Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Chobot
  • Зачленет: 11:28, 11 јуни 2008 (пред 14 години)
  • Вкупно уредувања: 1.437.347
  • Број на приврзани сметки: 481
  • Глобална група: Глобални ботови
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org17:15, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)14
ace.wikipedia.org06:34, 18 август 2009создадена со најавување(?)50
ady.wikipedia.org07:59, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)573
af.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)1
ak.wikipedia.org17:17, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)6
als.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)155
am.wikipedia.org17:18, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)60
am.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org14:57, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)60
ang.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org09:40, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)630
arc.wikipedia.org09:05, 24 март 2009создадена со најавување(?)35
ar.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)4.554
ar.wikinews.org13:50, 31 август 2010создадена со најавување(?)3
ar.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)14
ar.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ar.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org17:20, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)180
ast.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)254
ast.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
as.wikipedia.org17:21, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)19
atj.wikipedia.org16:26, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org09:08, 24 март 2009создадена со најавување(?)21
ay.wikipedia.org17:21, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)34
azb.wikipedia.org22:47, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org17:06, 26 јули 2008создадена со најавување(?)711
az.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)32
az.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org05:28, 18 август 2009создадена со најавување(?)198
bat-smg.wikipedia.org09:42, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)93
ba.wikipedia.org17:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)43
bcl.wikipedia.org17:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)44
be-tarask.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)1.132
beta.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)695
be.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
be.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)3.273bot
bg.wikinews.org13:50, 31 август 2010создадена со најавување(?)6
bg.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)17
bg.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org17:24, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)10
bi.wikipedia.org17:25, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)15
bjn.wikipedia.org17:20, 30 април 2013создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org17:26, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)16
bn.wikipedia.org17:08, 26 јули 2008создадена со најавување(?)Блокиран засекогаш.
Причина: Unapproved bot, please apply for flag to get unblocked
  • уредување (на цело вики)
  • оневозможено автоблокирање
45
bo.wikipedia.org17:27, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)101
bpy.wikipedia.org17:01, 26 јули 2008создадена со најавување(?)188
br.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)118
br.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)3
br.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org20:00, 26 јуни 2008создадена со најавување(?)1.421
bs.wikinews.org13:47, 31 август 2010создадена со најавување(?)3
bs.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)16
bs.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org09:09, 24 март 2009создадена со најавување(?)22
bxr.wikipedia.org09:10, 24 март 2009создадена со најавување(?)12
ca.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)5.106bot
ca.wikinews.org13:49, 31 август 2010создадена со најавување(?)663
ca.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)26
ca.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)158
ca.wiktionary.org23:47, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org17:28, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)33
cdo.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)66bot
ceb.wikipedia.org17:01, 26 јули 2008создадена со најавување(?)127
ce.wikipedia.org09:11, 24 март 2009создадена со најавување(?)46
chr.wikipedia.org05:30, 18 август 2009создадена со најавување(?)17
ch.wikipedia.org17:30, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)7
chy.wikipedia.org09:11, 24 март 2009создадена со најавување(?)5
ckb.wikipedia.org06:36, 18 август 2009создадена со најавување(?)52
commons.wikimedia.org16:38, 26 јули 2008создадена со најавување(?)46
co.wikipedia.org14:58, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)37
crh.wikipedia.org17:31, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)55
cr.wikipedia.org09:12, 24 март 2009создадена со најавување(?)9
csb.wikipedia.org17:31, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)74
cs.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)6.148
cs.wikinews.org06:30, 24 август 2010создадена со најавување(?)842
cs.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)19
cs.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
cs.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org00:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org17:32, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)20
cv.wikipedia.org09:42, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)227
cy.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.360
da.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)12.597
da.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)3
da.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)43.070
de.wikinews.org13:46, 31 август 2010создадена со најавување(?)Блокиран засекогаш.
