Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Quiddity (WMF)
  • Зачленет: 23:09, 26 септември 2013 (пред 8 години)
  • Вкупно уредувања: 21.402
  • Број на приврзани сметки: 830
  • Глобална група: Создавачи на Глобален тек
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wiktionary.org04:27, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
ab.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org23:11, 25 јули 2014создадена со најавување(?)0
advisory.wikimedia.org19:38, 7 јули 2020создадена со најавување(?)0
ady.wikipedia.org22:22, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org01:27, 9 април 2014создадена со најавување(?)0
af.wikibooks.org22:22, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
af.wikiquote.org22:22, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
af.wiktionary.org22:22, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
ak.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org23:11, 25 јули 2014создадена со најавување(?)0
alt.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ami.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
am.wikiquote.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
am.wiktionary.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
ang.wikisource.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
ang.wiktionary.org05:00, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org23:11, 25 јули 2014создадена со најавување(?)0
an.wiktionary.org05:00, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
api.wikimedia.org00:31, 11 септември 2020создадена со најавување(?)0docseditor
arc.wikipedia.org01:31, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org23:31, 25 јули 2014создадена со најавување(?)8
ar.wikibooks.org09:38, 5 ноември 2014создадена со најавување(?)0
ar.wikimedia.org19:38, 7 јули 2020создадена со најавување(?)0
ar.wikinews.org22:22, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
ar.wikiquote.org21:26, 17 јули 2017создадена со најавување(?)0
ar.wikisource.org22:22, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
ar.wikiversity.org23:24, 8 јули 2014создадена со најавување(?)0
ar.wiktionary.org20:26, 19 мај 2020создадена со најавување(?)0
ary.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org23:31, 25 јули 2014создадена со најавување(?)0
ast.wiktionary.org05:00, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
as.wikipedia.org23:49, 28 август 2014создадена со најавување(?)0
as.wikisource.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
atj.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
avk.wikipedia.org03:34, 28 август 2020создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org22:22, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
awa.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org01:31, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
ay.wikibooks.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
ay.wiktionary.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org00:27, 11 февруари 2016создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
az.wikibooks.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
az.wikiquote.org00:12, 19 јули 2017создадена со најавување(?)0
az.wikisource.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
az.wiktionary.org05:00, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org00:12, 1 октомври 2020создадена со најавување(?)0ipblock-exempt
ban.wikisource.org01:43, 5 октомври 2021создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org01:29, 3 јули 2014создадена со најавување(?)1
bat-smg.wikipedia.org18:00, 14 јули 2016создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org23:31, 25 јули 2014создадена со најавување(?)0
ba.wikibooks.org19:25, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org18:00, 14 јули 2016создадена со најавување(?)0
bcl.wiktionary.org02:28, 21 мај 2021создадена со најавување(?)0
bd.wikimedia.org01:29, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org23:31, 25 јули 2014создадена со најавување(?)0
beta.wikiversity.org23:13, 20 јануари 2017создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org23:31, 25 јули 2014создадена со најавување(?)0
be.wikibooks.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
be.wikimedia.org02:57, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
be.wikiquote.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
be.wikisource.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
be.wiktionary.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org01:29, 3 јули 2014создадена со најавување(?)2
bg.wikibooks.org09:14, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bg.wikiquote.org23:51, 5 ноември 2020создадена со најавување(?)0
bg.wikisource.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bg.wiktionary.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
bh.wiktionary.org19:39, 7 јули 2020создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org18:19, 22 јули 2017создадена со најавување(?)0
bi.wikibooks.org01:29, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
bi.wiktionary.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org02:39, 5 октомври 2014создадена со најавување(?)0
bm.wikibooks.org01:29, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org17:59, 21 мај 2014создадена со најавување(?)1
bn.wikibooks.org09:14, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bn.wikisource.org19:49, 8 јули 2015создадена со најавување(?)0
bn.wikivoyage.org02:44, 6 јули 2018создадена со најавување(?)0
bn.wiktionary.org22:51, 15 декември 2021создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org01:32, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
bo.wiktionary.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org20:46, 30 јануари 2016создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org02:25, 26 јули 2014создадена со најавување(?)0
br.wikimedia.org07:23, 5 февруари 2015создадена со најавување(?)0
br.wikiquote.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
br.wikisource.org00:07, 28 јули 2015создадена со најавување(?)0
br.wiktionary.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org23:31, 25 јули 2014создадена со најавување(?)1
bs.wikibooks.org02:10, 6 јули 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikinews.org17:36, 23 март 2017создадена со најавување(?)0
bs.wikiquote.org00:15, 19 јули 2017создадена со најавување(?)0
