Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Stanglavine
  • Зачленет: 22:48, 18 јуни 2014 (пред 8 години)
  • Вкупно уредувања: 134.336
  • Број на приврзани сметки: 814
  • Глобална група: Надзорници
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wikipedia.org23:31, 21 јуни 2020создадена со најавување(?)0
ab.wikipedia.org06:09, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
ace.wikipedia.org15:58, 5 мај 2018создадена со најавување(?)81
ady.wikipedia.org06:09, 26 август 2018создадена со најавување(?)16
af.wikipedia.org20:17, 11 април 2018создадена со најавување(?)67
af.wikibooks.org06:09, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
af.wikiquote.org06:09, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
af.wiktionary.org06:09, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
ak.wikipedia.org21:49, 12 август 2015создадена со најавување(?)6
als.wikipedia.org02:16, 5 април 2018создадена со најавување(?)13
alt.wikipedia.org00:10, 25 февруари 2021создадена со најавување(?)0
ami.wikipedia.org01:19, 2 ноември 2021создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org20:05, 3 мај 2018создадена со најавување(?)13
am.wiktionary.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ang.wikipedia.org21:50, 12 август 2015создадена со најавување(?)3
ang.wiktionary.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
an.wikipedia.org02:51, 1 април 2018создадена со најавување(?)19
an.wiktionary.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
api.wikimedia.org00:09, 5 септември 2020создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ar.wikipedia.org01:53, 5 април 2018создадена со најавување(?)173
ar.wikibooks.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
ar.wikimedia.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikinews.org20:55, 11 април 2018создадена со најавување(?)7
ar.wikiquote.org18:06, 1 април 2018создадена со најавување(?)12
ar.wikisource.org19:20, 17 април 2018создадена со најавување(?)11
ar.wikiversity.org19:39, 20 април 2018создадена со најавување(?)7
ar.wiktionary.org21:30, 4 април 2018создадена со најавување(?)15
ary.wikipedia.org00:02, 27 јули 2020создадена со најавување(?)2
arz.wikipedia.org17:27, 1 април 2018создадена со најавување(?)39
ast.wikipedia.org22:00, 12 декември 2017создадена со најавување(?)60
ast.wiktionary.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
as.wikipedia.org05:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)8
as.wikisource.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
atj.wikipedia.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
avk.wikipedia.org00:06, 5 септември 2020создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org03:31, 1 април 2018создадена со најавување(?)1
awa.wikipedia.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ay.wiktionary.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
azb.wikipedia.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)15
az.wikipedia.org14:23, 22 јуни 2015создадена со најавување(?)88
az.wikibooks.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)7
az.wikiquote.org17:49, 1 април 2018создадена со најавување(?)4
az.wikisource.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
az.wiktionary.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ban.wikipedia.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)1
ban.wikisource.org20:25, 27 септември 2021создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org22:24, 12 декември 2017создадена со најавување(?)12
bat-smg.wikipedia.org01:32, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ba.wikipedia.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
ba.wikibooks.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org06:05, 13 април 2018создадена со најавување(?)2
bcl.wiktionary.org21:33, 26 февруари 2021создадена со најавување(?)0
bd.wikimedia.org19:52, 17 април 2018создадена со најавување(?)1
be-tarask.wikipedia.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
beta.wikiversity.org02:56, 1 април 2018создадена со најавување(?)7
be.wikipedia.org05:31, 13 април 2018создадена со најавување(?)13
be.wikibooks.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
be.wikimedia.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
be.wikiquote.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
be.wikisource.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
be.wiktionary.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
bg.wikipedia.org18:32, 31 март 2018создадена со најавување(?)116
bg.wikibooks.org06:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
bg.wikinews.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
bg.wikiquote.org20:26, 3 април 2018создадена со најавување(?)1
bg.wikisource.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
bg.wiktionary.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
bh.wikipedia.org21:10, 21 август 2018создадена со најавување(?)11
bi.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
bjn.wikipedia.org16:51, 17 април 2018создадена со најавување(?)6
bm.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
bn.wikipedia.org18:34, 31 март 2018создадена со најавување(?)109
bn.wikibooks.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
bn.wikisource.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
bn.wikivoyage.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
bn.wiktionary.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
bo.wikipedia.org00:16, 14 мај 2018создадена со најавување(?)2
bpy.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
br.wikipedia.org00:02, 26 јуни 2015создадена со најавување(?)10
br.wikimedia.org14:02, 11 август 2014создадена со најавување(?)2
br.wikiquote.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
br.wikisource.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
br.wiktionary.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
bs.wikipedia.org01:21, 1 април 2018создадена со најавување(?)25
bs.wikibooks.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
bs.wikinews.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
bs.wikiquote.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
bs.wikisource.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
bs.wiktionary.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
bug.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
bxr.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ca.wikipedia.org18:48, 9 декември 2014создадена со најавување(?)24
ca.wikibooks.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
ca.wikimedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ca.wikinews.org19:15, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
ca.wikiquote.org22:59, 1 април 2018создадена со најавување(?)1
