Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Jayprakash12345
  • Зачленет: 15:36, 2 јули 2015 (пред 7 години)
  • Вкупно уредувања: 21.628
  • Број на приврзани сметки: 649
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org08:19, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org03:38, 28 мај 2017создадена со најавување(?)0
ady.wikipedia.org22:10, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org08:19, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
af.wikibooks.org22:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
af.wikiquote.org22:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
af.wiktionary.org21:20, 23 октомври 2017создадена со најавување(?)27
ak.wikipedia.org22:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org08:19, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org07:51, 28 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org17:08, 21 февруари 2017создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org08:19, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
api.wikimedia.org18:29, 2 декември 2020создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org22:17, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org18:30, 25 април 2017создадена со најавување(?)3
ar.wikibooks.org22:38, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikinews.org22:38, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikiquote.org21:16, 25 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ar.wikisource.org21:49, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ar.wikiversity.org13:31, 18 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ar.wiktionary.org13:24, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org08:19, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org08:19, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
as.wikipedia.org13:30, 11 април 2017создадена со најавување(?)0
as.wikisource.org22:44, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)12
atj.wikipedia.org16:09, 14 декември 2017создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org22:45, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
awa.wikipedia.org14:55, 20 мај 2020создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org22:46, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org16:37, 24 март 2017создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org21:51, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
az.wikibooks.org07:18, 19 октомври 2017создадена со најавување(?)0
az.wikiquote.org22:52, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
az.wikisource.org22:52, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org11:26, 14 ноември 2019создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
bat-smg.wikipedia.org22:55, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org19:01, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
ba.wikibooks.org15:22, 21 август 2017создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org22:58, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bd.wikimedia.org11:42, 27 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
beta.wikiversity.org09:34, 10 февруари 2017создадена со најавување(?)2.662
be.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
be.wikibooks.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be.wikimedia.org12:34, 27 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be.wikiquote.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be.wikisource.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org21:49, 25 април 2017создадена со најавување(?)15
bg.wikibooks.org23:11, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikinews.org23:11, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikiquote.org23:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikisource.org21:50, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
bg.wiktionary.org15:48, 4 октомври 2018создадена со најавување(?)2
bh.wikipedia.org07:32, 5 март 2017создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org23:21, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org23:22, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org18:58, 25 април 2017создадена со најавување(?)7
bn.wikibooks.org23:24, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
bn.wikisource.org23:26, 12 декември 2017создадена со најавување(?)32
bn.wikivoyage.org16:53, 7 јуни 2018создадена со најавување(?)1
bn.wiktionary.org06:31, 28 февруари 2017создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org18:59, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org23:31, 12 декември 2017создадена со најавување(?)6
br.wikiquote.org23:30, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
br.wikisource.org13:51, 27 октомври 2017создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org23:34, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
bs.wikibooks.org23:32, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikinews.org23:32, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikiquote.org23:32, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikisource.org23:33, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org18:59, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org23:34, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org19:02, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikibooks.org23:40, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org23:41, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org23:43, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikisource.org23:43, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org23:44, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org23:44, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
ce.wikipedia.org14:42, 2 ноември 2016создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org23:49, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
chr.wiktionary.org03:37, 28 мај 2017создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org23:49, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org23:50, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)465autopatrolled
co.wikipedia.org23:55, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
co.wikimedia.org12:33, 27 февруари 2018создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org23:56, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org23:56, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org23:57, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org18:43, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
cs.wikibooks.org00:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikinews.org00:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikiquote.org00:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikisource.org00:49, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
cs.wikiversity.org09:06, 11 февруари 2017создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org13:22, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org00:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
cv.wikibooks.org00:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org08:20, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
cy.wikibooks.org00:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikiquote.org00:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikisource.org00:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org08:21, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
da.wikibooks.org00:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
da.wikiquote.org00:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
da.wikisource.org01:10, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
da.wiktionary.org23:20, 28 мај 2017создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org08:53, 5 ноември 2016создадена со најавување(?)0
de.wikibooks.org12:13, 29 март 2017создадена со најавување(?)0
de.wikinews.org01:14, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
de.wikiquote.org01:15, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org06:14, 26 септември 2017создадена со најавување(?)0
de.wikiversity.org09:30, 10 февруари 2017создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org00:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org10:04, 29 март 2017создадена со најавување(?)0
din.wikipedia.org00:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org16:04, 16 март 2017создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org01:34, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org09:08, 29 април 2017создадена со најавување(?)41
dv.wikipedia.org00:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org00:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org08:59, 27 ноември 2016создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org08:21, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
