Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: HakanIST
  • Зачленет: 12:13, 21 април 2015 (пред 7 години)
  • Вкупно уредувања: 447.655
  • Број на приврзани сметки: 760
  • Глобална група: Надзорници
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org21:48, 21 февруари 2016создадена со најавување(?)1
ace.wikipedia.org20:03, 5 ноември 2015создадена со најавување(?)1
ady.wikipedia.org13:55, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)1
af.wikipedia.org16:39, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)19
af.wikibooks.org14:07, 9 април 2016создадена со најавување(?)1
af.wikiquote.org10:16, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
af.wiktionary.org10:16, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ak.wikipedia.org18:54, 17 јануари 2016создадена со најавување(?)2
als.wikipedia.org11:23, 23 декември 2015создадена со најавување(?)13
am.wikipedia.org10:17, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
am.wiktionary.org10:17, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
ang.wikipedia.org20:07, 22 март 2016создадена со најавување(?)2
ang.wiktionary.org10:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
an.wikipedia.org22:44, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)12
an.wiktionary.org10:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
arc.wikipedia.org14:23, 1 мај 2016создадена со најавување(?)1
ar.wikipedia.org13:42, 25 август 2015создадена со најавување(?)35
ar.wikibooks.org23:34, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)1
ar.wikimedia.org13:11, 1 август 2017создадена со најавување(?)0
ar.wikinews.org23:04, 5 февруари 2016создадена со најавување(?)0
ar.wikiquote.org15:01, 3 март 2016создадена со најавување(?)8
ar.wikisource.org10:01, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)0
ar.wikiversity.org19:14, 2 март 2016создадена со најавување(?)2
ar.wiktionary.org10:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ary.wikipedia.org14:25, 3 декември 2021создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org18:30, 9 ноември 2015создадена со најавување(?)6
ast.wikipedia.org07:57, 31 декември 2015создадена со најавување(?)6
ast.wiktionary.org10:20, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
as.wikipedia.org16:45, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)3
as.wikisource.org10:20, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
av.wikipedia.org10:20, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ay.wikipedia.org17:55, 21 февруари 2016создадена со најавување(?)1
ay.wiktionary.org10:21, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
azb.wikipedia.org19:06, 30 октомври 2015создадена со најавување(?)5
az.wikipedia.org10:36, 15 септември 2015создадена со најавување(?)184autopatrolled
az.wikibooks.org13:57, 1 февруари 2016создадена со најавување(?)1
az.wikiquote.org20:28, 25 октомври 2015создадена со најавување(?)19
az.wikisource.org10:22, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
az.wiktionary.org22:00, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)2
ban.wikipedia.org13:54, 17 октомври 2019создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org02:01, 9 февруари 2016создадена со најавување(?)5
bat-smg.wikipedia.org12:38, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)1
ba.wikipedia.org16:37, 11 март 2016создадена со најавување(?)6
ba.wikibooks.org12:51, 11 септември 2017создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org08:55, 2 февруари 2016создадена со најавување(?)1
bd.wikimedia.org11:55, 13 март 2016создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org21:46, 14 февруари 2016создадена со најавување(?)2
beta.wikiversity.org08:42, 21 септември 2015создадена со најавување(?)45
be.wikipedia.org14:24, 7 ноември 2015создадена со најавување(?)12
be.wikibooks.org10:23, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
be.wikimedia.org06:38, 21 октомври 2016создадена со најавување(?)0
be.wikiquote.org10:23, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
be.wikisource.org10:23, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
be.wiktionary.org10:23, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bg.wikipedia.org19:10, 24 август 2015создадена со најавување(?)298autopatrolled, ipblock-exempt
bg.wikibooks.org10:24, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
bg.wikinews.org23:34, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)2
bg.wikiquote.org18:28, 30 октомври 2015создадена со најавување(?)4
bg.wikisource.org10:24, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bg.wiktionary.org14:42, 1 февруари 2016создадена со најавување(?)4
bh.wikipedia.org10:24, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org21:59, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org10:25, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bm.wikipedia.org10:25, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bn.wikipedia.org22:43, 19 септември 2015создадена со најавување(?)56
bn.wikibooks.org10:26, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bn.wikisource.org22:09, 13 февруари 2016создадена со најавување(?)1
bn.wiktionary.org10:25, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bo.wikipedia.org21:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
bpy.wikipedia.org10:26, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
br.wikipedia.org23:12, 5 септември 2015создадена со најавување(?)6
br.wikimedia.org21:27, 7 ноември 2015создадена со најавување(?)2
br.wikiquote.org10:26, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
br.wikisource.org10:27, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
br.wiktionary.org10:26, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bs.wikipedia.org17:34, 26 декември 2015создадена со најавување(?)43autoreview
bs.wikibooks.org10:27, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bs.wikinews.org10:27, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bs.wikiquote.org09:32, 25 октомври 2015создадена со најавување(?)4
bs.wikisource.org10:27, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
bs.wiktionary.org10:27, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
bug.wikipedia.org17:02, 25 јануари 2016создадена со најавување(?)37
bxr.wikipedia.org10:28, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ca.wikipedia.org08:28, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)32
ca.wikibooks.org10:28, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
ca.wikimedia.org13:57, 26 октомври 2016создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org20:26, 11 декември 2015создадена со најавување(?)1
ca.wikiquote.org10:28, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
ca.wikisource.org10:29, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ca.wiktionary.org18:44, 11 мај 2016создадена со најавување(?)7
cbk-zam.wikipedia.org10:29, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