ca.wikisource.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
ca.wiktionary.org20:13, 16 септември 2015создадена со најавување(?)13
cbk-zam.wikipedia.org23:07, 30 април 2018создадена со најавување(?)2
cdo.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ceb.wikipedia.org02:57, 13 април 2018создадена со најавување(?)8
ce.wikipedia.org19:27, 17 април 2018создадена со најавување(?)1
chr.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
chr.wiktionary.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ch.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
chy.wikipedia.org06:11, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
ckb.wikipedia.org21:29, 13 април 2018создадена со најавување(?)5
commons.wikimedia.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)2.120autopatrolled
co.wikipedia.org19:55, 6 април 2018создадена со најавување(?)2
co.wikimedia.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
co.wiktionary.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
crh.wikipedia.org19:44, 6 април 2018создадена со најавување(?)3
cr.wikipedia.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
csb.wikipedia.org01:32, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
csb.wiktionary.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
cs.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)8
cs.wikibooks.org23:23, 1 април 2018создадена со најавување(?)1
cs.wikinews.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
cs.wikiquote.org20:24, 23 април 2018создадена со најавување(?)1
cs.wikisource.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
cs.wikiversity.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
cs.wiktionary.org21:37, 24 април 2018создадена со најавување(?)18
cu.wikipedia.org01:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
cv.wikipedia.org21:05, 24 април 2018создадена со најавување(?)1
cv.wikibooks.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
cy.wikipedia.org02:52, 1 април 2018создадена со најавување(?)10
cy.wikibooks.org02:50, 1 април 2018создадена со најавување(?)1
cy.wikiquote.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
cy.wikisource.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
cy.wiktionary.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
dag.wikipedia.org15:19, 7 август 2021создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)12
da.wikibooks.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
da.wikiquote.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
da.wikisource.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
da.wiktionary.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
de.wikipedia.org15:59, 20 март 2015создадена со најавување(?)35
de.wikibooks.org17:52, 1 април 2018создадена со најавување(?)19
de.wikinews.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)11
de.wikiquote.org01:16, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
de.wikisource.org18:23, 1 април 2018создадена со најавување(?)6
de.wikiversity.org16:28, 24 април 2018создадена со најавување(?)4
de.wikivoyage.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)15
de.wiktionary.org03:05, 1 април 2018создадена со најавување(?)13
din.wikipedia.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
diq.wiktionary.org21:56, 29 јануари 2021создадена со најавување(?)0
dk.wikimedia.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org01:32, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
dty.wikipedia.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
dv.wikipedia.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
dv.wiktionary.org06:12, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
dz.wikipedia.org03:13, 1 април 2018создадена со најавување(?)3
ee.wikipedia.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
el.wikipedia.org03:08, 22 август 2018создадена со најавување(?)14
el.wikibooks.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
el.wikinews.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
el.wikiquote.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
el.wikisource.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
el.wikiversity.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
el.wikivoyage.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
el.wiktionary.org23:25, 1 април 2018создадена со најавување(?)28
eml.wikipedia.org02:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)9
en.wikipedia.org22:54, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)2.754extendedconfirmed, rollbacker
en.wikibooks.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)191editor
en.wikinews.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)164
en.wikiquote.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)183
en.wikisource.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)18
en.wikiversity.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)58
en.wikivoyage.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)8
en.wiktionary.org22:54, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)12
eo.wikipedia.org22:53, 12 декември 2017создадена со најавување(?)12
eo.wikibooks.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
eo.wikinews.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
eo.wikiquote.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
eo.wikisource.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
eo.wikivoyage.org01:39, 17 декември 2020создадена со најавување(?)0
eo.wiktionary.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
es.wikipedia.org15:20, 14 август 2014создадена со најавување(?)357
es.wikibooks.org01:18, 1 април 2018создадена со најавување(?)24
es.wikinews.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)5
es.wikiquote.org20:19, 11 април 2018создадена со најавување(?)22
es.wikisource.org21:36, 6 април 2018создадена со најавување(?)34
es.wikiversity.org01:47, 5 април 2018создадена со најавување(?)45
es.wikivoyage.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)10
es.wiktionary.org00:59, 1 април 2018создадена со најавување(?)162
et.wikipedia.org03:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)64
et.wikibooks.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ee.wikimedia.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
et.wikiquote.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
et.wikisource.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
et.wiktionary.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
eu.wikipedia.org01:10, 1 април 2018создадена со најавување(?)76
eu.wikibooks.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
eu.wikiquote.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
