Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Johannnes89
  • Зачленет: 17:39, 20 февруари 2012 (пред 10 години)
  • Вкупно уредувања: 60.813
  • Број на приврзани сметки: 582
  • Глобална група: Глобални отповикувачи
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
ace.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)2
af.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)10
af.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
ak.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org10:53, 7 октомври 2018создадена со најавување(?)2
am.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org19:08, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
ang.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org19:10, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
arc.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org00:33, 7 октомври 2019создадена со најавување(?)27
ar.wikibooks.org10:20, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
ar.wikinews.org13:55, 18 февруари 2022создадена со најавување(?)1
ar.wikiquote.org18:21, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ar.wikisource.org21:30, 13 декември 2021создадена со најавување(?)0
ar.wikiversity.org22:08, 15 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ar.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ary.wikipedia.org08:33, 26 септември 2021создадена со најавување(?)1
arz.wikipedia.org12:05, 10 март 2020создадена со најавување(?)1
ast.wikipedia.org10:10, 17 август 2020создадена со најавување(?)13
ast.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
as.wikipedia.org11:20, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
avk.wikipedia.org03:52, 18 февруари 2022создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org18:04, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org00:52, 3 ноември 2019создадена со најавување(?)4
az.wikipedia.org00:05, 16 јуни 2020создадена со најавување(?)82
az.wikiquote.org13:02, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
az.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org23:22, 15 октомври 2019создадена со најавување(?)2
bar.wikipedia.org14:29, 20 октомври 2016создадена со најавување(?)2
bat-smg.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org12:02, 17 август 2020создадена со најавување(?)2
ba.wikibooks.org12:02, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org18:03, 16 август 2020создадена со најавување(?)1
be-tarask.wikipedia.org08:55, 14 септември 2019создадена со најавување(?)3
beta.wikiversity.org10:35, 7 јуни 2022создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org08:56, 14 септември 2019создадена со најавување(?)11
be.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
be.wikimedia.org12:18, 3 јуни 2020создадена со најавување(?)0
be.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org10:32, 25 јули 2020создадена со најавување(?)42
bg.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
bg.wikiquote.org14:33, 11 ноември 2021создадена со најавување(?)0
bg.wiktionary.org16:49, 16 септември 2020создадена со најавување(?)1
bh.wikipedia.org14:49, 30 август 2020создадена со најавување(?)1
bi.wikipedia.org12:54, 14 март 2021создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org23:13, 15 јуни 2022создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org10:31, 25 јули 2020создадена со најавување(?)13
bn.wikibooks.org03:05, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
bn.wikivoyage.org19:09, 13 јуни 2022создадена со најавување(?)0
bn.wiktionary.org12:49, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org11:22, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org12:43, 24 август 2020создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org10:34, 25 јули 2020создадена со најавување(?)2
br.wikimedia.org19:12, 1 јули 2022создадена со најавување(?)0
br.wiktionary.org12:52, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org11:19, 25 јули 2020создадена со најавување(?)16
bs.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org19:34, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org15:07, 6 септември 2019создадена со најавување(?)6
ca.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org16:47, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org10:49, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
ca.wiktionary.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org00:39, 4 јуни 2019создадена со најавување(?)7
ce.wikipedia.org12:19, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org18:03, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
chr.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org18:04, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org18:13, 16 мај 2012создадена со најавување(?)449
co.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)2
co.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org10:21, 17 август 2020создадена со најавување(?)1
cr.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org14:23, 5 август 2019создадена со најавување(?)16
cs.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
cs.wikinews.org21:07, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
cs.wikiquote.org13:02, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org10:31, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
cu.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
cv.wikipedia.org10:07, 17 август 2020создадена со најавување(?)8
cv.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org10:30, 25 јули 2020создадена со најавување(?)5
cy.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
dag.wikipedia.org15:54, 23 јуни 2022создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org23:49, 7 јуни 2019создадена со најавување(?)7
