Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Jalexander
  • Зачленет: 00:22, 18 август 2014 (пред 7 години)
  • Вкупно уредувања: 3.086
  • Број на приврзани сметки: 7
  • Заклучен: да
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
commons.wikimedia.org20:44, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org17:37, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)3.086
login.wikimedia.org00:22, 18 август 2014создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org13:38, 2 септември 2019создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org00:22, 18 август 2014нова сметка(?)0
nap.wikisource.org11:47, 30 октомври 2019создадена со најавување(?)0
no.wikimedia.org10:53, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0