Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
af.wikipedia.org07:15, 4 јуни 2008создадена со најавување(?)10
als.wikipedia.org22:19, 14 октомври 2008создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org21:12, 13 јуни 2011создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org21:00, 24 јули 2009создадена со најавување(?)5
arc.wikipedia.org11:06, 12 февруари 2009создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org20:19, 23 јуни 2008создадена со најавување(?)2
arz.wikipedia.org08:32, 13 ноември 2014создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org06:59, 30 јуни 2011создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org13:58, 8 февруари 2018создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org09:43, 15 ноември 2009создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org16:28, 1 август 2008создадена со најавување(?)6
be-tarask.wikipedia.org11:48, 23 јуни 2011создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org20:27, 1 август 2008создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org20:19, 23 јуни 2008создадена со најавување(?)11
bi.wikipedia.org11:55, 29 септември 2008создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org09:54, 2 февруари 2010создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org20:00, 20 јуни 2008создадена со најавување(?)3
br.wikipedia.org16:35, 12 јуни 2009создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org19:17, 11 јули 2008создадена со најавување(?)7
ca.wikipedia.org10:57, 9 јуни 2008создадена со најавување(?)17
ca.wikimedia.org07:13, 18 мај 2018создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org23:20, 1 март 2013создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org16:55, 20 февруари 2013создадена со најавување(?)1
commons.wikimedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)16.478autopatrolled, filemover, rollbacker
co.wikipedia.org21:01, 24 јули 2009создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)30
cy.wikipedia.org09:00, 14 февруари 2009создадена со најавување(?)6
da.wikipedia.org20:20, 23 јуни 2008создадена со најавување(?)33
de.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008домашно вики(?)33.053autoreview, editor
de.wikibooks.org08:33, 4 септември 2008создадена со најавување(?)3
de.wikinews.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)42
de.wikiquote.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)3
de.wikiversity.org23:18, 20 јуни 2008создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org12:43, 12 јануари 2013создадена со најавување(?)5
de.wiktionary.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)4
dsb.wikipedia.org21:42, 20 април 2011создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org13:15, 28 мај 2008создадена со најавување(?)10
eml.wikipedia.org14:50, 20 јуни 2009создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.082extendedconfirmed, rollbacker
en.wikibooks.org16:57, 2 јуни 2008создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org16:57, 2 јуни 2008создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org16:57, 2 јуни 2008создадена со најавување(?)1
en.wikisource.org16:57, 2 јуни 2008создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org16:57, 2 јуни 2008создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org06:27, 20 мај 2013создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org16:57, 2 јуни 2008создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org21:42, 19 јуни 2008создадена со најавување(?)11
es.wikipedia.org14:13, 28 мај 2008создадена со најавување(?)62
es.wikiversity.org10:02, 16 јули 2019создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org20:29, 23 јуни 2008создадена со најавување(?)6
eu.wikipedia.org14:42, 10 јуни 2008создадена со најавување(?)9
fa.wikipedia.org08:13, 18 јуни 2008создадена со најавување(?)2
fiu-vro.wikipedia.org20:45, 25 септември 2011создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)39
fo.wikipedia.org07:36, 23 јуни 2010создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org22:49, 11 декември 2010создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)211
fr.wikivoyage.org20:27, 5 јули 2013создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org16:52, 14 јули 2013создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org12:42, 11 мај 2009создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org11:36, 24 јули 2008создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org14:01, 9 септември 2008создадена со најавување(?)11
gor.wikipedia.org08:51, 22 мај 2018создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org17:39, 5 август 2008создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org10:55, 3 јуни 2008создадена со најавување(?)4
he.wiktionary.org10:12, 31 јули 2008создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org13:52, 26 мај 2011создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org10:41, 27 јуни 2008создадена со најавување(?)6
hr.wikipedia.org15:13, 11 јули 2008создадена со најавување(?)9
hsb.wikipedia.org23:01, 2 јули 2008создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org14:33, 21 август 2008создадена со најавување(?)1
hu.wikipedia.org13:14, 28 мај 2008создадена со најавување(?)21
hu.wiktionary.org13:32, 2 април 2018создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org13:24, 4 јуни 2008создадена со најавување(?)5
id.wikipedia.org17:58, 29 јуни 2008создадена со најавување(?)3
ik.wikipedia.org10:46, 7 јули 2010создадена со најавување(?)3
incubator.wikimedia.org15:06, 29 јуни 2011создадена со најавување(?)0
inh.wikipedia.org08:51, 22 мај 2018создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org09:49, 12 декември 2008создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org07:18, 24 јуни 2014создадена со најавување(?)3
it.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)103
it.wikivoyage.org20:27, 5 јули 2013создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org13:13, 28 мај 2008создадена со најавување(?)25