eu.wikisource.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
eu.wiktionary.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ext.wikipedia.org06:13, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
fa.wikipedia.org18:16, 11 април 2018создадена со најавување(?)40
fa.wikibooks.org20:55, 3 април 2018создадена со најавување(?)5
fa.wikinews.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)8
fa.wikiquote.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
fa.wikisource.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
fa.wikivoyage.org21:30, 13 април 2018создадена со најавување(?)6
fa.wiktionary.org20:53, 13 април 2018создадена со најавување(?)14
ff.wikipedia.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
fiu-vro.wikipedia.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
fi.wikipedia.org23:36, 12 декември 2017создадена со најавување(?)44
fi.wikibooks.org21:54, 4 април 2018создадена со најавување(?)6
fi.wikimedia.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikinews.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
fi.wikiquote.org21:53, 4 април 2018создадена со најавување(?)4
fi.wikisource.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
fi.wikiversity.org22:33, 1 април 2018создадена со најавување(?)3
fi.wikivoyage.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org04:15, 1 април 2018создадена со најавување(?)20
fj.wikipedia.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
fj.wiktionary.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
foundation.wikimedia.org02:14, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org22:47, 30 април 2018создадена со најавување(?)4
fo.wikisource.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
fo.wiktionary.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
frp.wikipedia.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
frr.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)2
fr.wikipedia.org01:04, 30 април 2015создадена со најавување(?)366
fr.wikibooks.org03:07, 1 април 2018создадена со најавување(?)13
fr.wikinews.org03:22, 1 април 2018создадена со најавување(?)16
fr.wikiquote.org20:52, 11 април 2018создадена со најавување(?)9
fr.wikisource.org20:22, 11 мај 2018создадена со најавување(?)22
fr.wikiversity.org05:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)17
fr.wikivoyage.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
fr.wiktionary.org22:54, 10 мај 2018создадена со најавување(?)7
fur.wikipedia.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
fy.wikipedia.org04:26, 13 декември 2017создадена со најавување(?)5
fy.wikibooks.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
fy.wiktionary.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
gag.wikipedia.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
gan.wikipedia.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
ga.wikipedia.org20:58, 13 април 2018создадена со најавување(?)11
ga.wiktionary.org22:03, 2 март 2018создадена со најавување(?)3
gcr.wikipedia.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)1
gd.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)3
gd.wiktionary.org06:14, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
glk.wikipedia.org22:54, 1 април 2018создадена со најавување(?)1
gl.wikipedia.org00:05, 8 септември 2015создадена со најавување(?)52
gl.wikibooks.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
gl.wikiquote.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
gl.wikisource.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
gl.wiktionary.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
gn.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
gn.wiktionary.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
gom.wikipedia.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
gom.wiktionary.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)0
gor.wikipedia.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
got.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
gu.wikipedia.org18:48, 24 август 2018создадена со најавување(?)15
gu.wikiquote.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
gu.wikisource.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
gu.wiktionary.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
guw.wikipedia.org21:48, 25 март 2022создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org22:03, 2 март 2018создадена со најавување(?)1
gv.wiktionary.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
hak.wikipedia.org04:24, 30 мај 2018создадена со најавување(?)4
ha.wikipedia.org22:46, 4 април 2018создадена со најавување(?)1
ha.wiktionary.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
haw.wikipedia.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
he.wikipedia.org01:53, 5 април 2018создадена со најавување(?)10
he.wikibooks.org19:33, 13 април 2018создадена со најавување(?)2
he.wikinews.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
he.wikiquote.org22:50, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
he.wikisource.org21:29, 13 април 2018создадена со најавување(?)5
he.wikivoyage.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
he.wiktionary.org20:42, 13 април 2018создадена со најавување(?)7
hif.wikipedia.org20:29, 23 април 2018создадена со најавување(?)15
hif.wiktionary.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org21:31, 30 јули 2015создадена со најавување(?)272
hi.wikibooks.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
hi.wikiquote.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
hi.wikisource.org18:28, 28 септември 2019создадена со најавување(?)0
hi.wikiversity.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
hi.wikivoyage.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)11
hr.wikipedia.org18:26, 1 април 2018создадена со најавување(?)119
hr.wikibooks.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
hr.wikiquote.org06:15, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
hr.wikisource.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
hr.wiktionary.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
hsb.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
hsb.wiktionary.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ht.wikipedia.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ht.wikisource.org19:07, 20 јуни 2020создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org22:54, 10 мај 2018создадена со најавување(?)7
hu.wikibooks.org20:18, 11 април 2018создадена со најавување(?)1
hu.wikinews.org03:57, 17 јуни 2020создадена со најавување(?)0
hu.wikiquote.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
hu.wikisource.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
hu.wiktionary.org21:44, 16 април 2018создадена со најавување(?)5
