Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Mvolz (WMF)
  • Зачленет: 00:56, 31 октомври 2014 (пред 7 години)
  • Вкупно уредувања: 1.495
  • Број на приврзани сметки: 315
  • Глобална група: Глобални посреднички уредници
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org13:07, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ak.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org12:24, 3 април 2017создадена со најавување(?)6
arz.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)1
ast.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)1
as.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org19:02, 5 март 2018создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bat-smg.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
beta.wikiversity.org11:52, 2 ноември 2016создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org22:42, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org21:47, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)1
bm.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)11
bo.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org13:49, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org13:39, 30 април 2016создадена со најавување(?)12
bug.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org22:12, 12 декември 2017создадена со најавување(?)8
cbk-zam.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ce.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)2
co.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org13:53, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org13:55, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org12:44, 16 мај 2017создадена со најавување(?)1
cu.wikipedia.org13:55, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org00:52, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org00:54, 13 декември 2017создадена со најавување(?)7
dag.wikipedia.org12:25, 14 септември 2021создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org01:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org16:20, 19 јануари 2016создадена со најавување(?)8
de.wikiversity.org14:26, 26 септември 2016создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org10:58, 6 септември 2020создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org13:55, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org13:55, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org13:55, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org13:55, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org13:55, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org13:54, 30 април 2016создадена со најавување(?)15
eml.wikipedia.org13:55, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)136
en.wikibooks.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)4
en.wikivoyage.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org22:50, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org14:45, 23 јуни 2015создадена со најавување(?)11
et.wikipedia.org13:56, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org03:33, 13 декември 2017создадена со најавување(?)9
ext.wikipedia.org13:56, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org13:56, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)6
ff.wikipedia.org13:56, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org14:04, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org21:47, 15 јуни 2015создадена со најавување(?)15
fj.wikipedia.org14:04, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org12:15, 4 ноември 2021создадена со најавување(?)2
fo.wikipedia.org14:04, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org14:04, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org19:22, 13 декември 2016создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org13:07, 20 март 2015создадена со најавување(?)11
fr.wikisource.org15:21, 13 јули 2016создадена со најавување(?)0
fr.wikiversity.org15:37, 22 јуни 2017создадена со најавување(?)3
fr.wiktionary.org13:15, 30 октомври 2018создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org14:04, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)18
ga.wiktionary.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org10:56, 29 јуни 2017создадена со најавување(?)7
glk.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org04:41, 13 декември 2017создадена со најавување(?)7
gn.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
gom.wiktionary.org17:45, 30 јуни 2020создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)1
gv.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org14:05, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org15:06, 25 мај 2016создадена со најавување(?)7
hif.wikipedia.org14:06, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org14:06, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)7
hr.wikipedia.org15:45, 29 јуни 2017создадена со најавување(?)9
hsb.wikipedia.org14:06, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org11:00, 29 јуни 2017создадена со најавување(?)13
hu.wikipedia.org14:06, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)6
hy.wikipedia.org06:05, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
hyw.wikipedia.org22:31, 7 април 2019создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org14:06, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org18:05, 12 јули 2016создадена со најавување(?)12
ie.wikipedia.org14:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org15:06, 26 март 2018создадена со најавување(?)42
ik.wikipedia.org15:06, 26 март 2018создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org14:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)1
incubator.wikimedia.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org14:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org15:07, 26 март 2018создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org16:18, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)9
it.wikibooks.org13:26, 17 јули 2017создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org15:07, 26 март 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org19:55, 24 октомври 2016создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org15:07, 26 март 2018создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org14:44, 23 јуни 2015создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org07:31, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)1
krc.wikipedia.org14:43, 23 јуни 2015создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org08:42, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org01:11, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org09:15, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mdf.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org01:11, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)457autopatrolled
meta.wikimedia.org00:56, 31 октомври 2014нова сметка(?)57
mg.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org14:13, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org08:18, 17 мај 2017создадена со најавување(?)3
ml.wikipedia.org14:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org14:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org14:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org14:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)2
ms.wikipedia.org14:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mt.wikipedia.org14:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org18:15, 26 јули 2017создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org14:15, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org14:39, 13 јули 2016создадена со најавување(?)10
nn.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)4
nov.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org14:50, 13 јули 2016создадена со најавување(?)15
no.wikiquote.org11:53, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org10:37, 6 јули 2017создадена со најавување(?)0
pag.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org14:17, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org15:36, 13 јули 2016создадена со најавување(?)8
pms.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pnt.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org01:19, 2 декември 2016создадена со најавување(?)8
qu.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org14:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org14:19, 2 септември 2015создадена со најавување(?)2
ru.wikinews.org13:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org14:08, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)8
se.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)1
simple.wikipedia.org12:21, 14 декември 2016создадена со најавување(?)1
si.wikipedia.org14:25, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org15:08, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)1
sl.wikipedia.org01:24, 2 декември 2016создадена со најавување(?)9
sm.wikipedia.org15:08, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org15:08, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
wikisource.org15:21, 13 јули 2016создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org15:08, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org13:10, 8 септември 2017создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org15:08, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org15:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org15:09, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org15:09, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org15:09, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org16:16, 8 октомври 2017создадена со најавување(?)1
sv.wikipedia.org17:06, 25 јули 2015создадена со најавување(?)6
sw.wikipedia.org15:09, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)9
szl.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)6
test.wikipedia.org14:05, 19 јули 2018создадена со најавување(?)0
test.wikidata.org17:12, 25 мај 2016создадена со најавување(?)198
tet.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org15:54, 13 декември 2017создадена со најавување(?)8
th.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org22:26, 14 декември 2017создадена со најавување(?)1
ts.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tum.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)13
tyv.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org15:11, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org01:37, 2 декември 2016создадена со најавување(?)6
ur.wikipedia.org14:49, 23 јуни 2015создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org01:13, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)204
wikimania2017.wikimedia.org12:26, 4 јуни 2020создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org09:12, 13 август 2021создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)14
xmf.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
yi.wiktionary.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)10
zh.wikipedia.org19:50, 5 мај 2016создадена со најавување(?)21
zh.wikiversity.org13:50, 18 август 2018создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org15:14, 29 јануари 2018создадена со најавување(?)0