Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: ProtoplasmaKid
  • Зачленет: 17:54, 17 мај 2011 (пред 10 години)
  • Вкупно уредувања: 70.209
  • Број на приврзани сметки: 230
  • Глобална група: Правозастапници
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ace.wikipedia.org05:47, 29 октомври 2014создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org23:47, 22 декември 2014создадена со најавување(?)2
als.wikipedia.org06:56, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)1
am.wikipedia.org16:16, 26 јуни 2011создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org02:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
an.wikipedia.org02:09, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)4
arc.wikipedia.org18:26, 29 август 2011создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org20:12, 10 ноември 2011создадена со најавување(?)8
ar.wikimedia.org06:18, 27 декември 2016создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org13:35, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
ast.wikipedia.org21:46, 5 април 2013создадена со најавување(?)4
ay.wikipedia.org01:35, 4 октомври 2011создадена со најавување(?)1
az.wikipedia.org02:09, 12 ноември 2014создадена со најавување(?)5
bar.wikipedia.org02:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)2
bat-smg.wikipedia.org02:22, 4 април 2015создадена со најавување(?)2
ba.wikipedia.org13:42, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
bcl.wikipedia.org02:22, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
be-tarask.wikipedia.org02:48, 23 ноември 2012создадена со најавување(?)2
be.wikipedia.org06:56, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)4
bg.wikipedia.org20:29, 31 јули 2012создадена со најавување(?)4
bh.wikipedia.org23:21, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org09:12, 26 октомври 2015создадена со најавување(?)1
bn.wikipedia.org13:42, 4 април 2015создадена со најавување(?)2
br.wikipedia.org06:56, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)2
br.wikimedia.org17:44, 1 декември 2014создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org04:50, 1 март 2015создадена со најавување(?)4
bxr.wikipedia.org13:45, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
ca.wikipedia.org19:50, 25 август 2011создадена со најавување(?)97
ca.wikiquote.org23:43, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikisource.org05:15, 24 јануари 2021создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org17:04, 18 септември 2013создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org18:31, 25 јули 2014создадена со најавување(?)0
ce.wikipedia.org13:45, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
ckb.wikipedia.org02:22, 4 април 2015создадена со најавување(?)3
commons.wikimedia.org21:19, 4 јуни 2011потврдено со лозинка(?)23.378autopatrolled
co.wikipedia.org06:56, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)2
co.wikimedia.org00:35, 24 април 2014создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org04:11, 8 септември 2011создадена со најавување(?)8
cv.wikipedia.org02:22, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
cy.wikipedia.org20:58, 10 октомври 2014создадена со најавување(?)3
da.wikipedia.org20:56, 30 октомври 2012создадена со најавување(?)6
de.wikipedia.org08:19, 6 август 2011создадена со најавување(?)70autoreview
de.wikivoyage.org00:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org13:45, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
el.wikipedia.org10:11, 15 февруари 2014создадена со најавување(?)3
en.wikipedia.org05:39, 18 мај 2011создадена со најавување(?)722extendedconfirmed
en.wikibooks.org17:01, 4 октомври 2011создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org02:04, 26 мај 2011создадена со најавување(?)5
en.wikiquote.org22:48, 14 јули 2011создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org20:06, 19 мај 2011создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org17:13, 7 октомври 2011создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org18:43, 12 ноември 2012создадена со најавување(?)5
en.wiktionary.org22:17, 12 септември 2011создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org01:07, 24 август 2012создадена со најавување(?)9
eo.wikinews.org07:09, 11 февруари 2021создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org17:54, 17 мај 2011потврдено со лозинка(?)22.997bureaucrat, sysop
es.wikibooks.org06:52, 26 јуни 2011создадена со најавување(?)1
es.wikinews.org17:54, 17 мај 2011домашно вики(?)2.744bureaucrat, editor, reviewer, sysop
es.wikiquote.org21:03, 14 јуни 2011создадена со најавување(?)3
es.wikisource.org17:09, 19 мај 2011создадена со најавување(?)84autopatrolled
es.wikiversity.org20:01, 19 јули 2011создадена со најавување(?)3
es.wikivoyage.org20:43, 8 јануари 2013создадена со најавување(?)127
es.wiktionary.org21:19, 28 јули 2011создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org23:26, 24 април 2014создадена со најавување(?)6
ee.wikimedia.org23:26, 24 април 2014создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org22:51, 12 октомври 2011создадена со најавување(?)4
fa.wikipedia.org23:44, 8 март 2013создадена со најавување(?)4
fa.wikivoyage.org01:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
fi.wikipedia.org05:38, 4 септември 2014создадена со најавување(?)9
fi.wikivoyage.org01:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)2
fr.wikipedia.org04:11, 8 септември 2011создадена со најавување(?)57