hy.wikipedia.org06:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)48
hy.wikibooks.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
hy.wikiquote.org22:04, 15 мај 2015создадена со најавување(?)5
hy.wikisource.org20:37, 11 април 2018создадена со најавување(?)1
hy.wiktionary.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
hyw.wikipedia.org21:02, 15 август 2019создадена со најавување(?)1
ia.wikipedia.org00:53, 15 мај 2015создадена со најавување(?)5
ia.wikibooks.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
ia.wiktionary.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
id.wikipedia.org03:26, 29 април 2015создадена со најавување(?)92autoreview
id.wikibooks.org03:54, 1 април 2018создадена со најавување(?)4
id.wikiquote.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
id.wikisource.org14:28, 5 мај 2018создадена со најавување(?)1
id.wiktionary.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)39
ie.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)2
ie.wiktionary.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ig.wikipedia.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
ik.wikipedia.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
ilo.wikipedia.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
incubator.wikimedia.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)152
inh.wikipedia.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org18:41, 31 март 2018создадена со најавување(?)3
io.wiktionary.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
is.wikipedia.org06:47, 13 декември 2017создадена со најавување(?)9
is.wikibooks.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
is.wikiquote.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
is.wikisource.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
is.wiktionary.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
it.wikipedia.org14:44, 30 март 2015создадена со најавување(?)402
it.wikibooks.org00:45, 22 август 2018создадена со најавување(?)9
it.wikinews.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)3
it.wikiquote.org07:00, 13 декември 2017создадена со најавување(?)33
it.wikisource.org00:45, 22 август 2018создадена со најавување(?)11
it.wikiversity.org00:45, 22 август 2018создадена со најавување(?)12
it.wikivoyage.org07:13, 13 декември 2017создадена со најавување(?)6
it.wiktionary.org00:45, 22 август 2018создадена со најавување(?)26
iu.wikipedia.org06:16, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
iu.wiktionary.org02:09, 5 април 2018создадена со најавување(?)1
jam.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ja.wikipedia.org19:19, 21 август 2015создадена со најавување(?)37
ja.wikibooks.org19:02, 12 мај 2018создадена со најавување(?)2
ja.wikinews.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ja.wikiquote.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ja.wikisource.org00:16, 14 мај 2018создадена со најавување(?)13
ja.wikiversity.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
ja.wikivoyage.org00:06, 5 септември 2020создадена со најавување(?)4
ja.wiktionary.org00:45, 22 август 2018создадена со најавување(?)3
jbo.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)3
jbo.wiktionary.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
jv.wikipedia.org07:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)24
jv.wikisource.org20:25, 27 септември 2021создадена со најавување(?)0
jv.wiktionary.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
kaa.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
kab.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
ka.wikipedia.org18:36, 31 март 2018создадена со најавување(?)35
ka.wikibooks.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
ka.wikiquote.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ka.wiktionary.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
kbd.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
kbp.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
kcg.wikipedia.org22:53, 24 мај 2022создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
ki.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
kk.wikipedia.org04:24, 30 мај 2018создадена со најавување(?)31
kk.wikibooks.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
kk.wiktionary.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
kl.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
kl.wiktionary.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
km.wikipedia.org20:24, 23 април 2018создадена со најавување(?)6
km.wikibooks.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
km.wiktionary.org22:45, 30 април 2018создадена со најавување(?)1
kn.wikipedia.org05:52, 13 април 2018создадена со најавување(?)18
kn.wikiquote.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
kn.wikisource.org05:46, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
kn.wiktionary.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
koi.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ko.wikipedia.org00:16, 14 мај 2018создадена со најавување(?)26
ko.wikibooks.org05:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ko.wikinews.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ko.wikiquote.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ko.wikisource.org17:54, 1 април 2018создадена со најавување(?)5
ko.wikiversity.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ko.wiktionary.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
krc.wikipedia.org06:17, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ksh.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
ks.wikipedia.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ks.wiktionary.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ku.wikipedia.org08:33, 13 декември 2017создадена со најавување(?)4
ku.wikibooks.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ku.wikiquote.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ku.wiktionary.org15:11, 17 април 2018создадена со најавување(?)3
kv.wikipedia.org03:08, 22 август 2018создадена со најавување(?)2
kw.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
kw.wiktionary.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ky.wikipedia.org06:06, 13 април 2018создадена со најавување(?)10
ky.wikibooks.org20:14, 11 април 2018создадена со најавување(?)1
ky.wikiquote.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ky.wiktionary.org21:27, 4 април 2018создадена со најавување(?)1
lad.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
la.wikipedia.org08:42, 13 декември 2017создадена со најавување(?)12
la.wikibooks.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
la.wikiquote.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
