Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Doc Taxon
  • Зачленет: 10:27, 25 октомври 2013 (пред 8 години)
  • Вкупно уредувања: 122.762
  • Број на приврзани сметки: 384
  • Глобална група: VRT-претставници за дозволи
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org01:11, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
ace.wikipedia.org01:35, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
af.wikipedia.org01:36, 21 мај 2014создадена со најавување(?)35
ak.wikipedia.org01:36, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
als.wikipedia.org01:37, 21 мај 2014создадена со најавување(?)421autoreview
ami.wikipedia.org07:25, 1 ноември 2021создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org04:20, 24 ноември 2013создадена со најавување(?)5
ang.wikipedia.org01:38, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
an.wikipedia.org01:37, 21 мај 2014создадена со најавување(?)14
api.wikimedia.org15:14, 25 јули 2022создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org11:37, 7 декември 2013создадена со најавување(?)5
ar.wikipedia.org23:17, 1 јануари 2014создадена со најавување(?)140
ar.wiktionary.org12:12, 28 мај 2015создадена со најавување(?)0
ary.wikipedia.org01:32, 3 декември 2021создадена со најавување(?)1
arz.wikipedia.org01:39, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
ast.wikipedia.org01:40, 21 мај 2014создадена со најавување(?)45
as.wikipedia.org01:40, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
avk.wikipedia.org23:18, 7 август 2021создадена со најавување(?)1
av.wikipedia.org01:40, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ay.wikipedia.org01:41, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
azb.wikipedia.org20:16, 30 септември 2015создадена со најавување(?)29
az.wikipedia.org01:41, 21 мај 2014создадена со најавување(?)16
bar.wikipedia.org01:42, 21 мај 2014создадена со најавување(?)75
bat-smg.wikipedia.org01:43, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ba.wikipedia.org01:42, 21 мај 2014создадена со најавување(?)13
bcl.wikipedia.org01:43, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
bd.wikimedia.org05:21, 20 мај 2014создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org05:20, 20 мај 2014создадена со најавување(?)17
be.wikipedia.org01:43, 21 мај 2014создадена со најавување(?)24
be.wikimedia.org05:19, 20 мај 2014создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)41
bh.wikipedia.org01:45, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
bi.wikipedia.org01:45, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
bjn.wikipedia.org01:46, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
bm.wikipedia.org01:46, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
bn.wikipedia.org01:46, 21 мај 2014создадена со најавување(?)11
bo.wikipedia.org01:47, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
bpy.wikipedia.org01:47, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
br.wikipedia.org01:48, 21 мај 2014создадена со најавување(?)14
bs.wikipedia.org01:48, 21 мај 2014создадена со најавување(?)17
bug.wikipedia.org01:49, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
bxr.wikipedia.org01:49, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ca.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)168
ca.wikiquote.org23:42, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org01:50, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
cdo.wikipedia.org01:50, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ceb.wikipedia.org01:35, 23 април 2014создадена со најавување(?)139
ce.wikipedia.org17:22, 24 март 2014создадена со најавување(?)12
chr.wikipedia.org02:01, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ch.wikipedia.org01:52, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
chy.wikipedia.org02:28, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ckb.wikipedia.org02:29, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
commons.wikimedia.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)7.221autopatrolled, filemover
co.wikipedia.org02:29, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
crh.wikipedia.org02:31, 21 мај 2014создадена со најавување(?)11
cr.wikipedia.org02:30, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
csb.wikipedia.org02:32, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
cs.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)81
cs.wikiquote.org00:03, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikisource.org02:44, 1 октомври 2018создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org12:18, 27 декември 2021создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org02:32, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
cv.wikipedia.org02:33, 21 мај 2014создадена со најавување(?)122
cy.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)12
da.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)53
da.wiktionary.org00:22, 30 декември 2020создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013домашно вики(?)80.266autoreview, editor, import, interface-admin, ipblock-exempt, suppress, sysop
de.wikibooks.org09:34, 1 март 2014создадена со најавување(?)2
de.wikinews.org01:54, 2 јануари 2014создадена со најавување(?)2
de.wikiquote.org01:35, 6 октомври 2015создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)12
de.wikiversity.org02:18, 9 јули 2015создадена со најавување(?)61
de.wikivoyage.org10:00, 14 јуни 2014создадена со најавување(?)101autopatrolled