Причина: First read our Bot-Policy and request a permission
  • уредување (на цело вики)
  • оневозможено автоблокирање
  • без можност за уредување на својата разговорна страница
9
de.wikiquote.org10:14, 4 октомври 2012создадена со најавување(?)1
de.wikisource.org11:27, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)1
de.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org01:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
din.wikipedia.org09:43, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org14:59, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)107
dsb.wikipedia.org17:32, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)47
dty.wikipedia.org04:18, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org06:53, 18 август 2009создадена со најавување(?)1
dz.wikipedia.org09:12, 24 март 2009создадена со најавување(?)6
ee.wikipedia.org17:33, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)20
el.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.452
el.wikinews.org06:43, 22 јануари 2013создадена со најавување(?)1
el.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)19
el.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)23
el.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org09:13, 24 март 2009создадена со најавување(?)14
en.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)167.683bot
en.wikibooks.org14:50, 22 февруари 2020создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org18:10, 20 август 2010создадена со најавување(?)3.329
en.wikiquote.org18:20, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)1
en.wikisource.org11:27, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)1
en.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org02:52, 27 октомври 2009создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)5.065bot
eo.wikinews.org06:48, 22 јануари 2013создадена со најавување(?)1
eo.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)37
eo.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)33.414
es.wikibooks.org03:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikinews.org13:43, 31 август 2010создадена со најавување(?)11
es.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)63
es.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org03:17, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org03:23, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.708
et.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)8
et.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.626
eu.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)8
ext.wikipedia.org17:34, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)43
fa.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)3.502bot
fa.wikinews.org03:35, 27 јуни 2012создадена со најавување(?)158
fa.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)23
fa.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)8
ff.wikipedia.org09:14, 24 март 2009создадена со најавување(?)10
fiu-vro.wikipedia.org06:53, 18 август 2009создадена со најавување(?)1
fi.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)16.602
fi.wikinews.org13:45, 31 август 2010создадена со најавување(?)7
fi.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)10
fi.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
fi.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
fj.wikipedia.org09:14, 24 март 2009создадена со најавување(?)10
fo.wikipedia.org18:47, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)122
frp.wikipedia.org17:35, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)54
frr.wikipedia.org17:19, 30 април 2013создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)49.048
fr.wikinews.org13:40, 31 август 2010создадена со најавување(?)2.710
fr.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)86
fr.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)1
fr.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org17:36, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)51
fy.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)46
gag.wikipedia.org03:41, 10 јануари 2011создадена со најавување(?)14
gan.wikipedia.org16:27, 26 јули 2008создадена со најавување(?)166
ga.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)324bot
gd.wikipedia.org06:27, 18 август 2009создадена со најавување(?)100
glk.wikipedia.org09:15, 24 март 2009создадена со најавување(?)6
gl.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)634
gl.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)32
gl.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org09:16, 24 март 2009создадена со најавување(?)36
gom.wikipedia.org09:12, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
gor.wikipedia.org03:50, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org17:37, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)14
gu.wikipedia.org17:40, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)50
gv.wikipedia.org17:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)273
hak.wikipedia.org16:18, 26 јули 2008создадена со најавување(?)192
ha.wikipedia.org09:16, 24 март 2009создадена со најавување(?)15
haw.wikipedia.org17:43, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)26
he.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)7.111
he.wikinews.org13:51, 31 август 2010создадена со најавување(?)5
he.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)33
he.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
he.wikivoyage.org05:19, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
he.wiktionary.org05:24, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org17:43, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)61
hi.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)573
hi.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)2.499bot
hsb.wikipedia.org17:44, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)192
ht.wikipedia.org17:01, 26 јули 2008создадена со најавување(?)194
hu.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)3.692
hu.wikinews.org06:32, 24 август 2010создадена со најавување(?)1.296
hu.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)30
hu.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org19:01, 19 јули 2008создадена со најавување(?)324
hy.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)49
hy.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
