Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Samuel (WMF)
  • Зачленет: 00:40, 7 март 2017 (пред 5 години)
  • Вкупно уредувања: 10.475
  • Број на приврзани сметки: 430
  • Глобална група: Персонал
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wiktionary.org00:15, 16 мај 2020создадена со најавување(?)0
ab.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ady.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
af.wiktionary.org02:53, 16 мај 2020создадена со најавување(?)0
ak.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
alt.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org14:10, 25 јануари 2019создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ang.wiktionary.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org14:28, 10 јули 2017создадена со најавување(?)0
api.wikimedia.org19:10, 14 декември 2020создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org00:01, 19 март 2017создадена со најавување(?)283
ar.wikiquote.org19:34, 13 мај 2019создадена со најавување(?)0
ar.wikisource.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
ar.wikiversity.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
ar.wiktionary.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
ary.wikipedia.org15:16, 11 јануари 2021создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
ast.wikipedia.org00:02, 21 февруари 2020создадена со најавување(?)0
as.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
as.wikisource.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
atj.wikipedia.org17:04, 28 јуни 2017создадена со најавување(?)0
avk.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
awa.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org14:05, 21 декември 2020создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bat-smg.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org12:33, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
beta.wikiversity.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
be.wikimedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org14:50, 7 март 2017создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org13:56, 9 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org20:56, 16 март 2017создадена со најавување(?)96
bn.wikisource.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)5
bn.wiktionary.org13:33, 22 септември 2020создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org04:08, 15 март 2017создадена со најавување(?)2
br.wikimedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
br.wikiquote.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
br.wiktionary.org06:25, 15 март 2017создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org18:20, 8 март 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikimedia.org17:07, 8 март 2017создадена со најавување(?)0
ca.wiktionary.org12:01, 10 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ce.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org20:58, 2 декември 2020создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org14:41, 9 јули 2019создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org16:21, 7 март 2017создадена со најавување(?)31
co.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org17:02, 18 јануари 2019создадена со најавување(?)0
cs.wikibooks.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cs.wikisource.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org17:26, 2 октомври 2018создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org13:59, 9 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org19:56, 16 јануари 2019создадена со најавување(?)1
de.wikipedia.org15:05, 20 март 2017создадена со најавување(?)1
de.wikibooks.org20:09, 24 септември 2020создадена со најавување(?)1
de.wikiquote.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org20:32, 24 септември 2020создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
de.wiktionary.org18:15, 22 јули 2019создадена со најавување(?)0
din.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
dv.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org16:50, 10 август 2018создадена со најавување(?)0
el.wiktionary.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org12:34, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org13:14, 7 март 2017создадена со најавување(?)51
en.wikibooks.org11:57, 9 март 2017создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org11:57, 9 март 2017создадена со најавување(?)1
en.wikiquote.org12:25, 9 март 2017создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org12:25, 9 март 2017создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org11:57, 9 март 2017создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org12:25, 9 март 2017создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org12:25, 9 март 2017создадена со најавување(?)1
eo.wikipedia.org17:45, 7 ноември 2018создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org02:58, 15 март 2017создадена со најавување(?)2
es.wikibooks.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
es.wikinews.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
es.wikisource.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org15:04, 20 март 2017создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org14:49, 12 ноември 2018создадена со најавување(?)6
fa.wikivoyage.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
ff.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org14:48, 12 ноември 2018создадена со најавување(?)0
fj.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org19:52, 8 ноември 2021создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org16:21, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org13:52, 7 март 2017создадена со најавување(?)910
fr.wikibooks.org11:57, 9 март 2017создадена со најавување(?)45
fr.wikinews.org12:21, 9 март 2017создадена со најавување(?)34
fr.wikiquote.org12:26, 9 март 2017создадена со најавување(?)18
fr.wikisource.org12:25, 9 март 2017создадена со најавување(?)74autopatrolled
fr.wikiversity.org12:16, 9 март 2017создадена со најавување(?)37
fr.wikivoyage.org12:25, 9 март 2017создадена со најавување(?)16
fr.wiktionary.org12:25, 9 март 2017создадена со најавување(?)54
fur.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
gcr.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
glk.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org14:08, 9 октомври 2019создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
gom.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
gor.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
gu.wiktionary.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org19:57, 14 април 2021создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org14:03, 15 март 2017создадена со најавување(?)1
he.wikiquote.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org20:54, 16 март 2017создадена со најавување(?)2
hi.wikivoyage.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org16:59, 18 јануари 2019создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org12:35, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org19:56, 16 јануари 2019создадена со најавување(?)4
hy.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
hyw.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org11:29, 3 јули 2020создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org14:49, 12 ноември 2018создадена со најавување(?)4
id.wikibooks.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
id.wiktionary.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org22:00, 1 октомври 2019создадена со најавување(?)1
inh.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org20:54, 16 март 2017создадена со најавување(?)5
it.wikiquote.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
it.wikisource.org15:06, 20 март 2017создадена со најавување(?)0
