Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wikipedia.org17:34, 17 август 2022создадена со најавување(?)0
ab.wikipedia.org13:55, 13 март 2018создадена со најавување(?)1
ace.wikipedia.org14:07, 10 јули 2017создадена со најавување(?)0
ady.wikipedia.org13:59, 13 март 2018создадена со најавување(?)2
af.wikipedia.org20:08, 4 јули 2017создадена со најавување(?)1
ak.wikipedia.org12:02, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
als.wikipedia.org13:39, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ami.wikipedia.org01:02, 3 јули 2022создадена со најавување(?)1
am.wikipedia.org07:22, 24 август 2021создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org09:21, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)1
an.wikipedia.org22:08, 24 јули 2017создадена со најавување(?)0
api.wikimedia.org19:15, 30 ноември 2021создадена со најавување(?)3
arc.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org12:05, 25 јули 2016создадена со најавување(?)3
ar.wikinews.org15:15, 8 март 2018создадена со најавување(?)0
ar.wiktionary.org00:41, 25 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ary.wikipedia.org10:19, 25 јули 2021создадена со најавување(?)2
arz.wikipedia.org22:45, 4 март 2018создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org22:10, 24 јули 2017создадена со најавување(?)2
as.wikipedia.org22:11, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
av.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
ay.wikipedia.org12:25, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
ay.wiktionary.org18:39, 29 јуни 2018создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org00:03, 25 јули 2021создадена со најавување(?)1
az.wikipedia.org11:37, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)1
az.wikibooks.org07:39, 5 март 2022создадена со најавување(?)0
az.wiktionary.org21:47, 4 март 2018создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org00:10, 25 јули 2021создадена со најавување(?)1
bar.wikipedia.org12:04, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org13:02, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org14:34, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org15:24, 23 јули 2017создадена со најавување(?)1
beta.wikiversity.org15:21, 26 април 2018создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org21:21, 3 март 2018создадена со најавување(?)1
be.wikiquote.org03:22, 9 март 2022создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org10:14, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)1
bh.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org12:24, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
bjn.wikipedia.org22:14, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
bn.wikipedia.org00:05, 8 декември 2016создадена со најавување(?)2
bo.wikipedia.org12:16, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)2
bpy.wikipedia.org14:22, 14 јули 2018создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org10:00, 26 декември 2021создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org12:39, 10 јули 2017создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org22:15, 24 јули 2017создадена со најавување(?)2
bxr.wikipedia.org12:40, 19 август 2021создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org17:39, 13 март 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikimedia.org17:30, 5 септември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org19:11, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org13:03, 30 јуни 2018создадена со најавување(?)0
ca.wikisource.org19:25, 9 март 2018создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org09:58, 14 ноември 2017создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org22:17, 24 јули 2017создадена со најавување(?)2
ceb.wikipedia.org20:23, 22 октомври 2021создадена со најавување(?)3
ce.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
chr.wikipedia.org20:28, 26 јули 2021создадена со најавување(?)2
chr.wiktionary.org18:44, 24 ноември 2018создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org19:41, 14 јули 2018создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org22:29, 1 јануари 2009создадена со најавување(?)192
co.wikipedia.org12:13, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
co.wiktionary.org18:29, 28 јуни 2018создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org11:50, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
cr.wikipedia.org23:30, 9 мај 2022создадена со најавување(?)0
csb.wiktionary.org21:00, 11 јули 2017создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org14:28, 3 август 2017создадена со најавување(?)0
cs.wikisource.org16:41, 20 јуни 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikiversity.org20:29, 2 јули 2018создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org00:41, 1 март 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org22:18, 24 јули 2017создадена со најавување(?)3
cy.wiktionary.org17:31, 9 октомври 2018создадена со најавување(?)0
dag.wikipedia.org12:11, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)2
da.wikipedia.org08:49, 16 август 2017создадена со најавување(?)0
da.wikibooks.org20:54, 31 март 2018создадена со најавување(?)0
da.wikiquote.org23:13, 27 јули 2018создадена со најавување(?)0
