Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
en.wikipedia.org23:27, 12 јануари 2019нова сметка(?)55
fr.wikipedia.org15:31, 7 јануари 2020создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org23:27, 12 јануари 2019создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org23:27, 12 јануари 2019создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org23:27, 12 јануари 2019создадена со најавување(?)4