Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wikipedia.org13:10, 2 октомври 2019создадена со најавување(?)0
ab.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ady.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
ak.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
ami.wikipedia.org16:14, 28 октомври 2021создадена со најавување(?)2
am.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
api.wikimedia.org17:04, 30 март 2021создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org18:29, 4 јули 2019создадена со најавување(?)26
ar.wikibooks.org23:05, 29 април 2021создадена со најавување(?)0
ar.wikinews.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ar.wikisource.org22:38, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)2
ary.wikipedia.org22:36, 29 април 2021создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
ast.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
as.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
atj.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
avk.wikipedia.org19:34, 29 јули 2020создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
awa.wikipedia.org12:43, 24 јули 2020создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
az.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)4
ban.wikipedia.org17:35, 18 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
bat-smg.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
bcl.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
be.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
bg.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)4
bg.wikinews.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org17:48, 8 јули 2019создадена со најавување(?)23
bn.wikivoyage.org15:09, 21 март 2022создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
bs.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
bs.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)8
ca.wikimedia.org22:38, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org10:44, 12 април 2021создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
ce.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
commons.wikimedia.org21:58, 13 јуни 2019создадена со најавување(?)267filemover
co.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)2
cs.wikipedia.org16:43, 13 јуни 2019создадена со најавување(?)1.090autopatrolled
cs.wikibooks.org10:41, 18 август 2019создадена со најавување(?)0
cs.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
cs.wikisource.org02:00, 28 февруари 2021создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org16:33, 1 јули 2019создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
da.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)8
de.wikipedia.org18:30, 4 јули 2019создадена со најавување(?)16
de.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
din.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)3
el.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
el.wiktionary.org11:42, 5 ноември 2021создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org21:21, 13 јуни 2019создадена со најавување(?)43
en.wikibooks.org15:31, 9 декември 2019создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org17:45, 8 јули 2019создадена со најавување(?)6
en.wikiquote.org23:00, 27 јули 2020создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org21:45, 1 март 2021создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org22:02, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org22:02, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org15:32, 9 декември 2019создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)3
eo.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)36
es.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org22:38, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
eu.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)6
ext.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)3
fa.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ff.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
fi.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
fj.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org14:08, 28 октомври 2021потврдено со лозинка(?)716editor, translationadmin
fo.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org18:30, 4 јули 2019создадена со најавување(?)18
fr.wikinews.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org22:38, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)2
fr.wiktionary.org13:53, 28 октомври 2020создадена со најавување(?)1
fur.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
gd.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
glk.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
gn.wikipedia.org17:49, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
gom.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
gor.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
guw.wikipedia.org17:50, 23 март 2022создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org23:30, 4 јули 2019создадена со најавување(?)3
he.wikinews.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
he.wikiquote.org20:08, 29 октомври 2020создадена со најавување(?)0
he.wiktionary.org13:10, 7 септември 2020создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)5
hi.wiktionary.org22:38, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)531
hsb.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)4
hy.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)2
hyw.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)6
ie.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org22:44, 12 јануари 2021создадена со најавување(?)6
inh.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
it.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)3
it.wikinews.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)4
ja.wikinews.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
kaa.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
kbd.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
kl.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
kn.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
koi.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)5
ko.wikinews.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
lad.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
lbe.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
lez.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
li.wikinews.org17:45, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
lmo.wiktionary.org16:14, 28 октомври 2021создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org16:17, 13 јуни 2019создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
lrc.wikipedia.org17:50, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)2
lv.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)5
mai.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
mdf.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org21:21, 13 јуни 2019создадена со најавување(?)3.586translationadmin
meta.wikimedia.org16:17, 13 јуни 2019нова сметка(?)104massmessage-sender
mg.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
mi.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
ml.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)5
mn.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
mrj.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
ms.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)6
mt.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
mzn.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
new.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)7
nl.wikinews.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
nov.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)3
no.wikinews.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
nyc.wikimedia.org22:43, 3 ноември 2021создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
olo.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org19:49, 9 јуни 2021создадена со најавување(?)0
pag.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
pcd.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pcm.wikipedia.org13:24, 17 август 2022создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)3
pl.wikimedia.org22:39, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org19:49, 21 октомври 2021создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pnt.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)9
pt.wikibooks.org22:39, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
pwn.wikipedia.org16:14, 28 октомври 2021создадена со најавување(?)2
qu.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)10
ro.wikinews.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)3
ru.wikinews.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)2
sah.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
sat.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org17:51, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
sc.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
se.wikimedia.org22:39, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)5
simple.wikipedia.org02:31, 24 јуни 2019создадена со најавување(?)4
simple.wikibooks.org13:52, 30 јули 2020создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
sk.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)10
sl.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
sm.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
wikisource.org17:15, 2 мај 2021создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
species.wikimedia.org13:00, 17 јуни 2021создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)8
sq.wikinews.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)4
sr.wikinews.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
sv.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)4
sv.wikinews.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
szl.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)5
ta.wikinews.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tay.wikipedia.org13:28, 18 март 2021создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)6
test.wikipedia.org23:26, 9 октомври 2020потврдено со лозинка(?)140sysop
test.wikidata.org21:43, 6 октомври 2019создадена со најавување(?)2
tet.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)7
tg.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)9
ti.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
tn.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)5
tr.wikinews.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tr.wikiquote.org22:39, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
tum.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
tyv.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)2
uk.wikinews.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
uz.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)2
vec.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)54
vi.wikiquote.org18:46, 21 мај 2020создадена со најавување(?)0
vi.wikivoyage.org18:31, 21 мај 2020создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
wa.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org11:52, 12 јули 2019создадена со најавување(?)39
wikimania2009.wikimedia.org14:19, 23 јули 2020создадена со најавување(?)0
wikimania2015.wikimedia.org13:28, 23 јули 2020создадена со најавување(?)0
wikimania2016.wikimedia.org13:50, 23 јули 2020создадена со најавување(?)0
wikimania2017.wikimedia.org14:03, 23 јули 2020создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org14:12, 23 јули 2020создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org20:28, 9 август 2019создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org17:52, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
yi.wiktionary.org22:39, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
zh-min-nan.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
zh-yue.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)1
zh.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)3
zh.wikinews.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org17:53, 8 јули 2019создадена со најавување(?)0