cdo.wikipedia.org16:18, 15 април 2016создадена со најавување(?)3
ceb.wikipedia.org17:55, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)1
ce.wikipedia.org15:23, 26 декември 2015создадена со најавување(?)4
chr.wikipedia.org21:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
chr.wiktionary.org21:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org10:29, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
chy.wikipedia.org21:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org09:31, 22 ноември 2015создадена со најавување(?)4
commons.wikimedia.org14:34, 29 април 2015создадена со најавување(?)1.305
co.wikipedia.org19:26, 26 декември 2015создадена со најавување(?)2
co.wikimedia.org08:30, 4 октомври 2018создадена со најавување(?)0
co.wiktionary.org10:30, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
crh.wikipedia.org16:27, 6 февруари 2016создадена со најавување(?)2
cr.wikipedia.org21:54, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
csb.wikipedia.org07:52, 16 декември 2015создадена со најавување(?)1
csb.wiktionary.org10:32, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
cs.wikipedia.org08:34, 13 септември 2015создадена со најавување(?)39
cs.wikibooks.org10:31, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
cs.wikinews.org10:31, 21 мај 2016создадена со најавување(?)6
cs.wikiquote.org09:59, 25 октомври 2015создадена со најавување(?)9
cs.wikisource.org13:35, 31 декември 2015создадена со најавување(?)4
cs.wikiversity.org10:32, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
cs.wiktionary.org13:04, 15 април 2016создадена со најавување(?)23
cu.wikipedia.org10:32, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
cv.wikipedia.org16:12, 13 јануари 2016создадена со најавување(?)1
cv.wikibooks.org10:32, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
cy.wikipedia.org14:43, 21 октомври 2015создадена со најавување(?)13
cy.wikibooks.org10:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
cy.wikiquote.org10:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
cy.wikisource.org10:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
cy.wiktionary.org10:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
da.wikipedia.org13:02, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)20
da.wikibooks.org08:09, 18 март 2016создадена со најавување(?)2
da.wikiquote.org10:34, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
da.wikisource.org10:34, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
da.wiktionary.org10:34, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
de.wikipedia.org15:51, 14 мај 2015создадена со најавување(?)198autoreview
de.wikibooks.org10:35, 21 мај 2016создадена со најавување(?)46
de.wikinews.org20:52, 20 мај 2016создадена со најавување(?)30
de.wikiquote.org12:10, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)36
de.wikisource.org07:57, 14 февруари 2016создадена со најавување(?)17
de.wikiversity.org16:22, 13 јануари 2016создадена со најавување(?)6
de.wikivoyage.org10:35, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)99
de.wiktionary.org22:55, 15 ноември 2015создадена со најавување(?)26
din.wikipedia.org15:22, 1 март 2018создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org21:56, 11 февруари 2016создадена со најавување(?)3
dk.wikimedia.org16:29, 27 декември 2017создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org10:36, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
dty.wikipedia.org16:32, 30 декември 2017создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org10:36, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
dv.wiktionary.org10:36, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
dz.wikipedia.org21:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org08:35, 27 февруари 2016создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org18:51, 9 ноември 2015создадена со најавување(?)17
el.wikibooks.org10:36, 21 мај 2016создадена со најавување(?)10
el.wikinews.org10:49, 20 мај 2016создадена со најавување(?)2
el.wikiquote.org10:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
el.wikisource.org22:16, 13 февруари 2016создадена со најавување(?)1
el.wikiversity.org10:34, 13 февруари 2016создадена со најавување(?)4
el.wikivoyage.org10:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
el.wiktionary.org22:01, 3 март 2016создадена со најавување(?)12
eml.wikipedia.org10:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
en.wikipedia.org12:13, 21 април 2015нова сметка(?)4.456extendedconfirmed, reviewer
en.wikibooks.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)1.427editor
en.wikinews.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)15
en.wikiquote.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)504
en.wikisource.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)21
en.wikiversity.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)73
en.wikivoyage.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)29
en.wiktionary.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)18
eo.wikipedia.org10:05, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)26
eo.wikibooks.org10:38, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
eo.wikinews.org10:38, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
eo.wikiquote.org12:23, 25 октомври 2015создадена со најавување(?)1
eo.wikisource.org10:38, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
eo.wiktionary.org10:38, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
es.wikipedia.org11:17, 11 јуни 2015создадена со најавување(?)450
es.wikibooks.org23:29, 13 март 2016создадена со најавување(?)15
es.wikinews.org17:17, 26 декември 2015создадена со најавување(?)68
es.wikiquote.org11:09, 8 ноември 2015создадена со најавување(?)16
es.wikisource.org16:18, 6 февруари 2016создадена со најавување(?)13
es.wikiversity.org20:04, 13 јануари 2016создадена со најавување(?)16
es.wikivoyage.org10:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)16
es.wiktionary.org08:56, 2 февруари 2016создадена со најавување(?)24
et.wikipedia.org11:51, 26 декември 2015создадена со најавување(?)135
et.wikibooks.org10:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
et.wikiquote.org10:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
et.wikisource.org10:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
et.wiktionary.org16:12, 1 февруари 2016создадена со најавување(?)2
eu.wikipedia.org09:53, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)79
eu.wikibooks.org10:41, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
eu.wikiquote.org10:41, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
eu.wiktionary.org10:41, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
ext.wikipedia.org10:41, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
fa.wikipedia.org10:56, 1 ноември 2015создадена со најавување(?)67
fa.wikibooks.org10:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
