Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org23:24, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ady.wikipedia.org23:53, 21 април 2016создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org19:12, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)22
af.wikiquote.org17:45, 12 јули 2015создадена со најавување(?)3
ak.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org12:35, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)39autoreview
am.wikipedia.org22:47, 23 април 2015создадена со најавување(?)7
ang.wikipedia.org19:54, 23 јуни 2015создадена со најавување(?)3
ang.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
an.wikipedia.org19:12, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)14
arc.wikipedia.org18:35, 15 мај 2015создадена со најавување(?)4
ar.wikipedia.org12:14, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)80
ar.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ar.wikiquote.org13:42, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)2
ar.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
arz.wikipedia.org12:35, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)7
ast.wikipedia.org19:12, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)44
as.wikipedia.org18:35, 15 мај 2015создадена со најавување(?)1
av.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org20:01, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)2
azb.wikipedia.org23:19, 21 април 2016создадена со најавување(?)1
az.wikipedia.org12:35, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)66
az.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)18
az.wikisource.org00:29, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
az.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ban.wikipedia.org11:51, 16 февруари 2020создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org20:17, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)9
bat-smg.wikipedia.org20:17, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)3
ba.wikipedia.org10:00, 2 октомври 2014создадена со најавување(?)10
bcl.wikipedia.org11:14, 13 јули 2015создадена со најавување(?)2
be-tarask.wikipedia.org19:12, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)24
be.wikipedia.org12:35, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)47
be.wikiquote.org10:20, 7 мај 2015создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)105
bg.wikibooks.org12:21, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
bg.wikiquote.org12:59, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)14
bh.wikipedia.org18:35, 15 мај 2015создадена со најавување(?)3
bi.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)1
bjn.wikipedia.org18:17, 8 мај 2015создадена со најавување(?)1
bm.wikipedia.org14:36, 13 јули 2015создадена со најавување(?)2
bn.wikipedia.org12:35, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)25
bn.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
bn.wikisource.org01:13, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org11:59, 26 јануари 2015создадена со најавување(?)4
bpy.wikipedia.org18:42, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org12:35, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)39
br.wikiquote.org14:56, 13 јули 2015создадена со најавување(?)3
bs.wikipedia.org12:35, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)30
bs.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)4
bug.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org14:48, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)2
ca.wikipedia.org17:56, 24 септември 2014создадена со најавување(?)233
ca.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
ca.wikiquote.org12:59, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)8
ca.wikisource.org17:26, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ca.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
cbk-zam.wikipedia.org11:08, 13 јули 2015создадена со најавување(?)1
cdo.wikipedia.org10:16, 30 јуни 2015создадена со најавување(?)1
ceb.wikipedia.org16:35, 12 јули 2015создадена со најавување(?)2
ce.wikipedia.org22:47, 23 април 2015создадена со најавување(?)7
chr.wikipedia.org02:20, 23 јуни 2015создадена со најавување(?)1
ch.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org12:35, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)10
commons.wikimedia.org18:27, 22 септември 2014создадена со најавување(?)21.522autopatrolled
co.wikipedia.org12:19, 23 јануари 2015создадена со најавување(?)13
crh.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org23:19, 21 април 2016создадена со најавување(?)1
csb.wikipedia.org20:17, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)1
cs.wikipedia.org12:14, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)161
cs.wikibooks.org20:32, 27 ноември 2017создадена со најавување(?)1
cs.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)11
cs.wikisource.org23:14, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
cu.wikipedia.org19:54, 23 јуни 2015создадена со најавување(?)1
cv.wikipedia.org10:30, 7 мај 2015создадена со најавување(?)9
cy.wikipedia.org12:36, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)30
cy.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
cy.wikiquote.org13:45, 21 ноември 2017создадена со најавување(?)1
cy.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
da.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)116
da.wikiquote.org13:17, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)2
da.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
de.wikipedia.org17:32, 24 септември 2014создадена со најавување(?)511autoreview, editor
de.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
de.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)28
de.wikisource.org22:43, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org12:47, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)2
diq.wikipedia.org20:01, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)4
dsb.wikipedia.org16:35, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)2
dv.wikipedia.org01:29, 13 јули 2015создадена со најавување(?)2
dz.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org13:31, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org12:16, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)109
el.wikiquote.org13:17, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)16
el.wikisource.org16:40, 17 март 2015создадена со најавување(?)0
el.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
eml.wikipedia.org16:08, 26 јануари 2015создадена со најавување(?)7
en.wikipedia.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)669extendedconfirmed
en.wikibooks.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)3
en.wikinews.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org19:46, 22 септември 2014создадена со најавување(?)40