fr.wikinews.org02:04, 26 мај 2011создадена со најавување(?)1
fr.wikisource.org07:52, 12 јуни 2016создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org02:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)2
ga.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)3
ga.wiktionary.org08:31, 4 април 2015создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org07:40, 12 април 2012создадена со најавување(?)7
gv.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
he.wikipedia.org05:00, 23 октомври 2011создадена со најавување(?)4
hif.wikipedia.org13:58, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
hr.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)3
ht.wikipedia.org03:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)5
hy.wikipedia.org08:02, 19 август 2014создадена со најавување(?)1
ia.wikipedia.org13:58, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
id.wikipedia.org13:58, 4 април 2015создадена со најавување(?)6
ie.wikipedia.org00:24, 14 декември 2014создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org13:58, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
incubator.wikimedia.org19:45, 25 јули 2011создадена со најавување(?)65
io.wikipedia.org00:24, 14 декември 2014создадена со најавување(?)2
is.wikipedia.org13:58, 4 април 2015создадена со најавување(?)3
it.wikipedia.org22:59, 19 мај 2011создадена со најавување(?)25
it.wikinews.org10:23, 18 јули 2014создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org03:56, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org05:34, 14 октомври 2014создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org04:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org08:48, 6 мај 2013создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org03:41, 4 октомври 2011создадена со најавување(?)5
jv.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)2
ka.wikipedia.org21:04, 1 ноември 2011создадена со најавување(?)2
kk.wikipedia.org10:45, 31 март 2012создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org08:52, 7 ноември 2015создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org04:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)5
ku.wikipedia.org08:04, 13 декември 2015создадена со најавување(?)1
lad.wikipedia.org11:28, 11 јули 2014создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org07:43, 1 февруари 2012создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
ln.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)2
login.wikimedia.org23:40, 18 јули 2013создадена со најавување(?)0
lrc.wikipedia.org05:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org18:13, 3 октомври 2011создадена со најавување(?)1
lv.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
www.mediawiki.org03:25, 5 јули 2011создадена со најавување(?)66
meta.wikimedia.org17:54, 17 мај 2011потврдено со лозинка(?)2.909autopatrolled
mg.wikipedia.org08:29, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
mk.wikipedia.org07:03, 1 март 2015создадена со најавување(?)1
mk.wikimedia.org07:02, 1 март 2015создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org08:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
mn.wikipedia.org08:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
mrj.wikipedia.org06:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org08:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org22:50, 19 јануари 2015создадена со најавување(?)2
mwl.wikipedia.org08:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
mx.wikimedia.org18:26, 12 јули 2011создадена со најавување(?)739bureaucrat, sysop
myv.wikipedia.org06:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org08:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org08:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org17:54, 17 мај 2011потврдено со лозинка(?)7
nah.wiktionary.org23:51, 13 февруари 2012создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org06:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org01:32, 26 мај 2015создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org20:58, 20 мај 2011создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org23:25, 20 јули 2011создадена со најавување(?)20
nl.wikimedia.org09:16, 6 април 2015создадена со најавување(?)0
nl.wikivoyage.org06:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org21:26, 4 јануари 2019создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org18:55, 22 ноември 2011создадена со најавување(?)1
nov.wikipedia.org01:34, 19 август 2016создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org07:51, 19 октомври 2011создадена со најавување(?)7
no.wikimedia.org06:57, 9 октомври 2020создадена со најавување(?)0
nyc.wikimedia.org19:45, 18 март 2016создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org08:19, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
or.wikipedia.org21:33, 25 јули 2016создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org22:52, 18 јуни 2011создадена со најавување(?)159
pam.wikipedia.org03:13, 1 мај 2018создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org09:11, 15 декември 2015создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org00:17, 27 октомври 2011создадена со најавување(?)17
pl.wikinews.org02:04, 26 мај 2011создадена со најавување(?)0
pl.wikivoyage.org07:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org23:56, 18 мај 2011создадена со најавување(?)108
pt.wikimedia.org05:37, 14 ноември 2019создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org21:19, 4 јуни 2011потврдено со лозинка(?)12
