Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: ESanders (WMF)
  • Зачленет: 20:25, 11 февруари 2013 (пред 9 години)
  • Вкупно уредувања: 2.135
  • Број на приврзани сметки: 375
  • Глобална група: Глобални посреднички уредници
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org15:21, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
ace.wikipedia.org15:41, 13 март 2021создадена со најавување(?)1
ady.wikipedia.org17:27, 2 февруари 2018создадена со најавување(?)1
af.wikipedia.org15:41, 13 март 2021создадена со најавување(?)2
ak.wikipedia.org19:30, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org16:29, 24 јуни 2016создадена со најавување(?)0
alt.wikipedia.org19:30, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ami.wikipedia.org19:30, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org12:22, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
ang.wikipedia.org04:47, 13 август 2021создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org15:43, 13 март 2021создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org15:43, 13 март 2021создадена со најавување(?)1
ar.wikipedia.org19:20, 22 април 2016создадена со најавување(?)21
ar.wikibooks.org13:45, 10 април 2019создадена со најавување(?)1
ar.wikiquote.org13:29, 4 април 2019создадена со најавување(?)1
ar.wikisource.org15:43, 13 март 2021создадена со најавување(?)0
ar.wiktionary.org19:29, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ary.wikipedia.org19:30, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org13:23, 2 јануари 2021создадена со најавување(?)1
ast.wikipedia.org15:43, 13 март 2021создадена со најавување(?)0
as.wikipedia.org15:33, 13 март 2021создадена со најавување(?)1
av.wikipedia.org12:23, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
ay.wikipedia.org19:30, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org23:33, 10 јуни 2017создадена со најавување(?)1
az.wikipedia.org19:31, 16 април 2017создадена со најавување(?)1
az.wiktionary.org19:29, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org16:58, 25 август 2015создадена со најавување(?)1
bat-smg.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org15:25, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)3
bcl.wikipedia.org19:33, 16 април 2017создадена со најавување(?)1
be-tarask.wikipedia.org13:01, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
beta.wikiversity.org18:08, 23 февруари 2022создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org15:22, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)3
be.wikisource.org13:01, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
bg.wikipedia.org19:34, 16 април 2017создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org12:26, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
bi.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
blk.wikipedia.org17:36, 11 август 2022создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org15:19, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
bo.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org19:29, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org19:41, 16 април 2017создадена со најавување(?)2
bug.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org15:25, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
ca.wikipedia.org18:59, 30 октомври 2013создадена со најавување(?)3
ca.wikibooks.org16:59, 25 август 2015создадена со најавување(?)2
ca.wikinews.org01:37, 5 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org12:54, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
cbk-zam.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org19:33, 16 април 2017создадена со најавување(?)1
ce.wikipedia.org15:14, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)4
chr.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
chr.wiktionary.org19:29, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org00:36, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
commons.wikimedia.org03:18, 12 февруари 2013создадена со најавување(?)478autopatrolled
co.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org09:04, 20 ноември 2013создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org15:30, 27 јуни 2016создадена со најавување(?)7
cu.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org19:49, 18 март 2013создадена со најавување(?)7
da.wikipedia.org19:29, 16 април 2017создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org20:55, 1 август 2013создадена со најавување(?)15
de.wikivoyage.org17:59, 8 јули 2016создадена со најавување(?)2
de.wiktionary.org21:52, 2 јули 2016создадена со најавување(?)2
diq.wikipedia.org19:32, 16 април 2017создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org17:01, 5 април 2018создадена со најавување(?)1
dv.wikipedia.org15:14, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
dz.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org14:40, 13 март 2013создадена со најавување(?)2
el.wikivoyage.org17:59, 8 јули 2016создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org19:31, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org07:21, 13 февруари 2013создадена со најавување(?)196
en.wikibooks.org00:10, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org00:10, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org00:09, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org00:10, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)11autopatrolled
en.wikiversity.org00:10, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org00:10, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)5
en.wiktionary.org00:09, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)2
es.wikipedia.org00:40, 14 јуни 2013создадена со најавување(?)9
es.wikivoyage.org17:59, 8 јули 2016создадена со најавување(?)1
eu.wikipedia.org23:29, 10 јуни 2017создадена со најавување(?)1
ext.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org15:39, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)7
ff.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org12:33, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)3
fj.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org12:15, 4 ноември 2021создадена со најавување(?)7
fo.wikipedia.org14:58, 16 април 2017создадена со најавување(?)3
frp.wikipedia.org19:37, 16 април 2017создадена со најавување(?)1
frr.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org14:22, 13 март 2013создадена со најавување(?)37
fr.wikinews.org01:44, 5 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org20:15, 21 април 2016создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org17:59, 8 јули 2016создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org23:36, 3 април 2017создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org15:25, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)3
gan.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org19:23, 16 април 2017создадена со најавување(?)1