en.wikisource.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org19:46, 22 септември 2014создадена со најавување(?)1
eo.wikipedia.org12:36, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)144
eo.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
eo.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)5
eo.wikisource.org18:12, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
eo.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
es.wikipedia.org18:39, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)359
es.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)3
es.wikiquote.org13:17, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)15
es.wikisource.org22:43, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org19:45, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
et.wikipedia.org12:16, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)80
et.wikiquote.org13:17, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)4
et.wikisource.org22:28, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
et.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
eu.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)83
eu.wikiquote.org13:42, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)0
eu.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
ext.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)12
fa.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)62
fa.wikibooks.org12:21, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
fa.wikinews.org16:29, 25 декември 2014создадена со најавување(?)0
fa.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)7
fa.wikisource.org03:45, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fa.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
ff.wikipedia.org13:39, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org20:01, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)1
fi.wikipedia.org12:14, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)161autoreview
fi.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
fi.wikiquote.org13:17, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)6
fi.wikisource.org17:46, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)4
fj.wikipedia.org21:35, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
fj.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
fo.wikipedia.org14:48, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)3
frp.wikipedia.org11:46, 13 јули 2015создадена со најавување(?)1
frr.wikipedia.org12:00, 23 јануари 2015создадена со најавување(?)4
fr.wikipedia.org12:46, 28 септември 2014создадена со најавување(?)497
fr.wikibooks.org18:33, 12 јули 2015создадена со најавување(?)3
fr.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)20
fr.wikisource.org12:03, 19 декември 2014создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org19:45, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
fur.wikipedia.org18:58, 15 мај 2015создадена со најавување(?)5
fy.wikipedia.org14:38, 31 октомври 2014создадена со најавување(?)29
fy.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
gag.wikipedia.org13:39, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)1
gan.wikipedia.org23:10, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org14:49, 6 ноември 2014создадена со најавување(?)29
ga.wiktionary.org23:53, 21 април 2016создадена со најавување(?)1
gd.wikipedia.org20:48, 5 март 2015создадена со најавување(?)3
gl.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)95
gl.wikiquote.org13:17, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)5
gl.wikisource.org21:42, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
gl.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
gn.wikipedia.org20:17, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)1
gom.wikipedia.org13:39, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)2
got.wikipedia.org16:54, 26 април 2016создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org14:48, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)2
gv.wikipedia.org02:10, 13 јули 2015создадена со најавување(?)1
gv.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
hak.wikipedia.org00:50, 13 јули 2015создадена со најавување(?)3
ha.wikipedia.org23:14, 21 април 2016создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org01:47, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org12:15, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)84
he.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
he.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)15
hif.wikipedia.org14:48, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)4
hi.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)38
hi.wikiquote.org12:28, 4 мај 2020создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org12:16, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)92
hr.wikibooks.org20:32, 27 ноември 2017создадена со најавување(?)1
hr.wikiquote.org17:33, 6 ноември 2014создадена со најавување(?)11
hr.wikisource.org22:43, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
hr.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org11:01, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)17
hu.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)155
hu.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)13
hu.wikisource.org20:48, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
hu.wiktionary.org19:45, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
hy.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)57
hy.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)1
hy.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
ia.wikipedia.org12:23, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)21
ia.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
id.wikipedia.org12:14, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)100
id.wikibooks.org17:56, 15 мај 2015создадена со најавување(?)0
id.wikiquote.org17:56, 15 мај 2015создадена со најавување(?)1
id.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
ie.wikipedia.org17:09, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org13:53, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org23:23, 21 април 2016создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org14:48, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)6
incubator.wikimedia.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org19:17, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)11
io.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
is.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)37
is.wikibooks.org20:32, 27 ноември 2017создадена со најавување(?)1
is.wikiquote.org13:20, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)6
is.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
it.wikipedia.org18:23, 22 септември 2014создадена со најавување(?)3.109autopatrolled
