Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org21:42, 8 октомври 2015создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org14:33, 20 октомври 2014создадена со најавување(?)0
ady.wikipedia.org00:31, 17 јули 2017создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org21:27, 28 мај 2015создадена со најавување(?)2
af.wikibooks.org22:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
af.wikiquote.org22:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
af.wiktionary.org16:50, 30 мај 2020создадена со најавување(?)1
ak.wikipedia.org22:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org05:18, 9 септември 2014создадена со најавување(?)6
am.wikipedia.org22:14, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org23:49, 20 октомври 2016создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org14:32, 14 јуни 2015создадена со најавување(?)2
arc.wikipedia.org22:17, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org20:19, 5 декември 2013создадена со најавување(?)181.245abusefilter, editor, reviewer, sysop
ar.wikibooks.org21:46, 18 октомври 2014создадена со најавување(?)754sysop
ar.wikinews.org20:08, 5 декември 2013создадена со најавување(?)56rollbacker
ar.wikiquote.org15:02, 13 јуни 2014создадена со најавување(?)61rollbacker
ar.wikisource.org23:54, 16 февруари 2014создадена со најавување(?)1.561bureaucrat, import, interface-admin, patroller, sysop
ar.wikiversity.org21:55, 18 октомври 2014создадена со најавување(?)31rollbacker
ar.wiktionary.org14:15, 13 декември 2013создадена со најавување(?)2.461sysop
ary.wikipedia.org16:09, 20 јули 2020создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org15:06, 27 јуни 2014создадена со најавување(?)21
ast.wikipedia.org10:57, 2 јуни 2014создадена со најавување(?)7
as.wikipedia.org12:35, 4 октомври 2015создадена со најавување(?)2
as.wikisource.org22:44, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org22:07, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org22:46, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org16:43, 9 мај 2016создадена со најавување(?)1
az.wikipedia.org17:12, 30 април 2014создадена со најавување(?)56
az.wikibooks.org22:51, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
az.wikiquote.org22:52, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
az.wikisource.org22:52, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org20:06, 8 декември 2015создадена со најавување(?)1
bat-smg.wikipedia.org22:54, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org13:04, 4 јули 2015создадена со најавување(?)2
ba.wikibooks.org22:57, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org22:57, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org00:23, 27 мај 2016создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org15:44, 29 октомври 2014создадена со најавување(?)4
be.wikibooks.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be.wikiquote.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be.wikisource.org23:06, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org20:22, 26 септември 2014создадена со најавување(?)6
bg.wikibooks.org23:11, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikinews.org23:11, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikiquote.org23:11, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bg.wikisource.org23:12, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org15:20, 3 април 2016создадена со најавување(?)1
bi.wikipedia.org23:21, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org23:20, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org23:22, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org22:55, 20 април 2015создадена со најавување(?)4
bn.wikibooks.org23:26, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bn.wikisource.org23:26, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org23:27, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org23:28, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org23:30, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
br.wikiquote.org23:29, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
br.wikisource.org23:30, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org17:45, 13 мај 2014создадена со најавување(?)4
bs.wikibooks.org23:32, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikinews.org23:32, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikiquote.org23:32, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikisource.org23:33, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org23:33, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org22:30, 3 октомври 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org09:58, 13 април 2014создадена со најавување(?)23
ca.wikibooks.org23:41, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ca.wikimedia.org22:41, 15 јуни 2019создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org23:41, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org23:43, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikisource.org23:43, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ca.wiktionary.org16:36, 25 декември 2019создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org23:44, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org23:44, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org17:21, 14 јули 2015создадена со најавување(?)5
ce.wikipedia.org00:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org23:49, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org23:49, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org17:41, 20 ноември 2015создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org12:53, 8 октомври 2015создадена со најавување(?)32
commons.wikimedia.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)7.893autopatrolled, filemover
co.wikipedia.org23:55, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org23:56, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org23:56, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org23:57, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org16:50, 3 септември 2014создадена со најавување(?)22
cs.wikibooks.org00:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
cs.wikinews.org00:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikiquote.org00:44, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
cs.wikisource.org00:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cs.wikiversity.org00:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org00:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org00:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cv.wikibooks.org00:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org13:53, 9 август 2015создадена со најавување(?)9
cy.wikibooks.org00:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikiquote.org00:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
cy.wikisource.org00:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org16:29, 21 мај 2014создадена со најавување(?)14
da.wikibooks.org00:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
da.wikiquote.org00:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
da.wikisource.org00:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org20:49, 15 април 2014создадена со најавување(?)149autoreview
de.wikibooks.org00:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
de.wikinews.org00:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
de.wikiquote.org00:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org00:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
de.wikiversity.org00:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org00:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
de.wiktionary.org20:34, 27 јуни 2015создадена со најавување(?)0
din.wikipedia.org00:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org18:07, 1 јуни 2015создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org00:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org00:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org11:40, 24 јуни 2015создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org00:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org00:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org10:19, 7 јули 2014создадена со најавување(?)150