fa.wikinews.org10:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
fa.wikiquote.org23:40, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)2
fa.wikisource.org10:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
fa.wikivoyage.org10:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
fa.wiktionary.org11:33, 1 февруари 2016создадена со најавување(?)2
ff.wikipedia.org10:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
fiu-vro.wikipedia.org12:33, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)1
fi.wikipedia.org11:09, 24 август 2015создадена со најавување(?)46
fi.wikibooks.org21:29, 21 февруари 2016создадена со најавување(?)4
fi.wikinews.org10:43, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
fi.wikiquote.org17:29, 29 октомври 2015создадена со најавување(?)2
fi.wikisource.org10:43, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
fi.wikiversity.org10:43, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
fi.wikivoyage.org03:55, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org21:48, 20 мај 2016создадена со најавување(?)6
fj.wikipedia.org19:14, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
fj.wiktionary.org19:14, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org10:58, 29 октомври 2021создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org10:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)8
fo.wikisource.org10:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
fo.wiktionary.org10:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
frp.wikipedia.org10:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
frr.wikipedia.org13:44, 27 декември 2015создадена со најавување(?)1
fr.wikipedia.org08:47, 2 септември 2015создадена со најавување(?)613
fr.wikibooks.org23:29, 13 март 2016создадена со најавување(?)13
fr.wikinews.org20:53, 20 мај 2016создадена со најавување(?)18
fr.wikiquote.org11:10, 8 ноември 2015создадена со најавување(?)8
fr.wikisource.org23:27, 22 јануари 2016потврдено со лозинка(?)4
fr.wikiversity.org01:14, 4 февруари 2016создадена со најавување(?)25
fr.wikivoyage.org10:45, 21 мај 2016создадена со најавување(?)14
fr.wiktionary.org10:45, 21 мај 2016создадена со најавување(?)14
fur.wikipedia.org10:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
fy.wikipedia.org22:05, 2 ноември 2015создадена со најавување(?)10
fy.wikibooks.org10:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
fy.wiktionary.org10:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gag.wikipedia.org10:47, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gan.wikipedia.org10:47, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ga.wikipedia.org20:14, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)5
ga.wiktionary.org10:47, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gd.wikipedia.org19:52, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)2
gd.wiktionary.org10:48, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
glk.wikipedia.org10:49, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gl.wikipedia.org09:53, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)25
gl.wikibooks.org10:48, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
gl.wikiquote.org10:48, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gl.wikisource.org10:48, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gl.wiktionary.org10:48, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gn.wikipedia.org20:53, 21 февруари 2016создадена со најавување(?)4
gn.wiktionary.org10:49, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gom.wikipedia.org10:49, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org18:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gu.wikipedia.org22:48, 13 декември 2015создадена со најавување(?)5
gu.wikiquote.org12:00, 17 декември 2015создадена со најавување(?)1
gu.wikisource.org10:50, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
gu.wiktionary.org10:50, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gv.wikipedia.org10:50, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
gv.wiktionary.org10:50, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
hak.wikipedia.org15:26, 20 април 2016создадена со најавување(?)2
ha.wikipedia.org15:43, 10 ноември 2015создадена со најавување(?)0
ha.wiktionary.org18:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org10:51, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
he.wikipedia.org17:52, 18 октомври 2015создадена со најавување(?)19
he.wikibooks.org14:05, 7 април 2016создадена со најавување(?)3
he.wikinews.org10:51, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
he.wikiquote.org23:11, 10 јануари 2016создадена со најавување(?)3
he.wikisource.org19:18, 28 декември 2015создадена со најавување(?)2
he.wikivoyage.org10:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
he.wiktionary.org19:02, 11 април 2016создадена со најавување(?)9
hif.wikipedia.org21:54, 13 март 2016создадена со најавување(?)2
hif.wiktionary.org14:11, 1 март 2018создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org14:51, 30 октомври 2015создадена со најавување(?)58
hi.wikibooks.org13:35, 2 ноември 2015создадена со најавување(?)2
hi.wikiquote.org14:00, 9 април 2016создадена со најавување(?)1
hi.wikisource.org16:04, 8 октомври 2019создадена со најавување(?)0
hi.wikiversity.org15:38, 21 август 2017создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org10:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
hr.wikipedia.org17:45, 18 октомври 2015создадена со најавување(?)140
hr.wikibooks.org10:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
hr.wikiquote.org10:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
hr.wikisource.org10:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
hr.wiktionary.org10:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
hsb.wikipedia.org10:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
hsb.wiktionary.org10:54, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ht.wikipedia.org17:48, 18 октомври 2015создадена со најавување(?)2
hu.wikipedia.org11:10, 24 август 2015создадена со најавување(?)88
hu.wikibooks.org21:11, 23 јануари 2016создадена со најавување(?)3
hu.wikiquote.org10:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
hu.wikisource.org13:15, 4 март 2016создадена со најавување(?)1
hu.wiktionary.org18:52, 11 февруари 2016создадена со најавување(?)3
hy.wikipedia.org09:19, 17 ноември 2015создадена со најавување(?)51
hy.wikibooks.org10:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
hy.wikiquote.org10:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
hy.wikisource.org10:56, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
hy.wiktionary.org15:18, 5 февруари 2016создадена со најавување(?)2
hyw.wikipedia.org15:31, 7 април 2019создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org13:35, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)7