da.wikisource.org18:32, 24 ноември 2018создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org19:44, 13 декември 2008создадена со најавување(?)23
de.wikibooks.org17:29, 9 јули 2018создадена со најавување(?)0
de.wikinews.org18:18, 12 март 2017создадена со најавување(?)0
de.wikiquote.org00:00, 27 јули 2018создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org23:26, 17 април 2022создадена со најавување(?)0
de.wikiversity.org17:56, 16 јули 2018создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org14:33, 27 октомври 2016создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org22:12, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
din.wikipedia.org11:55, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)4
diq.wikipedia.org12:06, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)3
dty.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org22:55, 28 април 2018создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
ee.wikipedia.org21:04, 18 октомври 2018создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org22:04, 21 декември 2016создадена со најавување(?)0
el.wikivoyage.org18:45, 8 март 2018создадена со најавување(?)0
el.wiktionary.org18:58, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org14:01, 13 март 2018создадена со најавување(?)4
en.wikipedia.org19:43, 13 декември 2008домашно вики(?)40.923abusefilter, checkuser, suppress, sysop
en.wikibooks.org22:29, 1 јануари 2009создадена со најавување(?)5
en.wikinews.org22:29, 1 јануари 2009создадена со најавување(?)21
en.wikiquote.org22:29, 1 јануари 2009создадена со најавување(?)12
en.wikisource.org22:29, 1 јануари 2009создадена со најавување(?)4
en.wikiversity.org22:29, 1 јануари 2009создадена со најавување(?)1
en.wikivoyage.org13:04, 7 октомври 2013создадена со најавување(?)7
en.wiktionary.org22:29, 1 јануари 2009создадена со најавување(?)3
eo.wikipedia.org10:58, 6 јули 2016создадена со најавување(?)0
eo.wikisource.org23:45, 2 април 2022создадена со најавување(?)0
eo.wiktionary.org12:56, 15 јануари 2022создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org20:35, 7 јануари 2009создадена со најавување(?)9
es.wikibooks.org19:08, 23 јуни 2018создадена со најавување(?)0
es.wikinews.org16:59, 15 септември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org22:19, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
es.wikisource.org23:33, 22 септември 2018создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org12:27, 1 август 2016создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org21:31, 8 мај 2018создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org13:14, 26 април 2018создадена со најавување(?)1
et.wikipedia.org20:47, 13 мај 2016создадена со најавување(?)1
et.wikiquote.org01:48, 1 март 2022создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org18:52, 5 февруари 2017создадена со најавување(?)2
eu.wiktionary.org08:36, 17 март 2022создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org12:06, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org08:39, 7 јуни 2016создадена со најавување(?)0
fa.wiktionary.org22:24, 16 мај 2022создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)2
fi.wikipedia.org22:54, 4 март 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikibooks.org23:49, 23 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org19:40, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org23:07, 1 ноември 2021создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org23:47, 23 февруари 2022создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org17:26, 28 јули 2016создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org22:53, 13 октомври 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org21:47, 13 декември 2008создадена со најавување(?)11
fr.wikinews.org12:43, 9 мај 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org15:41, 9 март 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org15:35, 9 октомври 2018создадена со најавување(?)1
fr.wikiversity.org22:51, 15 април 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org12:43, 9 мај 2018создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org22:05, 19 ноември 2018создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org22:53, 13 октомври 2018создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org22:21, 24 јули 2017создадена со најавување(?)2
ga.wikipedia.org21:55, 27 јули 2021создадена со најавување(?)0
ga.wiktionary.org22:24, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
glk.wikipedia.org12:05, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
gl.wikipedia.org19:28, 5 март 2016создадена со најавување(?)1
gl.wikibooks.org22:26, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
gl.wikiquote.org22:27, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
gl.wikisource.org22:29, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
gom.wikipedia.org14:04, 8 јуни 2016создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org12:12, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org22:30, 24 јули 2017создадена со најавување(?)4
gv.wikipedia.org22:34, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
hak.wikipedia.org22:52, 8 август 2018создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org23:55, 24 јули 2021создадена со најавување(?)3
he.wikipedia.org22:51, 11 јануари 2016создадена со најавување(?)0