el.wikibooks.org00:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikinews.org00:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikiquote.org00:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikisource.org00:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikiversity.org00:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikivoyage.org02:09, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org02:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
en.wikipedia.org20:10, 5 декември 2013создадена со најавување(?)9.639extendedconfirmed
en.wikibooks.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)2
en.wikinews.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)4
en.wikisource.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)67
en.wikiversity.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)30
en.wikivoyage.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)2
en.wiktionary.org20:01, 5 декември 2013нова сметка(?)52
eo.wikipedia.org18:20, 23 мај 2014создадена со најавување(?)10autoreview
eo.wikinews.org00:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
eo.wikiquote.org03:01, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
eo.wikisource.org01:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org09:56, 13 април 2014создадена со најавување(?)82
es.wikibooks.org01:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikinews.org03:06, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org03:08, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikisource.org01:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikiversity.org01:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org03:19, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org16:17, 7 јули 2014создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org10:38, 8 октомври 2015создадена со најавување(?)1
et.wikibooks.org01:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
et.wikiquote.org01:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
et.wikisource.org01:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
et.wiktionary.org13:25, 16 мај 2015создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org00:21, 16 јуни 2015создадена со најавување(?)4
eu.wikibooks.org01:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
eu.wikiquote.org01:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org03:39, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org13:55, 4 јули 2014создадена со најавување(?)67
fa.wikibooks.org01:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fa.wikinews.org03:42, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fa.wikiquote.org01:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
fa.wikisource.org01:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fa.wikivoyage.org01:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fa.wiktionary.org15:14, 16 октомври 2018создадена со најавување(?)1
ff.wikipedia.org01:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org01:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org23:13, 13 јуни 2015создадена со најавување(?)13
fi.wikibooks.org03:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fi.wikinews.org03:51, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fi.wikiquote.org01:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikisource.org01:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikiversity.org01:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikivoyage.org03:55, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org16:00, 30 мај 2020создадена со најавување(?)1
fj.wikipedia.org01:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org20:44, 8 септември 2022создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org03:57, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
fo.wikisource.org01:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org01:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org01:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org20:51, 15 април 2014создадена со најавување(?)216
fr.wikibooks.org02:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
fr.wikinews.org02:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikiquote.org02:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org20:54, 12 јануари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org16:48, 17 март 2015создадена со најавување(?)2
fr.wiktionary.org11:44, 26 март 2015создадена со најавување(?)2
fur.wikipedia.org02:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org02:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fy.wikibooks.org02:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org11:07, 15 август 2015создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org02:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org13:56, 2 септември 2015создадена со најавување(?)1
gd.wikipedia.org02:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org21:24, 26 јуни 2014создадена со најавување(?)17
gl.wikibooks.org02:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gl.wikiquote.org02:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gl.wikisource.org02:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org02:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
gom.wikipedia.org02:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org02:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org02:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gu.wikiquote.org02:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gu.wikisource.org02:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org02:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
hak.wikipedia.org02:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org22:00, 4 март 2015создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org02:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org20:53, 15 април 2014создадена со најавување(?)14
he.wikibooks.org02:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
he.wikinews.org02:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
he.wikiquote.org02:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
he.wikisource.org02:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
he.wikivoyage.org05:21, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org02:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
hi.wikipedia.org20:50, 1 октомври 2014создадена со најавување(?)3
hi.wikibooks.org03:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hi.wikiquote.org03:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
hi.wikiversity.org03:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hi.wikivoyage.org05:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org21:18, 23 мај 2015создадена со најавување(?)7
hr.wikibooks.org03:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hr.wikiquote.org03:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hr.wikisource.org03:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org03:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
ht.wikipedia.org03:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org05:24, 9 септември 2014создадена со најавување(?)10
hu.wikibooks.org03:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
hu.wikiquote.org03:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hu.wikisource.org03:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org06:02, 13 декември 2017создадена со најавување(?)8
hy.wikibooks.org03:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hy.wikiquote.org03:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hy.wikisource.org03:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
hy.wiktionary.org12:32, 4 декември 2019создадена со најавување(?)0
hyw.wikipedia.org13:54, 15 април 2021создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org06:25, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ia.wikibooks.org03:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org17:17, 15 јули 2014создадена со најавување(?)12
