Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org22:08, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)468
ace.wikipedia.org22:09, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)3
ady.wikipedia.org23:18, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org16:50, 5 септември 2016создадена со најавување(?)47
af.wikibooks.org14:15, 2 јули 2019создадена со најавување(?)2
af.wikiquote.org20:43, 21 септември 2019создадена со најавување(?)0
af.wiktionary.org21:07, 25 јуни 2019создадена со најавување(?)5
ak.wikipedia.org22:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ak.wiktionary.org01:52, 24 јуни 2020создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org23:20, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)8
alt.wikipedia.org04:15, 9 јули 2021создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org22:14, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)7
am.wiktionary.org22:46, 2 јули 2019создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org17:45, 22 септември 2017создадена со најавување(?)4
ang.wiktionary.org20:56, 21 септември 2019создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org22:15, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)4
an.wiktionary.org22:31, 15 јуни 2019создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org22:17, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org23:20, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)112
ar.wikibooks.org15:29, 30 јули 2018создадена со најавување(?)9
ar.wikimedia.org21:29, 11 февруари 2019создадена со најавување(?)0
ar.wikinews.org22:38, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)6
ar.wikiquote.org22:38, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)6
ar.wikisource.org22:39, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)8
ar.wikiversity.org18:13, 17 јануари 2019создадена со најавување(?)9
ar.wiktionary.org23:11, 1 март 2019создадена со најавување(?)13
ary.wikipedia.org21:20, 28 јули 2021создадена со најавување(?)18
arz.wikipedia.org23:20, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)61
ast.wikipedia.org17:45, 22 септември 2017создадена со најавување(?)34
ast.wiktionary.org14:35, 9 јуни 2019создадена со најавување(?)1
as.wikipedia.org22:44, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)13
as.wikisource.org11:49, 28 декември 2018создадена со најавување(?)0
atj.wikipedia.org01:47, 21 јуни 2017создадена со најавување(?)0
avk.wikipedia.org19:10, 18 август 2023создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org13:47, 2 јануари 2018создадена со најавување(?)1
ay.wikipedia.org13:36, 30 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ay.wiktionary.org21:13, 21 септември 2019создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org16:55, 14 декември 2015создадена со најавување(?)638rollbacker
az.wikipedia.org22:30, 20 мај 2015нова сметка(?)47.474bureaucrat, sysop
az.wikibooks.org23:25, 5 февруари 2016создадена со најавување(?)1.211autopatrolled
az.wikiquote.org20:33, 16 август 2017создадена со најавување(?)2.549interface-admin, sysop
az.wikisource.org09:10, 26 декември 2015создадена со најавување(?)2.076autopatrolled, interface-admin
az.wiktionary.org15:22, 18 август 2017создадена со најавување(?)2.293sysop (привремено)
ban.wikipedia.org13:38, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)4
bar.wikipedia.org20:36, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)7
bat-smg.wikipedia.org22:54, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)1
ba.wikipedia.org16:18, 5 март 2016создадена со најавување(?)7
ba.wikibooks.org18:15, 13 ноември 2019создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org22:58, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)2
bcl.wiktionary.org00:17, 12 јануари 2021создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org14:22, 18 август 2017создадена со најавување(?)7
beta.wikiversity.org01:08, 14 февруари 2019создадена со најавување(?)4
be.wikipedia.org22:05, 3 декември 2017создадена со најавување(?)8
be.wikibooks.org21:15, 21 септември 2019создадена со најавување(?)0
be.wikimedia.org16:56, 13 април 2020создадена со најавување(?)1
be.wikiquote.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be.wikisource.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)1
be.wiktionary.org23:30, 19 јуни 2019создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org12:49, 9 декември 2016создадена со најавување(?)139
bg.wikibooks.org16:14, 3 јули 2019создадена со најавување(?)0
bg.wikinews.org22:09, 24 август 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikiquote.org23:59, 16 јуни 2019создадена со најавување(?)0
bg.wikisource.org20:00, 5 септември 2019создадена со најавување(?)1
bg.wiktionary.org22:24, 5 април 2019создадена со најавување(?)5
bh.wikipedia.org23:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)10
bi.wikipedia.org14:44, 9 јуни 2019создадена со најавување(?)1
bjn.wikipedia.org23:21, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)7
blk.wikipedia.org12:41, 20 август 2023создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org17:22, 2 јули 2019создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org23:22, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)149
bn.wikibooks.org09:04, 13 ноември 2018создадена со најавување(?)1
bn.wikisource.org23:26, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)1
bn.wikivoyage.org14:18, 23 август 2018создадена со најавување(?)0
bn.wiktionary.org15:58, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)3
bo.wikipedia.org23:27, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org22:56, 18 септември 2016создадена со најавување(?)1
br.wikipedia.org23:28, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)19
br.wikimedia.org17:09, 17 април 2020создадена со најавување(?)0
br.wikiquote.org23:34, 16 јуни 2019создадена со најавување(?)0
br.wikisource.org14:14, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
br.wiktionary.org14:36, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org19:26, 2 јануари 2018создадена со најавување(?)33
bs.wikibooks.org02:22, 28 мај 2019создадена со најавување(?)0
bs.wikinews.org01:44, 8 февруари 2019создадена со најавување(?)0
bs.wikiquote.org11:23, 26 мај 2019создадена со најавување(?)0
bs.wikisource.org12:33, 15 септември 2018создадена со најавување(?)0
bs.wiktionary.org21:41, 26 септември 2019создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org13:56, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)1
bxr.wikipedia.org23:33, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org13:44, 19 март 2016создадена со најавување(?)9
ca.wikibooks.org16:43, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
ca.wikimedia.org01:58, 2 јуни 2019создадена со најавување(?)1
ca.wikinews.org23:41, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org21:32, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)2
ca.wikisource.org22:32, 16 јануари 2020создадена со најавување(?)0
ca.wiktionary.org02:12, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)13
