Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Riley Huntley
  • Зачленет: 03:57, 21 мај 2016 (пред 5 години)
  • Вкупно уредувања: 0
  • Број на приврзани сметки: 5
  • Заклучен: да
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
azb.wikipedia.org21:10, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org03:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org03:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org03:57, 21 мај 2016нова сметка(?)0
test.wikidata.org17:27, 6 декември 2017создадена со најавување(?)0