ia.wikibooks.org10:56, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ia.wiktionary.org10:56, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
id.wikipedia.org21:54, 7 ноември 2015создадена со најавување(?)86
id.wikibooks.org10:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
id.wikiquote.org10:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
id.wikisource.org10:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
id.wiktionary.org22:30, 25 јануари 2016создадена со најавување(?)12
ie.wikipedia.org17:06, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
ie.wiktionary.org17:06, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org23:08, 21 февруари 2016создадена со најавување(?)6
ik.wikipedia.org13:37, 9 декември 2015создадена со најавување(?)7
ilo.wikipedia.org13:10, 6 февруари 2016создадена со најавување(?)2
incubator.wikimedia.org14:34, 29 април 2015создадена со најавување(?)28
inh.wikipedia.org17:06, 3 март 2021создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org10:44, 25 март 2016создадена со најавување(?)5
io.wiktionary.org10:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
is.wikipedia.org11:17, 24 ноември 2015создадена со најавување(?)63
is.wikibooks.org10:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
is.wikiquote.org10:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
is.wikisource.org10:59, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
is.wiktionary.org10:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
it.wikipedia.org22:36, 12 септември 2015создадена со најавување(?)235
it.wikibooks.org10:59, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
it.wikinews.org20:36, 9 мај 2016создадена со најавување(?)10
it.wikiquote.org09:31, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)4
it.wikisource.org10:24, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)2
it.wikiversity.org16:09, 29 февруари 2016создадена со најавување(?)3
it.wikivoyage.org11:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)24
it.wiktionary.org10:59, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
iu.wikipedia.org17:01, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
iu.wiktionary.org17:01, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org16:59, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ja.wikipedia.org08:26, 14 септември 2015создадена со најавување(?)129
ja.wikibooks.org11:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ja.wikinews.org11:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ja.wikiquote.org20:46, 7 мај 2016создадена со најавување(?)1
ja.wikisource.org11:01, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ja.wikiversity.org11:01, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ja.wiktionary.org11:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
jbo.wikipedia.org17:00, 19 февруари 2016создадена со најавување(?)1
jbo.wiktionary.org11:01, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
jv.wikipedia.org01:26, 13 декември 2015создадена со најавување(?)17
jv.wiktionary.org11:02, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
kaa.wikipedia.org11:02, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
kab.wikipedia.org11:03, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ka.wikipedia.org19:51, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)1.337
ka.wikibooks.org11:02, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ka.wikiquote.org11:02, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
ka.wiktionary.org11:02, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
kbd.wikipedia.org11:03, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
kbp.wikipedia.org09:41, 20 ноември 2020создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org16:47, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org16:47, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org17:48, 18 октомври 2015создадена со најавување(?)6
kk.wikibooks.org11:03, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
kk.wiktionary.org11:03, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
kl.wikipedia.org11:04, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
kl.wiktionary.org11:04, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
km.wikipedia.org20:19, 16 мај 2016создадена со најавување(?)2
km.wikibooks.org11:04, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
km.wiktionary.org11:04, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
kn.wikipedia.org17:46, 13 декември 2015создадена со најавување(?)4
kn.wikiquote.org11:05, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
kn.wikisource.org20:35, 13 јануари 2016создадена со најавување(?)1
kn.wiktionary.org11:05, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
koi.wikipedia.org11:06, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ko.wikipedia.org14:49, 31 октомври 2015создадена со најавување(?)56
ko.wikibooks.org11:05, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
ko.wikinews.org11:06, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ko.wikiquote.org11:06, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
ko.wikisource.org08:55, 2 февруари 2016создадена со најавување(?)2
ko.wikiversity.org09:57, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)2
ko.wiktionary.org08:56, 7 февруари 2016создадена со најавување(?)4
krc.wikipedia.org11:07, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ksh.wikipedia.org20:22, 30 октомври 2015создадена со најавување(?)2
ks.wikipedia.org14:43, 27 ноември 2015создадена со најавување(?)2
ks.wiktionary.org11:07, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ku.wikipedia.org22:46, 20 септември 2015создадена со најавување(?)4
ku.wikibooks.org11:08, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ku.wikiquote.org11:08, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ku.wiktionary.org10:55, 4 февруари 2016создадена со најавување(?)2
kv.wikipedia.org11:08, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
kw.wikipedia.org11:08, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
kw.wiktionary.org11:08, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ky.wikipedia.org17:47, 13 декември 2015создадена со најавување(?)9
ky.wikibooks.org11:09, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ky.wikiquote.org11:09, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ky.wiktionary.org11:09, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
lad.wikipedia.org11:10, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
la.wikipedia.org13:51, 27 октомври 2015создадена со најавување(?)7
la.wikibooks.org11:10, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
la.wikiquote.org11:10, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
la.wikisource.org11:10, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
la.wiktionary.org11:09, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