cbk-zam.wikipedia.org21:27, 6 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org15:08, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org15:01, 25 август 2017создадена со најавување(?)2
ce.wikipedia.org02:40, 21 октомври 2017создадена со најавување(?)1
chr.wikipedia.org22:30, 13 јуни 2019создадена со најавување(?)1
chr.wiktionary.org15:38, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org17:24, 2 јули 2019создадена со најавување(?)2
chy.wikipedia.org23:50, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org23:20, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)15
commons.wikimedia.org14:58, 25 декември 2015создадена со најавување(?)3.453filemover, patroller, rollbacker
co.wikipedia.org23:55, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)1
co.wikimedia.org09:51, 7 август 2020создадена со најавување(?)0
co.wiktionary.org18:27, 7 декември 2019создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org17:50, 22 септември 2017создадена со најавување(?)6
cr.wikipedia.org17:00, 4 јули 2019создадена со најавување(?)0
cr.wikiquote.org18:23, 7 декември 2019создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org21:28, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
csb.wiktionary.org18:27, 7 декември 2019создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org16:09, 28 март 2016создадена со најавување(?)9
cs.wikibooks.org15:07, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)1
cs.wikinews.org00:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikiquote.org00:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikisource.org00:25, 22 мај 2019создадена со најавување(?)1
cs.wikiversity.org12:20, 26 мај 2019создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org12:03, 26 мај 2019создадена со најавување(?)21
cu.wikipedia.org00:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
cv.wikipedia.org15:56, 21 јануари 2018создадена со најавување(?)14
cv.wikibooks.org20:25, 21 септември 2019создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org00:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)15
cy.wikibooks.org20:09, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
cy.wikiquote.org00:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikisource.org20:09, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
cy.wiktionary.org21:44, 26 септември 2019создадена со најавување(?)0
dag.wikipedia.org23:13, 25 август 2021создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org01:03, 13 декември 2017создадена со најавување(?)7
da.wikibooks.org20:20, 11 јуни 2019создадена со најавување(?)2
da.wikiquote.org23:10, 13 јуни 2019создадена со најавување(?)1
da.wikisource.org00:28, 22 мај 2019создадена со најавување(?)0
da.wiktionary.org17:10, 27 јуни 2019создадена со најавување(?)1
de.wikipedia.org20:01, 9 јануари 2016создадена со најавување(?)50
de.wikibooks.org18:07, 29 мај 2019создадена со најавување(?)4
de.wikinews.org00:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
de.wikiquote.org00:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
de.wikisource.org23:21, 19 август 2018создадена со најавување(?)1
de.wikiversity.org12:11, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org00:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)5
de.wiktionary.org23:29, 24 март 2019создадена со најавување(?)14
din.wikipedia.org13:44, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)33
diq.wikipedia.org00:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
dk.wikimedia.org19:03, 24 февруари 2020создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org00:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
dty.wikipedia.org00:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
dv.wikipedia.org13:36, 6 јули 2019создадена со најавување(?)3
dv.wiktionary.org21:44, 26 септември 2019создадена со најавување(?)1
dz.wikipedia.org00:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)10
ee.wikipedia.org19:57, 2 април 2018создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org18:07, 3 септември 2017создадена со најавување(?)8
el.wikibooks.org00:32, 18 јули 2019создадена со најавување(?)0
el.wikinews.org00:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikiquote.org23:58, 16 јуни 2019создадена со најавување(?)0
el.wikisource.org18:48, 28 декември 2018создадена со најавување(?)0
el.wikiversity.org00:58, 20 август 2019создадена со најавување(?)0
el.wikivoyage.org00:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)12
el.wiktionary.org23:07, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)33
eml.wikipedia.org00:45, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
en.wikipedia.org22:37, 10 декември 2015создадена со најавување(?)1.273extendedconfirmed, rollbacker
en.wikibooks.org17:51, 21 декември 2015создадена со најавување(?)269editor
en.wikinews.org17:51, 21 декември 2015создадена со најавување(?)87
en.wikiquote.org17:51, 21 декември 2015создадена со најавување(?)145
en.wikisource.org17:51, 21 декември 2015создадена со најавување(?)11
en.wikiversity.org14:58, 25 декември 2015создадена со најавување(?)27
en.wikivoyage.org14:58, 25 декември 2015создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org17:51, 21 декември 2015создадена со најавување(?)4
eo.wikipedia.org02:44, 26 ноември 2017создадена со најавување(?)18
eo.wikibooks.org22:24, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
eo.wikinews.org00:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
eo.wikiquote.org15:21, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)0
eo.wikisource.org14:54, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)0
eo.wiktionary.org01:33, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)2
es.wikipedia.org22:28, 31 јануари 2016создадена со најавување(?)167
es.wikibooks.org12:30, 26 мај 2019создадена со најавување(?)14
es.wikinews.org01:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
es.wikiquote.org01:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)11
es.wikisource.org01:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)22
es.wikiversity.org14:09, 26 мај 2019создадена со најавување(?)25
es.wikivoyage.org01:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
es.wiktionary.org11:57, 26 мај 2019создадена со најавување(?)91
et.wikipedia.org22:19, 18 ноември 2017создадена со најавување(?)50
et.wikibooks.org16:14, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
ee.wikimedia.org00:01, 11 јануари 2022создадена со најавување(?)0
et.wikiquote.org00:41, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)1
et.wikisource.org15:20, 25 септември 2019создадена со најавување(?)0
et.wiktionary.org13:12, 7 јуни 2019создадена со најавување(?)3
eu.wikipedia.org22:19, 18 ноември 2017создадена со најавување(?)60
eu.wikibooks.org16:14, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
eu.wikiquote.org21:37, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
eu.wikisource.org14:19, 1 февруари 2019создадена со најавување(?)0
eu.wiktionary.org11:59, 18 септември 2019создадена со најавување(?)1
ext.wikipedia.org01:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
fa.wikipedia.org16:58, 14 декември 2015создадена со најавување(?)72