it.wikiversity.org15:06, 20 март 2017создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org11:59, 10 октомври 2019создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org14:49, 12 ноември 2018создадена со најавување(?)8
ja.wikisource.org18:27, 23 април 2021создадена со најавување(?)1
ja.wiktionary.org21:46, 21 септември 2020создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org17:27, 2 октомври 2018создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org19:56, 16 јануари 2019создадена со најавување(?)4
krc.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org15:03, 6 мај 2019создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org22:04, 4 септември 2019создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org12:36, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
lld.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org00:40, 7 март 2017создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
lt.wikisource.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
mad.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mdf.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org00:40, 7 март 2017создадена со најавување(?)17
meta.wikimedia.org00:40, 7 март 2017нова сметка(?)7.766translationadmin
mg.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
mg.wiktionary.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org19:56, 16 јануари 2019создадена со најавување(?)2
ml.wikisource.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
mni.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
mnw.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org13:38, 19 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org21:43, 2 ноември 2018создадена со најавување(?)1
mt.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mx.wikimedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
nap.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org18:02, 16 јануари 2019создадена со најавување(?)2
nds.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nds.wiktionary.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org21:30, 20 декември 2018создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org12:37, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nia.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org15:47, 12 ноември 2018создадена со најавување(?)204
nl.wikisource.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
nn.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
nqo.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
nyc.wikimedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org20:23, 15 март 2017создадена со најавување(?)1
olo.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org18:30, 7 март 2017создадена со најавување(?)2
pag.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
pa.wikisource.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pa.wiktionary.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org14:13, 9 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org17:06, 14 март 2017создадена со најавување(?)7
pl.wikiquote.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
pnt.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org20:54, 16 март 2017создадена со најавување(?)5
pt.wikiquote.org15:30, 3 јуни 2019создадена со најавување(?)0
pt.wiktionary.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org14:26, 19 септември 2019создадена со најавување(?)1
ro.wikinews.org01:12, 24 јуни 2020создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org20:53, 16 март 2017создадена со најавување(?)3
ru.wikinews.org20:34, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org16:22, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sah.wikisource.org21:51, 2 декември 2020создадена со најавување(?)0
sat.wikipedia.org12:38, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
sa.wikiquote.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org20:20, 15 мај 2020создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
se.wikimedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org21:50, 2 декември 2020создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
sh.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org14:50, 12 ноември 2018создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
skr.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org19:56, 16 јануари 2019создадена со најавување(?)3
sl.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sl.wikisource.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
smn.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
wikisource.org12:26, 9 март 2017создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org12:34, 9 март 2017создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sq.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org21:13, 12 ноември 2018создадена со најавување(?)1
sr.wikibooks.org20:07, 16 јули 2019создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org20:52, 16 март 2017создадена со најавување(?)1
sv.wikiversity.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
szy.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
ta.wikiquote.org22:42, 15 мај 2020создадена со најавување(?)0
tay.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org21:37, 2 ноември 2018создадена со најавување(?)10
test.wikidata.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
tet.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
tg.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
th.wikipedia.org15:01, 6 мај 2019создадена со најавување(?)1
ti.wikipedia.org12:39, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
trv.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org21:37, 2 ноември 2018создадена со најавување(?)1
tr.wikimedia.org16:09, 10 септември 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikiquote.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
tr.wikisource.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tum.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
tyv.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ua.wikimedia.org18:42, 17 декември 2018создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org20:26, 12 септември 2018создадена со најавување(?)7
uk.wikiquote.org02:46, 16 мај 2020создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
ur.wikiquote.org18:40, 23 април 2021создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
vec.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org13:09, 13 март 2017создадена со најавување(?)1
vls.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org19:32, 7 септември 2018создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
wa.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org17:45, 29 март 2017создадена со најавување(?)2
wikimania2017.wikimedia.org13:17, 6 април 2017создадена со најавување(?)6
wikimania2018.wikimedia.org23:22, 14 ноември 2018создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org15:34, 19 февруари 2019создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
yi.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org17:30, 3 јуни 2019создадена со најавување(?)0
yue.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
za.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org12:40, 28 април 2021создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org07:47, 24 септември 2020создадена со најавување(?)4
zh-min-nan.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
zh-min-nan.wikibooks.org20:41, 15 мај 2020создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)9
zh.wikipedia.org21:43, 9 август 2018создадена со најавување(?)685
zh.wikinews.org18:57, 16 април 2021создадена со најавување(?)1
zh.wikiquote.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)1
zh.wikisource.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)7
zh.wikiversity.org18:17, 19 февруари 2019создадена со најавување(?)1
zh.wiktionary.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)2
zu.wikipedia.org16:23, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0