Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
en.wikipedia.org18:30, 13 август 2021нова сметка(?)0
es.wikipedia.org22:23, 13 август 2021создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org18:30, 13 август 2021создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org18:30, 13 август 2021создадена со најавување(?)2