lbe.wikipedia.org11:11, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
lb.wikipedia.org08:43, 7 ноември 2015создадена со најавување(?)4
lb.wiktionary.org11:10, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
lez.wikipedia.org11:11, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
lfn.wikipedia.org09:39, 27 мај 2021создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org16:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)6
lij.wikipedia.org15:27, 1 декември 2015создадена со најавување(?)2
li.wikipedia.org14:48, 29 ноември 2015создадена со најавување(?)2
li.wikibooks.org11:12, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
li.wikinews.org15:50, 3 март 2021создадена со најавување(?)0
li.wikiquote.org11:12, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
li.wikisource.org11:12, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
li.wiktionary.org11:11, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
lld.wikipedia.org12:45, 13 октомври 2021создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org21:33, 2 февруари 2016создадена со најавување(?)3
ln.wikipedia.org12:39, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)1
ln.wiktionary.org11:12, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
login.wikimedia.org12:13, 21 април 2015создадена со најавување(?)0checkuser
lo.wikipedia.org13:34, 28 јануари 2016создадена со најавување(?)2
lo.wiktionary.org11:13, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
lrc.wikipedia.org17:11, 7 декември 2015создадена со најавување(?)1
ltg.wikipedia.org11:14, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
lt.wikipedia.org13:21, 30 ноември 2015создадена со најавување(?)206
lt.wikibooks.org11:13, 21 мај 2016создадена со најавување(?)6
lt.wikiquote.org09:45, 2 февруари 2016создадена со најавување(?)2
lt.wikisource.org11:14, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
lt.wiktionary.org18:38, 1 март 2016создадена со најавување(?)5
lv.wikipedia.org17:52, 18 октомври 2015создадена со најавување(?)218
lv.wiktionary.org16:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org19:46, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)3
map-bms.wikipedia.org16:03, 1 јануари 2016создадена со најавување(?)2
mdf.wikipedia.org11:15, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
www.mediawiki.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)193
meta.wikimedia.org14:34, 29 април 2015создадена со најавување(?)1.717steward
mg.wikipedia.org19:54, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)4
mg.wikibooks.org11:15, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mg.wiktionary.org11:15, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mhr.wikipedia.org11:43, 7 март 2016создадена со најавување(?)3
min.wikipedia.org17:13, 2 декември 2015создадена со најавување(?)1
mi.wikipedia.org16:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
mi.wiktionary.org16:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org22:59, 11 декември 2015создадена со најавување(?)3
mk.wikibooks.org11:16, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mk.wikisource.org11:16, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mk.wiktionary.org11:16, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ml.wikipedia.org10:01, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)20
ml.wikibooks.org11:17, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
ml.wikiquote.org11:17, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
ml.wikisource.org08:52, 5 ноември 2015создадена со најавување(?)1
ml.wiktionary.org11:16, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
mn.wikipedia.org13:03, 28 февруари 2016создадена со најавување(?)30
mn.wiktionary.org11:17, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mnw.wikipedia.org15:29, 3 март 2021создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org11:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
mr.wikipedia.org09:53, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)2
mr.wikibooks.org11:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mr.wikiquote.org11:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mr.wikisource.org11:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mr.wiktionary.org11:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
ms.wikipedia.org09:32, 2 септември 2015создадена со најавување(?)130
ms.wikibooks.org11:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ms.wiktionary.org11:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mt.wikipedia.org17:22, 17 март 2016создадена со најавување(?)3
mt.wiktionary.org11:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
mwl.wikipedia.org12:40, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)1
mx.wikimedia.org17:29, 2 јануари 2018создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org20:01, 9 декември 2015создадена со најавување(?)1
my.wikipedia.org12:35, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)5
my.wiktionary.org16:32, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org19:18, 28 декември 2015создадена со најавување(?)2
nah.wikipedia.org22:13, 4 декември 2015создадена со најавување(?)1
nah.wiktionary.org11:20, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
nap.wikipedia.org15:55, 16 декември 2015создадена со најавување(?)1
nap.wikisource.org12:28, 15 август 2019создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org16:31, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
na.wiktionary.org16:31, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org11:21, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
nds.wikipedia.org15:55, 3 март 2016создадена со најавување(?)6
nds.wiktionary.org11:21, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ne.wikipedia.org10:07, 20 декември 2015создадена со најавување(?)10
ne.wikibooks.org23:28, 28 февруари 2016создадена со најавување(?)2
ne.wiktionary.org11:21, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
new.wikipedia.org12:42, 26 јануари 2016создадена со најавување(?)3
nl.wikipedia.org15:21, 14 мај 2015создадена со најавување(?)47
nl.wikibooks.org17:59, 25 јануари 2016создадена со најавување(?)21
nl.wikimedia.org23:10, 19 октомври 2015создадена со најавување(?)8
nl.wikinews.org17:27, 11 јули 2017создадена со најавување(?)6
nl.wikiquote.org15:18, 1 февруари 2016создадена со најавување(?)5
nl.wikisource.org11:22, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
nl.wikivoyage.org11:23, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
nl.wiktionary.org10:45, 23 јануари 2016создадена со најавување(?)54
nn.wikipedia.org15:26, 1 декември 2015создадена со најавување(?)4
nn.wikiquote.org11:23, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
nn.wiktionary.org11:23, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
nov.wikipedia.org16:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org08:59, 2 септември 2015создадена со најавување(?)527
