Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org13:41, 15 јули 2011создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org19:19, 1 ноември 2012создадена со најавување(?)0
alt.wikipedia.org10:38, 1 мај 2021создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org02:04, 1 јануари 2015создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org19:11, 1 ноември 2012создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org18:57, 24 јануари 2011создадена со најавување(?)8
ary.wikipedia.org20:23, 13 февруари 2022создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org19:23, 26 мај 2015создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org00:38, 3 декември 2014создадена со најавување(?)0
awa.wikipedia.org20:47, 13 јули 2020создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org22:46, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org19:09, 1 ноември 2012создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org22:53, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bat-smg.wikipedia.org23:35, 17 јули 2014создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org22:55, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org09:06, 5 јули 2011создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org23:03, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)1
be.wikimedia.org11:11, 3 јули 2015создадена со најавување(?)0
be.wikiquote.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org10:26, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)2
bh.wikipedia.org17:02, 18 јуни 2022создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org23:24, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org23:28, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org23:57, 13 септември 2015создадена со најавување(?)2
bs.wikipedia.org19:13, 1 ноември 2012создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org20:16, 1 јануари 2011создадена со најавување(?)9
ca.wikimedia.org23:22, 14 февруари 2016создадена со најавување(?)0
ca.wiktionary.org14:21, 24 декември 2021создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org23:44, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org18:36, 5 март 2014создадена со најавување(?)1
commons.wikimedia.org13:40, 28 септември 2010создадена со најавување(?)6.706filemover, patroller, rollbacker
cr.wikipedia.org01:08, 13 октомври 2013создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org17:19, 23 април 2011создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org00:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org00:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org10:27, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)2
de.wikipedia.org13:22, 27 ноември 2010создадена со најавување(?)45
de.wikisource.org15:57, 3 август 2021создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org01:25, 11 септември 2016создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org16:56, 29 септември 2014создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org16:27, 17 август 2013создадена со најавување(?)0
el.wikiversity.org00:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org15:12, 15 септември 2010создадена со најавување(?)282
en.wikibooks.org16:58, 4 октомври 2011создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org20:41, 25 јануари 2011создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org16:58, 4 октомври 2011создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org18:21, 31 март 2011создадена со најавување(?)1
en.wikiversity.org08:01, 18 октомври 2011создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org21:09, 17 јули 2013создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org08:01, 18 октомври 2011создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org08:01, 7 јуни 2011создадена со најавување(?)2
es.wikipedia.org10:40, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)32
es.wikinews.org01:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org12:25, 11 мај 2018создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org01:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org16:56, 1 јули 2019создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org17:19, 23 април 2011создадена со најавување(?)1
eu.wikipedia.org17:19, 23 април 2011создадена со најавување(?)1
fa.wikipedia.org17:11, 21 август 2012создадена со најавување(?)1
fi.wikipedia.org12:26, 30 декември 2010создадена со најавување(?)3
foundation.wikimedia.org12:35, 31 мај 2022создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org23:35, 26 мај 2020создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org18:59, 14 септември 2010нова сметка(?)306.877abusefilter, bureaucrat, interface-admin, suppress, sysop
fr.wikibooks.org12:36, 2 ноември 2010создадена со најавување(?)4
fr.wikinews.org18:09, 19 јануари 2011создадена со најавување(?)13
fr.wikiquote.org11:36, 30 септември 2010создадена со најавување(?)7
fr.wikisource.org10:52, 30 септември 2010создадена со најавување(?)11
fr.wikiversity.org12:37, 27 јануари 2011создадена со најавување(?)16
fr.wikivoyage.org03:20, 16 февруари 2013создадена со најавување(?)3
fr.wiktionary.org10:51, 30 септември 2010создадена со најавување(?)79
fur.wikipedia.org22:24, 10 ноември 2014создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org02:05, 1 јануари 2015создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org22:16, 10 ноември 2014создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org17:20, 23 април 2011создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org17:30, 6 април 2011создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org02:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org13:33, 22 април 2015создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org16:15, 10 март 2015создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org23:55, 28 јуни 2016создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org17:20, 23 април 2011создадена со најавување(?)2
hy.wikipedia.org19:56, 12 јануари 2015создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org03:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org17:21, 23 април 2011создадена со најавување(?)6
ie.wikipedia.org19:01, 6 април 2019создадена со најавување(?)0
ii.wikipedia.org22:14, 20 јануари 2011создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org16:58, 4 октомври 2011создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org13:51, 25 јануари 2020создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org17:21, 23 април 2011создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org10:27, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)19