bs.wikisource.org09:11, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bs.wiktionary.org22:54, 4 март 2017создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org01:26, 19 ноември 2014создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org01:32, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org22:24, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)38autopatrolled
ca.wikibooks.org18:34, 22 мај 2016создадена со најавување(?)0
ca.wikimedia.org22:54, 10 септември 2014создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org23:03, 22 август 2016создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org00:35, 13 декември 2019создадена со најавување(?)0
ca.wikisource.org01:16, 16 април 2019создадена со најавување(?)0
ca.wiktionary.org04:57, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org21:38, 17 септември 2018создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org00:28, 30 август 2014создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org00:28, 30 август 2014создадена со најавување(?)0
ce.wikipedia.org02:10, 12 мај 2017создадена со најавување(?)0
cho.wikipedia.org21:21, 8 мај 2020создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)1
chr.wiktionary.org19:22, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org01:29, 3 јули 2014создадена со најавување(?)0
ch.wiktionary.org01:29, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org20:47, 30 јануари 2016создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)372patroller, rollbacker
co.wikipedia.org00:28, 30 август 2014создадена со најавување(?)0
co.wikimedia.org00:28, 30 август 2014создадена со најавување(?)0
co.wikiquote.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
co.wiktionary.org00:31, 29 септември 2017создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org22:45, 21 декември 2015создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org00:17, 7 јули 2017создадена со најавување(?)0
csb.wiktionary.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org22:24, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)5
cs.wikibooks.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cs.wikinews.org23:04, 22 август 2016создадена со најавување(?)0
cs.wikiquote.org23:14, 29 септември 2020создадена со најавување(?)0
cs.wikisource.org09:11, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cs.wikiversity.org22:22, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org05:00, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org21:18, 10 јануари 2020создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org23:01, 16 март 2017создадена со најавување(?)0
cv.wikibooks.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org19:23, 22 јули 2014создадена со најавување(?)0
cy.wikibooks.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cy.wikiquote.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cy.wikisource.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cy.wiktionary.org05:00, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
dag.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org22:29, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)0
da.wikibooks.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
da.wikiquote.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
da.wikisource.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
da.wiktionary.org00:54, 29 јуни 2015создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org00:13, 24 октомври 2013создадена со најавување(?)36
de.wikibooks.org19:08, 13 јануари 2015создадена со најавување(?)1
de.wikinews.org22:28, 14 октомври 2015создадена со најавување(?)2
de.wikiquote.org22:28, 14 октомври 2015создадена со најавување(?)1
de.wikisource.org23:22, 8 јули 2014создадена со најавување(?)1
de.wikiversity.org23:37, 8 јули 2014создадена со најавување(?)1
de.wikivoyage.org18:44, 18 јуни 2015создадена со најавување(?)3
de.wiktionary.org02:26, 26 јули 2014создадена со најавување(?)1
din.wikipedia.org19:27, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
diq.wiktionary.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org22:49, 2 март 2019создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org21:51, 27 септември 2014создадена со најавување(?)0
dv.wiktionary.org21:51, 27 септември 2014создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org20:49, 30 јануари 2016создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org23:12, 13 септември 2017создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org04:32, 11 септември 2014создадена со најавување(?)6
el.wikibooks.org00:10, 6 ноември 2020создадена со најавување(?)0
el.wikinews.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
el.wikiquote.org18:41, 23 јули 2015создадена со најавување(?)0
el.wikisource.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
el.wikiversity.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
el.wikivoyage.org22:23, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
el.wiktionary.org19:54, 19 декември 2014создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org23:09, 26 септември 2013нова сметка(?)1.944extendedconfirmed, patroller
en.wikibooks.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)7
en.wikinews.org21:03, 2 октомври 2013создадена со најавување(?)6
en.wikiquote.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)5
en.wikisource.org21:03, 2 октомври 2013создадена со најавување(?)16
en.wikiversity.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)6
en.wikivoyage.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)11
en.wiktionary.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)12
eo.wikipedia.org01:27, 9 април 2014создадена со најавување(?)1
eo.wikibooks.org01:25, 29 јули 2016создадена со најавување(?)0
eo.wikinews.org08:55, 31 декември 2014создадена со најавување(?)0
eo.wikiquote.org19:08, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
eo.wikisource.org23:22, 8 јули 2014создадена со најавување(?)0
eo.wikivoyage.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
eo.wiktionary.org08:55, 31 декември 2014создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org02:08, 2 октомври 2013создадена со најавување(?)4
es.wikibooks.org20:15, 9 септември 2019создадена со најавување(?)0
es.wikinews.org21:29, 12 декември 2018создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org04:07, 17 април 2015создадена со најавување(?)0
es.wikisource.org04:07, 17 април 2015создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org00:35, 12 мај 2016создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org21:28, 20 февруари 2015создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org04:57, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org22:25, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)0