no.wikibooks.org13:37, 3 март 2016создадена со најавување(?)6
no.wikimedia.org15:21, 21 јуни 2017создадена со најавување(?)0
no.wikinews.org11:24, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
no.wikiquote.org13:06, 4 мај 2016создадена со најавување(?)4
no.wikisource.org11:24, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
no.wiktionary.org11:23, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
nqo.wikipedia.org17:08, 2 ноември 2019создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org16:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org16:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org16:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
nyc.wikimedia.org12:16, 24 јули 2017создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org16:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
oc.wikipedia.org15:35, 28 март 2016создадена со најавување(?)10
oc.wikibooks.org11:25, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
oc.wiktionary.org11:24, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
olo.wikipedia.org11:14, 12 октомври 2016создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org16:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
om.wiktionary.org16:19, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org06:38, 23 декември 2015создадена со најавување(?)10
or.wikisource.org09:11, 21 февруари 2016создадена со најавување(?)1
or.wiktionary.org11:25, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
os.wikipedia.org11:25, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
outreach.wikimedia.org00:13, 15 септември 2015создадена со најавување(?)13
pag.wikipedia.org16:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
pam.wikipedia.org16:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
pap.wikipedia.org16:18, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
pa.wikipedia.org15:01, 2 јануари 2016создадена со најавување(?)2
pa.wikibooks.org11:26, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
pa.wikisource.org11:08, 18 октомври 2019создадена со најавување(?)0
pa.wiktionary.org11:26, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
pcd.wikipedia.org11:26, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
pdc.wikipedia.org10:07, 31 јануари 2016создадена со најавување(?)2
pfl.wikipedia.org11:26, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
pih.wikipedia.org16:17, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
pi.wikipedia.org11:27, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
pl.wikipedia.org17:45, 18 октомври 2015создадена со најавување(?)80autoreview
pl.wikibooks.org14:22, 21 февруари 2016создадена со најавување(?)34
pl.wikimedia.org22:24, 7 јуни 2016создадена со најавување(?)8
pl.wikinews.org11:27, 21 мај 2016создадена со најавување(?)15
pl.wikiquote.org17:23, 25 октомври 2015создадена со најавување(?)28
pl.wikisource.org17:04, 3 февруари 2016создадена со најавување(?)2
pl.wikivoyage.org13:53, 22 февруари 2016создадена со најавување(?)8
pl.wiktionary.org21:13, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)11
pms.wikipedia.org02:04, 24 декември 2015создадена со најавување(?)2
pnb.wikipedia.org15:55, 7 февруари 2016создадена со најавување(?)1
pnb.wiktionary.org11:28, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
pnt.wikipedia.org11:28, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ps.wikipedia.org11:29, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ps.wiktionary.org19:18, 28 декември 2015создадена со најавување(?)1
pt.wikipedia.org03:26, 21 септември 2015создадена со најавување(?)257
pt.wikibooks.org19:27, 19 март 2016создадена со најавување(?)18
pt.wikimedia.org12:19, 25 април 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org11:29, 21 мај 2016создадена со најавување(?)11
pt.wikiquote.org11:30, 21 мај 2016создадена со најавување(?)9
pt.wikisource.org16:12, 17 јануари 2016создадена со најавување(?)1
pt.wikiversity.org23:57, 4 март 2016создадена со најавување(?)5
pt.wikivoyage.org11:30, 21 мај 2016создадена со најавување(?)11
pt.wiktionary.org00:56, 3 февруари 2016создадена со најавување(?)12
qu.wikipedia.org09:51, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)1
qu.wiktionary.org11:30, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
rm.wikipedia.org11:31, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
rmy.wikipedia.org11:31, 21 мај 2016создадена со најавување(?)11
rn.wikipedia.org16:02, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
roa-rup.wikipedia.org16:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
roa-rup.wiktionary.org16:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org16:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org08:38, 23 октомври 2015создадена со најавување(?)35
ro.wikibooks.org15:41, 25 јануари 2016создадена со најавување(?)2
ro.wikinews.org15:41, 25 јануари 2016создадена со најавување(?)0
ro.wikiquote.org14:52, 29 ноември 2015создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org16:02, 21 мај 2016создадена со најавување(?)9
ro.wikivoyage.org16:02, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ro.wiktionary.org16:01, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
rue.wikipedia.org11:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
ru.wikipedia.org14:42, 22 септември 2015создадена со најавување(?)128autoreview, uploader
ru.wikibooks.org21:49, 2 февруари 2016создадена со најавување(?)6
ru.wikimedia.org17:34, 14 февруари 2016создадена со најавување(?)1
ru.wikinews.org23:33, 20 февруари 2016создадена со најавување(?)29
ru.wikiquote.org09:29, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)11
ru.wikisource.org09:07, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)6
ru.wikiversity.org11:32, 21 мај 2016создадена со најавување(?)10
ru.wikivoyage.org11:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)6
ru.wiktionary.org11:32, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
rw.wikipedia.org15:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
rw.wiktionary.org15:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org16:08, 13 јануари 2016создадена со најавување(?)1
sah.wikiquote.org23:19, 3 март 2021создадена со најавување(?)0
sah.wikisource.org11:34, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sat.wikipedia.org13:44, 3 март 2021создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org21:50, 26 октомври 2015создадена со најавување(?)1
sa.wikibooks.org11:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sa.wikiquote.org11:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sa.wikisource.org11:34, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sa.wiktionary.org11:33, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
scn.wikipedia.org15:00, 26 ноември 2015создадена со најавување(?)2
scn.wiktionary.org11:35, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sco.wikipedia.org17:14, 12 декември 2015создадена со најавување(?)24