la.wikisource.org18:08, 25 август 2018создадена со најавување(?)4
la.wiktionary.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
lbe.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
lb.wikipedia.org16:15, 2 април 2018создадена со најавување(?)3
lb.wiktionary.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
lez.wikipedia.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
lfn.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)4
lg.wikipedia.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
lij.wikipedia.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
lij.wikisource.org20:50, 6 август 2020создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
li.wikibooks.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
li.wikinews.org14:31, 26 јули 2019создадена со најавување(?)0
li.wikiquote.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
li.wikisource.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
li.wiktionary.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
lld.wikipedia.org00:06, 5 септември 2020создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org20:25, 3 мај 2018создадена со најавување(?)18
lmo.wiktionary.org01:19, 2 ноември 2021создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org01:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ln.wiktionary.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
login.wikimedia.org22:48, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)0checkuser
lo.wikipedia.org04:24, 30 мај 2018создадена со најавување(?)5
lo.wiktionary.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
lrc.wikipedia.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org23:49, 25 август 2018создадена со најавување(?)1
lt.wikipedia.org09:07, 13 декември 2017создадена со најавување(?)91
lt.wikibooks.org01:10, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
lt.wikiquote.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
lt.wikisource.org06:18, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
lt.wiktionary.org21:40, 8 мај 2018создадена со најавување(?)4
lv.wikipedia.org09:25, 13 декември 2017создадена со најавување(?)117
lv.wiktionary.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mad.wikipedia.org01:39, 17 декември 2020создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)11
map-bms.wikipedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
mdf.wikipedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
www.mediawiki.org22:54, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)343
meta.wikimedia.org22:48, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)2.461steward, sysop
mg.wikipedia.org22:44, 1 април 2018создадена со најавување(?)5
mg.wikibooks.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mg.wiktionary.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mhr.wikipedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
min.wikipedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)7
min.wiktionary.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
mi.wiktionary.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mk.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)21
mk.wikibooks.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
mk.wikimedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikisource.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mk.wiktionary.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ml.wikipedia.org15:47, 2 април 2018создадена со најавување(?)49
ml.wikibooks.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ml.wikiquote.org19:36, 25 јули 2015создадена со најавување(?)2
ml.wikisource.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
ml.wiktionary.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
mni.wikipedia.org21:34, 26 февруари 2021создадена со најавување(?)0
mni.wiktionary.org21:34, 26 февруари 2021создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org16:08, 2 април 2018создадена со најавување(?)11
mn.wiktionary.org15:13, 17 април 2018создадена со најавување(?)3
mnw.wikipedia.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)0
mnw.wiktionary.org18:14, 16 март 2021создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mr.wikipedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)7
mr.wikibooks.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mr.wikiquote.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mr.wikisource.org18:04, 24 август 2018создадена со најавување(?)2
mr.wiktionary.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ms.wikipedia.org04:23, 1 април 2018создадена со најавување(?)164
ms.wikibooks.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ms.wiktionary.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
mt.wikipedia.org20:24, 20 април 2018создадена со најавување(?)3
mt.wiktionary.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
mwl.wikipedia.org21:30, 4 април 2018создадена со најавување(?)3
mx.wikimedia.org06:19, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
my.wikipedia.org20:32, 3 април 2018создадена со најавување(?)23
my.wiktionary.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
mzn.wikipedia.org20:51, 11 април 2018создадена со најавување(?)2
nah.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
nah.wiktionary.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
nap.wikipedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
nap.wikisource.org13:58, 26 август 2019создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
na.wiktionary.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
nds-nl.wikipedia.org19:17, 17 април 2018создадена со најавување(?)4
nds.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)18
nds.wiktionary.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ne.wikipedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)8
ne.wikibooks.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
ne.wiktionary.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
new.wikipedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
nia.wikipedia.org00:41, 12 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nia.wiktionary.org02:22, 26 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org03:29, 29 април 2015создадена со најавување(?)26
nl.wikibooks.org21:18, 30 април 2018создадена со најавување(?)9
nl.wikimedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)10
nl.wikinews.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)2
nl.wikiquote.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
nl.wikisource.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
nl.wikivoyage.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
nl.wiktionary.org21:21, 16 април 2018создадена со најавување(?)27
nn.wikipedia.org22:54, 10 мај 2018создадена со најавување(?)12