et.wikibooks.org21:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ee.wikimedia.org08:55, 31 декември 2014создадена со најавување(?)0
et.wikiquote.org17:36, 23 март 2017создадена со најавување(?)0
et.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
et.wiktionary.org05:00, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org02:28, 26 јули 2014создадена со најавување(?)1
eu.wikibooks.org09:03, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
eu.wikiquote.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
eu.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
eu.wiktionary.org22:51, 15 декември 2021создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org02:28, 26 јули 2014создадена со најавување(?)2
fa.wikibooks.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fa.wikinews.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fa.wikiquote.org21:58, 18 јули 2017создадена со најавување(?)1
fa.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fa.wikivoyage.org20:25, 27 јули 2016создадена со најавување(?)0
fa.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ff.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org22:25, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)1
fi.wikibooks.org23:02, 29 јануари 2021создадена со најавување(?)0
fi.wikimedia.org04:14, 20 септември 2014создадена со најавување(?)0
fi.wikinews.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fi.wikiquote.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fi.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fi.wikiversity.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fi.wikivoyage.org19:09, 1 декември 2016создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org04:59, 17 декември 2015создадена со најавување(?)0
fj.wikipedia.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fj.wiktionary.org23:01, 16 март 2017создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org12:15, 4 ноември 2021создадена со најавување(?)259editor
fo.wikipedia.org22:25, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)0
fo.wikisource.org01:31, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
fo.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org01:31, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org20:15, 9 септември 2019создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org21:29, 24 октомври 2013создадена со најавување(?)31
fr.wikibooks.org01:01, 8 јануари 2015создадена со најавување(?)0
fr.wikinews.org22:28, 14 октомври 2015создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org04:34, 11 март 2016создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org20:37, 24 декември 2013создадена со најавување(?)1
fr.wikiversity.org01:01, 8 јануари 2015создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org00:24, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org21:17, 27 август 2014создадена со најавување(?)1
fur.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
fy.wikibooks.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fy.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org01:42, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
ga.wiktionary.org01:40, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
gcr.wikipedia.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
gd.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
glk.wikipedia.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org22:25, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)0
gl.wikibooks.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gl.wikiquote.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gl.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gl.wiktionary.org02:54, 17 декември 2014создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org01:31, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
gn.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gom.wikipedia.org21:31, 29 февруари 2016создадена со најавување(?)2
gom.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gor.wikipedia.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org22:16, 7 септември 2015создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org01:42, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
gu.wikiquote.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gu.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gu.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
gv.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org06:21, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org10:02, 13 мај 2019создадена со најавување(?)0
ha.wiktionary.org09:08, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org03:35, 13 декември 2016создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org21:26, 21 април 2014создадена со најавување(?)18
he.wikibooks.org00:46, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)0
he.wikinews.org00:46, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)0
he.wikiquote.org00:46, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)0
he.wikisource.org00:17, 21 октомври 2014создадена со најавување(?)0
he.wikivoyage.org04:33, 11 март 2016создадена со најавување(?)0
he.wiktionary.org00:46, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
hif.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org18:53, 2 април 2014создадена со најавување(?)1
hi.wikibooks.org08:56, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
hi.wikiquote.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hi.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hi.wikiversity.org00:06, 4 септември 2017создадена со најавување(?)10
hi.wikivoyage.org19:27, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org06:42, 21 јули 2020создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org13:00, 6 август 2014создадена со најавување(?)0
hr.wikibooks.org08:58, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
hr.wikiquote.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hr.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hr.wiktionary.org22:04, 22 октомври 2021создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org23:40, 19 јануари 2017создадена со најавување(?)0
hsb.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org20:40, 8 март 2016создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org00:13, 3 јули 2014создадена со најавување(?)1
hu.wikibooks.org08:58, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
