Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
commons.wikimedia.org19:02, 26 јануари 2010потврдено со лозинка(?)4
en.wikipedia.org19:02, 26 јануари 2010домашно вики(?)9.582extendedconfirmed
login.wikimedia.org06:31, 12 септември 2013создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org19:02, 26 јануари 2010потврдено со лозинка(?)6