fa.wikibooks.org16:29, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)7
fa.wikinews.org01:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
fa.wikiquote.org01:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
fa.wikisource.org12:42, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)2
fa.wikivoyage.org01:42, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)7
fa.wiktionary.org21:34, 7 јуни 2019создадена со најавување(?)22
ff.wikipedia.org01:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org01:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org10:29, 18 ноември 2017создадена со најавување(?)9
fi.wikibooks.org13:13, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)2
fi.wikinews.org01:02, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
fi.wikiquote.org01:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
fi.wikisource.org23:29, 1 март 2019создадена со најавување(?)0
fi.wikiversity.org16:14, 11 септември 2019создадена со најавување(?)0
fi.wikivoyage.org01:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org11:19, 26 мај 2019создадена со најавување(?)30
fj.wikipedia.org01:48, 21 јуни 2017создадена со најавување(?)0
fj.wiktionary.org02:25, 7 јули 2019создадена со најавување(?)1
foundation.wikimedia.org22:16, 23 ноември 2021создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org01:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
fo.wikisource.org20:10, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
fo.wiktionary.org21:46, 26 септември 2019создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org01:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org01:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org22:28, 31 јануари 2016создадена со најавување(?)138
fr.wikibooks.org01:16, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)4
fr.wikinews.org02:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)6
fr.wikiquote.org02:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
fr.wikisource.org02:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
fr.wikiversity.org10:56, 26 мај 2019создадена со најавување(?)5
fr.wikivoyage.org02:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)5
fr.wiktionary.org23:02, 24 март 2019создадена со најавување(?)3
fur.wikipedia.org23:17, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org02:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fy.wikibooks.org16:49, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
fy.wiktionary.org21:46, 26 септември 2019создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org12:08, 30 мај 2017создадена со најавување(?)12
gan.wikipedia.org02:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org02:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)10
ga.wiktionary.org02:27, 7 јули 2019создадена со најавување(?)0
gcr.wikipedia.org17:10, 17 декември 2019создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org02:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
gd.wiktionary.org21:49, 26 септември 2019создадена со најавување(?)0
glk.wikipedia.org23:20, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org02:21, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)8
gl.wikibooks.org16:15, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
gl.wikiquote.org21:44, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
gl.wikisource.org02:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gl.wiktionary.org01:19, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)4
gn.wikipedia.org02:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)4
gn.wiktionary.org19:01, 27 септември 2019создадена со најавување(?)0
gom.wikipedia.org22:47, 14 октомври 2018создадена со најавување(?)1
gor.wikipedia.org00:37, 10 јуни 2019создадена со најавување(?)4
got.wikipedia.org20:36, 8 септември 2019создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org02:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)55
gu.wikiquote.org21:45, 22 септември 2019создадена со најавување(?)1
gu.wikisource.org12:13, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)5
gu.wiktionary.org19:01, 27 септември 2019создадена со најавување(?)2
gv.wikipedia.org02:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
gv.wiktionary.org19:02, 27 септември 2019создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org19:11, 1 јули 2019создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org20:09, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)9
ha.wiktionary.org19:02, 27 септември 2019создадена со најавување(?)1
haw.wikipedia.org01:03, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org02:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)32
he.wikibooks.org00:34, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)6
he.wikinews.org20:46, 22 август 2019создадена со најавување(?)0
he.wikiquote.org02:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
he.wikisource.org11:36, 26 мај 2019создадена со најавување(?)8
he.wikivoyage.org02:42, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
he.wiktionary.org14:31, 26 мај 2019создадена со најавување(?)14
hif.wikipedia.org02:42, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)9
hif.wiktionary.org19:02, 27 септември 2019создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org22:56, 18 септември 2016создадена со најавување(?)356
hi.wikibooks.org16:03, 2 јули 2019создадена со најавување(?)1
hi.wikiquote.org16:54, 21 јуни 2019создадена со најавување(?)1
hi.wikisource.org21:50, 23 февруари 2020создадена со најавување(?)0
hi.wikiversity.org18:57, 5 јули 2019создадена со најавување(?)0
hi.wikivoyage.org07:37, 14 јануари 2019создадена со најавување(?)1
hi.wiktionary.org18:57, 5 јули 2019создадена со најавување(?)4
hr.wikipedia.org22:53, 16 јануари 2016создадена со најавување(?)111
hr.wikibooks.org21:42, 19 јуни 2019создадена со најавување(?)0
hr.wikiquote.org18:13, 26 ноември 2019создадена со најавување(?)1
hr.wikisource.org22:14, 1 септември 2019создадена со најавување(?)0
hr.wiktionary.org13:35, 4 јули 2019создадена со најавување(?)3
hsb.wikipedia.org03:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
hsb.wiktionary.org19:02, 27 септември 2019создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org03:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org03:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)8
hu.wikibooks.org11:21, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
hu.wikinews.org02:54, 19 август 2020создадена со најавување(?)0
hu.wikiquote.org20:08, 1 јули 2019создадена со најавување(?)0
hu.wikisource.org01:02, 27 јуни 2018создадена со најавување(?)0
hu.wiktionary.org14:58, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)19
hy.wikipedia.org23:12, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)16
hy.wikibooks.org16:15, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
hy.wikiquote.org20:33, 9 јули 2019создадена со најавување(?)1
hy.wikisource.org20:59, 18 август 2017создадена со најавување(?)0
hy.wiktionary.org03:42, 24 јули 2018создадена со најавување(?)0