ja.wikinews.org14:40, 9 октомври 2008создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org10:06, 23 јуни 2008создадена со најавување(?)4
kaa.wikipedia.org09:37, 28 мај 2008создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org22:34, 10 декември 2008создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org14:34, 30 август 2011создадена со најавување(?)1
kl.wikipedia.org14:04, 5 јуни 2010создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org08:14, 18 јуни 2008создадена со најавување(?)8
ksh.wikipedia.org12:28, 29 септември 2008создадена со најавување(?)5
la.wikipedia.org22:50, 19 јуни 2008создадена со најавување(?)5
lbe.wikipedia.org22:54, 14 јуни 2009создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org21:48, 25 јуни 2008создадена со најавување(?)6
lfn.wikipedia.org08:51, 22 мај 2018создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org22:17, 21 мај 2013создадена со најавување(?)1
li.wikipedia.org19:40, 14 јануари 2010создадена со најавување(?)1
lmo.wikipedia.org22:53, 15 октомври 2009создадена со најавување(?)8
login.wikimedia.org16:31, 18 јули 2013создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org12:23, 29 мај 2008создадена со најавување(?)9
lt.wikiquote.org18:13, 24 август 2014создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org07:20, 20 јуни 2008создадена со најавување(?)6
www.mediawiki.org15:41, 20 јули 2008создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)33
mg.wikipedia.org12:04, 10 февруари 2013создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org22:42, 9 јули 2009создадена со најавување(?)2
mk.wikipedia.org20:55, 23 ноември 2008создадена со најавување(?)1
ml.wikipedia.org15:25, 6 јули 2009создадена со најавување(?)1
mn.wikipedia.org17:12, 21 јуни 2008создадена со најавување(?)3
mrj.wikipedia.org14:10, 24 март 2011создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org16:46, 2 март 2011создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org19:31, 1 април 2009создадена со најавување(?)7
my.wikipedia.org08:09, 28 февруари 2011создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org10:03, 24 јануари 2009создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org06:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org21:19, 1 јули 2008создадена со најавување(?)1
nl.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)86
nn.wikipedia.org15:07, 19 јуни 2008создадена со најавување(?)17
no.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)54
oc.wikipedia.org20:56, 30 март 2011создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org10:51, 25 јуни 2010создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org12:25, 19 јуни 2013создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org13:11, 28 мај 2008создадена со најавување(?)37
pl.wiktionary.org22:45, 29 јуни 2014создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org07:29, 15 јуни 2010создадена со најавување(?)1
pnb.wikipedia.org19:25, 14 јули 2010создадена со најавување(?)2
pt.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)105
quality.wikimedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)2
qu.wikipedia.org21:32, 24 јуни 2008создадена со најавување(?)4
rm.wikipedia.org11:12, 27 мај 2009создадена со најавување(?)11
roa-tara.wikipedia.org07:09, 27 август 2008создадена со најавување(?)4
ro.wikipedia.org13:09, 28 мај 2008создадена со најавување(?)10
ro.wikinews.org21:31, 29 мај 2008создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org13:08, 28 мај 2008создадена со најавување(?)46autoreview, uploader
ru.wikisource.org13:20, 21 јули 2011создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org19:41, 25 јули 2008создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org07:13, 2 септември 2011создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org15:35, 28 ноември 2009создадена со најавување(?)3
se.wikipedia.org19:54, 8 октомври 2011создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org07:17, 10 септември 2009создадена со најавување(?)5
simple.wikipedia.org22:24, 17 јуни 2008создадена со најавување(?)9
sk.wikipedia.org13:07, 28 мај 2008создадена со најавување(?)23
sl.wikipedia.org13:06, 28 мај 2008создадена со најавување(?)17
species.wikimedia.org18:31, 24 јули 2009создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org22:04, 30 јули 2008создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org20:27, 21 септември 2008создадена со најавување(?)5
su.wikipedia.org19:16, 16 јануари 2009создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)50
sw.wikipedia.org12:54, 25 мај 2009создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org11:03, 24 јули 2018создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org18:34, 6 јули 2008создадена со најавување(?)6
test.wikipedia.org07:38, 28 мај 2008потврдено со лозинка(?)3
th.wikipedia.org14:23, 19 јуни 2008создадена со најавување(?)5
tk.wikipedia.org20:45, 23 ноември 2008создадена со најавување(?)1
tl.wikipedia.org14:55, 21 октомври 2010создадена со најавување(?)5
tr.wikipedia.org13:05, 28 мај 2008создадена со најавување(?)14
tt.wikipedia.org20:18, 30 мај 2013создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org07:56, 12 јули 2009создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org20:11, 23 јуни 2008создадена со најавување(?)11
ur.wikipedia.org22:34, 31 мај 2009создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org14:49, 20 септември 2012создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org19:31, 30 август 2008создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org08:00, 26 јули 2008создадена со најавување(?)7
vo.wikipedia.org22:00, 2 јуни 2008создадена со најавување(?)17
war.wikipedia.org10:03, 27 март 2010создадена со најавување(?)13
www.wikidata.org12:43, 12 јануари 2013создадена со најавување(?)6.586rollbacker
wuu.wikipedia.org14:05, 2 септември 2008создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org10:17, 27 мај 2009создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org21:10, 4 јули 2014создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org11:48, 26 јуни 2008создадена со најавување(?)11