pt.wikiquote.org13:05, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikisource.org09:44, 15 август 2014создадена со најавување(?)0
pt.wikivoyage.org00:57, 12 јануари 2013создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org23:46, 27 февруари 2012создадена со најавување(?)3
ro.wikipedia.org08:03, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)1
ru.wikipedia.org02:49, 3 ноември 2011создадена со најавување(?)14
ru.wikimedia.org20:31, 16 септември 2015создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org18:37, 31 јануари 2013создадена со најавување(?)1
ru.wikisource.org23:48, 9 мај 2021создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org07:49, 4 април 2015создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org07:49, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
sco.wikipedia.org19:34, 23 јули 2013создадена со најавување(?)1
sc.wikipedia.org07:49, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
se.wikipedia.org20:08, 4 април 2016создадена со најавување(?)0
se.wikimedia.org03:26, 7 февруари 2014создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org07:49, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
simple.wikipedia.org23:26, 11 април 2012создадена со најавување(?)7
sk.wikipedia.org18:46, 19 декември 2014создадена со најавување(?)2
sl.wikipedia.org07:49, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
wikisource.org18:11, 15 мај 2012создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org07:49, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
species.wikimedia.org17:13, 7 октомври 2011создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org07:49, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
sr.wikipedia.org16:45, 20 ноември 2011создадена со најавување(?)1
sr.wikinews.org06:12, 5 февруари 2013создадена со најавување(?)0
sr.wikisource.org07:51, 12 јуни 2016создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org08:03, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)1
strategy.wikimedia.org17:54, 17 мај 2011потврдено со лозинка(?)12
su.wikipedia.org07:36, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
sv.wikipedia.org19:23, 20 декември 2011создадена со најавување(?)5
sv.wikivoyage.org10:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org03:02, 3 ноември 2011создадена со најавување(?)2
szl.wikipedia.org07:36, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
ta.wikipedia.org20:00, 11 октомври 2011создадена со најавување(?)1
ten.wikipedia.org17:54, 17 мај 2011потврдено со лозинка(?)118
te.wikipedia.org07:36, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
tg.wikipedia.org07:35, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
th.wikipedia.org07:35, 4 април 2015создадена со најавување(?)2
tl.wikipedia.org07:35, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
tr.wikipedia.org07:18, 20 април 2012создадена со најавување(?)5
ts.wikipedia.org04:31, 28 јули 2018создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org07:35, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
uk.wikipedia.org02:49, 3 ноември 2011создадена со најавување(?)3
uk.wikisource.org04:52, 24 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org04:19, 16 декември 2015создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org07:35, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
vec.wikipedia.org07:35, 4 април 2015создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org12:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org07:53, 1 февруари 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org01:07, 24 август 2012создадена со најавување(?)2
vi.wikivoyage.org12:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org07:58, 1 февруари 2012создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org08:00, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)1
www.wikidata.org21:37, 30 октомври 2012создадена со најавување(?)13.828rollbacker
wikimania2010.wikimedia.org17:54, 17 мај 2011потврдено со лозинка(?)27
wikimania2011.wikimedia.org17:54, 17 мај 2011потврдено со лозинка(?)48
wikimania2012.wikimedia.org02:45, 19 јануари 2012создадена со најавување(?)1
wikimania2013.wikimedia.org01:57, 17 јули 2012создадена со најавување(?)75
wikimania2014.wikimedia.org22:25, 2 декември 2013создадена со најавување(?)8
wikimania2015.wikimedia.org16:02, 10 август 2014создадена со најавување(?)805
wikimania2016.wikimedia.org09:03, 8 септември 2015создадена со најавување(?)3
wikimania2017.wikimedia.org03:41, 28 јуни 2016создадена со најавување(?)19
wikimania2018.wikimedia.org23:06, 9 октомври 2017создадена со најавување(?)78
wikimania.wikimedia.org00:09, 9 јули 2019создадена со најавување(?)492
wuu.wikipedia.org07:23, 4 април 2015создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org04:15, 28 јули 2018создадена со најавување(?)1
xmf.wikipedia.org07:23, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
yi.wikipedia.org07:23, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
yi.wiktionary.org07:34, 4 април 2015создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org07:23, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
zea.wikipedia.org07:23, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
zh-min-nan.wikipedia.org08:00, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)1
zh-yue.wikipedia.org07:23, 4 април 2015создадена со најавување(?)1
zh.wikipedia.org00:26, 8 јуни 2013создадена со најавување(?)10