hyw.wikipedia.org00:09, 17 мај 2019создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org13:34, 30 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ia.wikibooks.org17:00, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
ia.wiktionary.org11:44, 29 септември 2019создадена со најавување(?)1
id.wikipedia.org23:20, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)110
id.wikibooks.org14:37, 26 мај 2019создадена со најавување(?)4
id.wikiquote.org23:48, 1 јули 2019создадена со најавување(?)1
id.wikisource.org23:50, 11 јуни 2019создадена со најавување(?)1
id.wiktionary.org12:53, 5 септември 2018создадена со најавување(?)24
ie.wikipedia.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ie.wiktionary.org11:44, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)12
ik.wikipedia.org13:14, 26 мај 2019создадена со најавување(?)1
ilo.wikipedia.org03:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
incubator.wikimedia.org14:58, 25 декември 2015создадена со најавување(?)1.978
inh.wikipedia.org14:49, 10 август 2019создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org13:34, 30 ноември 2017создадена со најавување(?)2
io.wiktionary.org19:42, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org03:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)15
is.wikibooks.org21:50, 23 февруари 2020создадена со најавување(?)0
is.wikiquote.org18:24, 24 септември 2019создадена со најавување(?)0
is.wikisource.org18:57, 5 јули 2019создадена со најавување(?)0
is.wiktionary.org02:24, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)1
it.wikipedia.org16:10, 28 март 2016создадена со најавување(?)114
it.wikibooks.org00:49, 7 јуни 2019создадена со најавување(?)9
it.wikinews.org03:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org03:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)10
it.wikisource.org03:56, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
it.wikiversity.org22:13, 21 март 2018создадена со најавување(?)7
it.wikivoyage.org07:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org01:14, 25 јануари 2019создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org23:18, 5 јули 2019создадена со најавување(?)0
iu.wiktionary.org11:44, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org04:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org23:14, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)46
ja.wikibooks.org17:02, 22 септември 2019создадена со најавување(?)2
ja.wikinews.org04:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)6
ja.wikiquote.org13:43, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)6
ja.wikisource.org04:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ja.wikiversity.org00:29, 30 август 2018создадена со најавување(?)1
ja.wikivoyage.org00:17, 17 јануари 2022создадена со најавување(?)4
ja.wiktionary.org23:18, 20 ноември 2019создадена со најавување(?)2
jbo.wikipedia.org04:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
jbo.wiktionary.org11:44, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org04:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)16
jv.wiktionary.org23:43, 5 август 2019создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org01:42, 16 јули 2017создадена со најавување(?)4
kab.wikipedia.org04:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ka.wikipedia.org16:13, 28 март 2016создадена со најавување(?)55
ka.wikibooks.org16:15, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
ka.wikiquote.org22:42, 9 јули 2019создадена со најавување(?)0
ka.wiktionary.org22:49, 5 април 2019создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org01:01, 10 јуни 2019создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org14:43, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)0
kcg.wikipedia.org01:41, 29 мај 2022создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org11:05, 3 јули 2019создадена со најавување(?)1
ki.wikipedia.org04:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org21:35, 7 јуни 2017создадена со најавување(?)40
kk.wikibooks.org17:03, 22 септември 2019создадена со најавување(?)1
kk.wikiquote.org18:13, 13 ноември 2019создадена со најавување(?)0
kk.wiktionary.org13:36, 24 март 2019создадена со најавување(?)1
kl.wikipedia.org04:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kl.wiktionary.org11:46, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org01:21, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)12
km.wikibooks.org20:03, 4 јули 2019создадена со најавување(?)0
km.wiktionary.org21:33, 10 јули 2019создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org04:39, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)17
kn.wikiquote.org16:15, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
kn.wikisource.org12:51, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
kn.wiktionary.org11:22, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)2
koi.wikipedia.org22:18, 8 септември 2019создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org04:42, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikibooks.org15:20, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)1
ko.wikinews.org01:05, 10 јуни 2019создадена со најавување(?)1
ko.wikiquote.org15:06, 9 јуни 2019создадена со најавување(?)0
ko.wikisource.org04:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ko.wikiversity.org00:55, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
ko.wiktionary.org14:09, 26 мај 2019создадена со најавување(?)20
krc.wikipedia.org00:11, 1 август 2017создадена со најавување(?)5
ksh.wikipedia.org04:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org23:48, 12 октомври 2019создадена со најавување(?)1
ks.wiktionary.org11:46, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org23:24, 10 април 2016создадена со најавување(?)6
ku.wikibooks.org17:09, 9 ноември 2019создадена со најавување(?)0
ku.wikiquote.org04:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ku.wiktionary.org12:08, 26 мај 2019создадена со најавување(?)2
kv.wikipedia.org19:59, 11 јуни 2019создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org04:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kw.wikiquote.org18:25, 7 декември 2019создадена со најавување(?)0
kw.wiktionary.org11:46, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org22:28, 31 јануари 2016создадена со најавување(?)18
ky.wikibooks.org01:35, 28 август 2019создадена со најавување(?)0
ky.wikiquote.org18:20, 13 ноември 2019создадена со најавување(?)0
ky.wiktionary.org18:42, 2 април 2019создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org13:36, 30 ноември 2017создадена со најавување(?)1
la.wikipedia.org14:07, 18 август 2017создадена со најавување(?)3
la.wikibooks.org16:15, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
la.wikiquote.org13:39, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
la.wikisource.org00:27, 22 мај 2019создадена со најавување(?)2
la.wiktionary.org11:46, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org05:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org05:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