gd.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
glk.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org00:41, 14 јуни 2013создадена со најавување(?)4
gl.wikibooks.org15:33, 12 април 2019создадена со најавување(?)1
gl.wikiquote.org15:34, 12 април 2019создадена со најавување(?)1
gl.wikisource.org15:35, 12 април 2019создадена со најавување(?)1
gn.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gom.wikipedia.org15:39, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
got.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org00:29, 14 јануари 2017создадена со најавување(?)2
gu.wikiquote.org12:55, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)2
gv.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org13:11, 17 јули 2020создадена со најавување(?)1
he.wikipedia.org15:23, 6 март 2014создадена со најавување(?)7
he.wikibooks.org18:04, 2 февруари 2018создадена со најавување(?)2
he.wikinews.org13:48, 3 февруари 2018создадена со најавување(?)2
he.wikisource.org17:28, 20 април 2016создадена со најавување(?)2
he.wikivoyage.org14:40, 18 јануари 2018создадена со најавување(?)4
he.wiktionary.org14:46, 18 јануари 2018создадена со најавување(?)3
hif.wikipedia.org19:32, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org11:23, 18 ноември 2013создадена со најавување(?)3
hr.wikipedia.org14:27, 13 март 2021создадена со најавување(?)5
hsb.wikipedia.org17:09, 5 април 2018создадена со најавување(?)1
ht.wikipedia.org14:19, 21 јуни 2016создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org18:20, 22 јуни 2016создадена со најавување(?)11
hu.wikibooks.org12:40, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
hy.wikipedia.org18:23, 24 март 2016создадена со најавување(?)1
hy.wikiquote.org12:40, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
ia.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org14:20, 13 февруари 2021создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org16:12, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org00:10, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org12:40, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)2
it.wikipedia.org18:16, 30 октомври 2013создадена со најавување(?)5
it.wikivoyage.org19:14, 31 мај 2016создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org08:39, 10 август 2018создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org03:35, 19 август 2016создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org13:59, 13 март 2013создадена со најавување(?)3
jbo.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org19:34, 16 април 2017создадена со најавување(?)1
kaa.wikipedia.org19:13, 10 јуни 2017создадена со најавување(?)3
kab.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org14:55, 18 јануари 2018создадена со најавување(?)4
kbd.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org13:54, 8 август 2019создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org16:12, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
kn.wikipedia.org16:12, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
kn.wikisource.org12:41, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
koi.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org14:01, 13 март 2013создадена со најавување(?)6
ko.wiktionary.org12:41, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
krc.wikipedia.org16:22, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
ksh.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org19:49, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org03:28, 19 август 2016создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org19:49, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org19:33, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org13:27, 12 јули 2015создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org19:49, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org12:41, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)2
lg.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org16:23, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
ln.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org19:06, 1 август 2013создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org15:23, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
lt.wikipedia.org19:49, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org12:41, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)2
mai.wikipedia.org19:51, 21 јуни 2022создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mdf.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org20:25, 11 февруари 2013нова сметка(?)748autopatrolled
meta.wikimedia.org00:55, 12 февруари 2013создадена со најавување(?)160autopatrolled
mg.wikipedia.org19:49, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org12:41, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
mi.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org00:29, 20 август 2016создадена со најавување(?)3
ml.wikipedia.org14:42, 18 јули 2016создадена со најавување(?)1
mn.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org18:40, 10 јуни 2017создадена со најавување(?)5
mr.wikipedia.org12:46, 16 декември 2020создадена со најавување(?)0
mr.wikisource.org12:41, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
ms.wikipedia.org12:42, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
mt.wikipedia.org15:39, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
mwl.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org19:39, 16 април 2017создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org01:46, 26 август 2015создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org12:42, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
new.wikipedia.org19:49, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org00:41, 14 јуни 2013создадена со најавување(?)13
nl.wikimedia.org12:16, 1 октомври 2013создадена со најавување(?)2
nl.wikivoyage.org13:01, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
nl.wiktionary.org20:40, 19 ноември 2013создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org17:13, 5 април 2018создадена со најавување(?)3
nov.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org17:00, 25 август 2015создадена со најавување(?)3
no.wikiquote.org13:01, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
nrm.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org15:38, 13 март 2021создадена со најавување(?)1
nv.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org16:22, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
om.wikipedia.org19:34, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org21:16, 29 ноември 2020создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pag.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org19:30, 16 април 2017создадена со најавување(?)1
pcd.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org18:38, 2 август 2013создадена со најавување(?)7