it.wikiquote.org23:37, 10 август 2015создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org11:09, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
it.wikiversity.org03:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org14:31, 24 април 2013создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org10:26, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)6
jv.wikipedia.org12:44, 23 април 2012создадена со најавување(?)1
kab.wikipedia.org08:57, 21 април 2011создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org16:57, 16 октомври 2014создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org17:21, 23 април 2011создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org04:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org04:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org17:21, 23 април 2011создадена со најавување(?)1
lb.wikipedia.org01:27, 7 ноември 2013создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org02:20, 8 октомври 2014создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org17:48, 18 март 2018создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org01:18, 18 јули 2013создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org18:10, 5 март 2013создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org12:44, 23 април 2012создадена со најавување(?)1
www.mediawiki.org13:00, 27 ноември 2010создадена со најавување(?)113autopatrolled
meta.wikimedia.org14:28, 15 септември 2010создадена со најавување(?)1.050autopatrolled
mg.wikipedia.org01:22, 11 септември 2016создадена со најавување(?)3
mhr.wikipedia.org19:03, 6 април 2019создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org05:48, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org05:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org19:43, 5 август 2021создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org06:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org12:26, 30 декември 2010создадена со најавување(?)8
nl.wikibooks.org06:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
nn.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org17:21, 23 април 2011создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org23:45, 18 октомври 2014создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org12:44, 3 ноември 2010создадена со најавување(?)1
os.wikipedia.org02:11, 17 април 2020создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org02:09, 30 октомври 2014создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org07:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org07:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org12:51, 11 септември 2016создадена со најавување(?)2
pdc.wikipedia.org14:29, 19 јануари 2015создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org17:30, 6 април 2011создадена со најавување(?)14
pl.wikinews.org00:15, 27 септември 2015создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org20:53, 4 август 2016создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)1
pnb.wikipedia.org07:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org08:48, 2 август 2021создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org17:21, 23 април 2011создадена со најавување(?)6
rn.wikipedia.org17:04, 9 мај 2012создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org17:21, 23 април 2011создадена со најавување(?)11
ru.wikipedia.org10:26, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)6
ru.wikimedia.org18:59, 3 март 2022создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org13:37, 15 август 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org13:36, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org21:39, 15 февруари 2020создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org09:03, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org09:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org02:10, 29 ноември 2016создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org22:11, 15 ноември 2018создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org20:36, 1 септември 2013создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org15:34, 23 март 2011создадена со најавување(?)25
simple.wiktionary.org14:34, 6 јули 2022создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org17:22, 23 април 2011создадена со најавување(?)2
sl.wikipedia.org10:25, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)0
wikisource.org13:37, 29 август 2013создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org16:00, 18 декември 2010создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org12:38, 27 јануари 2011создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)0
sr.wikibooks.org14:06, 24 февруари 2020создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org17:22, 23 април 2011создадена со најавување(?)3
sw.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org14:45, 28 ноември 2016создадена со најавување(?)0
ten.wikipedia.org14:01, 14 јануари 2011создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org08:28, 9 јуни 2011создадена со најавување(?)70
tg.wikipedia.org10:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org10:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org18:35, 22 август 2021создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org10:19, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)6
ty.wikipedia.org23:50, 18 ноември 2014создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org12:44, 23 април 2012создадена со најавување(?)6
ur.wikipedia.org11:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org10:24, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)2
vi.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)1
vo.wikipedia.org17:34, 3 мај 2014создадена со најавување(?)1
war.wikipedia.org19:11, 14 септември 2010создадена со најавување(?)2
wa.wikipedia.org16:44, 17 јули 2018создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org14:03, 30 октомври 2012создадена со најавување(?)8.550
wikimania2015.wikimedia.org00:10, 28 април 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2017.wikimedia.org23:09, 6 февруари 2017создадена со најавување(?)1
wikimania.wikimedia.org19:34, 19 април 2020создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org12:45, 13 јануари 2014создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org14:06, 16 ноември 2021создадена со најавување(?)0
yi.wiktionary.org14:06, 16 ноември 2021создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org01:30, 11 септември 2016создадена со најавување(?)2
zh-yue.wikipedia.org12:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org11:48, 10 февруари 2011создадена со најавување(?)3