lb.wiktionary.org16:47, 21 јуни 2019создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org20:19, 5 декември 2017создадена со најавување(?)6
lfn.wikipedia.org14:01, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org15:43, 3 септември 2019создадена со најавување(?)2
lij.wikipedia.org05:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
li.wikipedia.org05:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
li.wikibooks.org20:12, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
li.wikinews.org00:09, 16 февруари 2019создадена со најавување(?)0
li.wikiquote.org16:11, 25 февруари 2020создадена со најавување(?)0
li.wikisource.org20:12, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
li.wiktionary.org22:51, 21 август 2019создадена со најавување(?)0
lld.wikipedia.org20:33, 14 април 2022создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org05:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)5
lmo.wiktionary.org21:25, 29 октомври 2022создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org05:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
ln.wiktionary.org11:50, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org14:29, 20 декември 2015создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org05:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
lo.wiktionary.org15:28, 27 јуни 2019создадена со најавување(?)0
lrc.wikipedia.org15:01, 6 април 2019создадена со најавување(?)7
ltg.wikipedia.org23:53, 12 октомври 2019создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org02:14, 7 мај 2016создадена со најавување(?)51
lt.wikibooks.org17:09, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
lt.wikiquote.org05:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
lt.wikisource.org01:04, 27 јуни 2018создадена со најавување(?)2
lt.wiktionary.org13:29, 27 јули 2019создадена со најавување(?)2
lv.wikipedia.org09:13, 13 декември 2017создадена со најавување(?)138patroller
lv.wiktionary.org20:49, 2 август 2019создадена со најавување(?)1
mad.wikipedia.org10:25, 17 јануари 2022создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org05:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)7
map-bms.wikipedia.org05:42, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
mdf.wikipedia.org05:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org14:58, 25 декември 2015создадена со најавување(?)310
meta.wikimedia.org14:30, 20 декември 2015создадена со најавување(?)2.718global-renamer, patroller
mg.wikipedia.org05:45, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
mg.wikibooks.org17:11, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
mg.wiktionary.org11:51, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org05:47, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org19:35, 21 октомври 2017создадена со најавување(?)4
mi.wikipedia.org05:48, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)4
mi.wiktionary.org11:51, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org15:00, 27 ноември 2017создадена со најавување(?)2
mk.wikibooks.org17:12, 22 септември 2019создадена со најавување(?)2
mk.wikisource.org00:32, 22 мај 2019создадена со најавување(?)0
mk.wiktionary.org11:51, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org06:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)43
ml.wikibooks.org17:12, 22 септември 2019создадена со најавување(?)1
ml.wikiquote.org20:13, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
ml.wikisource.org12:37, 7 јуни 2019создадена со најавување(?)2
ml.wiktionary.org17:22, 22 септември 2017создадена со најавување(?)0
mni.wikipedia.org15:26, 21 август 2021создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org10:55, 13 декември 2017создадена со најавување(?)61
mn.wiktionary.org00:22, 8 август 2019создадена со најавување(?)0
mnw.wikipedia.org16:16, 17 февруари 2020создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org06:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org22:36, 12 јануари 2016создадена со најавување(?)2
mr.wikibooks.org16:15, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
mr.wikiquote.org20:50, 19 септември 2019создадена со најавување(?)1
mr.wikisource.org19:04, 17 март 2018создадена со најавување(?)0
mr.wiktionary.org23:49, 15 септември 2019создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org23:20, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)106
ms.wikibooks.org23:43, 16 август 2019создадена со најавување(?)1
ms.wiktionary.org00:29, 2 јули 2019создадена со најавување(?)3
mt.wikipedia.org06:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
mt.wiktionary.org11:55, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org06:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)35
mx.wikimedia.org21:25, 23 февруари 2020создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org06:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
my.wikipedia.org06:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)13
my.wiktionary.org15:01, 9 јуни 2019создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org16:58, 14 декември 2015создадена со најавување(?)2
nah.wikipedia.org06:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nah.wiktionary.org21:20, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org06:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org06:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
na.wiktionary.org11:57, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org06:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
nds.wikipedia.org06:39, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)18
nds.wiktionary.org11:57, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org06:42, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)14
ne.wikibooks.org17:12, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
ne.wiktionary.org12:00, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org18:14, 10 јули 2019создадена со најавување(?)3
nl.wikipedia.org00:39, 1 април 2016создадена со најавување(?)9
nl.wikibooks.org12:45, 26 мај 2019создадена со најавување(?)7
nl.wikimedia.org21:58, 28 февруари 2020создадена со најавување(?)4
nl.wikinews.org06:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
nl.wikiquote.org11:17, 4 септември 2019создадена со најавување(?)1
nl.wikisource.org06:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
nl.wikivoyage.org06:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
nl.wiktionary.org11:54, 26 мај 2019создадена со најавување(?)21
nn.wikipedia.org00:11, 5 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nn.wikiquote.org06:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nn.wiktionary.org12:01, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org06:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org07:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)5
no.wikibooks.org23:00, 9 јули 2019создадена со најавување(?)0
no.wikinews.org22:12, 24 август 2018создадена со најавување(?)0
no.wikiquote.org21:11, 9 јуни 2019создадена со најавување(?)3
no.wikisource.org00:34, 22 мај 2019создадена со најавување(?)0
no.wiktionary.org16:07, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)4