he.wikinews.org23:32, 28 март 2022создадена со најавување(?)0
he.wikiquote.org14:37, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
he.wikisource.org23:45, 23 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org22:22, 22 јуни 2018создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org11:59, 19 септември 2016создадена со најавување(?)0
hi.wikiversity.org18:07, 2 септември 2017создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org11:28, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)1
ht.wikipedia.org00:21, 31 декември 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org13:27, 4 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikibooks.org18:39, 9 јуни 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikiquote.org20:33, 26 јули 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikisource.org21:57, 8 септември 2018создадена со најавување(?)0
hu.wiktionary.org15:36, 26 април 2018создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org10:22, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)3
hy.wiktionary.org19:04, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org10:25, 6 јуни 2016создадена со најавување(?)1
id.wikipedia.org13:59, 18 јули 2016создадена со најавување(?)5
id.wikibooks.org22:38, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
id.wikiquote.org23:26, 22 септември 2018создадена со најавување(?)0
id.wikisource.org22:38, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
id.wiktionary.org15:17, 26 април 2018создадена со најавување(?)1
ie.wikipedia.org18:02, 16 јули 2017создадена со најавување(?)2
ig.wikipedia.org12:14, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
ik.wikipedia.org12:24, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
incubator.wikimedia.org22:36, 2 февруари 2012создадена со најавување(?)4
inh.wikipedia.org12:25, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org21:01, 10 мај 2016создадена со најавување(?)1
is.wikipedia.org23:55, 24 јули 2021создадена со најавување(?)1
it.wikipedia.org08:37, 27 август 2015создадена со најавување(?)2
it.wikibooks.org09:17, 2 јули 2018создадена со најавување(?)0
it.wikinews.org13:19, 8 март 2018создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org00:07, 25 јули 2021создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org18:35, 9 јуни 2018создадена со најавување(?)0
it.wikiversity.org18:35, 9 јуни 2018создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org12:12, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org20:17, 16 октомври 2018создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org23:47, 12 април 2018создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org19:53, 1 јуни 2016создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org18:21, 21 февруари 2014создадена со најавување(?)1
ja.wikibooks.org21:04, 27 јуни 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikinews.org22:30, 10 јули 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikiquote.org13:20, 8 март 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikisource.org18:42, 9 јуни 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikiversity.org07:54, 5 ноември 2018создадена со најавување(?)0
jbo.wiktionary.org18:21, 29 јуни 2018создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org03:48, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org12:25, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
kab.wikipedia.org19:34, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org10:50, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)1
kbp.wikipedia.org12:06, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org18:03, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kj.wikipedia.org15:56, 17 август 2022создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org17:51, 31 јануари 2017создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org12:12, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org05:49, 3 јули 2021создадена со најавување(?)1
kn.wikisource.org11:39, 26 октомври 2018создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
ko.wikipedia.org15:15, 6 март 2016создадена со најавување(?)0
ko.wikisource.org19:16, 28 февруари 2022создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org12:22, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)2
ks.wikipedia.org11:32, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org18:54, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org11:35, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org22:25, 28 август 2015создадена со најавување(?)3
ky.wikipedia.org11:34, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ky.wikiquote.org17:03, 5 јули 2018создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org12:25, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org22:31, 28 август 2015создадена со најавување(?)0
la.wikisource.org22:26, 12 август 2016создадена со најавување(?)1
la.wiktionary.org18:27, 17 септември 2015создадена со најавување(?)96
lb.wikipedia.org11:34, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org11:36, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org19:31, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org12:03, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)2