hyw.wikipedia.org04:14, 5 септември 2019создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)2.024
id.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)14.997bot
id.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)4
id.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org17:46, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)30
ig.wikipedia.org17:45, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)14
ik.wikipedia.org05:40, 26 март 2009создадена со најавување(?)12
ilo.wikipedia.org17:49, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)57
inh.wikipedia.org07:37, 5 август 2019создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.168bot
is.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)980
is.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)5
is.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
is.wiktionary.org06:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)15.912bot
it.wikibooks.org06:52, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikinews.org13:44, 31 август 2010создадена со најавување(?)8
it.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)176
it.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)81
it.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org07:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org17:49, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)21
jam.wikipedia.org04:40, 1 август 2019создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)67.383bot
ja.wikinews.org13:42, 31 август 2010создадена со најавување(?)3.839bot
ja.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)28
ja.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)1
ja.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)4
jbo.wikipedia.org17:50, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)40
jv.wikipedia.org09:42, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)275
kaa.wikipedia.org17:52, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)23
kab.wikipedia.org17:52, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)22
ka.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.501
ka.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)22
kbd.wikipedia.org09:21, 3 мај 2013создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org01:31, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org05:41, 26 март 2009создадена со најавување(?)12
ki.wikipedia.org05:41, 26 март 2009создадена со најавување(?)4
kk.wikipedia.org06:29, 18 август 2009создадена со најавување(?)275
kl.wikipedia.org15:00, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)28
km.wikipedia.org17:52, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)54
kn.wikipedia.org17:53, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)142
kn.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
kn.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org06:55, 26 јануари 2011создадена со најавување(?)21
ko.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008домашно вики(?)487.756bot
ko.wikinews.org07:36, 20 август 2010создадена со најавување(?)805
ko.wikiquote.org18:20, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)319bot
ko.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)1.143bot
ko.wikiversity.org04:22, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)4
ko.wiktionary.org02:52, 27 октомври 2009создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org06:54, 26 јануари 2011создадена со најавување(?)17
ksh.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)9
ks.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)10
ku.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)267
ku.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)8
kv.wikipedia.org05:42, 26 март 2009создадена со најавување(?)65
kw.wikipedia.org17:54, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)73
ky.wikipedia.org17:54, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)28
lad.wikipedia.org17:56, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)93
la.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.993
la.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)18
la.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org05:42, 26 март 2009создадена со најавување(?)24
lb.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)897bot
lb.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org03:31, 8 мај 2013создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org04:41, 1 август 2019создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org05:42, 26 март 2009создадена со најавување(?)5
lij.wikipedia.org15:01, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)55
li.wikipedia.org07:01, 19 јануари 2009создадена со најавување(?)149
li.wikiquote.org11:30, 27 септември 2012создадена со најавување(?)8
li.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org17:56, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)155
ln.wikipedia.org17:56, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)50
login.wikimedia.org08:19, 21 август 2014создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org05:43, 26 март 2009создадена со најавување(?)15
lrc.wikipedia.org07:58, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org05:44, 2 мај 2013создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)3.025bot
lt.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)36
lt.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.147
mai.wikipedia.org10:25, 8 август 2019создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org15:01, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)11
mdf.wikipedia.org17:58, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)22
meta.wikimedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)3
mg.wikipedia.org17:58, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)77
mhr.wikipedia.org05:33, 18 август 2009создадена со најавување(?)52
min.wikipedia.org06:46, 1 мај 2013создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org11:22, 12 август 2009создадена со најавување(?)45
mk.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.372
ml.wikipedia.org09:40, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)346
ml.wikiquote.org11:30, 27 септември 2012создадена со најавување(?)0
ml.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org17:59, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)244
mrj.wikipedia.org03:36, 10 јануари 2011создадена со најавување(?)54
