Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
en.wikipedia.org19:14, 12 јануари 2015нова сметка(?)8
en.wiktionary.org18:06, 4 октомври 2017создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org17:14, 21 август 2017создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org19:14, 12 јануари 2015создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org22:59, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
simple.wikipedia.org21:26, 30 октомври 2017создадена со најавување(?)0