el.wikibooks.org00:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikinews.org00:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikiquote.org00:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikisource.org00:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikiversity.org00:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikivoyage.org15:20, 12 април 2017создадена со најавување(?)0
el.wiktionary.org13:09, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org00:45, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org15:36, 2 јули 2015нова сметка(?)294
en.wikibooks.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)1
en.wikinews.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)11
en.wikiversity.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)19
en.wikivoyage.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)33
en.wiktionary.org16:03, 2 јули 2015создадена со најавување(?)5
eo.wikipedia.org22:51, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
eo.wikibooks.org21:53, 5 февруари 2017создадена со најавување(?)0
eo.wikinews.org00:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
eo.wikiquote.org01:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
eo.wikisource.org01:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
eo.wiktionary.org13:23, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org18:27, 25 април 2017создадена со најавување(?)1
es.wikibooks.org01:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikinews.org03:06, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org01:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikisource.org01:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org11:02, 5 мај 2017создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org03:20, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org13:07, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org07:11, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
et.wikibooks.org01:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
et.wikiquote.org01:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
et.wikisource.org01:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
et.wiktionary.org13:21, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org08:21, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
eu.wikibooks.org01:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
eu.wikiquote.org01:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
eu.wikisource.org00:29, 19 април 2018создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org01:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org18:45, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
fa.wikibooks.org03:40, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fa.wikinews.org03:41, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fa.wikiquote.org07:20, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
fa.wikisource.org03:45, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fa.wikivoyage.org07:00, 3 септември 2017создадена со најавување(?)0
fa.wiktionary.org13:23, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
ff.wikipedia.org01:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org01:45, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org18:45, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
fi.wikibooks.org01:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikinews.org03:51, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fi.wikiquote.org03:51, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fi.wikisource.org01:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikiversity.org11:03, 5 мај 2017создадена со најавување(?)0
fi.wikivoyage.org03:55, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org13:09, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
fj.wikipedia.org01:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org08:21, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
fo.wikisource.org01:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org01:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org08:21, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org12:15, 7 септември 2016создадена со најавување(?)0
fr.wikibooks.org02:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikinews.org02:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org02:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org02:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)6
fr.wikiversity.org08:23, 10 август 2017создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org02:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org13:23, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org02:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org08:21, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
fy.wikibooks.org02:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org02:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org02:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org02:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org02:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
glk.wikipedia.org09:03, 12 јуни 2017создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org19:03, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
gl.wikibooks.org02:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gl.wikiquote.org02:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gl.wikisource.org02:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org02:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gom.wikipedia.org02:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gom.wiktionary.org14:54, 20 мај 2020создадена со најавување(?)2
gor.wikipedia.org00:28, 19 април 2018создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org18:59, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org14:18, 26 декември 2016создадена со најавување(?)0
gu.wikiquote.org02:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gu.wikisource.org18:19, 17 мај 2017создадена со најавување(?)8
gu.wiktionary.org07:41, 28 мај 2020создадена со најавување(?)1
gv.wikipedia.org02:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org02:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org02:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org02:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org08:21, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
he.wikibooks.org02:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
he.wikinews.org05:14, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
he.wikiquote.org05:15, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
he.wikisource.org17:46, 22 октомври 2017создадена со најавување(?)0
he.wikivoyage.org05:22, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org17:13, 16 февруари 2017создадена со најавување(?)0
hif.wiktionary.org07:10, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org13:41, 9 август 2016создадена со најавување(?)10.964autopatrolled, reviewer
hi.wikibooks.org20:01, 12 октомври 2016создадена со најавување(?)454
hi.wikiquote.org00:16, 3 декември 2016создадена со најавување(?)1
hi.wikisource.org19:04, 29 септември 2019создадена со најавување(?)4
hi.wikiversity.org18:16, 3 август 2017создадена со најавување(?)1.339
hi.wikivoyage.org13:34, 25 септември 2017создадена со најавување(?)37
hi.wiktionary.org15:45, 21 декември 2016создадена со најавување(?)2
hr.wikipedia.org05:53, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hr.wikibooks.org17:53, 20 септември 2017создадена со најавување(?)0
hr.wikiquote.org03:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hr.wikisource.org03:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org18:32, 17 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org03:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org08:51, 19 февруари 2017создадена со најавување(?)0
hu.wikibooks.org05:59, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hu.wikiquote.org05:59, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hu.wikisource.org03:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hu.wiktionary.org13:10, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org08:21, 27 април 2017создадена со најавување(?)0
hy.wikibooks.org03:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hy.wikiquote.org06:23, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hy.wikisource.org03:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hy.wiktionary.org13:12, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org06:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ia.wikibooks.org03:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org07:07, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