nn.wikiquote.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
nn.wiktionary.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
nov.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
no.wikipedia.org21:04, 24 април 2018создадена со најавување(?)18
no.wikibooks.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
no.wikimedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
no.wikinews.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
no.wikiquote.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)8
no.wikisource.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
no.wiktionary.org20:10, 11 април 2018создадена со најавување(?)8
nqo.wikipedia.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
nso.wikipedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
nv.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
nyc.wikimedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
oc.wikipedia.org21:35, 30 април 2018создадена со најавување(?)8
oc.wikibooks.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
oc.wiktionary.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
olo.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org06:20, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
om.wiktionary.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
or.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)7
or.wikisource.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
or.wiktionary.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
os.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
outreach.wikimedia.org21:52, 27 март 2018создадена со најавување(?)5
pag.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pam.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pap.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pa.wikipedia.org01:04, 1 април 2018создадена со најавување(?)24
pa.wikibooks.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pa.wikisource.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
pa.wiktionary.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pcd.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pdc.wikipedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
pfl.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pi.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
pl.wikipedia.org01:10, 6 мај 2015создадена со најавување(?)28autoreview
pl.wikibooks.org21:35, 6 април 2018создадена со најавување(?)3
pl.wikimedia.org01:33, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
pl.wikinews.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
pl.wikiquote.org12:38, 13 декември 2017создадена со најавување(?)19
pl.wikisource.org23:09, 1 април 2018создадена со најавување(?)4
pl.wikivoyage.org21:35, 6 април 2018создадена со најавување(?)2
pl.wiktionary.org01:20, 1 април 2018создадена со најавување(?)17
pms.wikipedia.org01:34, 26 август 2018создадена со најавување(?)11
pms.wikisource.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pnb.wiktionary.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pnt.wikipedia.org03:13, 1 април 2018создадена со најавување(?)2
ps.wikipedia.org02:54, 1 април 2018создадена со најавување(?)17
ps.wikivoyage.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
ps.wiktionary.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pt.wikipedia.org22:48, 18 јуни 2014нова сметка(?)23.334bureaucrat, checkuser, sysop
pt.wikibooks.org21:13, 21 ноември 2014создадена со најавување(?)52
pt.wikimedia.org06:21, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
pt.wikinews.org21:49, 12 август 2014создадена со најавување(?)15
pt.wikiquote.org19:39, 28 август 2015создадена со најавување(?)61
pt.wikisource.org00:07, 11 мај 2015создадена со најавување(?)23
pt.wikiversity.org20:17, 16 септември 2015создадена со најавување(?)22
pt.wikivoyage.org20:17, 16 септември 2015создадена со најавување(?)7
pt.wiktionary.org16:29, 14 август 2014создадена со најавување(?)96
pwn.wikipedia.org01:19, 2 ноември 2021создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
qu.wiktionary.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
rm.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
rmy.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
rn.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
roa-rup.wikipedia.org01:16, 1 април 2018создадена со најавување(?)2
roa-rup.wiktionary.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
roa-tara.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ro.wikipedia.org01:34, 26 август 2018создадена со најавување(?)72
ro.wikibooks.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ro.wikinews.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ro.wikiquote.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ro.wikisource.org18:21, 24 август 2018создадена со најавување(?)6
ro.wikivoyage.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ro.wiktionary.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
rue.wikipedia.org02:27, 5 април 2018создадена со најавување(?)2
ru.wikipedia.org16:11, 5 мај 2015создадена со најавување(?)35uploader
ru.wikibooks.org19:22, 6 април 2018создадена со најавување(?)6
ru.wikimedia.org20:42, 6 април 2018создадена со најавување(?)1
ru.wikinews.org02:52, 1 април 2018создадена со најавување(?)3
ru.wikiquote.org01:35, 5 април 2018создадена со најавување(?)13
ru.wikisource.org19:58, 3 мај 2018создадена со најавување(?)4
ru.wikiversity.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ru.wikivoyage.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)7
ru.wiktionary.org17:45, 1 април 2018создадена со најавување(?)33editor
rw.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
rw.wiktionary.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sah.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sah.wikiquote.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
sah.wikisource.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sat.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)10
sa.wikibooks.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sa.wikiquote.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sa.wikisource.org21:29, 6 април 2018создадена со најавување(?)1
sa.wiktionary.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
scn.wikipedia.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
scn.wiktionary.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
sco.wikipedia.org20:15, 16 септември 2015создадена со најавување(?)659
sc.wikipedia.org01:34, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
sd.wikipedia.org01:43, 5 април 2018создадена со најавување(?)6
sd.wiktionary.org06:22, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