li.wikipedia.org22:46, 19 јули 2017создадена со најавување(?)2
lld.wikipedia.org12:25, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org14:38, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org12:04, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org11:08, 20 септември 2013создадена со најавување(?)1checkuser
lo.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org12:02, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
lt.wikipedia.org21:15, 3 март 2018создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org21:29, 4 јули 2017создадена со најавување(?)2
mad.wikipedia.org12:22, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
mai.wikipedia.org14:51, 13 март 2018создадена со најавување(?)3
mdf.wikipedia.org18:15, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org13:42, 19 декември 2008создадена со најавување(?)61
meta.wikimedia.org19:43, 13 декември 2008потврдено со лозинка(?)2.175steward, sysop
mg.wikipedia.org23:20, 1 април 2018создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org22:53, 24 јули 2017создадена со најавување(?)2
mi.wikipedia.org09:23, 27 март 2018создадена со најавување(?)0
mi.wiktionary.org18:37, 9 јуни 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org11:45, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org15:43, 5 април 2017создадена со најавување(?)0
mni.wikipedia.org05:51, 2 октомври 2021создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org17:06, 10 септември 2016создадена со најавување(?)4
mnw.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
mrj.wikipedia.org20:06, 26 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org23:55, 28 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikisource.org22:46, 16 јануари 2022создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org18:41, 30 март 2018создадена со најавување(?)11
mt.wikipedia.org22:55, 24 јули 2017создадена со најавување(?)2
mx.wikimedia.org19:39, 13 октомври 2018создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org12:16, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
my.wikipedia.org23:01, 7 декември 2017создадена со најавување(?)1
my.wiktionary.org22:57, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
nap.wikisource.org16:21, 1 август 2022создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org18:02, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)1
nds.wikipedia.org01:02, 3 јули 2022создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org19:41, 14 јули 2018создадена со најавување(?)1
ne.wiktionary.org19:06, 29 јуни 2018создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org12:06, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org19:18, 25 септември 2015создадена со најавување(?)0
nl.wikimedia.org18:47, 9 јуни 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikinews.org17:45, 28 август 2017создадена со најавување(?)1
nl.wikiquote.org17:22, 22 јуни 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikivoyage.org22:00, 8 септември 2018создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org23:26, 4 март 2018создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org19:55, 19 јуни 2018создадена со најавување(?)0
nn.wikiquote.org16:58, 9 октомври 2018создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org12:14, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
no.wikipedia.org14:43, 5 септември 2017создадена со најавување(?)2
no.wikibooks.org21:04, 14 мај 2022создадена со најавување(?)0
no.wikimedia.org11:05, 26 јули 2017создадена со најавување(?)0
no.wikiquote.org21:04, 14 мај 2022создадена со најавување(?)0
no.wiktionary.org21:05, 14 мај 2022создадена со најавување(?)0
nqo.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org12:26, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
nv.wikipedia.org14:53, 13 март 2018создадена со најавување(?)1
nyc.wikimedia.org23:43, 6 март 2018создадена со најавување(?)1
ny.wikipedia.org12:28, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)2
oc.wikipedia.org21:27, 18 октомври 2018создадена со најавување(?)2
olo.wikipedia.org19:26, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org14:06, 2 ноември 2016создадена со најавување(?)2
os.wikipedia.org12:25, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org00:20, 5 септември 2015создадена со најавување(?)0
pag.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org16:22, 2 септември 2016создадена со најавување(?)2
pcd.wikipedia.org12:02, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
pdc.wikipedia.org21:16, 4 март 2018создадена со најавување(?)1
pfl.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
pl.wikipedia.org12:43, 27 јуни 2016создадена со најавување(?)2autoreview
pl.wikimedia.org23:27, 22 септември 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org15:39, 9 март 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikiquote.org18:38, 9 јуни 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org21:54, 28 септември 2018создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org16:41, 24 април 2018создадена со најавување(?)0
pms.wikisource.org07:51, 23 јануари 2022создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org22:59, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
ps.wiktionary.org23:02, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
