Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Azariv
  • Зачленет: 14:45, 28 октомври 2021 (пред 19 месеци)
  • Вкупно уредувања: 861
  • Број на приврзани сметки: 1
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
foundation.wikimedia.org14:45, 28 октомври 2021домашно вики(?)861