id.wikibooks.org03:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wikiquote.org03:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wikisource.org03:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
id.wiktionary.org19:51, 21 октомври 2014создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org06:32, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)67
io.wikipedia.org06:40, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
is.wikipedia.org10:00, 7 мај 2015создадена со најавување(?)2
is.wikibooks.org03:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
is.wikiquote.org03:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
is.wikisource.org03:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org20:52, 15 април 2014создадена со најавување(?)724
it.wikibooks.org13:00, 10 септември 2016создадена со најавување(?)2
it.wikinews.org03:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
it.wikiquote.org06:57, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org03:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
it.wikiversity.org04:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org07:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
it.wiktionary.org14:16, 30 октомври 2019создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org04:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
jam.wikipedia.org07:20, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org20:54, 15 април 2014создадена со најавување(?)76
ja.wikibooks.org04:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikinews.org04:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikiquote.org04:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikisource.org04:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ja.wikiversity.org04:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ja.wiktionary.org03:26, 21 април 2018создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org04:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org07:16, 6 октомври 2016создадена со најавување(?)2
kaa.wikipedia.org04:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org04:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org04:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
ka.wikibooks.org04:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ka.wikiquote.org04:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org04:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org04:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org04:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org04:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org07:38, 13 декември 2017создадена со најавување(?)3
kk.wikibooks.org04:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org04:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org04:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
km.wikibooks.org04:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org04:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kn.wikiquote.org04:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kn.wikisource.org04:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org04:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org10:21, 23 јуни 2014создадена со најавување(?)22
ko.wikibooks.org04:49, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikinews.org04:49, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikiquote.org04:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikisource.org04:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wikiversity.org04:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ko.wiktionary.org13:26, 25 април 2018создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org04:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org04:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org04:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org08:31, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
ku.wikibooks.org04:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ku.wikiquote.org04:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org04:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org04:56, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org08:36, 13 декември 2017создадена со најавување(?)3
ky.wikibooks.org04:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ky.wikiquote.org04:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org19:29, 10 декември 2017создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org12:13, 7 февруари 2016создадена со најавување(?)4
la.wikibooks.org05:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
la.wikiquote.org05:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
la.wikisource.org05:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org05:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org08:49, 13 декември 2017создадена со најавување(?)4
lez.wikipedia.org05:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org05:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org05:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org05:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
li.wikibooks.org05:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
li.wikiquote.org05:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
li.wikisource.org05:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org05:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ln.wikipedia.org05:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org20:01, 5 декември 2013создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org05:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lrc.wikipedia.org05:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org05:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org22:52, 14 ноември 2017создадена со најавување(?)2
lt.wikibooks.org05:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lt.wikiquote.org09:10, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
lt.wikisource.org05:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org09:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org05:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org05:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mdf.wikipedia.org05:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)49
meta.wikimedia.org20:09, 5 декември 2013создадена со најавување(?)1.260massmessage-sender (привремено), autopatrolled
mg.wikipedia.org05:45, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mg.wikibooks.org05:46, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mg.wiktionary.org01:11, 8 ноември 2014создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org05:47, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mh.wikipedia.org14:40, 18 април 2020создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org05:48, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org05:49, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org12:29, 5 април 2015создадена со најавување(?)5
mk.wikibooks.org05:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mk.wikisource.org05:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org05:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ml.wikibooks.org06:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ml.wikiquote.org06:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ml.wikisource.org06:12, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org15:01, 16 јули 2014создадена со најавување(?)2
mrj.wikipedia.org06:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org06:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikibooks.org06:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikiquote.org06:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mr.wikisource.org06:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org20:28, 11 јануари 2016создадена со најавување(?)1