da.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
da.wiktionary.org16:32, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org17:39, 20 февруари 2012нова сметка(?)50.622autoreview, editor, ipblock-exempt, sysop
de.wikibooks.org23:23, 20 јуни 2016создадена со најавување(?)1
de.wikinews.org10:27, 22 октомври 2012создадена со најавување(?)0
de.wikiquote.org17:10, 10 септември 2018создадена со најавување(?)1
de.wikisource.org13:14, 13 ноември 2015создадена со најавување(?)0
de.wikiversity.org17:30, 18 јуни 2019создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org00:18, 6 јануари 2020создадена со најавување(?)5
de.wiktionary.org14:44, 24 април 2012создадена со најавување(?)7
din.wikipedia.org11:33, 19 мај 2021создадена со најавување(?)5
diq.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)4
dsb.wikipedia.org02:29, 6 јануари 2021создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
dv.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org09:37, 2 август 2020создадена со најавување(?)2
el.wikipedia.org10:41, 11 септември 2019создадена со најавување(?)8
el.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
el.wikiversity.org12:44, 14 јуни 2022создадена со најавување(?)1
el.wiktionary.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)2
eml.wikipedia.org02:08, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org19:27, 24 февруари 2012создадена со најавување(?)2.585extendedconfirmed, rollbacker
en.wikibooks.org17:53, 6 април 2012создадена со најавување(?)21
en.wikinews.org11:58, 14 ноември 2012создадена со најавување(?)6
en.wikiquote.org17:53, 6 април 2012создадена со најавување(?)35
en.wikisource.org11:58, 14 ноември 2012создадена со најавување(?)1
en.wikiversity.org11:58, 14 ноември 2012создадена со најавување(?)4
en.wikivoyage.org11:58, 14 ноември 2012создадена со најавување(?)4
en.wiktionary.org11:58, 14 ноември 2012создадена со најавување(?)1
eo.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)7
eo.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
eo.wiktionary.org18:04, 14 март 2021создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org15:12, 10 јули 2016создадена со најавување(?)160
es.wikibooks.org10:50, 30 август 2020создадена со најавување(?)2
es.wikinews.org16:38, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org12:44, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
es.wikisource.org12:36, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org13:53, 24 декември 2021создадена со најавување(?)1
es.wikivoyage.org08:21, 22 јули 2022создадена со најавување(?)1
es.wiktionary.org13:46, 25 јули 2020создадена со најавување(?)8
et.wikipedia.org10:54, 14 јули 2019создадена со најавување(?)20
et.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
et.wikiquote.org12:45, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
et.wiktionary.org10:16, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org10:30, 25 јули 2020создадена со најавување(?)27
eu.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
eu.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org17:12, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)1
fa.wikipedia.org11:22, 13 август 2019создадена со најавување(?)19
fa.wikibooks.org21:46, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fa.wikiquote.org18:04, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
fa.wiktionary.org12:42, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
ff.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org09:20, 17 јануари 2020создадена со најавување(?)15
fi.wikibooks.org10:53, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
fi.wikiquote.org17:31, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org10:30, 25 јули 2020создадена со најавување(?)2
fj.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
fj.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org19:21, 7 ноември 2021создадена со најавување(?)3
fo.wikipedia.org12:54, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
fo.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org12:23, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
frr.wikipedia.org17:28, 28 мај 2019создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org21:58, 22 мај 2015создадена со најавување(?)125
fr.wikibooks.org10:55, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fr.wikinews.org10:08, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org11:03, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org19:21, 10 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org12:02, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org21:59, 22 мај 2015создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org19:08, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
fy.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
fy.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org12:04, 23 март 2022создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org19:28, 16 август 2020создадена со најавување(?)3
ga.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org10:33, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
gd.wiktionary.org03:01, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
glk.wikipedia.org19:38, 16 август 2020создадена со најавување(?)1
gl.wikipedia.org12:06, 25 јули 2020создадена со најавување(?)5
gl.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
gl.wiktionary.org21:04, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org16:45, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
gn.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
gor.wikipedia.org11:02, 30 април 2022создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org19:35, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org10:54, 30 август 2020создадена со најавување(?)6
