Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wikipedia.org15:02, 12 јуни 2008создадена со најавување(?)3
ab.wikipedia.org15:05, 12 јуни 2008создадена со најавување(?)1
ace.wikipedia.org09:54, 10 мај 2010создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org15:35, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)5
af.wiktionary.org15:43, 7 октомври 2008создадена со најавување(?)0
ak.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org15:54, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)4
am.wikipedia.org18:22, 26 септември 2008создадена со најавување(?)3
am.wikiquote.org12:54, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
am.wiktionary.org12:02, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)0
an.wikipedia.org15:27, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
an.wiktionary.org12:20, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org15:54, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)11autoreview
ar.wikibooks.org16:24, 8 јуни 2020создадена со најавување(?)0
ar.wikiversity.org14:11, 7 мај 2020создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org13:20, 29 април 2010создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org13:08, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)5
as.wikipedia.org12:29, 9 август 2008создадена со најавување(?)4
av.wikipedia.org08:52, 12 март 2011создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org15:54, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)4
az.wikipedia.org16:32, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)4
az.wikibooks.org15:38, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org14:08, 29 јануари 2020создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org11:02, 30 мај 2008создадена со најавување(?)3
bat-smg.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org22:03, 1 јуни 2010создадена со најавување(?)0
bd.wikimedia.org10:56, 4 март 2018создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)5
beta.wikiversity.org12:44, 5 септември 2008создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org10:42, 26 јули 2008создадена со најавување(?)5
bg.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)11
bh.wikipedia.org17:45, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org18:43, 9 март 2011создадена со најавување(?)0
bm.wikiquote.org13:05, 26 јули 2008создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org12:31, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
bo.wikipedia.org17:34, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)2
bpy.wikipedia.org18:22, 26 септември 2008создадена со најавување(?)1
br.wikipedia.org15:54, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org11:02, 30 мај 2008создадена со најавување(?)3
bug.wikipedia.org05:57, 19 септември 2012создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)12
ca.wikibooks.org14:00, 3 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org07:18, 5 јуни 2010создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org15:52, 3 мај 2010создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
chr.wiktionary.org19:42, 11 јули 2020создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org18:42, 9 март 2011создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org20:22, 3 декември 2010создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)41
co.wikipedia.org15:54, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
co.wikibooks.org12:05, 9 август 2008создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org12:07, 8 февруари 2011создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org13:15, 3 мај 2010создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org14:38, 7 јануари 2011создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)23
cs.wikiversity.org08:50, 22 октомври 2019создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org16:13, 8 февруари 2011создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org21:59, 29 ноември 2010создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org12:33, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
cy.wikibooks.org15:41, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)11
de.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)133autoreview, editor
de.wikibooks.org15:15, 12 март 2012создадена со најавување(?)2
de.wikinews.org11:08, 4 септември 2008создадена со најавување(?)0
de.wikiquote.org13:05, 26 јули 2008создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org10:51, 24 мај 2016создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org12:34, 14 ноември 2017создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org13:22, 16 јуни 2008создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org22:03, 1 јуни 2010создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org10:10, 28 јули 2019создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org13:06, 4 јуни 2010создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org16:33, 5 март 2011создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org19:34, 27 ноември 2010создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)4
eml.wikipedia.org12:42, 16 јануари 2011создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org11:08, 29 март 2008домашно вики(?)171.535abusefilter, sysop
en.wikibooks.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)5
en.wikinews.org13:01, 30 јуни 2008создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org11:02, 30 мај 2008создадена со најавување(?)6
en.wikisource.org16:34, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org13:01, 30 јуни 2008создадена со најавување(?)11
en.wikivoyage.org16:06, 13 ноември 2012создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)6
eo.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)6
es.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)124
es.wikinews.org17:09, 11 февруари 2011создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org03:08, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org14:28, 13 ноември 2014создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org08:35, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org14:58, 13 март 2012создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org17:44, 22 мај 2008создадена со најавување(?)16
ee.wikimedia.org23:25, 29 март 2019создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org11:05, 30 мај 2008создадена со најавување(?)4
ext.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org12:35, 9 август 2008создадена со најавување(?)6
fa.wikibooks.org14:18, 8 јануари 2009создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org07:05, 29 мај 2010создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)15
fj.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org17:26, 25 ноември 2021создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org15:54, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org13:56, 27 февруари 2011создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)125
