Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Ralgis
  • Зачленет: 05:14, 3 април 2016 (пред 6 години)
  • Вкупно уредувања: 0
  • Број на приврзани сметки: 4
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
login.wikimedia.org05:14, 3 април 2016создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org05:14, 3 април 2016создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org05:14, 3 април 2016создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org05:14, 3 април 2016нова сметка(?)0