de.wiktionary.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)100editor
diq.wikipedia.org02:12, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
dsb.wikipedia.org02:14, 21 мај 2014создадена со најавување(?)9
dty.wikipedia.org12:20, 27 август 2017создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org02:14, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
dz.wikipedia.org02:15, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ee.wikipedia.org02:16, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
el.wikipedia.org15:19, 29 декември 2013создадена со најавување(?)23
el.wikivoyage.org18:48, 15 декември 2021создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org02:17, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
en.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)2.335extendedconfirmed
en.wikibooks.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)22
en.wikinews.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)3
en.wikisource.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)1
eo.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)345
eo.wikiquote.org01:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)416confirmed
es.wikiquote.org01:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikisource.org01:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org15:28, 2 јули 2016создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)73
eu.wikipedia.org02:53, 21 мај 2014создадена со најавување(?)16
ext.wikipedia.org02:53, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
fa.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)130
fa.wikibooks.org20:39, 18 април 2015создадена со најавување(?)0
ff.wikipedia.org03:06, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
fiu-vro.wikipedia.org03:07, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
fi.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)54
fi.wiktionary.org01:02, 5 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fj.wikipedia.org03:07, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
fo.wikipedia.org03:08, 21 мај 2014создадена со најавување(?)8
frp.wikipedia.org03:09, 21 мај 2014создадена со најавување(?)16
frr.wikipedia.org03:10, 21 мај 2014создадена со најавување(?)10
fr.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)474
fr.wikinews.org08:32, 6 јуни 2022создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org15:54, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikiversity.org13:59, 29 ноември 2021создадена со најавување(?)1
fr.wikivoyage.org13:20, 17 октомври 2021создадена со најавување(?)2
fr.wiktionary.org09:45, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)4
fur.wikipedia.org03:10, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
fy.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)26
gag.wikipedia.org03:13, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
gan.wikipedia.org03:13, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ga.wikipedia.org07:06, 22 март 2014создадена со најавување(?)8
gd.wikipedia.org03:14, 21 мај 2014создадена со најавување(?)94
gd.wiktionary.org14:00, 29 ноември 2021создадена со најавување(?)1
glk.wikipedia.org03:15, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
gl.wikipedia.org03:14, 21 мај 2014создадена со најавување(?)64
gl.wikiquote.org15:03, 14 август 2017создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org03:16, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
gom.wikipedia.org20:23, 30 септември 2015создадена со најавување(?)2
got.wikipedia.org03:16, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
gu.wikipedia.org22:07, 30 април 2014создадена со најавување(?)5
guw.wikipedia.org06:50, 28 март 2022создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org03:17, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
hak.wikipedia.org03:21, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
ha.wikipedia.org03:18, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
haw.wikipedia.org03:21, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
he.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)35
he.wikivoyage.org03:50, 12 јуни 2022создадена со најавување(?)2
hif.wikipedia.org03:23, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
hi.wikipedia.org03:22, 21 мај 2014создадена со најавување(?)10
hr.wikipedia.org16:02, 27 март 2014создадена со најавување(?)27
hsb.wikipedia.org03:33, 21 мај 2014создадена со најавување(?)49
ht.wikipedia.org03:33, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
hu.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)50
hu.wikibooks.org05:37, 25 октомври 2020создадена со најавување(?)8
hy.wikipedia.org03:35, 21 мај 2014создадена со најавување(?)25
hy.wikisource.org10:38, 3 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org03:37, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
id.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)40
ie.wikipedia.org03:40, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
ig.wikipedia.org03:40, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ik.wikipedia.org03:42, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ilo.wikipedia.org03:43, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
incubator.wikimedia.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)6
io.wikipedia.org03:44, 21 мај 2014создадена со најавување(?)12
is.wikipedia.org03:44, 21 мај 2014создадена со најавување(?)12
it.wikipedia.org22:01, 12 јануари 2014создадена со најавување(?)361
it.wikibooks.org03:17, 23 јуни 2022создадена со најавување(?)0