hu.wikiquote.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hu.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hu.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org23:47, 8 јули 2014создадена со најавување(?)1
hy.wikibooks.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hy.wikiquote.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hy.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hy.wiktionary.org18:25, 18 декември 2019создадена со најавување(?)0
hyw.wikipedia.org00:12, 1 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org02:11, 12 мај 2017создадена со најавување(?)0
ia.wikibooks.org08:56, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ia.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org00:22, 30 август 2014создадена со најавување(?)1
id.wikibooks.org19:58, 5 април 2017создадена со најавување(?)0
id.wikiquote.org19:58, 5 април 2017создадена со најавување(?)0
id.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
id.wiktionary.org20:18, 30 декември 2014создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org10:15, 15 мај 2019создадена со најавување(?)0
ie.wiktionary.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org09:11, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org10:15, 15 мај 2019создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org20:34, 21 март 2017создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)2
inh.wikipedia.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org01:05, 14 август 2018создадена со најавување(?)0
io.wiktionary.org09:08, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org09:39, 24 јули 2014создадена со најавување(?)1
is.wikibooks.org18:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
is.wikiquote.org18:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
is.wikisource.org21:58, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
is.wiktionary.org18:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
it.wikipedia.org02:14, 2 октомври 2013создадена со најавување(?)12
it.wikibooks.org18:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
it.wikinews.org18:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
it.wikiquote.org18:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
it.wikisource.org18:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
it.wikiversity.org20:28, 20 март 2018создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
it.wiktionary.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
iu.wikipedia.org21:50, 13 декември 2016создадена со најавување(?)0
iu.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org04:43, 11 мај 2016создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org03:55, 11 јануари 2014создадена со најавување(?)1
ja.wikibooks.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ja.wikinews.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ja.wikiquote.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ja.wikisource.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ja.wikiversity.org23:23, 8 јули 2014создадена со најавување(?)0
ja.wikivoyage.org03:44, 6 ноември 2020создадена со најавување(?)0
ja.wiktionary.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
jbo.wikipedia.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
jbo.wiktionary.org04:08, 10 април 2018создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
jv.wikisource.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
jv.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org01:33, 4 август 2015создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org18:37, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
ka.wikibooks.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ka.wikiquote.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ka.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org01:31, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org19:28, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org19:27, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
kj.wikipedia.org21:22, 8 мај 2020создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org11:13, 7 август 2014создадена со најавување(?)1
kk.wikibooks.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kk.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org10:03, 13 мај 2019создадена со најавување(?)0
kl.wiktionary.org01:31, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
km.wikibooks.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
km.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
kn.wikiquote.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kn.wikisource.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kn.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org00:30, 16 октомври 2013создадена со најавување(?)2
ko.wikibooks.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ko.wikinews.org17:36, 23 март 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikiquote.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
ko.wikisource.org01:05, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikiversity.org23:34, 8 јули 2014создадена со најавување(?)0
ko.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kr.wikiquote.org19:38, 7 јули 2020создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org20:56, 30 јануари 2016создадена со најавување(?)0
ks.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
ku.wikibooks.org09:04, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ku.wikiquote.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ku.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org20:21, 17 март 2017создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kw.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org06:26, 14 ноември 2014создадена со најавување(?)0
ky.wikibooks.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ky.wikiquote.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ky.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org23:02, 9 јули 2014создадена со најавување(?)1
la.wikibooks.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
la.wikiquote.org09:08, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
la.wikisource.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
la.wiktionary.org22:04, 28 ноември 2016создадена со најавување(?)1
lbe.wikipedia.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
lb.wikibooks.org01:29, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
lb.wikiquote.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