mr.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)44
mr.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.683
mt.wikipedia.org06:41, 18 август 2009создадена со најавување(?)4
mwl.wikipedia.org06:35, 18 август 2009создадена со најавување(?)33
myv.wikipedia.org18:00, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)25
my.wikipedia.org17:59, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)77
mzn.wikipedia.org05:43, 26 март 2009создадена со најавување(?)41
nah.wikipedia.org18:01, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)135
nap.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)80
na.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)51
nds-nl.wikipedia.org15:02, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)74
nds.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)59
ne.wikipedia.org15:02, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)54
new.wikipedia.org17:00, 26 јули 2008создадена со најавување(?)185
ng.wikipedia.org15:03, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)2
nl.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)23.487
nl.wikibooks.org11:33, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nl.wikinews.org13:48, 31 август 2010создадена со најавување(?)0
nl.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)28
nl.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)1.731bot
nn.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)6
nov.wikipedia.org18:03, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)56
no.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)19.178
no.wikinews.org13:49, 31 август 2010создадена со најавување(?)3
no.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)36
no.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)129
nrm.wikipedia.org18:03, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)68
nso.wikipedia.org09:21, 3 мај 2013создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org18:03, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)115
ny.wikipedia.org05:44, 26 март 2009создадена со најавување(?)5
oc.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)897bot
olo.wikipedia.org07:17, 5 септември 2019создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org18:04, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)14
or.wikipedia.org05:44, 26 март 2009создадена со најавување(?)10
os.wikipedia.org18:05, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)242
pag.wikipedia.org06:32, 18 август 2009создадена со најавување(?)14
pam.wikipedia.org15:03, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)109
pap.wikipedia.org18:06, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)35
pa.wikipedia.org18:06, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)32
pcd.wikipedia.org06:34, 1 мај 2013создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org18:07, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)46
pfl.wikipedia.org05:49, 25 јануари 2011создадена со најавување(?)4
pih.wikipedia.org06:25, 18 август 2009создадена со најавување(?)13
pi.wikipedia.org06:31, 18 август 2009создадена со најавување(?)8
pl.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)33.201
pl.wikinews.org13:52, 31 август 2010создадена со најавување(?)7
pl.wikiquote.org07:46, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org03:54, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)35
pms.wikipedia.org09:40, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)135
pnb.wikipedia.org06:36, 18 август 2009создадена со најавување(?)234
pnt.wikipedia.org05:44, 26 март 2009создадена со најавување(?)15
ps.wikipedia.org18:07, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)68
pt.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)15.914bot
pt.wikibooks.org13:02, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org13:52, 31 август 2010создадена со најавување(?)7
pt.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)121
pt.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pt.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org09:43, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)271
rm.wikipedia.org18:08, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)68
rmy.wikipedia.org18:09, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)16
rn.wikipedia.org05:45, 26 март 2009создадена со најавување(?)12
roa-rup.wikipedia.org18:09, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)46
roa-tara.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)40
ro.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)12.686bot
ro.wikinews.org13:53, 31 август 2010создадена со најавување(?)3
ro.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)22
ro.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org12:31, 17 мај 2013создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)16.025autoreview, uploader
ru.wikinews.org13:53, 31 август 2010создадена со најавување(?)8
ru.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)91
ru.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ru.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org05:41, 18 август 2009создадена со најавување(?)34
sah.wikipedia.org18:12, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)189
sat.wikipedia.org10:42, 10 септември 2019создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)60
scn.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)213
sco.wikipedia.org18:12, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)182
sc.wikipedia.org15:04, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)61
sd.wikipedia.org18:13, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)18
sd.wikinews.org13:54, 31 август 2010создадена со најавување(?)1
se.wikipedia.org18:13, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)91
sg.wikipedia.org05:45, 26 март 2009создадена со најавување(?)7
shn.wikipedia.org10:26, 5 септември 2019создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org17:08, 26 јули 2008создадена со најавување(?)1.006
simple.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)3.810
si.wikipedia.org18:13, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)59
sk.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)3.903bot
sk.wikibooks.org14:49, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sk.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)56
sk.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)3.841bot