it.wikinews.org03:17, 23 јуни 2022создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org10:46, 14 јуни 2014создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org03:12, 23 јуни 2022создадена со најавување(?)0
it.wikiversity.org03:12, 23 јуни 2022создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org10:41, 14 јуни 2014создадена со најавување(?)1
it.wiktionary.org19:11, 30 ноември 2021создадена со најавување(?)5
iu.wikipedia.org03:45, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ja.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)98
ja.wiktionary.org23:17, 25 јуни 2015создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org03:50, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
jv.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)9
kaa.wikipedia.org03:54, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
kab.wikipedia.org03:54, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ka.wikipedia.org03:53, 21 мај 2014создадена со најавување(?)31
kbd.wikipedia.org03:55, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
kg.wikipedia.org03:56, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ki.wikipedia.org03:56, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
kk.wikipedia.org03:59, 21 мај 2014создадена со најавување(?)136
kl.wikipedia.org04:00, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
km.wikipedia.org00:39, 3 април 2014создадена со најавување(?)5
kn.wikipedia.org04:02, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
koi.wikipedia.org04:04, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ko.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)92
ko.wikisource.org02:45, 1 октомври 2018создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org04:07, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ksh.wikipedia.org04:08, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
ks.wikipedia.org04:08, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ku.wikipedia.org04:09, 21 мај 2014создадена со најавување(?)10
kv.wikipedia.org04:10, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
kw.wikipedia.org04:10, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
ky.wikipedia.org04:11, 21 мај 2014создадена со најавување(?)32
lad.wikipedia.org04:12, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
la.wikipedia.org04:12, 21 мај 2014создадена со најавување(?)16
la.wiktionary.org09:59, 18 август 2017создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org04:13, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
lb.wikipedia.org04:13, 21 мај 2014создадена со најавување(?)18
lb.wiktionary.org19:57, 16 јули 2022создадена со најавување(?)1
lez.wikipedia.org04:14, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
lfn.wikipedia.org16:05, 16 февруари 2022создадена со најавување(?)2
lg.wikipedia.org04:15, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
lij.wikipedia.org04:16, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
li.wikipedia.org04:15, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
lld.wikipedia.org19:17, 15 декември 2021создадена со најавување(?)9
lmo.wikipedia.org04:17, 21 мај 2014создадена со најавување(?)208
lmo.wiktionary.org07:24, 1 ноември 2021создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org04:17, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
login.wikimedia.org11:35, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org04:18, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
lrc.wikipedia.org20:29, 30 септември 2015создадена со најавување(?)2
ltg.wikipedia.org04:19, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
lt.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)43
lv.wikipedia.org04:20, 21 мај 2014создадена со најавување(?)69
lv.wiktionary.org23:53, 4 ноември 2014создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org20:29, 30 септември 2015создадена со најавување(?)2
map-bms.wikipedia.org05:39, 20 мај 2014создадена со најавување(?)5
mdf.wikipedia.org04:21, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
www.mediawiki.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)27autopatrolled
meta.wikimedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)500autopatrolled
mg.wikipedia.org04:22, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
mhr.wikipedia.org04:36, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
min.wikipedia.org04:37, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
mi.wikipedia.org20:12, 23 април 2014создадена со најавување(?)5
mk.wikipedia.org04:40, 21 мај 2014создадена со најавување(?)44
ml.wikipedia.org00:39, 3 април 2014создадена со најавување(?)9
mn.wikipedia.org04:42, 21 мај 2014создадена со најавување(?)10
mrj.wikipedia.org04:48, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
mr.wikipedia.org04:46, 21 мај 2014создадена со најавување(?)17
ms.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)47
mt.wikipedia.org04:49, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
mwl.wikipedia.org04:51, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
mx.wikimedia.org05:41, 20 мај 2014создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org04:53, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
my.wikipedia.org04:52, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
my.wiktionary.org07:12, 25 април 2015создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org04:53, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
nah.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)11