it.wikibooks.org14:21, 2 јули 2017создадена со најавување(?)4
it.wikinews.org14:53, 13 април 2016создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org20:40, 22 септември 2014создадена со најавување(?)50autopatrolled
it.wikisource.org18:20, 22 септември 2014нова сметка(?)85
it.wikivoyage.org00:18, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org17:24, 16 март 2015создадена со најавување(?)1
iu.wikipedia.org23:23, 21 април 2016создадена со најавување(?)0
iu.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
jam.wikipedia.org13:39, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ja.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)216
ja.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
ja.wikiquote.org13:20, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)10
ja.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
jbo.wikipedia.org17:29, 12 јули 2015создадена со најавување(?)2
jbo.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
jv.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)12
jv.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
kaa.wikipedia.org23:10, 23 април 2015создадена со најавување(?)4
kab.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)4
ka.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)45
ka.wikibooks.org20:32, 27 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ka.wikiquote.org13:20, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)9
ka.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org23:01, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org16:23, 10 ноември 2017создадена со најавување(?)5
kg.wikipedia.org13:39, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org11:02, 13 јули 2015создадена со најавување(?)2
kk.wikipedia.org19:30, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)31
kk.wikibooks.org20:32, 27 ноември 2017создадена со најавување(?)1
kk.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
kl.wikipedia.org11:10, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org16:52, 12 јули 2015создадена со најавување(?)3
km.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
kn.wikipedia.org20:42, 11 ноември 2014создадена со најавување(?)15
kn.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
koi.wikipedia.org13:39, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org12:14, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)140
ko.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ko.wikiquote.org13:46, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)1
ko.wikisource.org16:41, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ko.wiktionary.org19:45, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)4
krc.wikipedia.org14:59, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)1
ksh.wikipedia.org00:51, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org20:43, 15 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org12:48, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)10
ku.wikiquote.org10:20, 7 мај 2015создадена со најавување(?)5
ku.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
kv.wikipedia.org13:39, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org18:58, 15 мај 2015создадена со најавување(?)1
kw.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org12:49, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)38
ky.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org12:23, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)4
la.wikipedia.org18:39, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)147
la.wikiquote.org12:55, 7 ноември 2014создадена со најавување(?)9
la.wikisource.org22:43, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
la.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
lb.wikipedia.org20:02, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)32
lb.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org19:04, 15 мај 2015создадена со најавување(?)2
lg.wikipedia.org13:39, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)1
lij.wikipedia.org16:16, 8 мај 2015создадена со најавување(?)10
li.wikipedia.org09:01, 7 мај 2015создадена со најавување(?)12
li.wikibooks.org12:21, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)0
li.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)8
li.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
lmo.wikipedia.org21:14, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)18
ln.wikipedia.org23:10, 23 април 2015создадена со најавување(?)2
login.wikimedia.org18:23, 22 септември 2014создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org00:16, 24 април 2015создадена со најавување(?)2
lo.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
lrc.wikipedia.org00:06, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org13:49, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org12:15, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)47
lt.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
lt.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)8
lt.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
lv.wikipedia.org12:49, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)26
lv.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
mai.wikipedia.org16:33, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org23:10, 23 април 2015создадена со најавување(?)2
mdf.wikipedia.org01:12, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)5
meta.wikimedia.org18:27, 22 септември 2014создадена со најавување(?)46
mg.wikipedia.org12:49, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)12
mg.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
mhr.wikipedia.org17:33, 15 мај 2015создадена со најавување(?)2
min.wikipedia.org23:10, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org13:49, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org12:49, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)47
mk.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
mk.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
ml.wikipedia.org12:49, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)42
ml.wikiquote.org22:36, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ml.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
mn.wikipedia.org19:17, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)15
mrj.wikipedia.org10:32, 7 мај 2015создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)21
mr.wikiquote.org11:51, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
mr.wikisource.org21:10, 8 октомври 2014создадена со најавување(?)0
mr.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ms.wikipedia.org12:49, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)27
ms.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
mt.wikipedia.org16:16, 8 мај 2015создадена со најавување(?)10
mwl.wikipedia.org12:49, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)11