pt.wikipedia.org12:15, 4 септември 2016создадена со најавување(?)1
pt.wikibooks.org18:53, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org14:42, 3 март 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikiquote.org16:17, 19 јуни 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikisource.org16:37, 14 септември 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikiversity.org21:17, 6 март 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikivoyage.org16:37, 14 септември 2018создадена со најавување(?)0
pt.wiktionary.org07:55, 5 ноември 2018создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org23:13, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org20:14, 14 август 2018создадена со најавување(?)1
roa-rup.wikipedia.org12:28, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org13:12, 16 ноември 2016создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org06:33, 19 јануари 2022создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org21:30, 24 декември 2009создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org16:21, 26 март 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org21:04, 28 мај 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org00:36, 25 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org19:17, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org00:07, 25 јули 2021создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org11:32, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sat.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
sa.wikipedia.org12:25, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
scn.wikipedia.org13:08, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
sco.wikipedia.org17:25, 28 јули 2016создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org12:12, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org12:06, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org15:13, 5 декември 2017создадена со најавување(?)1
se.wikimedia.org13:57, 16 февруари 2017создадена со најавување(?)0
sg.wiktionary.org18:50, 28 октомври 2018создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org09:54, 14 мај 2016создадена со најавување(?)1
simple.wikipedia.org20:15, 23 февруари 2009создадена со најавување(?)585rollbacker
simple.wiktionary.org14:23, 4 јули 2017создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org12:38, 3 септември 2016создадена со најавување(?)3
si.wikibooks.org23:26, 24 јули 2017создадена со најавување(?)4
si.wiktionary.org23:33, 24 јули 2017создадена со најавување(?)4
skr.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)3
sk.wikipedia.org23:56, 24 јули 2021создадена со најавување(?)2
sk.wikiquote.org23:37, 28 март 2022создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org23:35, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
smn.wikipedia.org12:25, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
sm.wikipedia.org14:48, 14 јули 2018создадена со најавување(?)1
sm.wiktionary.org18:31, 29 јуни 2018создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org00:43, 25 ноември 2018создадена со најавување(?)1
wikisource.org19:50, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org18:44, 8 март 2018создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org22:29, 1 јануари 2009создадена со најавување(?)55
sq.wikipedia.org23:37, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
sq.wikibooks.org19:44, 17 февруари 2019создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org17:33, 17 февруари 2019создадена со најавување(?)0
sr.wiktionary.org17:27, 2 март 2022создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org11:58, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
stq.wikipedia.org22:53, 13 октомври 2018создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org20:18, 14 август 2018создадена со најавување(?)1
su.wikipedia.org12:35, 26 март 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org15:37, 7 декември 2016создадена со најавување(?)0
sv.wikibooks.org10:07, 1 јуни 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikiquote.org23:06, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sv.wikiversity.org16:57, 9 октомври 2018создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org23:32, 22 септември 2018создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org01:23, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
sw.wiktionary.org19:18, 6 октомври 2018создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org12:24, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
szy.wikipedia.org01:02, 3 јули 2022создадена со најавување(?)1
ta.wikipedia.org10:23, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)4
ta.wikisource.org19:57, 16 јули 2018создадена со најавување(?)0
ta.wiktionary.org23:57, 24 јули 2017создадена со најавување(?)4
tay.wikipedia.org01:08, 3 август 2021создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org14:08, 7 февруари 2018создадена со најавување(?)1
test2.wikipedia.org11:02, 30 септември 2015создадена со најавување(?)0
test-commons.wikimedia.org03:35, 5 февруари 2022создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org11:30, 28 август 2009создадена со најавување(?)74sysop
test.wikidata.org13:07, 28 октомври 2016создадена со најавување(?)0
tet.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