id.wikibooks.org03:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wikiquote.org03:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wikisource.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wiktionary.org13:20, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org15:31, 24 март 2017создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org22:08, 20 јуни 2017создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)4
inh.wikipedia.org00:26, 19 април 2018создадена со најавување(?)1
io.wiktionary.org13:12, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org06:46, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
is.wikibooks.org03:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
is.wikiquote.org03:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
is.wikisource.org03:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org16:02, 14 декември 2016создадена со најавување(?)0
it.wikibooks.org06:54, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikinews.org06:56, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org06:59, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org03:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikiversity.org09:28, 10 февруари 2017создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org12:45, 27 октомври 2017создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org13:23, 4 октомври 2018создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org07:18, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org17:09, 17 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org18:58, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
ja.wikibooks.org07:21, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ja.wikinews.org07:21, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ja.wikiquote.org07:22, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ja.wikisource.org07:23, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ja.wikiversity.org08:48, 10 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ja.wiktionary.org13:14, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org04:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org16:08, 2 октомври 2017создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org04:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org17:01, 10 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org19:03, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
ka.wikibooks.org04:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ka.wikiquote.org04:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org04:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org08:51, 13 септември 2017создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org11:45, 9 септември 2017создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org04:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org19:03, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
kk.wikibooks.org04:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org04:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org17:09, 21 февруари 2017создадена со најавување(?)0
km.wikibooks.org04:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org19:00, 25 април 2017создадена со најавување(?)7
kn.wikiquote.org17:16, 24 октомври 2017создадена со најавување(?)0
kn.wikisource.org04:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)26
kn.wiktionary.org13:12, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org04:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org18:46, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikibooks.org08:25, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikinews.org04:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikiquote.org08:26, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikisource.org08:26, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikiversity.org08:49, 10 февруари 2017создадена со најавување(?)2
ko.wiktionary.org13:12, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org04:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org04:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org01:24, 13 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ks.wiktionary.org01:25, 13 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org04:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ku.wikibooks.org04:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ku.wikiquote.org04:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ku.wiktionary.org13:08, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org04:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org04:56, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org17:13, 22 април 2017создадена со најавување(?)0
ky.wikibooks.org04:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ky.wikiquote.org04:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org04:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org08:42, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
la.wikibooks.org05:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
la.wikiquote.org05:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
la.wikisource.org05:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org05:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org05:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org05:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org00:14, 19 април 2018создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org05:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org23:23, 7 април 2017создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org05:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
li.wikibooks.org05:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
li.wikiquote.org05:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
li.wikisource.org05:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
li.wiktionary.org13:22, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org05:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org05:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org15:36, 2 јули 2015создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org18:11, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
lrc.wikipedia.org14:55, 15 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org05:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org09:05, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
lt.wikibooks.org05:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lt.wikiquote.org05:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lt.wikisource.org05:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lt.wiktionary.org13:16, 4 октомври 2018создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org19:03, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org08:02, 5 март 2017создадена со најавување(?)1
map-bms.wikipedia.org09:51, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mdf.wikipedia.org05:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)1.462sysop, translationadmin
meta.wikimedia.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)1.802autopatrolled
mg.wikipedia.org05:46, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mg.wikibooks.org05:46, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mg.wiktionary.org13:07, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org05:47, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org10:00, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org05:49, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org10:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mk.wikibooks.org05:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikisource.org05:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org16:39, 2 март 2017создадена со најавување(?)13
ml.wikibooks.org06:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ml.wikiquote.org06:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ml.wikisource.org06:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)15
ml.wiktionary.org13:20, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org10:55, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org06:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org00:23, 28 декември 2016создадена со најавување(?)3
mr.wikibooks.org06:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikiquote.org06:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikisource.org06:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org07:07, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
ms.wikibooks.org06:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mt.wikipedia.org06:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org04:44, 9 ноември 2017создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org06:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org19:00, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
