Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: 분당선M
  • Зачленет: 18:05, 17 март 2015 (пред 7 години)
  • Вкупно уредувања: 2
  • Број на приврзани сметки: 3
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
commons.wikimedia.org13:40, 21 февруари 2019создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org18:05, 17 март 2015домашно вики(?)2
login.wikimedia.org14:36, 5 мај 2018создадена со најавување(?)0