nap.wikipedia.org04:56, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
na.wikipedia.org04:54, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
nds-nl.wikipedia.org05:00, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
nds.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)17
ne.wikipedia.org05:01, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
new.wikipedia.org05:01, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
nl.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)449
nl.wikivoyage.org10:16, 14 јуни 2014создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org02:56, 31 јануари 2018создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org05:05, 21 мај 2014создадена со најавување(?)153autopatrolled
nov.wikipedia.org05:06, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
no.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)75
nqo.wikipedia.org08:56, 30 септември 2019создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org05:07, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
nso.wikipedia.org05:08, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
nv.wikipedia.org05:08, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ny.wikipedia.org05:09, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
oc.wikipedia.org05:10, 21 мај 2014создадена со најавување(?)20
olo.wikipedia.org07:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org05:10, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
or.wikipedia.org05:11, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
os.wikipedia.org05:11, 21 мај 2014создадена со најавување(?)11
pag.wikipedia.org05:13, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
pam.wikipedia.org05:13, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
pap.wikipedia.org05:14, 21 мај 2014создадена со најавување(?)8
pa.wikipedia.org05:12, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
pcd.wikipedia.org05:15, 21 мај 2014создадена со најавување(?)8
pdc.wikipedia.org05:15, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
pfl.wikipedia.org05:16, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
pih.wikipedia.org05:17, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
pi.wikipedia.org05:17, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
pl.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)263autoreview
pl.wikiquote.org12:38, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pl.wikivoyage.org05:22, 27 ноември 2020создадена со најавување(?)26
pl.wiktionary.org23:28, 7 август 2021создадена со најавување(?)4
pms.wikipedia.org05:18, 21 мај 2014создадена со најавување(?)53
pnb.wikipedia.org05:19, 21 мај 2014создадена со најавување(?)9
pnt.wikipedia.org05:20, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ps.wikipedia.org05:20, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
pt.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)295
pt.wikisource.org08:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikiversity.org11:50, 2 јуни 2018создадена со најавување(?)0
pwn.wikipedia.org07:22, 1 ноември 2021создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org05:22, 21 мај 2014создадена со најавување(?)8
rm.wikipedia.org05:22, 21 мај 2014создадена со најавување(?)131
rmy.wikipedia.org05:23, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
rn.wikipedia.org05:23, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
roa-rup.wikipedia.org05:25, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
roa-tara.wikipedia.org05:25, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
ro.wikipedia.org05:24, 21 мај 2014создадена со најавување(?)154
ro.wiktionary.org21:50, 16 ноември 2014создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org05:26, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
ru.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)398autoreview, uploader
ru.wikinews.org19:10, 5 август 2021создадена со најавување(?)8
ru.wikiquote.org08:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org09:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org19:38, 9 август 2021создадена со најавување(?)3
ru.wiktionary.org20:12, 13 мај 2015создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org05:27, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
sah.wikipedia.org05:28, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
sa.wikipedia.org05:28, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
scn.wikipedia.org05:29, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
sco.wikipedia.org05:30, 21 мај 2014создадена со најавување(?)27
sc.wikipedia.org05:29, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
sd.wikipedia.org05:31, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
se.wikipedia.org05:31, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
sg.wikipedia.org05:32, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
shn.wikipedia.org13:17, 19 ноември 2018создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org05:33, 21 мај 2014создадена со најавување(?)64
simple.wikipedia.org05:34, 21 мај 2014создадена со најавување(?)263
si.wikipedia.org05:33, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
sk.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)39
sk.wikiquote.org09:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)26
sl.wikisource.org09:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
smn.wikipedia.org21:12, 20 јуни 2022создадена со најавување(?)3
sm.wikipedia.org05:36, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