my.wiktionary.org12:07, 19 октомври 2017создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org06:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org06:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org06:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org06:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org06:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org06:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nds.wiktionary.org13:02, 4 октомври 2018создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org22:55, 13 ноември 2016создадена со најавување(?)40
ne.wikibooks.org17:09, 9 февруари 2017создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org13:27, 29 септември 2016создадена со најавување(?)1
nl.wikipedia.org06:57, 26 април 2017создадена со најавување(?)1
nl.wikibooks.org22:16, 17 јануари 2017создадена со најавување(?)0
nl.wikinews.org17:19, 1 октомври 2017создадена со најавување(?)0
nl.wikiquote.org06:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikisource.org06:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikivoyage.org11:41, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org13:08, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org06:56, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nn.wikiquote.org06:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nn.wiktionary.org13:30, 4 октомври 2018создадена со најавување(?)1
nov.wikipedia.org06:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org19:05, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
no.wikibooks.org07:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikimedia.org10:20, 30 ноември 2017создадена со најавување(?)0
no.wikinews.org07:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikiquote.org07:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikisource.org07:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wiktionary.org13:20, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org11:54, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org07:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org07:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org07:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org11:59, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
oc.wikibooks.org07:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
olo.wikipedia.org07:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org07:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org07:22, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
or.wikisource.org07:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)6
or.wiktionary.org13:22, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org12:10, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org10:19, 13 мај 2017создадена со најавување(?)1
pag.wikipedia.org07:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org23:37, 15 јануари 2017создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org07:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org22:44, 16 ноември 2016создадена со најавување(?)14
pa.wikibooks.org07:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pa.wikisource.org07:13, 21 април 2017создадена со најавување(?)60
pa.wiktionary.org22:36, 9 февруари 2017создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org07:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org07:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org07:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org07:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org13:30, 11 април 2017создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org11:42, 9 септември 2017создадена со најавување(?)0
pl.wikibooks.org07:45, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org07:46, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikiquote.org12:37, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org07:49, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikivoyage.org16:39, 5 октомври 2017создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org13:08, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org10:04, 29 март 2017создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org17:06, 22 април 2017создадена со најавување(?)1
pnt.wikipedia.org07:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org11:42, 9 септември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org15:18, 20 август 2016создадена со најавување(?)0
pt.wikibooks.org08:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org15:31, 24 март 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikiquote.org08:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikisource.org15:31, 24 март 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikiversity.org11:06, 5 мај 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikivoyage.org13:13, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wiktionary.org13:13, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org13:17, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org08:21, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org08:21, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org22:56, 10 јануари 2017создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org08:22, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org13:20, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org07:06, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
ro.wikibooks.org08:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikinews.org13:21, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ro.wikiquote.org08:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org08:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikivoyage.org13:23, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ro.wiktionary.org13:20, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org08:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org07:06, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikibooks.org08:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org13:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org08:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org13:39, 13 декември 2017создадена со најавување(?)7
ru.wikiversity.org05:29, 21 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org13:52, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org13:06, 24 декември 2017создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org09:03, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org13:57, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sah.wikisource.org09:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sat.wikipedia.org23:45, 6 декември 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org09:49, 21 август 2016создадена со најавување(?)27
sa.wikibooks.org13:26, 22 јануари 2017создадена со најавување(?)0
sa.wikiquote.org09:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikisource.org09:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)37
scn.wikipedia.org09:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org14:09, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org09:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org17:06, 22 април 2017создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org09:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
se.wikimedia.org19:05, 1 ноември 2017создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org09:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org14:22, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sh.wiktionary.org13:07, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org07:30, 4 август 2016создадена со најавување(?)1
simple.wiktionary.org13:26, 4 октомври 2018создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org22:39, 24 јануари 2017создадена со најавување(?)0
si.wikibooks.org09:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org14:41, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sk.wikibooks.org09:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sk.wikiquote.org09:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sk.wikisource.org09:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org14:52, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sl.wikibooks.org09:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikiquote.org09:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikisource.org09:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikiversity.org20:59, 29 април 2017создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org09:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org09:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wikisource.org21:02, 21 јануари 2017создадена со најавување(?)39