nqo.wikipedia.org20:33, 21 март 2020создадена со најавување(?)1
nrm.wikipedia.org07:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org14:48, 10 јули 2019создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org14:06, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
nyc.wikimedia.org22:56, 25 февруари 2020создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org07:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org11:58, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
oc.wikibooks.org16:15, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
oc.wiktionary.org01:36, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
olo.wikipedia.org07:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org07:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
om.wiktionary.org12:01, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org07:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
or.wikisource.org15:59, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)0
or.wiktionary.org20:49, 1 февруари 2019создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org22:27, 31 јануари 2016создадена со најавување(?)1
outreach.wikimedia.org16:55, 6 јануари 2019создадена со најавување(?)11
pag.wikipedia.org12:38, 13 јануари 2019создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org07:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
pap.wikipedia.org07:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
pa.wikipedia.org12:16, 13 декември 2017создадена со најавување(?)20
pa.wikibooks.org20:14, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
pa.wikisource.org02:21, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
pa.wiktionary.org14:09, 18 септември 2019создадена со најавување(?)1
pcd.wikipedia.org07:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
pdc.wikipedia.org07:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org14:05, 12 март 2018создадена со најавување(?)1
pih.wikipedia.org07:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
pi.wikipedia.org20:13, 5 јануари 2020создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org23:45, 31 јули 2017создадена со најавување(?)30
pl.wikibooks.org22:23, 4 септември 2018создадена со најавување(?)5
pl.wikimedia.org18:20, 29 мај 2019создадена со најавување(?)4
pl.wikinews.org07:46, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)4
pl.wikiquote.org07:47, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)18
pl.wikisource.org22:47, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)1
pl.wikivoyage.org07:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
pl.wiktionary.org22:51, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)17
pms.wikipedia.org07:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)6
pms.wikisource.org14:35, 1 февруари 2019создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org16:56, 14 декември 2015создадена со најавување(?)1
pnb.wiktionary.org12:10, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
pnt.wikipedia.org16:15, 26 февруари 2020создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org16:57, 14 декември 2015создадена со најавување(?)6
ps.wikivoyage.org17:10, 17 декември 2019создадена со најавување(?)0
ps.wiktionary.org07:58, 14 март 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org20:54, 11 јуни 2016создадена со најавување(?)25
pt.wikibooks.org08:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)10
pt.wikimedia.org17:09, 17 април 2020создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org08:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
pt.wikiquote.org08:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
pt.wikisource.org08:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)5
pt.wikiversity.org01:53, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)9
pt.wikivoyage.org08:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wiktionary.org14:14, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)33
qu.wikipedia.org08:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
qu.wiktionary.org12:10, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org23:29, 29 јули 2019создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org15:18, 15 јуни 2019создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org21:32, 23 ноември 2019создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org15:21, 9 јуни 2019создадена со најавување(?)0
roa-rup.wiktionary.org12:12, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org08:22, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org18:42, 28 мај 2016создадена со најавување(?)62
ro.wikibooks.org13:33, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
ro.wikinews.org08:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikiquote.org20:01, 16 септември 2019создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org23:29, 1 март 2019создадена со најавување(?)3
ro.wikivoyage.org08:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
ro.wiktionary.org20:51, 19 април 2019создадена со најавување(?)9
rue.wikipedia.org08:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ru.wikipedia.org21:05, 16 декември 2015создадена со најавување(?)99uploader
ru.wikibooks.org01:36, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)2
ru.wikimedia.org11:17, 26 мај 2019создадена со најавување(?)3
ru.wikinews.org15:10, 1 јули 2018создадена со најавување(?)9
ru.wikiquote.org08:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)6
ru.wikisource.org15:57, 12 септември 2017создадена со најавување(?)7
ru.wikiversity.org15:09, 1 јули 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org09:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)5
ru.wiktionary.org17:54, 2 април 2019создадена со најавување(?)46
rw.wikipedia.org09:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
rw.wiktionary.org12:14, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org21:20, 23 март 2017создадена со најавување(?)8
sah.wikiquote.org02:11, 12 август 2018создадена со најавување(?)1
sah.wikisource.org00:28, 22 мај 2019создадена со најавување(?)1
sat.wikipedia.org02:03, 19 август 2018создадена со најавување(?)1
sa.wikipedia.org12:45, 10 ноември 2018создадена со најавување(?)9
sa.wikibooks.org17:13, 22 септември 2019создадена со најавување(?)0
sa.wikiquote.org20:14, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
sa.wikisource.org10:29, 26 мај 2019создадена со најавување(?)1
sa.wiktionary.org13:55, 4 јули 2019создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org09:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
scn.wiktionary.org12:17, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org14:08, 13 декември 2017создадена со најавување(?)19
sc.wikipedia.org09:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org09:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
sd.wiktionary.org12:17, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org09:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
se.wikimedia.org13:36, 5 јуни 2019создадена со најавување(?)1
sg.wikipedia.org16:33, 14 декември 2019создадена со најавување(?)0