gu.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
guw.wikipedia.org19:50, 25 март 2022создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
gv.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org19:14, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org10:31, 25 јули 2020создадена со најавување(?)8
ha.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org20:02, 11 септември 2019создадена со најавување(?)6
he.wikibooks.org03:00, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
he.wikiquote.org18:11, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
he.wikisource.org17:17, 10 февруари 2022создадена со најавување(?)0
he.wikivoyage.org19:23, 10 февруари 2022создадена со најавување(?)0
he.wiktionary.org11:23, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)2
hi.wikipedia.org11:19, 25 јули 2020создадена со најавување(?)64
hi.wikibooks.org10:21, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org14:59, 11 април 2019создадена со најавување(?)45
hr.wikibooks.org17:15, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
hr.wikisource.org21:22, 13 јуни 2022создадена со најавување(?)0
hr.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org12:08, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
hu.wikipedia.org20:09, 11 септември 2019создадена со најавување(?)7
hu.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
hu.wikiquote.org13:22, 23 март 2022создадена со најавување(?)1
hu.wiktionary.org18:05, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)10
hy.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
hy.wikisource.org14:12, 16 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hy.wiktionary.org12:49, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
hyw.wikipedia.org17:29, 4 март 2022создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org18:11, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ia.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org19:33, 15 јуни 2020создадена со најавување(?)27
id.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
id.wikisource.org18:57, 10 февруари 2022создадена со најавување(?)3
id.wiktionary.org12:55, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
ie.wikipedia.org12:04, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
ig.wikipedia.org19:13, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)4
ik.wikipedia.org18:03, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org16:41, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org11:58, 14 ноември 2012создадена со најавување(?)3
inh.wikipedia.org19:12, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org18:03, 16 август 2020создадена со најавување(?)2
io.wiktionary.org19:33, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org11:26, 11 февруари 2020создадена со најавување(?)20
is.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
is.wiktionary.org16:40, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org18:59, 7 јуни 2016создадена со најавување(?)58
it.wikibooks.org01:37, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)1
it.wikinews.org17:26, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org18:57, 10 февруари 2022создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org01:37, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
it.wikiversity.org10:59, 14 јули 2022создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org08:22, 22 јули 2022создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org02:34, 13 февруари 2022создадена со најавување(?)1
iu.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org13:19, 15 август 2019создадена со најавување(?)45
ja.wikinews.org02:57, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
ja.wikiquote.org14:01, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
ja.wikiversity.org03:35, 18 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ja.wikivoyage.org19:38, 15 јуни 2022создадена со најавување(?)1
ja.wiktionary.org11:58, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)1
jbo.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org10:30, 25 јули 2020создадена со најавување(?)2
jv.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)2
kaa.wikipedia.org18:14, 16 август 2020создадена со најавување(?)2
kab.wikipedia.org20:03, 28 јули 2022создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org10:31, 25 јули 2020создадена со најавување(?)9
ka.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ka.wikiquote.org21:28, 14 јуни 2022создадена со најавување(?)0
ka.wiktionary.org19:26, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org17:19, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org00:52, 3 ноември 2019создадена со најавување(?)2
kk.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
kk.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org17:08, 16 септември 2020создадена со најавување(?)1
kl.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org13:04, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
km.wiktionary.org19:45, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org12:17, 25 јули 2020создадена со најавување(?)3
kn.wiktionary.org12:39, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
koi.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org08:30, 12 октомври 2020создадена со најавување(?)10
ko.wikibooks.org14:24, 14 јуни 2022создадена со најавување(?)1
ko.wikiquote.org14:24, 15 мај 2021создадена со најавување(?)0
ko.wikisource.org14:24, 15 мај 2021создадена со најавување(?)0
ko.wikiversity.org10:23, 29 јули 2022создадена со најавување(?)0
ko.wiktionary.org01:09, 17 септември 2020создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org18:30, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org21:05, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org18:31, 16 август 2020создадена со најавување(?)1