pl.wikibooks.org01:15, 19 декември 2018создадена со најавување(?)1
pl.wikimedia.org18:43, 24 април 2022создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org01:16, 19 декември 2018создадена со најавување(?)1
pl.wikisource.org14:23, 19 декември 2016создадена со најавување(?)0
pl.wikivoyage.org18:01, 8 јули 2016создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org19:49, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org16:24, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)6
pnt.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org15:18, 18 јануари 2018создадена со најавување(?)5
pt.wikipedia.org18:56, 9 јули 2015создадена со најавување(?)2
pt.wikibooks.org15:23, 18 јануари 2018создадена со најавување(?)2
pt.wikinews.org15:37, 20 март 2022создадена со најавување(?)0
pt.wikivoyage.org17:59, 8 јули 2016создадена со најавување(?)1
pt.wiktionary.org15:30, 18 јануари 2018создадена со најавување(?)2
pwn.wikipedia.org19:35, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org19:29, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org19:35, 16 април 2017создадена со најавување(?)1
rmy.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org13:01, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
rue.wikipedia.org23:36, 10 јуни 2017создадена со најавување(?)1
ru.wikipedia.org14:37, 13 март 2013создадена со најавување(?)5
ru.wikimedia.org17:30, 2 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org17:28, 2 февруари 2018создадена со најавување(?)1
ru.wikivoyage.org16:33, 8 јули 2016создадена со најавување(?)5
ru.wiktionary.org17:28, 2 февруари 2018создадена со најавување(?)1
rw.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org15:33, 18 јануари 2018создадена со најавување(?)2
sa.wikipedia.org15:25, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
scn.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org12:57, 16 декември 2020создадена со најавување(?)1
sc.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org16:12, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
se.wikipedia.org13:01, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
se.wikimedia.org19:06, 27 јануари 2017создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org16:12, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org15:23, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
simple.wiktionary.org05:11, 14 февруари 2022создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org19:36, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org15:25, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)3
sl.wikipedia.org15:25, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
sl.wikiquote.org12:42, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
sl.wikisource.org12:42, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
sm.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
wikisource.org17:28, 20 април 2016создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org15:25, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
species.wikimedia.org00:10, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org16:22, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)3
srn.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org15:14, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
sr.wikisource.org18:12, 21 април 2016создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org19:48, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org19:21, 22 април 2016создадена со најавување(?)11
sw.wikipedia.org16:12, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
szl.wikipedia.org19:48, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org15:19, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
tcy.wikipedia.org12:50, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
test2.wikipedia.org22:57, 31 март 2014создадена со најавување(?)2
test.wikipedia.org13:57, 20 јули 2016создадена со најавување(?)5
tet.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org12:49, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
te.wikibooks.org07:27, 5 јули 2021создадена со најавување(?)0
te.wikiquote.org12:49, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
tg.wikipedia.org15:38, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)2
th.wikipedia.org23:00, 17 март 2013создадена со најавување(?)2
ti.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org15:37, 13 ноември 2014создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org16:21, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org15:38, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)3
ts.wikipedia.org15:23, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
tt.wikipedia.org16:22, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
tum.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
tyv.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org17:28, 2 февруари 2018создадена со најавување(?)1
ug.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org03:45, 15 декември 2016создадена со најавување(?)5
uk.wikivoyage.org13:01, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
ur.wikipedia.org15:38, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)11
uz.wikipedia.org12:49, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)2
vec.wikipedia.org19:48, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vec.wiktionary.org13:04, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
vep.wikipedia.org15:39, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)1
ve.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org15:38, 23 февруари 2017создадена со најавување(?)8
vi.wikivoyage.org17:59, 8 јули 2016создадена со најавување(?)1
vls.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org19:48, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org19:48, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org00:10, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)45
wikimania2013.wikimedia.org12:51, 30 април 2013создадена со најавување(?)5
wikimania2014.wikimedia.org16:12, 30 октомври 2013создадена со најавување(?)2
wikimania2015.wikimedia.org12:43, 25 февруари 2015создадена со најавување(?)8
wikimania2017.wikimedia.org16:05, 2 јули 2016создадена со најавување(?)15
wikimania2018.wikimedia.org15:37, 16 јули 2018создадена со најавување(?)5
wikimania.wikimedia.org11:40, 24 мај 2019создадена со најавување(?)6
wo.wikipedia.org19:37, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org19:39, 16 април 2017создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org09:06, 20 ноември 2013создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org13:59, 13 март 2013создадена со најавување(?)9
zh.wikisource.org12:50, 19 јануари 2018создадена со најавување(?)1
zh.wikivoyage.org17:59, 8 јули 2016создадена со најавување(?)1
zh.wiktionary.org09:25, 19 ноември 2013создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org19:38, 1 февруари 2022создадена со најавување(?)0