myv.wikipedia.org13:49, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org14:59, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)10
my.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
mzn.wikipedia.org20:03, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)1
nah.wikipedia.org17:33, 15 мај 2015создадена со најавување(?)2
nah.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
nap.wikipedia.org21:05, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)8
na.wikipedia.org18:33, 8 мај 2015создадена со најавување(?)1
na.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
nds-nl.wikipedia.org23:22, 23 април 2015создадена со најавување(?)3
nds.wikipedia.org16:26, 6 ноември 2014создадена со најавување(?)14
nds.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org12:19, 26 јануари 2015создадена со најавување(?)8
new.wikipedia.org17:33, 15 мај 2015создадена со најавување(?)3
nl.wikipedia.org22:44, 24 септември 2014создадена со најавување(?)228
nl.wikibooks.org18:36, 12 јули 2015создадена со најавување(?)2
nl.wikiquote.org13:20, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)8
nl.wikisource.org17:50, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
nn.wikipedia.org13:53, 11 ноември 2014создадена со најавување(?)46autopatrolled
nn.wikiquote.org19:36, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org12:19, 26 јануари 2015создадена со најавување(?)2
no.wikipedia.org11:35, 4 октомври 2014создадена со најавување(?)152autopatrolled
no.wikibooks.org12:21, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
no.wikiquote.org13:20, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)7
no.wikisource.org18:36, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
no.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
nrm.wikipedia.org19:04, 15 мај 2015создадена со најавување(?)1
nso.wikipedia.org14:47, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org11:54, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org14:47, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org12:49, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)56
oc.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
oc.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
olo.wikipedia.org14:47, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org19:04, 15 мај 2015создадена со најавување(?)2
om.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
or.wikipedia.org18:33, 8 мај 2015создадена со најавување(?)4
os.wikipedia.org14:48, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)2
outreach.wikimedia.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)48
pag.wikipedia.org23:22, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org23:22, 23 април 2015создадена со најавување(?)2
pap.wikipedia.org17:26, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org20:06, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)10
pa.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
pcd.wikipedia.org00:34, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org14:47, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org16:24, 10 ноември 2017создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org01:18, 13 јули 2015создадена со најавување(?)1
pi.wikipedia.org14:48, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)1
pl.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)245
pl.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)3
pl.wikiquote.org17:33, 6 ноември 2014создадена со најавување(?)35
pl.wikisource.org22:43, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org19:45, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org12:47, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)62
pnb.wikipedia.org13:13, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)7
pnt.wikipedia.org01:30, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org13:13, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)5
pt.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)272
pt.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
pt.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)9
pt.wikisource.org22:43, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
pt.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
qu.wikipedia.org20:06, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)5
rm.wikipedia.org23:22, 23 април 2015создадена со најавување(?)3
rmy.wikipedia.org14:47, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org14:47, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org19:04, 15 мај 2015создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org12:47, 23 јануари 2015создадена со најавување(?)8
ro.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)142autopatrolled
ro.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ro.wikinews.org19:36, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
ro.wikiquote.org10:20, 7 мај 2015создадена со најавување(?)9
ro.wikisource.org19:45, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ro.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org15:00, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)2
ru.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)323uploader
ru.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
ru.wikinews.org13:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org13:18, 28 јануари 2015создадена со најавување(?)19
ru.wikisource.org18:35, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
rw.wikipedia.org14:47, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org12:29, 26 јануари 2015создадена со најавување(?)9
sa.wikipedia.org10:54, 11 ноември 2014создадена со најавување(?)5
sa.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)3
scn.wikipedia.org13:13, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)24
sco.wikipedia.org13:13, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)19
sc.wikipedia.org19:17, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)20
sd.wikipedia.org18:41, 12 јули 2015создадена со најавување(?)3
se.wikipedia.org17:09, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
se.wikimedia.org20:54, 5 јули 2020создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org13:13, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)93
sh.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
simple.wikipedia.org13:13, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)47
simple.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
si.wikipedia.org12:47, 23 јануари 2015создадена со најавување(?)10
si.wiktionary.org12:54, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
sk.wikipedia.org12:15, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)106
sk.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)20
sk.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
sl.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)106
sl.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)24