lb.wiktionary.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org18:04, 31 март 2015создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org21:59, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org20:41, 10 февруари 2017создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org01:52, 6 јануари 2022создадена со најавување(?)0
lij.wikisource.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org05:56, 3 мај 2014создадена со најавување(?)1
li.wikibooks.org08:56, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
li.wikinews.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
li.wikiquote.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
li.wikisource.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
li.wiktionary.org19:02, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
lld.wikipedia.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org19:16, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
lmo.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org21:41, 4 јуни 2018создадена со најавување(?)0
ln.wiktionary.org01:31, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org23:50, 26 септември 2013создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org20:59, 30 јануари 2016создадена со најавување(?)0
lo.wiktionary.org19:22, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org19:05, 1 август 2014создадена со најавување(?)0
lt.wikibooks.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lt.wikiquote.org00:06, 19 јули 2017создадена со најавување(?)2
lt.wikisource.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lt.wiktionary.org19:16, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
lv.wikipedia.org19:16, 9 септември 2014создадена со најавување(?)6
lv.wikibooks.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
lv.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mad.wikipedia.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org23:15, 25 јули 2017создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org19:16, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
mdf.wikipedia.org21:42, 26 јуни 2018создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org00:00, 27 септември 2013создадена со најавување(?)5.787sysop, translationadmin
meta.wikimedia.org23:58, 26 септември 2013создадена со најавување(?)11.795massmessage-sender, translationadmin
mg.wikipedia.org03:45, 21 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mg.wikibooks.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mg.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org20:14, 17 март 2017создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org22:09, 22 април 2016создадена со најавување(?)1
min.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org19:16, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
mi.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org19:16, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
mk.wikibooks.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mk.wikimedia.org08:21, 29 ноември 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikisource.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mk.wiktionary.org19:30, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org23:47, 8 јули 2014создадена со најавување(?)0
ml.wikibooks.org19:16, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ml.wikiquote.org00:41, 19 јули 2017создадена со најавување(?)0
ml.wikisource.org20:13, 21 март 2017создадена со најавување(?)0
ml.wiktionary.org19:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
mni.wikipedia.org21:50, 4 октомври 2021создадена со најавување(?)0
mni.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org00:04, 11 април 2019создадена со најавување(?)0
mn.wiktionary.org19:39, 14 мај 2016создадена со најавување(?)0
mnw.wikipedia.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mnw.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org20:22, 17 март 2017создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org23:47, 8 јули 2014создадена со најавување(?)0
mr.wikibooks.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mr.wikiquote.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mr.wikisource.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mr.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org19:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ms.wikibooks.org08:56, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ms.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mt.wikipedia.org19:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
mt.wiktionary.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mx.wikimedia.org08:39, 4 декември 2017создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org01:39, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org21:00, 30 јануари 2016создадена со најавување(?)0
my.wikibooks.org01:29, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
my.wiktionary.org01:47, 15 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org02:09, 19 март 2017создадена со најавување(?)1
nah.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org22:29, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)0
nap.wikisource.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org19:32, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
na.wiktionary.org19:30, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org23:50, 8 јули 2014создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nds.wikiquote.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
nds.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ne.wikibooks.org08:56, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ne.wiktionary.org01:31, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org02:38, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)0
ng.wikipedia.org18:06, 7 мај 2020создадена со најавување(?)0
nia.wikipedia.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nia.wiktionary.org22:00, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org02:13, 2 октомври 2013создадена со најавување(?)6
nl.wikibooks.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nl.wikimedia.org04:07, 21 август 2014создадена со најавување(?)0
nl.wikinews.org22:48, 9 декември 2021создадена со најавување(?)0
nl.wikiquote.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nl.wikisource.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nl.wikivoyage.org20:04, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org20:04, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