sg.wiktionary.org12:17, 29 септември 2019создадена со најавување(?)0
shi.wikipedia.org00:40, 4 септември 2021создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org16:02, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)1
shn.wikivoyage.org13:50, 10 август 2023создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org16:41, 21 февруари 2016создадена со најавување(?)11
sh.wiktionary.org18:24, 2 јули 2019создадена со најавување(?)2
shy.wiktionary.org20:57, 26 март 2020создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org22:27, 31 јануари 2016создадена со најавување(?)11
simple.wikiquote.org20:45, 29 мај 2020создадена со најавување(?)0
simple.wiktionary.org11:42, 22 ноември 2019создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org09:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)12
si.wikibooks.org13:13, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
si.wiktionary.org13:07, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
skr.wikipedia.org14:04, 18 јануари 2022создадена со најавување(?)0
skr.wiktionary.org10:55, 19 август 2023создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org09:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)68
sk.wikibooks.org22:04, 7 јули 2019создадена со најавување(?)0
sk.wikiquote.org09:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sk.wikisource.org15:47, 25 септември 2019создадена со најавување(?)0
sk.wiktionary.org15:11, 5 април 2019создадена со најавување(?)1
sl.wikipedia.org09:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)92
sl.wikibooks.org20:02, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)1
sl.wikiquote.org13:46, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
sl.wikisource.org12:26, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)2
sl.wikiversity.org22:27, 7 јуни 2019создадена со најавување(?)0
sl.wiktionary.org23:53, 15 август 2019создадена со најавување(?)0
smn.wikipedia.org12:15, 23 јануари 2023создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org13:45, 8 декември 2019создадена со најавување(?)0
sm.wiktionary.org18:32, 4 октомври 2019создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org09:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
wikisource.org23:06, 5 февруари 2016создадена со најавување(?)10
so.wikipedia.org09:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)8
so.wiktionary.org15:36, 9 јуни 2019создадена со најавување(?)1
species.wikimedia.org14:58, 25 декември 2015создадена со најавување(?)86autopatrolled
sq.wikipedia.org09:42, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)50
sq.wikibooks.org22:57, 2 јули 2019создадена со најавување(?)1
sq.wikinews.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sq.wikiquote.org12:14, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
sq.wiktionary.org15:56, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)3
srn.wikipedia.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org15:11, 13 декември 2017создадена со најавување(?)69
sr.wikibooks.org22:43, 3 февруари 2019создадена со најавување(?)1
sr.wikinews.org09:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
sr.wikiquote.org00:27, 2 септември 2019создадена со најавување(?)1
sr.wikisource.org11:55, 26 мај 2019создадена со најавување(?)1
sr.wiktionary.org15:33, 3 јули 2019создадена со најавување(?)8
ss.wikipedia.org09:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ss.wiktionary.org18:36, 4 октомври 2019создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org09:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
strategy.wikimedia.org16:30, 23 март 2020создадена со најавување(?)2
st.wikipedia.org13:33, 3 јули 2019создадена со најавување(?)0
st.wiktionary.org12:28, 9 септември 2019создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org09:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)6
su.wikiquote.org16:58, 4 мај 2019создадена со најавување(?)0
su.wiktionary.org09:57, 4 март 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org22:33, 12 јануари 2016создадена со најавување(?)9
sv.wikibooks.org10:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikinews.org10:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikiquote.org23:57, 16 јуни 2019создадена со најавување(?)0
sv.wikisource.org11:05, 26 мај 2019создадена со најавување(?)2
sv.wikiversity.org22:39, 20 август 2019создадена со најавување(?)0
sv.wikivoyage.org10:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
sv.wiktionary.org01:51, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)8
sw.wikipedia.org10:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)12
sw.wiktionary.org16:22, 5 јули 2019создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org10:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
szy.wikipedia.org14:17, 24 февруари 2020создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org10:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)40
ta.wikibooks.org14:19, 1 март 2020создадена со најавување(?)0
ta.wikinews.org10:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikiquote.org10:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikisource.org00:51, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)2
ta.wiktionary.org02:30, 2 јуни 2019создадена со најавување(?)48
tay.wikipedia.org02:41, 5 јули 2021создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org11:52, 29 септември 2019создадена со најавување(?)1
ten.wikipedia.org16:30, 23 март 2020создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org10:29, 31 март 2018создадена со најавување(?)0
test-commons.wikimedia.org23:11, 26 јуни 2019создадена со најавување(?)4
test.wikipedia.org00:15, 13 февруари 2018создадена со најавување(?)83interface-admin, sysop, translationadmin
test.wikidata.org22:44, 11 септември 2018создадена со најавување(?)2
tet.wikipedia.org10:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org10:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)44
te.wikibooks.org09:54, 16 ноември 2019создадена со најавување(?)0
te.wikiquote.org20:15, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
te.wikisource.org23:29, 1 март 2019создадена со најавување(?)0
te.wiktionary.org12:56, 27 јули 2019создадена со најавување(?)2
tg.wikipedia.org23:21, 24 февруари 2016создадена со најавување(?)15
tg.wikibooks.org20:15, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
tg.wiktionary.org18:38, 4 октомври 2019создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org10:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)135
th.wikibooks.org15:09, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)6
th.wikiquote.org15:59, 8 јуни 2019создадена со најавување(?)2
th.wikisource.org15:29, 26 август 2017создадена со најавување(?)2
th.wiktionary.org22:48, 5 април 2019создадена со најавување(?)12
ti.wikipedia.org01:18, 8 август 2019создадена со најавување(?)21
ti.wiktionary.org18:47, 4 октомври 2019создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org22:27, 16 декември 2015создадена со најавување(?)2.099
tk.wikiquote.org19:26, 17 ноември 2019создадена со најавување(?)0
tk.wiktionary.org00:45, 19 декември 2017создадена со најавување(?)15
