Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Aaron Schulz (WMF)
  • Зачленет: 08:10, 29 август 2014 (пред 9 години)
  • Вкупно уредувања: 0
  • Број на приврзани сметки: 2
  • Глобална група: Системски администратори
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
login.wikimedia.org01:44, 1 ноември 2018создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org08:10, 29 август 2014нова сметка(?)0