Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Hahc21
  • Зачленет: 21:49, 30 декември 2015 (пред 5 години)
  • Вкупно уредувања: 2
  • Број на приврзани сметки: 5
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
en.wikipedia.org21:49, 30 декември 2015нова сметка(?)2
es.wikipedia.org06:43, 14 ноември 2018создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org21:49, 30 декември 2015создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org21:49, 30 декември 2015создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org21:49, 30 декември 2015создадена со најавување(?)0