tl.wikipedia.org10:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)38
tl.wikibooks.org13:45, 5 јуни 2019создадена со најавување(?)0
tl.wiktionary.org13:26, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org10:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tn.wiktionary.org18:47, 4 октомври 2019создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org22:08, 8 март 2020создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org00:23, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)0
tpi.wiktionary.org18:47, 4 октомври 2019создадена со најавување(?)0
trv.wikipedia.org13:24, 7 септември 2022создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org10:19, 21 мај 2015создадена со најавување(?)490patroller
tr.wikibooks.org12:21, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)32
tr.wikimedia.org17:33, 23 март 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikinews.org15:39, 23 септември 2017создадена со најавување(?)3
tr.wikiquote.org10:44, 23 декември 2017создадена со најавување(?)37
tr.wikisource.org12:40, 17 август 2017создадена со најавување(?)15
tr.wikivoyage.org12:15, 23 јануари 2023создадена со најавување(?)0
tr.wiktionary.org10:21, 12 мај 2016создадена со најавување(?)84
ts.wikipedia.org15:18, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)1
ts.wiktionary.org18:49, 4 октомври 2019создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org11:14, 20 март 2017создадена со најавување(?)9
tt.wikibooks.org10:26, 19 септември 2019создадена со најавување(?)0
tt.wiktionary.org10:38, 19 септември 2019создадена со најавување(?)0
tum.wikipedia.org10:02, 10 ноември 2019создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org11:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
tyv.wikipedia.org21:23, 29 јуни 2017создадена со најавување(?)3
ty.wikipedia.org18:24, 29 мај 2019создадена со најавување(?)0
ua.wikimedia.org18:07, 27 март 2020создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org11:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ug.wikipedia.org16:30, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ug.wiktionary.org20:57, 19 септември 2019создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org21:59, 12 јануари 2016создадена со најавување(?)70
uk.wikibooks.org12:48, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
uk.wikinews.org11:47, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikiquote.org11:48, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikisource.org02:46, 21 октомври 2017создадена со најавување(?)2
uk.wikivoyage.org11:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
uk.wiktionary.org22:31, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)3
ur.wikipedia.org16:55, 14 декември 2015создадена со најавување(?)10
ur.wikibooks.org20:16, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
ur.wikiquote.org11:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ur.wiktionary.org13:10, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org20:47, 12 јануари 2016создадена со најавување(?)65
uz.wikibooks.org18:10, 13 ноември 2019создадена со најавување(?)0
uz.wikiquote.org11:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uz.wiktionary.org11:38, 15 март 2019создадена со најавување(?)5
vec.wikipedia.org11:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vec.wikisource.org00:34, 22 мај 2019создадена со најавување(?)0
vec.wiktionary.org16:26, 14 јануари 2019создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org11:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
ve.wikipedia.org22:22, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org12:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)16
vi.wikibooks.org11:01, 26 мај 2019создадена со најавување(?)10
vi.wikiquote.org22:22, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)3
vi.wikisource.org23:28, 1 март 2019создадена со најавување(?)0
vi.wikivoyage.org12:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org12:27, 6 јуни 2019создадена со најавување(?)8
vls.wikipedia.org14:12, 5 септември 2017создадена со најавување(?)2
vo.wikipedia.org13:36, 30 ноември 2017создадена со најавување(?)0
vo.wiktionary.org22:00, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)1
war.wikipedia.org15:35, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org12:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wa.wiktionary.org22:21, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org14:41, 20 декември 2015создадена со најавување(?)3.728rollbacker
www.wikifunctions.org21:05, 10 август 2023создадена со најавување(?)0
wikimania2014.wikimedia.org12:18, 16 ноември 2019создадена со најавување(?)0
wikimania2015.wikimedia.org22:10, 3 декември 2019создадена со најавување(?)0
wikimania2016.wikimedia.org20:16, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
wikimania2017.wikimedia.org20:16, 10 март 2020создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org12:57, 6 март 2018создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org22:18, 3 март 2019создадена со најавување(?)10
wo.wikipedia.org12:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wo.wikiquote.org22:21, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
wo.wiktionary.org14:00, 15 јуни 2019создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org12:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org22:17, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org22:17, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org12:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
yi.wikipedia.org12:21, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
yi.wikisource.org22:17, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
yi.wiktionary.org14:07, 15 јуни 2019создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org12:22, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
yue.wiktionary.org14:17, 1 февруари 2019создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org22:14, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org12:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org01:47, 21 август 2018создадена со најавување(?)6
zh-min-nan.wikipedia.org22:09, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)3
zh-min-nan.wikisource.org22:08, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wiktionary.org22:06, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org17:37, 13 декември 2017создадена со најавување(?)15
zh.wikipedia.org16:12, 28 март 2016создадена со најавување(?)42
zh.wikibooks.org02:35, 2 јуни 2019создадена со најавување(?)5
zh.wikinews.org12:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikiquote.org22:04, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)1
zh.wikisource.org14:12, 2 април 2019создадена со најавување(?)2
zh.wikiversity.org15:46, 2 март 2019создадена со најавување(?)1
zh.wikivoyage.org12:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org12:08, 22 ноември 2019создадена со најавување(?)2
zu.wikipedia.org12:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
zu.wiktionary.org21:56, 1 јуни 2019создадена со најавување(?)1