nn.wikipedia.org20:04, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nn.wikiquote.org20:04, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nn.wiktionary.org20:04, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org23:58, 10 јули 2014создадена со најавување(?)0
no.wikibooks.org20:04, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
no.wikimedia.org21:16, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
no.wikinews.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
no.wikiquote.org20:05, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
no.wikisource.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
no.wiktionary.org20:05, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
nqo.wikipedia.org18:09, 9 септември 2020создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org20:41, 10 февруари 2017создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org10:20, 6 јануари 2014создадена со најавување(?)0
nyc.wikimedia.org01:14, 14 март 2016создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org03:58, 25 јули 2017создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org20:05, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
oc.wikibooks.org00:10, 6 ноември 2020создадена со најавување(?)0
oc.wiktionary.org20:05, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
olo.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
om.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org09:39, 24 јули 2014создадена со најавување(?)0
or.wikisource.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
or.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org21:28, 15 декември 2013создадена со најавување(?)12
pa-us.wikimedia.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
pag.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org21:15, 10 јануари 2020создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org21:19, 10 ноември 2020создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org03:07, 2 април 2015создадена со најавување(?)3
pa.wikibooks.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pa.wikisource.org19:30, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
pa.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org21:28, 12 декември 2018создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org21:23, 12 декември 2018создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org00:50, 22 декември 2016создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org20:04, 10 март 2019создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org21:02, 30 јануари 2016создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org21:58, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)10
pl.wikibooks.org20:05, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
pl.wikimedia.org23:35, 26 јули 2015создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org20:05, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
pl.wikiquote.org20:14, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org20:14, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
pl.wikivoyage.org02:56, 20 октомври 2021создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org20:14, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org22:29, 14 ноември 2013создадена со најавување(?)0
pms.wikisource.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org23:37, 22 август 2015создадена со најавување(?)0
pnb.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pnt.wikipedia.org20:14, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org20:15, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ps.wikivoyage.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ps.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org01:58, 6 февруари 2014создадена со најавување(?)21
pt.wikibooks.org20:15, 9 септември 2014создадена со најавување(?)26
pt.wikimedia.org18:34, 1 октомври 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org22:39, 28 јуни 2018создадена со најавување(?)1
pt.wikiquote.org20:15, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
pt.wikisource.org23:34, 29 септември 2020создадена со најавување(?)0
pt.wikiversity.org01:36, 17 август 2018создадена со најавување(?)1
pt.wikivoyage.org20:25, 27 јули 2016создадена со најавување(?)1
pt.wiktionary.org01:53, 22 август 2014создадена со најавување(?)1
pwn.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
qu.wikiquote.org01:29, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
qu.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org00:08, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org10:16, 15 мај 2019создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org18:07, 7 мај 2020создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org01:31, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
roa-rup.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org23:49, 28 август 2014создадена со најавување(?)0
ro.wikibooks.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ro.wikinews.org20:15, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ro.wikiquote.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ro.wikivoyage.org22:52, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ro.wiktionary.org20:19, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org20:18, 28 февруари 2014создадена со најавување(?)33uploader
ru.wikibooks.org19:09, 13 јануари 2015создадена со најавување(?)0
ru.wikimedia.org21:12, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org22:19, 25 септември 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org04:07, 17 април 2015создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org20:19, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ru.wikiversity.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org00:31, 19 јули 2014создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org00:35, 12 мај 2016создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
rw.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org22:49, 2 март 2019создадена со најавување(?)0
sah.wikiquote.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sah.wikisource.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sat.wikipedia.org19:54, 6 август 2019создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org20:19, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sa.wikibooks.org19:33, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
sa.wikiquote.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sa.wikisource.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sa.wiktionary.org19:22, 24 ноември 2017создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org20:19, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