ms.wikibooks.org06:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mt.wikipedia.org06:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org06:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org06:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org02:29, 4 јули 2016создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org06:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org06:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org06:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
na.wikipedia.org06:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org06:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org06:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org06:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
ne.wikibooks.org06:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org11:31, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org14:57, 16 септември 2014создадена со најавување(?)48
nl.wikibooks.org06:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikinews.org11:37, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nl.wikiquote.org06:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikisource.org06:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikivoyage.org11:40, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org23:17, 13 јуни 2015создадена со најавување(?)7
nn.wikiquote.org06:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org06:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org22:18, 10 септември 2014создадена со најавување(?)25
no.wikibooks.org07:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikiquote.org07:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikisource.org07:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org13:57, 28 април 2018создадена со најавување(?)1
nso.wikipedia.org10:47, 15 ноември 2016создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org07:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org11:57, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
oc.wikibooks.org07:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
olo.wikipedia.org12:06, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org07:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org19:13, 12 јануари 2018создадена со најавување(?)3
or.wikisource.org07:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org07:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org00:28, 26 јануари 2017создадена со најавување(?)37
pag.wikipedia.org07:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org07:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org07:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org12:16, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
pa.wikibooks.org07:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org07:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
pdc.wikipedia.org07:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org07:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org07:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org07:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org13:43, 12 декември 2014создадена со најавување(?)44
pl.wikibooks.org07:45, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikimedia.org11:45, 25 јуни 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org07:46, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikiquote.org07:47, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org22:50, 18 јануари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikivoyage.org12:42, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org03:26, 21 април 2018создадена со најавување(?)2
pms.wikipedia.org07:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
pnb.wikipedia.org19:25, 26 ноември 2017создадена со најавување(?)18
pnt.wikipedia.org07:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org12:53, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
pt.wikipedia.org23:09, 28 мај 2015создадена со најавување(?)43
pt.wikibooks.org08:15, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikiquote.org08:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikisource.org13:08, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikiversity.org08:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pt.wikivoyage.org13:13, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wiktionary.org18:13, 27 април 2018создадена со најавување(?)1
qu.wikipedia.org08:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
rm.wikipedia.org08:20, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)3
rmy.wikipedia.org08:21, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org08:21, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org22:17, 3 мај 2020создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org13:20, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org16:31, 7 јули 2014создадена со најавување(?)23
ro.wikibooks.org08:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikinews.org08:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikiquote.org08:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org08:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikivoyage.org08:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org08:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org15:08, 10 мај 2015создадена со најавување(?)79uploader
ru.wikibooks.org08:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org13:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
ru.wikiquote.org13:32, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
ru.wikisource.org13:38, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
ru.wikiversity.org13:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org13:51, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org16:55, 10 април 2018создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org09:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org09:03, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sah.wikisource.org09:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org09:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikibooks.org09:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikiquote.org09:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sa.wikisource.org09:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org14:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org14:07, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
sc.wikipedia.org09:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org09:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)20
sd.wiktionary.org18:32, 16 април 2019создадена со најавување(?)2
se.wikipedia.org09:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
se.wikimedia.org21:03, 26 мај 2019создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org09:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org20:54, 15 април 2014создадена со најавување(?)6
simple.wikipedia.org20:45, 10 август 2014создадена со најавување(?)7
simple.wiktionary.org16:16, 17 октомври 2020создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org09:25, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
si.wikibooks.org09:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org14:40, 13 декември 2017создадена со најавување(?)10
sk.wikiquote.org09:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sk.wikisource.org09:31, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org20:40, 12 декември 2016создадена со најавување(?)8
sl.wikibooks.org09:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikiquote.org09:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikisource.org09:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikiversity.org09:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org09:37, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org09:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wikisource.org20:48, 14 октомври 2014создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org19:38, 26 ноември 2017создадена со најавување(?)1
species.wikimedia.org20:21, 5 декември 2013создадена со најавување(?)2
sq.wikipedia.org12:42, 29 декември 2016создадена со најавување(?)5