se.wikipedia.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
se.wikimedia.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
sg.wikipedia.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
sg.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
shi.wikipedia.org22:59, 5 јули 2021создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org18:30, 28 септември 2019создадена со најавување(?)0
shn.wikivoyage.org19:36, 11 април 2022создадена со најавување(?)0
shn.wiktionary.org00:07, 19 јули 2020создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org16:11, 26 април 2018создадена со најавување(?)49
sh.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
shy.wiktionary.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org04:41, 6 мај 2015создадена со најавување(?)28
simple.wikibooks.org18:52, 14 март 2022создадена со најавување(?)0
simple.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)28
si.wikipedia.org15:15, 17 април 2018создадена со најавување(?)11
si.wikibooks.org20:09, 10 мај 2018создадена со најавување(?)1
si.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
skr.wikipedia.org17:28, 15 декември 2020создадена со најавување(?)0
skr.wiktionary.org01:39, 17 декември 2020создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org14:44, 13 декември 2017создадена со најавување(?)113
sk.wikibooks.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sk.wikiquote.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sk.wikisource.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
sk.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sl.wikipedia.org00:55, 1 април 2018создадена со најавување(?)65
sl.wikibooks.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sl.wikiquote.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sl.wikisource.org21:30, 8 мај 2018создадена со најавување(?)2
sl.wikiversity.org18:33, 31 март 2018создадена со најавување(?)1
sl.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
smn.wikipedia.org22:08, 31 октомври 2020создадена со најавување(?)1
sm.wikipedia.org15:00, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
sm.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sn.wikipedia.org15:01, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
wikisource.org17:55, 1 април 2018создадена со најавување(?)42
so.wikipedia.org21:15, 21 август 2018создадена со најавување(?)15
so.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
species.wikimedia.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)158
sq.wikipedia.org17:27, 1 април 2018создадена со најавување(?)94
sq.wikibooks.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sq.wikinews.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sq.wikiquote.org20:24, 23 април 2018создадена со најавување(?)1
sq.wiktionary.org19:19, 17 април 2018создадена со најавување(?)4
srn.wikipedia.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sr.wikipedia.org21:11, 26 април 2018создадена со најавување(?)38
sr.wikibooks.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
sr.wikinews.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
sr.wikiquote.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
sr.wikisource.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
sr.wiktionary.org21:34, 4 април 2018создадена со најавување(?)9
ss.wikipedia.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ss.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
stq.wikipedia.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
st.wikipedia.org15:20, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
st.wiktionary.org06:23, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
su.wikipedia.org15:22, 13 декември 2017создадена со најавување(?)7
su.wikiquote.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
su.wiktionary.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sv.wikipedia.org15:46, 8 јуни 2015создадена со најавување(?)19
sv.wikibooks.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sv.wikinews.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sv.wikiquote.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sv.wikisource.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
sv.wikiversity.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
sv.wikivoyage.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
sv.wiktionary.org17:23, 1 април 2018создадена со најавување(?)10
sw.wikipedia.org15:32, 13 декември 2017создадена со најавување(?)13
sw.wiktionary.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
szl.wikipedia.org01:34, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
szy.wikipedia.org01:56, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)1
ta.wikipedia.org20:52, 11 април 2018создадена со најавување(?)63
ta.wikibooks.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
ta.wikinews.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ta.wikiquote.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ta.wikisource.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
ta.wiktionary.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)10
tay.wikipedia.org18:15, 16 март 2021создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
ten.wikipedia.org21:52, 22 ноември 2019создадена со најавување(?)1
test2.wikipedia.org21:12, 9 април 2018создадена со најавување(?)0
test-commons.wikimedia.org18:30, 28 септември 2019создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org15:56, 10 април 2015создадена со најавување(?)212bureaucrat (привремено), sysop
test.wikidata.org22:39, 1 април 2018создадена со најавување(?)38
tet.wikipedia.org01:34, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
te.wikipedia.org18:05, 1 април 2018создадена со најавување(?)39
te.wikibooks.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
te.wikiquote.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
te.wikisource.org01:28, 1 април 2018создадена со најавување(?)1
te.wiktionary.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
tg.wikipedia.org15:58, 13 декември 2017создадена со најавување(?)6
tg.wikibooks.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tg.wiktionary.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
th.wikipedia.org20:36, 14 декември 2017создадена со најавување(?)121
th.wikibooks.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)6
th.wikiquote.org05:40, 13 април 2018создадена со најавување(?)7
th.wikisource.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)8
th.wiktionary.org03:55, 13 април 2018создадена со најавување(?)11
ti.wikipedia.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
ti.wiktionary.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tk.wikipedia.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