fr.wikinews.org13:08, 12 јуни 2008создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org09:23, 27 август 2010создадена со најавување(?)0
fr.wikiversity.org08:49, 22 октомври 2019создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org14:36, 14 август 2008создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org10:32, 26 јули 2008создадена со најавување(?)1
fy.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)9
fy.wikibooks.org15:41, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org19:01, 3 декември 2010создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org16:36, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)2
gd.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org12:02, 15 мај 2008создадена со најавување(?)6
gl.wikiquote.org05:39, 10 септември 2015создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org12:35, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
gom.wikipedia.org11:11, 18 јануари 2016создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org12:35, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
gv.wikipedia.org20:00, 4 декември 2010создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)7
he.wikibooks.org17:40, 22 декември 2014создадена со најавување(?)0
he.wikisource.org15:16, 18 јануари 2011создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org13:20, 28 април 2010создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org12:49, 9 август 2008создадена со најавување(?)30
hr.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)9
hsb.wikipedia.org08:04, 3 февруари 2011создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org11:27, 27 ноември 2010создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)17
hu.wikiquote.org07:31, 22 октомври 2017создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org12:49, 9 август 2008создадена со најавување(?)4
ia.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)3
id.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)17
ie.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)2
incubator.wikimedia.org09:35, 12 октомври 2011создадена со најавување(?)0
inh.wikipedia.org15:55, 24 април 2018создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)3
it.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)77
it.wikinews.org11:57, 2 февруари 2017создадена со најавување(?)0
it.wikiquote.org00:21, 10 април 2011создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org15:24, 24 февруари 2020создадена со најавување(?)0
it.wikiversity.org15:24, 24 февруари 2020создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org13:17, 25 септември 2014создадена со најавување(?)1
it.wiktionary.org14:41, 25 јуни 2008создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)107
ja.wikiversity.org15:24, 24 февруари 2020создадена со најавување(?)0
ja.wiktionary.org15:06, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org15:43, 10 септември 2008создадена со најавување(?)1
kab.wikipedia.org06:33, 25 ноември 2010создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org12:49, 9 август 2008создадена со најавување(?)3
kg.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org12:49, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
kl.wikipedia.org11:33, 20 септември 2008создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org12:49, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
kn.wikipedia.org12:49, 9 август 2008создадена со најавување(?)3
ko.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)12
krc.wikipedia.org17:56, 24 ноември 2010создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org16:08, 10 мај 2010создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org12:49, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
ku.wikipedia.org12:50, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
kv.wikipedia.org09:56, 26 јули 2008создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org12:50, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
lad.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)4
lbe.wikipedia.org17:08, 22 ноември 2010создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org18:48, 5 јуни 2008создадена со најавување(?)1
lg.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org15:52, 3 мај 2010создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org08:06, 29 април 2010создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)4
ln.wikipedia.org12:50, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
login.wikimedia.org07:47, 25 јули 2013создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org12:50, 9 август 2008создадена со најавување(?)3
lt.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)6
lt.wikibooks.org19:02, 10 ноември 2011создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org10:42, 26 јули 2008создадена со најавување(?)5
mai.wikipedia.org14:58, 10 јануари 2018создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org08:34, 2 март 2011создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org16:26, 10 април 2008создадена со најавување(?)14
meta.wikimedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)8.795interface-admin, sysop
mg.wikipedia.org06:20, 26 ноември 2010создадена со најавување(?)0
mg.wiktionary.org17:12, 21 јануари 2012создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
mk.wikipedia.org10:42, 26 јули 2008создадена со најавување(?)5
mk.wikimedia.org14:22, 6 јули 2020создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
mn.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)5
mr.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
mr.wikibooks.org08:09, 21 јануари 2015создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org14:21, 25 јули 2008создадена со најавување(?)12
mt.wikipedia.org16:39, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)3
mwl.wikipedia.org05:57, 29 април 2010создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
mzn.wikipedia.org16:48, 31 мај 2010создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org12:14, 14 јуни 2008создадена со најавување(?)2
nap.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
nds-nl.wikipedia.org12:46, 31 мај 2010создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)2
ne.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
new.wikipedia.org12:29, 9 август 2008создадена со најавување(?)0
ng.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)95
nl.wikibooks.org07:31, 22 октомври 2017создадена со најавување(?)0
nl.wikimedia.org09:49, 21 октомври 2019создадена со најавување(?)0
nl.wikiquote.org16:10, 22 август 2011создадена со најавување(?)0
nl.wikivoyage.org22:50, 31 декември 2013создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org12:24, 8 август 2008создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)2
nov.wikipedia.org11:01, 30 мај 2008создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)9
nrm.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org16:12, 27 ноември 2010создадена со најавување(?)0