ku.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ku.wiktionary.org15:57, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
kw.wikipedia.org11:21, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
kw.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org18:12, 16 август 2020создадена со најавување(?)4
ky.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org02:54, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org10:13, 19 октомври 2019создадена со најавување(?)2
la.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
la.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org19:42, 13 април 2019создадена со најавување(?)1
lb.wiktionary.org10:25, 14 јуни 2022создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org17:08, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org18:08, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org19:34, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org12:28, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
li.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
li.wikinews.org19:33, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
li.wiktionary.org12:42, 24 август 2020создадена со најавување(?)0
lld.wikipedia.org15:53, 1 април 2022создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org12:08, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
login.wikimedia.org19:27, 27 септември 2014создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)2
lo.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
lrc.wikipedia.org18:25, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org15:29, 10 септември 2019создадена со најавување(?)23
lt.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
lt.wiktionary.org10:33, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org10:17, 28 ноември 2019создадена со најавување(?)30
lv.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
mad.wikipedia.org15:57, 22 јули 2022создадена со најавување(?)2
mai.wikipedia.org12:12, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
mdf.wikipedia.org02:35, 13 февруари 2022создадена со најавување(?)1
www.mediawiki.org17:53, 6 април 2012создадена со најавување(?)72autopatrolled
meta.wikimedia.org22:16, 8 јули 2014потврдено со лозинка(?)2.615autopatrolled
mg.wikipedia.org11:21, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
mg.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org10:13, 17 август 2020создадена со најавување(?)2
min.wiktionary.org16:45, 13 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org02:57, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
mi.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org22:23, 8 ноември 2021создадена со најавување(?)13
mk.wiktionary.org19:34, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org12:05, 25 јули 2020создадена со најавување(?)4
ml.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
mni.wikipedia.org00:01, 20 јуни 2022создадена со најавување(?)1
mn.wikipedia.org12:23, 25 јули 2020создадена со најавување(?)5
mn.wiktionary.org10:48, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
mnw.wikipedia.org12:47, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org16:45, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org11:11, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)7
mr.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org19:01, 7 јули 2020создадена со најавување(?)132
ms.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ms.wiktionary.org18:06, 16 август 2020создадена со најавување(?)38
mt.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org12:58, 14 март 2021создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org12:45, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org12:09, 25 јули 2020создадена со најавување(?)6
my.wiktionary.org16:06, 2 април 2022создадена со најавување(?)2
mzn.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)9
nap.wikipedia.org17:57, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)0
na.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)3
nds.wikipedia.org20:46, 12 мај 2015создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org12:04, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
ne.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ne.wiktionary.org12:13, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
nia.wikipedia.org12:54, 14 јуни 2022создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org09:46, 16 јули 2018создадена со најавување(?)16
nl.wikibooks.org12:18, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
nn.wikipedia.org02:14, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)8
nn.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org20:34, 1 јули 2015создадена со најавување(?)14
no.wikiquote.org18:04, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
no.wiktionary.org23:55, 12 септември 2020создадена со најавување(?)0
nqo.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org11:31, 23 јуни 2022создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org16:45, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org10:34, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
oc.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
oc.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
olo.wikipedia.org11:22, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org13:12, 25 јули 2020создадена со најавување(?)2
os.wikipedia.org11:19, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org16:11, 11 април 2021создадена со најавување(?)1
pag.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