tk.wiktionary.org06:24, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tl.wikipedia.org16:08, 13 декември 2017создадена со најавување(?)66
tl.wikibooks.org16:16, 2 април 2018создадена со најавување(?)4
tl.wiktionary.org06:03, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
tn.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
tn.wiktionary.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
to.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tpi.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tpi.wiktionary.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
trv.wikipedia.org18:16, 16 март 2021создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org14:23, 22 јуни 2015создадена со најавување(?)11autoreview
tr.wikibooks.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
tr.wikimedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
tr.wikinews.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
tr.wikiquote.org18:26, 22 август 2018создадена со најавување(?)5
tr.wikisource.org19:37, 20 април 2018создадена со најавување(?)7
tr.wikivoyage.org02:23, 26 јануари 2021создадена со најавување(?)0
tr.wiktionary.org01:01, 1 април 2018создадена со најавување(?)25
ts.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ts.wiktionary.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tt.wikipedia.org19:40, 13 април 2018создадена со најавување(?)3
tt.wikibooks.org19:54, 6 април 2018создадена со најавување(?)1
tt.wiktionary.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tum.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tw.wikipedia.org01:41, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
tyv.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ua.wikimedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
udm.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ug.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)4
ug.wiktionary.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
uk.wikipedia.org19:16, 10 мај 2018создадена со најавување(?)101
uk.wikibooks.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
uk.wikinews.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
uk.wikiquote.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
uk.wikisource.org20:44, 13 април 2018создадена со најавување(?)1
uk.wikivoyage.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
uk.wiktionary.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
ur.wikipedia.org16:41, 13 декември 2017создадена со најавување(?)19
ur.wikibooks.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
ur.wikiquote.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
ur.wiktionary.org21:38, 24 април 2018создадена со најавување(?)1
usability.wikimedia.org02:50, 12 август 2020создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org23:34, 1 април 2018создадена со најавување(?)34
uz.wikiquote.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
uz.wiktionary.org16:10, 17 април 2018создадена со најавување(?)3
vec.wikipedia.org16:51, 13 декември 2017создадена со најавување(?)6
vec.wikisource.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
vec.wiktionary.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org04:24, 30 мај 2018создадена со најавување(?)2
ve.wikipedia.org06:25, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
vi.wikipedia.org02:57, 13 април 2018создадена со најавување(?)29
vi.wikibooks.org20:37, 6 април 2018создадена со најавување(?)2
vi.wikiquote.org05:57, 13 април 2018создадена со најавување(?)7
vi.wikisource.org18:08, 25 август 2018создадена со најавување(?)1
vi.wikivoyage.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org15:48, 2 април 2018создадена со најавување(?)12
vls.wikipedia.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
vo.wikipedia.org17:08, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
vo.wiktionary.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
war.wikipedia.org02:57, 13 април 2018создадена со најавување(?)5
wa.wikipedia.org01:34, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
wa.wikisource.org16:53, 15 декември 2020создадена со најавување(?)0
wa.wiktionary.org01:36, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
www.wikidata.org22:55, 18 јуни 2014создадена со најавување(?)93.893sysop
wikimania2006.wikimedia.org04:53, 22 септември 2021создадена со најавување(?)0
wikimania2014.wikimedia.org21:52, 22 ноември 2019создадена со најавување(?)0
wikimania2015.wikimedia.org01:37, 20 јануари 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2017.wikimedia.org15:36, 28 ноември 2019создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org04:24, 30 мај 2018создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)5
wo.wikipedia.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
wo.wikiquote.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
wo.wiktionary.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)2
wuu.wikipedia.org18:08, 25 август 2018создадена со најавување(?)6
xal.wikipedia.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
xh.wikipedia.org19:56, 3 мај 2018создадена со најавување(?)1
xmf.wikipedia.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org04:26, 1 април 2018создадена со најавување(?)3
yi.wikisource.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
yi.wiktionary.org04:26, 1 април 2018создадена со најавување(?)1
yo.wikipedia.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
yue.wiktionary.org14:33, 26 јули 2019создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
za.wikiquote.org03:39, 21 септември 2021создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org20:39, 6 април 2018создадена со најавување(?)1
zh-classical.wikipedia.org00:16, 14 мај 2018создадена со најавување(?)8
zh-min-nan.wikipedia.org17:35, 13 декември 2017создадена со најавување(?)5
zh-min-nan.wikisource.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)1
zh-min-nan.wiktionary.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)3
zh-yue.wikipedia.org17:38, 13 декември 2017создадена со најавување(?)54
zh.wikipedia.org02:31, 8 мај 2018создадена со најавување(?)60
zh.wikibooks.org18:08, 25 август 2018создадена со најавување(?)3
zh.wikinews.org00:16, 14 мај 2018создадена со најавување(?)3
zh.wikiquote.org00:16, 14 мај 2018создадена со најавување(?)5
zh.wikisource.org16:37, 17 април 2018создадена со најавување(?)6
zh.wikiversity.org06:26, 26 август 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikivoyage.org17:52, 13 декември 2017создадена со најавување(?)3
zh.wiktionary.org00:16, 14 мај 2018создадена со најавување(?)6
zu.wikipedia.org19:59, 3 мај 2018создадена со најавување(?)3
zu.wikibooks.org03:38, 21 септември 2021создадена со најавување(?)0
zu.wiktionary.org03:16, 22 август 2018создадена со најавување(?)1