sc.wikipedia.org11:34, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
sd.wikipedia.org14:50, 8 февруари 2016создадена со најавување(?)2
sd.wiktionary.org11:35, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
se.wikipedia.org21:20, 19 септември 2015создадена со најавување(?)2
se.wikimedia.org11:03, 12 декември 2015создадена со најавување(?)9
sg.wikipedia.org11:35, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sg.wiktionary.org11:36, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sh.wikipedia.org22:32, 1 ноември 2015создадена со најавување(?)9
sh.wiktionary.org11:36, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
shy.wiktionary.org13:16, 25 ноември 2019создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org18:27, 24 август 2015создадена со најавување(?)3.021rollbacker
simple.wiktionary.org15:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
si.wikipedia.org19:58, 4 декември 2015создадена со најавување(?)9
si.wikibooks.org11:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
si.wiktionary.org11:36, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sk.wikipedia.org22:41, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)232
sk.wikibooks.org11:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sk.wikiquote.org22:12, 26 декември 2015создадена со најавување(?)5
sk.wikisource.org11:38, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
sk.wiktionary.org11:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sl.wikipedia.org22:09, 2 ноември 2015создадена со најавување(?)212
sl.wikibooks.org11:38, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
sl.wikiquote.org21:33, 26 октомври 2015создадена со најавување(?)2
sl.wikisource.org11:38, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
sl.wikiversity.org11:39, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
sl.wiktionary.org11:38, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sm.wikipedia.org23:24, 25 ноември 2015создадена со најавување(?)0
sm.wiktionary.org15:54, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org15:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
wikisource.org13:38, 7 ноември 2015создадена со најавување(?)3
so.wikipedia.org21:30, 23 јануари 2016создадена со најавување(?)10
so.wiktionary.org15:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org14:34, 29 април 2015создадена со најавување(?)54
sq.wikipedia.org16:17, 16 септември 2015создадена со најавување(?)77
sq.wikibooks.org11:39, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sq.wikinews.org11:39, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sq.wikiquote.org11:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sq.wiktionary.org11:39, 21 мај 2016создадена со најавување(?)6
srn.wikipedia.org11:41, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sr.wikipedia.org22:32, 1 ноември 2015создадена со најавување(?)43
sr.wikibooks.org11:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
sr.wikinews.org11:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
sr.wikiquote.org11:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sr.wikisource.org11:41, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
sr.wiktionary.org11:40, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ss.wikipedia.org15:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
ss.wiktionary.org15:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org11:41, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
st.wikipedia.org15:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
st.wiktionary.org15:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org09:09, 18 јануари 2016создадена со најавување(?)5
su.wikiquote.org11:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
su.wiktionary.org11:41, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sv.wikipedia.org21:19, 19 септември 2015создадена со најавување(?)25
sv.wikibooks.org10:07, 19 март 2016создадена со најавување(?)7
sv.wikinews.org11:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sv.wikiquote.org11:42, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
sv.wikisource.org22:58, 11 декември 2015создадена со најавување(?)1
sv.wikiversity.org11:43, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
sv.wikivoyage.org11:43, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
sv.wiktionary.org14:21, 23 јануари 2016создадена со најавување(?)20
sw.wikipedia.org20:03, 16 мај 2016создадена со најавување(?)6
sw.wiktionary.org11:43, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
szl.wikipedia.org11:43, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
szy.wikipedia.org11:00, 3 март 2021создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org21:26, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)14
ta.wikibooks.org11:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ta.wikinews.org11:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
ta.wikiquote.org11:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ta.wikisource.org11:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ta.wiktionary.org11:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
tcy.wikipedia.org09:22, 9 јануари 2020создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org22:09, 28 декември 2015создадена со најавување(?)1
test-commons.wikimedia.org08:55, 5 јули 2021создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org00:36, 12 декември 2015создадена со најавување(?)0
test.wikidata.org22:08, 28 декември 2015создадена со најавување(?)19
tet.wikipedia.org11:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
te.wikipedia.org21:09, 6 февруари 2016создадена со најавување(?)26
te.wikibooks.org11:45, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
te.wikiquote.org11:45, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
te.wikisource.org11:45, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
te.wiktionary.org11:45, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tg.wikipedia.org23:02, 2 декември 2015создадена со најавување(?)6
tg.wikibooks.org11:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tg.wiktionary.org01:14, 4 февруари 2016создадена со најавување(?)1
th.wikipedia.org19:49, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)159
th.wikibooks.org11:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
th.wikiquote.org11:47, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
th.wikisource.org19:10, 20 март 2016создадена со најавување(?)1
th.wiktionary.org11:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ti.wikipedia.org15:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)101
ti.wiktionary.org15:47, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org16:35, 26 декември 2015создадена со најавување(?)2
tk.wiktionary.org11:47, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tl.wikipedia.org09:52, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)132
