)0
ta.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
tay.wikipedia.org12:59, 27 јуни 2021создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org10:25, 24 август 2016создадена со најавување(?)0
ten.wikipedia.org18:34, 15 март 2020создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org09:34, 26 мај 2015создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org20:00, 21 август 2014создадена со најавување(?)4sysop
test.wikidata.org13:41, 24 јуни 2020создадена со најавување(?)0
tet.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)3.321
te.wikipedia.org19:04, 24 април 2009создадена со најавување(?)22.117
te.wikibooks.org04:13, 5 јули 2021создадена со најавување(?)0
te.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)26.489
th.wikipedia.org23:35, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)121.698bot
th.wikinews.org10:44, 15 јуни 2020создадена со најавување(?)0
th.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)865
tk.wikipedia.org14:39, 24 мај 2009создадена со најавување(?)12.633
tl.wikipedia.org08:13, 20 јули 2009создадена со најавување(?)70.379bot
tn.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)676
to.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)1.172
tpi.wikipedia.org20:20, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)4.692
trv.wikipedia.org12:59, 27 јуни 2021создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org23:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)193.631
tr.wikinews.org09:44, 29 мај 2020создадена со најавување(?)0
tr.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)1.750
tt.wikipedia.org08:46, 8 април 2009создадена со најавување(?)29.856
tum.wikipedia.org10:52, 6 април 2009создадена со најавување(?)1.084
tw.wikipedia.org10:53, 6 април 2009создадена со најавување(?)770
tyv.wikipedia.org04:22, 11 јануари 2014создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org10:53, 6 април 2009создадена со најавување(?)2.534
ua.wikimedia.org16:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org11:06, 29 јуни 2009создадена со најавување(?)6.879bot
ug.wikipedia.org10:55, 6 април 2009создадена со најавување(?)12.521
uk.wikipedia.org23:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)294.979bot
uk.wikinews.org12:09, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
uk.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org01:03, 6 август 2009создадена со најавување(?)59.902bot
uz.wikipedia.org20:19, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)42.162
vec.wikipedia.org08:34, 6 август 2009создадена со најавување(?)22.415bot
vec.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
vec.wiktionary.org16:53, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org12:24, 16 април 2012создадена со најавување(?)2.444
ve.wikipedia.org10:56, 6 април 2009создадена со најавување(?)802
vi.wikipedia.org23:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)179.060bot
vi.wikibooks.org17:00, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org17:02, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikisource.org21:26, 23 август 2021создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org15:42, 3 јуни 2009создадена со најавување(?)10.249
vo.wikipedia.org18:38, 8 февруари 2009создадена со најавување(?)63.839bot
war.wikipedia.org18:36, 24 април 2009создадена со најавување(?)68.942
wa.wikipedia.org20:17, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)12.906
wa.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
wa.wiktionary.org04:33, 8 ноември 2016создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org13:45, 1 ноември 2012создадена со најавување(?)6
www.wikifunctions.org11:40, 6 август 2023создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org23:38, 16 јануари 2009создадена со најавување(?)7.613
wuu.wikipedia.org20:14, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)11.149bot
xal.wikipedia.org20:18, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)6.274
xh.wikipedia.org10:57, 6 април 2009создадена со најавување(?)1.328
xmf.wikipedia.org16:27, 13 мај 2012создадена со најавување(?)4.851
yi.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)27.948bot
yi.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org20:15, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)26.129
za.wikipedia.org08:47, 8 април 2009создадена со најавување(?)2.130
zea.wikipedia.org21:26, 20 јуни 2009создадена со најавување(?)4.173
zh-classical.wikipedia.org23:28, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)7.154
zh-min-nan.wikipedia.org14:41, 24 мај 2009создадена со најавување(?)32.717
zh-min-nan.wikisource.org12:36, 17 ноември 2022создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org23:28, 5 август 2009создадена со најавување(?)33.537bot
zh.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)333.504extendedconfirmed
zh.wikibooks.org17:42, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikinews.org12:17, 23 мај 2020создадена со најавување(?)0
zh.wikiquote.org17:44, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikisource.org08:16, 4 октомври 2020создадена со најавување(?)0
zh.wikiversity.org15:27, 10 август 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikivoyage.org17:48, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org17:53, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org20:16, 3 јануари 2009создадена со најавување(?)2.388