pap.wikipedia.org17:16, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org12:34, 25 јули 2020создадена со најавување(?)4
pa.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org12:24, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org17:38, 24 мај 2015создадена со најавување(?)43
pl.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)5
pl.wikimedia.org17:18, 9 октомври 2021создадена со најавување(?)0
pl.wikiquote.org13:07, 25 јули 2020создадена со најавување(?)6
pl.wikisource.org21:37, 13 јуни 2022создадена со најавување(?)4
pl.wikivoyage.org11:53, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)27
pl.wiktionary.org10:30, 25 јули 2020создадена со најавување(?)8
pms.wikipedia.org13:29, 23 март 2022создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org12:45, 25 јули 2020создадена со најавување(?)3
pnt.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org12:05, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
pt.wikipedia.org11:30, 14 април 2019создадена со најавување(?)83
pt.wikibooks.org15:28, 10 февруари 2022создадена со најавување(?)1
pt.wikinews.org17:08, 16 септември 2020создадена со најавување(?)1
pt.wikiquote.org16:32, 16 септември 2020создадена со најавување(?)2
pt.wikisource.org01:52, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pt.wiktionary.org11:24, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
pwn.wikipedia.org15:22, 22 јули 2022создадена со најавување(?)3
qu.wikipedia.org02:55, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
qu.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org00:03, 12 септември 2019создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org10:24, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org21:33, 7 октомври 2019создадена со најавување(?)14
ro.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ro.wikiquote.org14:55, 8 јуни 2022создадена со најавување(?)0
ro.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
rue.wikipedia.org22:59, 9 август 2020создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org18:30, 4 септември 2019создадена со најавување(?)24uploader
ru.wikibooks.org10:53, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
ru.wikimedia.org08:42, 16 октомври 2021создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org18:34, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org18:05, 16 август 2020создадена со најавување(?)1
ru.wikiversity.org19:27, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org17:29, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org11:18, 25 јули 2020создадена со најавување(?)4
rw.wikipedia.org12:17, 25 јули 2020создадена со најавување(?)5
sah.wikipedia.org13:13, 25 јули 2020создадена со најавување(?)2
sat.wikipedia.org11:20, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org19:40, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
sa.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
sa.wikisource.org11:24, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
sa.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org00:00, 20 јуни 2022создадена со најавување(?)1
scn.wiktionary.org14:18, 16 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org20:58, 25 април 2018создадена со најавување(?)5
sc.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org21:06, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org21:09, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
shi.wikipedia.org11:09, 13 септември 2021создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org13:41, 2 март 2022создадена со најавување(?)0
shn.wikivoyage.org19:42, 7 мај 2022создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org11:58, 20 јуни 2016создадена со најавување(?)10
sh.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
shy.wiktionary.org18:05, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org08:37, 4 септември 2019создадена со најавување(?)45
si.wikipedia.org12:31, 25 јули 2020создадена со најавување(?)4
skr.wikipedia.org10:16, 14 јуни 2022создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org10:33, 25 јули 2020создадена со најавување(?)45
sk.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
sk.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)17
sl.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
sl.wikisource.org16:56, 1 декември 2019создадена со најавување(?)0
sl.wikiversity.org01:53, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sl.wiktionary.org16:33, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org18:30, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
wikisource.org23:25, 27 јуни 2019создадена со најавување(?)2
so.wikipedia.org15:57, 25 јули 2020создадена со најавување(?)7
so.wiktionary.org15:51, 22 јули 2022создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org11:58, 14 ноември 2012создадена со најавување(?)3
sq.wikipedia.org12:24, 25 јули 2020создадена со најавување(?)15
sq.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
sq.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org22:44, 18 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org00:52, 3 ноември 2019создадена со најавување(?)6
sr.wikiquote.org01:39, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)1
sr.wiktionary.org10:37, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ss.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org12:57, 25 јули 2020создадена со најавување(?)12
sv.wikipedia.org00:52, 10 јуни 2016создадена со најавување(?)42
sv.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
sv.wikiquote.org21:00, 13 јуни 2022создадена со најавување(?)1
sv.wikivoyage.org11:54, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org11:22, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)7
sw.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org18:05, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