te.wikipedia.org23:39, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
tg.wikipedia.org11:32, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
tg.wikibooks.org17:11, 9 октомври 2018создадена со најавување(?)0
tg.wiktionary.org18:41, 29 јуни 2018создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org11:29, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)2
th.wikibooks.org19:59, 14 мај 2022создадена со најавување(?)0
th.wikisource.org16:52, 24 март 2022создадена со најавување(?)0
th.wiktionary.org19:23, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org14:44, 28 мај 2022создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org01:05, 21 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org18:28, 11 јануари 2017создадена со најавување(?)3
tn.wikipedia.org06:05, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org18:04, 21 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org12:14, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
trv.wikipedia.org01:01, 3 јули 2022создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org11:52, 20 септември 2015создадена со најавување(?)1
tr.wikiquote.org21:26, 16 септември 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikisource.org19:31, 28 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tr.wiktionary.org12:40, 4 јули 2017создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org12:24, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
tt.wikipedia.org00:05, 25 јули 2021создадена со најавување(?)0
tt.wikibooks.org23:56, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
tt.wiktionary.org23:57, 24 јули 2017создадена со најавување(?)0
tum.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
ty.wikipedia.org12:20, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
udm.wikipedia.org23:36, 23 март 2018создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org14:29, 28 мај 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org12:43, 28 јануари 2016создадена со најавување(?)3
uk.wikiquote.org19:09, 20 февруари 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikisource.org23:16, 6 јули 2018создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org21:26, 5 март 2018создадена со најавување(?)0
usability.wikimedia.org16:53, 14 мај 2022создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org23:45, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
vec.wikipedia.org11:45, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org12:15, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)2
ve.wikipedia.org19:58, 26 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org21:27, 16 април 2018создадена со најавување(?)1
vi.wikibooks.org11:39, 28 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org19:29, 4 јули 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikivoyage.org11:39, 28 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org21:01, 30 јуни 2018создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org12:15, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
war.wikipedia.org23:47, 24 јули 2017создадена со најавување(?)2
wa.wikipedia.org19:36, 26 јули 2021создадена со најавување(?)0
wa.wiktionary.org12:42, 15 мај 2018создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org13:04, 7 октомври 2013создадена со најавување(?)348
wikimania2012.wikimedia.org22:36, 2 февруари 2012создадена со најавување(?)0
wikimania2014.wikimedia.org11:36, 30 септември 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2015.wikimedia.org11:36, 30 септември 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2016.wikimedia.org09:24, 21 декември 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2017.wikimedia.org17:36, 10 јануари 2016создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org15:53, 26 септември 2017создадена со најавување(?)4
wikimania.wikimedia.org03:03, 15 јули 2021создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org12:05, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)3
xal.wikipedia.org21:14, 5 март 2018создадена со најавување(?)1
xh.wikipedia.org12:06, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org12:17, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)2
yi.wikipedia.org23:48, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
yi.wiktionary.org23:48, 24 јули 2017создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org23:51, 24 јули 2017создадена со најавување(?)2
zea.wikipedia.org18:44, 9 јуни 2018создадена со најавување(?)11
zh-classical.wikipedia.org10:58, 25 август 2017создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org12:21, 19 февруари 2022создадена со најавување(?)1
zh-yue.wikipedia.org23:55, 24 јули 2017создадена со најавување(?)1
zh.wikipedia.org17:29, 8 август 2016создадена со најавување(?)48
zh.wikibooks.org20:07, 18 мај 2022создадена со најавување(?)1
zh.wikinews.org14:13, 31 август 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikiversity.org18:35, 13 мај 2022создадена со најавување(?)2
zh.wikivoyage.org03:38, 10 март 2022создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org12:55, 15 март 2018создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org10:25, 6 јуни 2016создадена со најавување(?)0
zu.wiktionary.org22:06, 22 јуни 2018создадена со најавување(?)0