scn.wiktionary.org20:19, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org20:56, 7 јуни 2014создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org22:26, 7 јуни 2019создадена со најавување(?)0
sc.wiktionary.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org22:29, 13 мај 2016создадена со најавување(?)0
sd.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org20:29, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
se.wikimedia.org04:46, 20 септември 2014создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org01:00, 14 февруари 2017создадена со најавување(?)0
sg.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
shi.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
shn.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org20:29, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sh.wiktionary.org20:29, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
shy.wiktionary.org00:16, 15 јуни 2020создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org09:00, 3 април 2014создадена со најавување(?)0
simple.wiktionary.org23:12, 19 август 2014создадена со најавување(?)1
si.wikipedia.org09:39, 24 јули 2014создадена со најавување(?)0
si.wikibooks.org00:31, 26 август 2017создадена со најавување(?)0
si.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
skr.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
skr.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org20:29, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sk.wikibooks.org20:29, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sk.wikiquote.org20:29, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sk.wikisource.org20:29, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sk.wiktionary.org22:49, 7 април 2017создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sl.wikibooks.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sl.wikiquote.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sl.wikisource.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sl.wikiversity.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sl.wiktionary.org00:10, 6 ноември 2020создадена со најавување(?)0
smn.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sm.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org01:32, 5 декември 2014создадена со најавување(?)0
wikisource.org23:00, 19 март 2014создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org02:11, 30 јули 2019создадена со најавување(?)0
so.wiktionary.org02:12, 30 јули 2019создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sq.wikibooks.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sq.wikinews.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sq.wikiquote.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sq.wiktionary.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sr.wikibooks.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sr.wikinews.org20:30, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sr.wikiquote.org20:31, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sr.wikisource.org20:31, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sr.wiktionary.org20:31, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ss.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
strategy.wikimedia.org19:19, 3 јануари 2020создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org20:47, 31 мај 2019создадена со најавување(?)0
st.wiktionary.org22:01, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org20:31, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
su.wikiquote.org00:46, 19 јули 2017создадена со најавување(?)0
su.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org07:49, 19 февруари 2014создадена со најавување(?)16
sv.wikibooks.org20:31, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sv.wikinews.org20:31, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sv.wikiquote.org20:31, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sv.wikisource.org20:31, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sv.wikiversity.org22:39, 23 јуни 2021создадена со најавување(?)0
sv.wikivoyage.org20:33, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org05:46, 6 февруари 2014создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org20:33, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
sw.wiktionary.org18:46, 29 април 2021создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org01:35, 15 август 2014создадена со најавување(?)0
szy.wikipedia.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org20:33, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
ta.wikibooks.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ta.wikinews.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ta.wikiquote.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ta.wikisource.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ta.wiktionary.org20:33, 9 септември 2014создадена со најавување(?)1
tay.wikipedia.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org00:03, 17 септември 2016создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org19:51, 23 декември 2013создадена со најавување(?)5
test-commons.wikimedia.org01:44, 16 јануари 2019создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org20:11, 15 октомври 2013создадена со најавување(?)250sysop, translationadmin
test.wikidata.org21:37, 7 мај 2014создадена со најавување(?)1
tet.wikipedia.org01:37, 22 јануари 2016создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org20:33, 9 септември 2014создадена со најавување(?)7
te.wikibooks.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
te.wikiquote.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
te.wikisource.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
te.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org20:33, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
tg.wikibooks.org08:55, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
tg.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org03:20, 28 август 2014создадена со најавување(?)1
th.wikibooks.org23:26, 29 септември 2020создадена со најавување(?)0
th.wikiquote.org00:46, 19 јули 2017создадена со најавување(?)0
th.wikisource.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
th.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org21:21, 8 мај 2020создадена со најавување(?)0
ti.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org05:16, 18 ноември 2014создадена со најавување(?)0
tk.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org09:39, 24 јули 2014создадена со најавување(?)0