nyc.wikimedia.org05:05, 26 август 2020создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)2
om.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
or.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org07:20, 29 април 2010создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org13:17, 11 ноември 2017создадена со најавување(?)0
pag.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org13:14, 3 мај 2010создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org10:28, 26 јули 2008создадена со најавување(?)1
pa.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
pcd.wikipedia.org06:37, 2 јуни 2010создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org07:48, 12 март 2011создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)24
pl.wikibooks.org15:02, 26 јуни 2013создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org13:40, 4 јуни 2012создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org19:47, 8 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)3
pt.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)47
pt.wikibooks.org21:57, 2 јануари 2014создадена со најавување(?)0
pt.wikiquote.org18:20, 2 март 2009создадена со најавување(?)3
pt.wikiversity.org07:33, 22 октомври 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikivoyage.org10:05, 3 април 2021создадена со најавување(?)0
pt.wiktionary.org22:02, 24 октомври 2019создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org13:04, 9 август 2008создадена со најавување(?)3
rm.wikipedia.org11:01, 30 мај 2008создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org16:27, 30 мај 2010создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org13:14, 3 мај 2010создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)17
ro.wikinews.org15:07, 25 март 2011создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)41uploader
ru.wikibooks.org14:11, 29 март 2011создадена со најавување(?)2
ru.wikinews.org21:12, 15 јануари 2014создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org14:12, 29 март 2011создадена со најавување(?)2
ru.wikisource.org14:13, 29 март 2011создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org14:12, 29 март 2011создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org07:35, 29 април 2010создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)2
scn.wikipedia.org11:00, 30 мај 2008создадена со најавување(?)2
scn.wiktionary.org15:18, 17 јануари 2009создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)0
sc.wikipedia.org16:37, 2 јуни 2010создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org14:03, 29 април 2010создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org08:21, 16 јануари 2011создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org12:23, 28 мај 2008создадена со најавување(?)4
simple.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)5
simple.wiktionary.org13:43, 8 февруари 2011создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
sk.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)7
sl.wikipedia.org18:50, 5 јуни 2008создадена со најавување(?)5
sl.wikisource.org08:08, 24 септември 2009создадена со најавување(?)1
sm.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
wikisource.org13:16, 6 мај 2012создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org08:38, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)0
sq.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)5
srn.wikipedia.org20:00, 4 декември 2010создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org12:22, 28 мај 2008создадена со најавување(?)9
sr.wikinews.org16:43, 24 ноември 2011создадена со најавување(?)0
sr.wikisource.org17:33, 16 јули 2016создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org23:51, 29 ноември 2010создадена со најавување(?)0
strategy.wikimedia.org23:53, 21 август 2009создадена со најавување(?)1
st.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org00:24, 29 април 2010создадена со најавување(?)1
sv.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)14
sv.wikisource.org05:16, 10 септември 2020создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
szl.wikipedia.org00:18, 29 април 2010создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)3
ten.wikipedia.org11:07, 7 март 2011создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)26
te.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)4
tg.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
th.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)16
ti.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
tl.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
tn.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org00:23, 17 март 2009создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)18
ts.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
tum.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org20:27, 5 јуни 2010создадена со најавување(?)1
udm.wikipedia.org15:01, 1 декември 2010создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
uk.wikipedia.org16:41, 28 мај 2008создадена со најавување(?)11
ur.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
usability.wikimedia.org06:11, 19 јуни 2010создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)3
vec.wikipedia.org17:54, 3 јуни 2010создадена со најавување(?)1
ve.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)9
vls.wikipedia.org16:42, 5 август 2010создадена со најавување(?)1
vo.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
war.wikipedia.org13:14, 3 мај 2010создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org15:53, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org12:50, 6 ноември 2012создадена со најавување(?)1.095
wikimania2009.wikimedia.org10:47, 15 август 2009создадена со најавување(?)0
wikimania2013.wikimedia.org06:43, 20 јануари 2014создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org17:10, 30 јули 2019создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org13:05, 29 април 2010создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org02:50, 12 јануари 2011создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org01:53, 24 ноември 2010создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org13:23, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
yi.wikipedia.org16:13, 8 февруари 2011создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org13:24, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
za.wikipedia.org13:24, 9 август 2008создадена со најавување(?)2
zea.wikipedia.org17:05, 5 септември 2008создадена со најавување(?)3
zh-classical.wikipedia.org08:37, 4 мај 2010создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org16:31, 20 февруари 2009создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org13:14, 3 мај 2010создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org11:08, 29 март 2008потврдено со лозинка(?)45
zh.wikinews.org10:30, 20 март 2014создадена со најавување(?)0
zh.wikiversity.org14:45, 16 март 2021создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org13:24, 9 август 2008создадена со најавување(?)2