tl.wikibooks.org07:56, 8 февруари 2016создадена со најавување(?)15
tl.wiktionary.org11:48, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tn.wikipedia.org15:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
tn.wiktionary.org15:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org15:46, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tpi.wikipedia.org11:48, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tpi.wiktionary.org11:48, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tr.wikipedia.org12:26, 21 април 2015создадена со најавување(?)18.493sysop
tr.wikibooks.org10:44, 2 септември 2015создадена со најавување(?)231
tr.wikimedia.org06:55, 21 октомври 2015создадена со најавување(?)57sysop
tr.wikinews.org21:11, 15 септември 2015создадена со најавување(?)260
tr.wikiquote.org12:48, 15 октомври 2015создадена со најавување(?)1.751editor
tr.wikisource.org18:19, 24 август 2015создадена со најавување(?)154
tr.wikivoyage.org16:06, 19 јануари 2021создадена со најавување(?)4
tr.wiktionary.org10:51, 4 септември 2015создадена со најавување(?)623
ts.wikipedia.org15:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ts.wiktionary.org15:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org10:04, 30 декември 2015создадена со најавување(?)2
tt.wikibooks.org11:49, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tt.wiktionary.org11:49, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tum.wikipedia.org15:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org15:44, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
tyv.wikipedia.org10:40, 26 ноември 2015создадена со најавување(?)3
ty.wikipedia.org11:50, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ua.wikimedia.org12:29, 19 март 2016создадена со најавување(?)2
udm.wikipedia.org11:50, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ug.wikipedia.org17:12, 7 декември 2015создадена со најавување(?)3
ug.wiktionary.org11:50, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
uk.wikipedia.org12:14, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)84
uk.wikibooks.org11:51, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
uk.wikinews.org11:51, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
uk.wikiquote.org10:27, 29 ноември 2015создадена со најавување(?)2
uk.wikisource.org11:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)3
uk.wikivoyage.org11:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
uk.wiktionary.org11:51, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
ur.wikipedia.org09:53, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)5
ur.wikibooks.org11:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ur.wikiquote.org11:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
ur.wiktionary.org11:52, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
uz.wikipedia.org16:16, 2 февруари 2016создадена со најавување(?)12
uz.wikiquote.org11:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
uz.wiktionary.org21:31, 17 јануари 2016создадена со најавување(?)3
vec.wikipedia.org11:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
vec.wikisource.org11:54, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
vec.wiktionary.org11:53, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
vep.wikipedia.org20:28, 11 февруари 2016создадена со најавување(?)1
ve.wikipedia.org15:39, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
vi.wikipedia.org23:33, 24 октомври 2015создадена со најавување(?)15
vi.wikibooks.org00:10, 5 март 2016создадена со најавување(?)5
vi.wikiquote.org11:54, 21 мај 2016создадена со најавување(?)4
vi.wikisource.org11:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
vi.wikivoyage.org11:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
vi.wiktionary.org11:54, 21 мај 2016создадена со најавување(?)10
vls.wikipedia.org20:17, 30 април 2016создадена со најавување(?)4
vo.wikipedia.org09:36, 26 декември 2015создадена со најавување(?)2
vo.wiktionary.org11:55, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
war.wikipedia.org19:59, 29 декември 2015создадена со најавување(?)1
wa.wikipedia.org11:56, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
wa.wiktionary.org11:56, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
www.wikidata.org22:21, 27 мај 2015создадена со најавување(?)403.284sysop
wikimania2012.wikimedia.org21:34, 2 декември 2019создадена со најавување(?)0
wikimania2014.wikimedia.org22:34, 30 октомври 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2015.wikimedia.org20:37, 24 август 2015создадена со најавување(?)1
wikimania2016.wikimedia.org20:37, 24 август 2015создадена со најавување(?)1
wikimania2017.wikimedia.org21:45, 28 мај 2016создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org00:19, 19 август 2017создадена со најавување(?)1
wikimania.wikimedia.org15:59, 14 декември 2018создадена со најавување(?)6
wo.wikipedia.org11:56, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
wo.wikiquote.org11:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
wo.wiktionary.org11:56, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
wuu.wikipedia.org08:26, 6 февруари 2016создадена со најавување(?)2
xal.wikipedia.org11:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
xh.wikipedia.org15:37, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
xmf.wikipedia.org11:57, 21 мај 2016создадена со најавување(?)5
yi.wikipedia.org20:04, 13 декември 2015создадена со најавување(?)1
yi.wikisource.org11:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
yi.wiktionary.org20:04, 13 декември 2015создадена со најавување(?)2
yo.wikipedia.org11:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
za.wikipedia.org11:58, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
zea.wikipedia.org11:59, 21 мај 2016создадена со најавување(?)2
zh-classical.wikipedia.org09:35, 7 февруари 2016создадена со најавување(?)2
zh-min-nan.wikipedia.org17:33, 18 декември 2015создадена со најавување(?)3
zh-min-nan.wikisource.org12:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
zh-min-nan.wiktionary.org12:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
zh-yue.wikipedia.org20:25, 21 ноември 2015создадена со најавување(?)13
zh.wikipedia.org17:48, 18 октомври 2015создадена со најавување(?)138
zh.wikibooks.org20:37, 16 март 2016создадена со најавување(?)3
zh.wikinews.org11:59, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
zh.wikiquote.org08:30, 20 март 2016создадена со најавување(?)5
zh.wikisource.org09:58, 27 декември 2015создадена со најавување(?)2
zh.wikiversity.org19:05, 2 октомври 2019создадена со најавување(?)0
zh.wikivoyage.org12:00, 21 мај 2016создадена со најавување(?)6
zh.wiktionary.org11:59, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1
zu.wikipedia.org23:53, 4 декември 2015создадена со најавување(?)1
zu.wiktionary.org15:15, 21 мај 2016создадена со најавување(?)1