szy.wikipedia.org10:30, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org00:03, 17 септември 2019создадена со најавување(?)2
ta.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ta.wikinews.org02:26, 13 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ta.wikiquote.org03:03, 18 август 2020создадена со најавување(?)0
ta.wiktionary.org17:11, 16 септември 2020создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org12:11, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org03:28, 6 октомври 2020создадена со најавување(?)1autoreview, bureaucrat, editor, reviewer, sysop
test.wikipedia.org03:29, 6 октомври 2020создадена со најавување(?)2
tet.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)3
te.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
te.wikisource.org22:44, 18 февруари 2022создадена со најавување(?)0
te.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org10:21, 17 август 2020создадена со најавување(?)2
th.wikipedia.org00:52, 3 ноември 2019создадена со најавување(?)35
th.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
th.wikiquote.org21:03, 30 август 2020создадена со најавување(?)1
th.wiktionary.org11:21, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org13:03, 25 јули 2020создадена со најавување(?)2
tl.wikipedia.org10:29, 25 јули 2020создадена со најавување(?)73
tl.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tl.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tn.wiktionary.org10:48, 14 јули 2022создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org16:17, 2 април 2022создадена со најавување(?)1
tpi.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org15:43, 7 септември 2019создадена со најавување(?)28autoreview
tr.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tr.wikiquote.org12:11, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
tr.wikivoyage.org16:37, 20 јули 2022создадена со најавување(?)0
tr.wiktionary.org18:05, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ts.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org11:21, 25 јули 2020создадена со најавување(?)2
tum.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ua.wikimedia.org19:25, 4 јули 2022создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org11:22, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org19:53, 5 март 2015создадена со најавување(?)48
uk.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
uk.wikinews.org13:01, 11 април 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikisource.org18:57, 10 февруари 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikivoyage.org22:23, 18 февруари 2022создадена со најавување(?)5
uk.wiktionary.org11:22, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org12:46, 25 јули 2020создадена со најавување(?)5
ur.wikibooks.org19:09, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
ur.wikiquote.org18:12, 16 август 2020создадена со најавување(?)0
ur.wiktionary.org16:03, 4 октомври 2019создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org11:18, 25 јули 2020создадена со најавување(?)20
uz.wiktionary.org10:32, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org19:39, 10 февруари 2022создадена со најавување(?)1
vec.wiktionary.org17:56, 24 февруари 2022создадена со најавување(?)1
vep.wikipedia.org18:21, 16 август 2020создадена со најавување(?)1
ve.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org14:27, 19 јануари 2021создадена со најавување(?)12
vi.wikibooks.org19:08, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org10:53, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vi.wikisource.org14:46, 30 мај 2022создадена со најавување(?)1
vi.wikivoyage.org11:35, 17 јуни 2022создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org18:14, 16 август 2020создадена со најавување(?)1
vls.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
vo.wikipedia.org22:59, 9 август 2020создадена со најавување(?)1
war.wikipedia.org11:51, 31 август 2021создадена со најавување(?)1
wa.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org11:58, 14 ноември 2012создадена со најавување(?)2.214
wikimania2016.wikimedia.org19:14, 15 јануари 2016создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org00:23, 30 мај 2019создадена со најавување(?)1
wo.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)1
wo.wikiquote.org01:27, 22 јануари 2021создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org11:20, 25 јули 2020создадена со најавување(?)3
xal.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org18:35, 16 август 2020создадена со најавување(?)3
yi.wikipedia.org18:46, 16 август 2020создадена со најавување(?)1
yi.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org12:04, 25 јули 2020создадена со најавување(?)1
za.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org19:17, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org12:15, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org15:28, 7 септември 2019создадена со најавување(?)2
zh-min-nan.wiktionary.org19:11, 7 октомври 2020создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org10:34, 25 јули 2020создадена со најавување(?)6
zh.wikipedia.org01:01, 15 септември 2019создадена со најавување(?)27
zh.wikibooks.org12:10, 17 август 2020создадена со најавување(?)0
zh.wikinews.org10:50, 30 август 2020создадена со најавување(?)0
zh.wikiquote.org12:45, 25 јули 2020создадена со најавување(?)0
zh.wikisource.org17:19, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
zh.wikiversity.org10:01, 14 јуни 2022создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org11:11, 11 февруари 2022создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org08:26, 4 јуни 2020создадена со најавување(?)0