tl.wikibooks.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tl.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org02:19, 28 февруари 2017создадена со најавување(?)0
tn.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tpi.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
trv.wikipedia.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org20:33, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
tr.wikibooks.org09:01, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
tr.wikinews.org00:18, 27 јуни 2020создадена со најавување(?)0
tr.wikiquote.org00:28, 7 јануари 2020создадена со најавување(?)0
tr.wikisource.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tr.wikivoyage.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tr.wiktionary.org20:34, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org22:35, 13 јануари 2015создадена со најавување(?)0
ts.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org20:34, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
tt.wikibooks.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tt.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tum.wikipedia.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org19:06, 4 март 2016создадена со најавување(?)0
tw.wiktionary.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
tyv.wikipedia.org09:02, 15 јануари 2014создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ua.wikimedia.org06:31, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org20:34, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org03:19, 28 август 2014создадена со најавување(?)0
ug.wikiquote.org19:38, 7 јули 2020создадена со најавување(?)0
ug.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org02:50, 7 март 2014создадена со најавување(?)6
uk.wikibooks.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikinews.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikiquote.org20:34, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
uk.wikisource.org20:34, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
uk.wikivoyage.org22:29, 8 јуни 2016создадена со најавување(?)0
uk.wiktionary.org20:34, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org20:34, 9 септември 2014создадена со најавување(?)3
ur.wikibooks.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ur.wikiquote.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ur.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
usability.wikimedia.org19:53, 19 ноември 2019создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org06:13, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
uz.wikiquote.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
uz.wiktionary.org22:02, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org06:13, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
vec.wikisource.org06:13, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
vec.wiktionary.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org20:47, 31 мај 2019создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org23:45, 8 јули 2014создадена со најавување(?)1
vi.wikibooks.org09:15, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org17:32, 26 август 2016создадена со најавување(?)0
vi.wikisource.org06:45, 21 јули 2020создадена со најавување(?)0
vi.wikivoyage.org21:23, 12 декември 2018создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org05:47, 29 мај 2014создадена со најавување(?)1
vls.wikipedia.org06:13, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org06:13, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
vo.wikiquote.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
vo.wiktionary.org01:30, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org23:39, 4 мај 2015создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org06:13, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
wa.wikibooks.org01:29, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
wa.wikisource.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
wa.wiktionary.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org22:34, 27 септември 2013создадена со најавување(?)186translationadmin
wikimania2013.wikimedia.org08:52, 20 декември 2013создадена со најавување(?)0
wikimania2014.wikimedia.org06:56, 5 декември 2013создадена со најавување(?)10
wikimania2015.wikimedia.org08:33, 16 февруари 2015создадена со најавување(?)92
wikimania2016.wikimedia.org18:50, 10 август 2015создадена со најавување(?)62
wikimania2017.wikimedia.org22:05, 10 јануари 2016создадена со најавување(?)86
wikimania2018.wikimedia.org18:54, 18 август 2017создадена со најавување(?)23
wikimania.wikimedia.org00:17, 24 август 2018создадена со најавување(?)53
wo.wikipedia.org06:13, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
wo.wikiquote.org01:59, 6 јули 2018создадена со најавување(?)0
wo.wiktionary.org19:38, 7 јули 2020создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org06:13, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org06:14, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org21:52, 12 септември 2014создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org03:40, 11 септември 2016создадена со најавување(?)0
yi.wikisource.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
yi.wiktionary.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org04:40, 16 август 2014создадена со најавување(?)0
yue.wiktionary.org00:17, 15 јуни 2020создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org00:47, 16 декември 2015создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikisource.org19:57, 9 септември 2014создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wiktionary.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org03:22, 28 август 2014создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org03:27, 26 февруари 2014создадена со најавување(?)15
zh.wikibooks.org22:04, 17 февруари 2019создадена со најавување(?)0
zh.wikinews.org00:33, 29 септември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikiquote.org06:14, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
zh.wikisource.org04:17, 17 април 2015создадена со најавување(?)0
zh.wikiversity.org06:52, 21 јули 2020создадена со најавување(?)0
zh.wikivoyage.org20:25, 27 јули 2016создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org06:14, 11 септември 2014создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org20:59, 14 септември 2017создадена со најавување(?)0
zu.wiktionary.org22:03, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0