sl.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)14
sl.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sl.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org18:14, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)22
sn.wikipedia.org05:46, 26 март 2009создадена со најавување(?)16
so.wikipedia.org18:14, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)41
sq.wikipedia.org17:06, 26 јули 2008создадена со најавување(?)56
sq.wikinews.org06:46, 22 јануари 2013создадена со најавување(?)1
sq.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)3
srn.wikipedia.org05:46, 26 март 2009создадена со најавување(?)15
sr.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)10.318
sr.wikinews.org13:53, 31 август 2010создадена со најавување(?)7
sr.wikiquote.org11:30, 27 септември 2012создадена со најавување(?)9
sr.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org07:07, 19 јануари 2009создадена со најавување(?)12
stq.wikipedia.org15:04, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)43
st.wikipedia.org05:46, 26 март 2009создадена со најавување(?)8
su.wikipedia.org09:43, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)145
su.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)30.553
sv.wikinews.org13:54, 31 август 2010создадена со најавување(?)7
sv.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)52
sv.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sv.wikiversity.org03:21, 8 февруари 2013создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org09:43, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)512bot
szl.wikipedia.org15:05, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)118
ta.wikipedia.org20:00, 26 јуни 2008создадена со најавување(?)551bot
ta.wikinews.org13:54, 31 август 2010создадена со најавување(?)2
ta.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org07:52, 6 септември 2019создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org18:18, 6 декември 2017создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org12:55, 21 август 2014создадена со најавување(?)0
tet.wikipedia.org18:16, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)19
te.wikipedia.org17:01, 26 јули 2008создадена со најавување(?)192
te.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)1
te.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)460
th.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)2.222
th.wikinews.org13:55, 31 август 2010создадена со најавување(?)1
th.wikisource.org11:27, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org18:17, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)6
tk.wikipedia.org15:06, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)97
tl.wikipedia.org19:59, 26 јуни 2008создадена со најавување(?)833
tn.wikipedia.org18:18, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)7
to.wikipedia.org20:56, 18 јули 2008создадена со најавување(?)31
tpi.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)57
tr.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)6.257
tr.wikinews.org13:55, 31 август 2010создадена со најавување(?)4
tr.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)31
tr.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org18:19, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)9
tt.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)169
tum.wikipedia.org05:46, 26 март 2009создадена со најавување(?)7
tw.wikipedia.org05:47, 26 март 2009создадена со најавување(?)5
tyv.wikipedia.org18:59, 19 август 2014создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org05:47, 26 март 2009создадена со најавување(?)9
udm.wikipedia.org06:22, 18 август 2009создадена со најавување(?)49
ug.wikipedia.org05:48, 26 март 2009создадена со најавување(?)149
uk.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)4.872bot
uk.wikinews.org13:56, 31 август 2010создадена со најавување(?)3
uk.wikiquote.org11:30, 27 септември 2012создадена со најавување(?)17
uk.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org09:43, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)49
uz.wikipedia.org09:43, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)366
uz.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)81
vep.wikipedia.org17:20, 30 април 2013создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org05:48, 26 март 2009создадена со најавување(?)9
vi.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)10.563
vi.wikibooks.org16:59, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)7
vi.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)483
vls.wikipedia.org06:22, 18 август 2009создадена со најавување(?)97
vo.wikipedia.org19:46, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)231
war.wikipedia.org15:06, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)470
wa.wikipedia.org09:41, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)113
www.wikidata.org08:38, 4 септември 2013создадена со најавување(?)168.155bot
wo.wikipedia.org07:03, 19 јануари 2009создадена со најавување(?)50
wuu.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)567
xal.wikipedia.org18:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)33
xh.wikipedia.org05:48, 26 март 2009создадена со најавување(?)7
xmf.wikipedia.org04:47, 6 мај 2013создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org18:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)201
yo.wikipedia.org18:22, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)249
za.wikipedia.org15:06, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)14
zea.wikipedia.org15:07, 30 јуни 2009создадена со најавување(?)44
zh-classical.wikipedia.org13:46, 24 јуни 2008создадена со најавување(?)882bot
zh-min-nan.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)2.872bot
zh-min-nan.wikiquote.org04:52, 20 септември 2010создадена со најавување(?)2
zh-yue.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)2.015bot
zh.wikipedia.org11:28, 11 јуни 2008потврдено со лозинка(?)49.555
zh.wikinews.org13:45, 31 август 2010создадена со најавување(?)10
zh.wikiquote.org11:53, 17 септември 2010создадена со најавување(?)54
zh.wikisource.org03:49, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)437
zh.wikivoyage.org17:47, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org17:54, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org18:23, 14 јануари 2009создадена со најавување(?)8