sq.wikibooks.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sq.wikinews.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sq.wikiquote.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org09:43, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org05:28, 9 септември 2014создадена со најавување(?)26
sr.wikibooks.org09:52, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikiquote.org09:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sr.wikisource.org10:14, 2 август 2016создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org09:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
stq.wikipedia.org09:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org09:55, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org15:21, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
su.wikiquote.org09:56, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org12:44, 19 јули 2014создадена со најавување(?)51
sv.wikibooks.org10:05, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikinews.org10:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikiquote.org10:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikisource.org10:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
sv.wikivoyage.org15:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org15:30, 13 декември 2017создадена со најавување(?)3
szl.wikipedia.org10:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org23:30, 19 септември 2017создадена со најавување(?)1
ta.wikibooks.org10:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikinews.org10:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikiquote.org10:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikisource.org10:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ta.wiktionary.org16:36, 25 декември 2019создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org10:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org23:55, 13 мај 2018создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org21:47, 2 август 2018создадена со најавување(?)0
tet.wikipedia.org10:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org23:57, 6 април 2017создадена со најавување(?)0
te.wikibooks.org10:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
te.wikiquote.org10:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
te.wikisource.org10:33, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org15:55, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
tg.wikibooks.org10:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org10:56, 2 јуни 2014создадена со најавување(?)5
th.wikibooks.org10:50, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
th.wikiquote.org10:51, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org10:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org10:53, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org16:07, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
tl.wikibooks.org10:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tly.wikipedia.org11:55, 31 август 2023создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org10:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org10:57, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org10:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org12:20, 9 октомври 2014создадена со најавување(?)14autoreview
tr.wikibooks.org11:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tr.wikinews.org11:03, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tr.wikiquote.org11:03, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tr.wikisource.org11:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tr.wiktionary.org19:01, 24 април 2016создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org11:04, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org16:18, 13 декември 2017создадена со најавување(?)2
tt.wikibooks.org11:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tum.wikipedia.org11:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org11:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
tyv.wikipedia.org11:07, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org11:08, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ua.wikimedia.org22:26, 11 мај 2018создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org11:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org11:10, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org14:20, 8 април 2016создадена со најавување(?)51
uk.wikibooks.org11:47, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikinews.org11:47, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikiquote.org16:32, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
uk.wikisource.org16:37, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
uk.wikivoyage.org16:38, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
uk.wiktionary.org22:05, 16 април 2018создадена со најавување(?)1
ur.wikipedia.org22:44, 24 април 2015создадена со најавување(?)85
ur.wikibooks.org11:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ur.wikiquote.org11:54, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ur.wiktionary.org11:01, 14 ноември 2014создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org19:35, 26 ноември 2017создадена со најавување(?)2
uz.wikiquote.org11:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org11:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vec.wikisource.org11:59, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org12:00, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org12:01, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org16:51, 19 август 2017создадена со најавување(?)14
vi.wikibooks.org12:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org12:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vi.wikisource.org12:09, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vi.wikivoyage.org17:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org17:07, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org17:07, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
war.wikipedia.org17:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
wa.wikipedia.org12:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)2
www.wikidata.org21:51, 5 декември 2013создадена со најавување(?)14.832rollbacker
wikimania2015.wikimedia.org14:03, 13 јуни 2020создадена со најавување(?)0
wikimania2016.wikimedia.org12:28, 11 јануари 2016создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org22:27, 11 мај 2018создадена со најавување(?)1
wikimania.wikimedia.org00:40, 9 март 2019создадена со најавување(?)126
wo.wikipedia.org12:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wo.wikiquote.org12:17, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org12:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)1
xal.wikipedia.org12:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org12:19, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org17:24, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org23:59, 7 март 2017создадена со најавување(?)0
yi.wikisource.org12:22, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org17:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org12:23, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org12:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org12:24, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)43
zh-min-nan.wikipedia.org21:57, 3 ноември 2017создадена со најавување(?)2
zh-min-nan.wikisource.org12:26, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wiktionary.org14:19, 9 мај 2018создадена со најавување(?)1
zh-yue.wikipedia.org21:03, 25 јануари 2016создадена со најавување(?)6
zh.wikipedia.org14:20, 23 јули 2014создадена со најавување(?)97
zh.wikibooks.org12:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikinews.org12:35, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikiquote.org12:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikisource.org12:36, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
zh.wikivoyage.org17:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org03:26, 21 април 2018создадена со најавување(?)1
zu.wikipedia.org12:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0