sn.wikipedia.org05:36, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
wikisource.org11:25, 29 ноември 2013создадена со најавување(?)1
so.wikipedia.org05:37, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
species.wikimedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)15
sq.wikipedia.org05:38, 21 мај 2014создадена со најавување(?)18
srn.wikipedia.org05:39, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
sr.wikipedia.org18:27, 5 јануари 2014создадена со најавување(?)91
ss.wikipedia.org05:40, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
stq.wikipedia.org05:41, 21 мај 2014создадена со најавување(?)10
st.wikipedia.org05:40, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
su.wikipedia.org05:41, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
sv.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)299
sv.wikivoyage.org03:54, 12 јуни 2022создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org15:32, 14 август 2017создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org05:42, 21 мај 2014создадена со најавување(?)10
szl.wikipedia.org05:43, 21 мај 2014создадена со најавување(?)20
szy.wikipedia.org07:40, 25 ноември 2019создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org05:44, 21 мај 2014создадена со најавување(?)10
test2.wikipedia.org05:32, 20 мај 2014создадена со најавување(?)1.093autoreview, bureaucrat, confirmed, editor, import, interface-admin, ipblock-exempt, reviewer, sysop
test.wikipedia.org15:12, 28 декември 2013создадена со најавување(?)14
tet.wikipedia.org05:34, 20 мај 2014создадена со најавување(?)13
te.wikipedia.org00:38, 3 април 2014создадена со најавување(?)6
tg.wikipedia.org05:47, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
th.wikipedia.org05:47, 21 мај 2014создадена со најавување(?)25
th.wikisource.org02:45, 1 октомври 2018создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org05:48, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
tk.wikipedia.org05:49, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
tl.wikipedia.org05:49, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
tn.wikipedia.org05:50, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
to.wikipedia.org05:51, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
tpi.wikipedia.org05:51, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
tr.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)67autoreview
ts.wikipedia.org05:52, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
tt.wikipedia.org05:53, 21 мај 2014создадена со најавување(?)16
tum.wikipedia.org05:54, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
tw.wikipedia.org05:54, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
tyv.wikipedia.org05:55, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ty.wikipedia.org05:55, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
udm.wikipedia.org05:56, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
ug.wikipedia.org05:57, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
uk.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)126autoreview
uk.wikiquote.org11:48, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org05:58, 21 мај 2014создадена со најавување(?)20
uz.wikipedia.org05:58, 21 мај 2014создадена со најавување(?)126
vec.wikipedia.org05:59, 21 мај 2014создадена со најавување(?)48
vep.wikipedia.org06:00, 21 мај 2014создадена со најавување(?)8
ve.wikipedia.org05:59, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
vi.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)136
vi.wiktionary.org20:14, 13 мај 2015создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org06:01, 21 мај 2014создадена со најавување(?)9
vo.wikipedia.org06:02, 21 мај 2014создадена со најавување(?)73
war.wikipedia.org01:34, 23 април 2014создадена со најавување(?)32
wa.wikipedia.org06:03, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
www.wikidata.org11:37, 26 октомври 2013создадена со најавување(?)21.311
wikimania2016.wikimedia.org22:09, 26 февруари 2016создадена со најавување(?)8
wikimania2017.wikimedia.org21:09, 14 септември 2016создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org06:47, 2 јануари 2018создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org13:07, 12 октомври 2018создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org06:04, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
wuu.wikipedia.org06:04, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
xal.wikipedia.org06:05, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
xh.wikipedia.org06:06, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
xmf.wikipedia.org06:06, 21 мај 2014создадена со најавување(?)15
yi.wikipedia.org06:07, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
yi.wiktionary.org18:45, 18 септември 2017создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org06:08, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
za.wikipedia.org06:08, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
zea.wikipedia.org06:09, 21 мај 2014создадена со најавување(?)6
zh-classical.wikipedia.org06:13, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5
zh-min-nan.wikipedia.org05:40, 20 мај 2014создадена со најавување(?)94
zh-yue.wikipedia.org06:14, 21 мај 2014создадена со најавување(?)7
zh.wikipedia.org10:27, 25 октомври 2013потврдено со лозинка(?)162
zh.wiktionary.org11:09, 21 октомври 2014создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org06:15, 21 мај 2014создадена со најавување(?)5