sl.wikisource.org18:12, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
sm.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org18:57, 8 мај 2015создадена со најавување(?)1
wikisource.org23:55, 24 септември 2014создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org12:47, 23 јануари 2015создадена со најавување(?)5
species.wikimedia.org19:45, 22 септември 2014создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org13:25, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)50autoreview, editor
sq.wikiquote.org12:16, 28 јануари 2015создадена со најавување(?)1
sq.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
srn.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)1
sr.wikipedia.org12:16, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)85
sr.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)0
sr.wikiquote.org10:20, 7 мај 2015создадена со најавување(?)5
sr.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ss.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org12:31, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)5
st.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org17:11, 8 мај 2015создадена со најавување(?)4
sv.wikipedia.org18:42, 3 октомври 2014создадена со најавување(?)240
sv.wikiquote.org13:20, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)12
sv.wikisource.org15:25, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
sw.wikipedia.org17:10, 6 ноември 2014создадена со најавување(?)44
sw.wiktionary.org19:50, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)2
szl.wikipedia.org20:57, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org13:25, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)22
ta.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
ta.wikiquote.org16:45, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org17:39, 30 март 2015создадена со најавување(?)1
tet.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org20:06, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)15
te.wikiquote.org13:20, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org20:06, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)9
th.wikipedia.org12:16, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)31
th.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)3
th.wikiquote.org13:20, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org12:33, 26 јануари 2015создадена со најавување(?)5
tl.wikipedia.org13:25, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)24
tn.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
tn.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
to.wikipedia.org16:24, 10 ноември 2017создадена со најавување(?)1
tpi.wikipedia.org19:27, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
tpi.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
tr.wikipedia.org12:14, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)99autoreview
tr.wikibooks.org12:21, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)1
tr.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)9
tr.wikisource.org14:32, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org13:25, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)6
tum.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
tyv.wikipedia.org11:43, 13 јули 2015создадена со најавување(?)1
ty.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org18:16, 13 јули 2015создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org16:40, 12 јули 2015создадена со најавување(?)1
uk.wikipedia.org12:18, 28 септември 2014создадена со најавување(?)161
uk.wikibooks.org20:32, 27 ноември 2017создадена со најавување(?)1
uk.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)12
ur.wikipedia.org13:25, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)8
ur.wikiquote.org10:20, 7 мај 2015создадена со најавување(?)1
uz.wikipedia.org19:30, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)40
uz.wikiquote.org13:46, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)0
uz.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
vec.wikipedia.org21:04, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)11autoreview
vec.wikisource.org12:04, 6 јули 2015создадена со најавување(?)0
vec.wiktionary.org09:18, 28 октомври 2019создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org17:46, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org16:44, 20 ноември 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org12:15, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)73autopatrolled
vi.wikiquote.org21:40, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org19:45, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
vls.wikipedia.org15:21, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)7
vo.wikipedia.org17:29, 8 мај 2015создадена со најавување(?)6
war.wikipedia.org13:25, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)17
wa.wikipedia.org11:04, 23 јануари 2015создадена со најавување(?)6
www.wikidata.org18:23, 22 септември 2014создадена со најавување(?)18.240
wikimania2015.wikimedia.org11:29, 4 мај 2015создадена со најавување(?)1
wikimania2016.wikimedia.org12:28, 4 мај 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2017.wikimedia.org17:05, 24 април 2017создадена со најавување(?)1
wikimania.wikimedia.org12:26, 4 мај 2020создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org17:11, 8 мај 2015создадена со најавување(?)1
wuu.wikipedia.org18:57, 8 мај 2015создадена со најавување(?)4
xal.wikipedia.org14:48, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)2
xh.wikipedia.org19:39, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org10:40, 7 мај 2015создадена со најавување(?)1
yi.wikipedia.org13:25, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)8
yi.wiktionary.org13:26, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org20:06, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)8
za.wikipedia.org20:06, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)1
zea.wikipedia.org16:42, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org15:21, 22 јануари 2015создадена со најавување(?)6
zh-min-nan.wikipedia.org20:06, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)11
zh-min-nan.wiktionary.org19:51, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
zh-yue.wikipedia.org13:53, 11 ноември 2014создадена со најавување(?)7
zh.wikipedia.org12:13, 11 октомври 2014создадена со најавување(?)149
zh.wikibooks.org11:46, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)2
zh.wikinews.org09:22, 25 јуни 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikiquote.org13:02, 27 јануари 2015создадена со најавување(?)5
zh.wiktionary.org19:45, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1
zu.wikipedia.org14:50, 13 ноември 2017создадена со најавување(?)0
zu.wiktionary.org20:06, 22 ноември 2017создадена со најавување(?)1