so.wikipedia.org09:39, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org01:38, 18 февруари 2017создадена со најавување(?)0
sq.wikibooks.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sq.wikinews.org22:01, 20 јуни 2017создадена со најавување(?)0
sq.wikiquote.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org15:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sr.wikibooks.org09:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikinews.org09:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikiquote.org09:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikisource.org09:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wiktionary.org13:14, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org16:26, 29 април 2017создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org09:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org09:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org09:56, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
su.wikiquote.org09:56, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org16:22, 18 септември 2017создадена со најавување(?)0
sv.wikibooks.org10:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikinews.org10:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikiquote.org10:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikisource.org10:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikiversity.org11:08, 5 мај 2017создадена со најавување(?)0
sv.wikivoyage.org15:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org13:08, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org10:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org10:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org19:01, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
ta.wikibooks.org10:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikinews.org10:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikiquote.org10:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikisource.org06:13, 3 септември 2017создадена со најавување(?)43
ta.wiktionary.org12:07, 5 јуни 2018создадена со најавување(?)215
tcy.wikipedia.org02:22, 10 ноември 2017создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org19:40, 26 август 2017создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org16:35, 22 февруари 2017создадена со најавување(?)81
test.wikidata.org03:57, 31 август 2019создадена со најавување(?)78
tet.wikipedia.org10:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org17:18, 11 јануари 2017создадена со најавување(?)46
te.wikibooks.org10:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
te.wikiquote.org10:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
te.wikisource.org10:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
te.wiktionary.org13:22, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org07:07, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
tg.wikibooks.org10:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org07:09, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
th.wikibooks.org10:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
th.wikiquote.org10:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
th.wikisource.org10:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
th.wiktionary.org13:15, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org10:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org10:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org19:01, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
tl.wikibooks.org10:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org10:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org10:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org11:42, 9 септември 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org07:07, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikibooks.org16:13, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikinews.org16:14, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikiquote.org05:34, 2 октомври 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikisource.org06:11, 5 октомври 2017создадена со најавување(?)2
tr.wiktionary.org14:22, 1 октомври 2017создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org11:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org07:07, 26 април 2017создадена со најавување(?)0
tt.wikibooks.org11:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tum.wikipedia.org11:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org11:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tyv.wikipedia.org11:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org11:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org11:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org11:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org05:25, 14 февруари 2017создадена со најавување(?)0
uk.wikibooks.org17:04, 16 февруари 2017создадена со најавување(?)0
uk.wikinews.org08:07, 20 мај 2017создадена со најавување(?)0
uk.wikiquote.org08:08, 20 мај 2017создадена со најавување(?)0
uk.wikisource.org11:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikivoyage.org11:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wiktionary.org17:04, 16 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org10:49, 1 ноември 2016создадена со најавување(?)0
ur.wikibooks.org11:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ur.wikiquote.org11:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ur.wiktionary.org07:07, 1 јануари 2018создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org11:43, 9 септември 2017создадена со најавување(?)0
uz.wikiquote.org11:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uz.wiktionary.org13:21, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org16:52, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vec.wikisource.org11:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org12:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org14:02, 18 февруари 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org11:40, 9 септември 2017создадена со најавување(?)1
vi.wikibooks.org12:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org17:02, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikisource.org17:02, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikivoyage.org12:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org18:46, 28 септември 2017создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org12:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org12:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org12:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org12:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org16:00, 2 јули 2015создадена со најавување(?)1.068
wikimania2017.wikimedia.org17:12, 16 февруари 2017создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org20:37, 22 октомври 2017создадена со најавување(?)57
wikimania.wikimedia.org06:51, 28 февруари 2019создадена со најавување(?)8
wo.wikipedia.org12:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wo.wikiquote.org12:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org05:11, 8 октомври 2017создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org12:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org12:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org12:21, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org11:36, 9 септември 2017создадена со најавување(?)0
yi.wikisource.org12:22, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org17:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
yue.wiktionary.org09:36, 2 декември 2018создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org12:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org12:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org23:29, 28 мај 2017создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org19:01, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikisource.org12:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org11:43, 9 септември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org14:59, 2 ноември 2016создадена со најавување(?)0
zh.wikibooks.org17:42, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
zh.wikinews.org09:12, 25 јуни 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikiquote.org09:47, 27 ноември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikisource.org14:59, 2 ноември 2016создадена со најавување(?)0
zh.wikiversity.org14:29, 2 август 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikivoyage.org17:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org13:08, 5 октомври 2018создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org12:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0