Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Érico
  • Зачленет: 05:10, 9 февруари 2012 (пред 10 години)
  • Вкупно уредувања: 279.292
  • Број на приврзани сметки: 703
  • Глобална група: Правозастапници
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org00:42, 3 април 2012создадена со најавување(?)28
ace.wikipedia.org00:36, 19 март 2012создадена со најавување(?)148
ady.wikipedia.org20:20, 14 февруари 2016создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org02:12, 9 март 2012создадена со најавување(?)24
af.wikibooks.org01:20, 22 јуни 2012создадена со најавување(?)1
af.wikiquote.org02:03, 27 март 2012создадена со најавување(?)21
af.wiktionary.org00:42, 3 април 2012создадена со најавување(?)1
ak.wikipedia.org07:44, 18 март 2012создадена со најавување(?)20
als.wikipedia.org00:21, 20 март 2012создадена со најавување(?)4
am.wikipedia.org07:45, 18 март 2012создадена со најавување(?)6
ang.wikipedia.org23:45, 17 март 2012создадена со најавување(?)6
ang.wikibooks.org04:28, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ang.wiktionary.org02:00, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org00:20, 30 март 2012создадена со најавување(?)12
an.wiktionary.org02:00, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org07:47, 18 март 2012создадена со најавување(?)3
ar.wikipedia.org19:58, 16 февруари 2012создадена со најавување(?)93
ar.wikibooks.org00:47, 7 март 2012создадена со најавување(?)9
ar.wikinews.org00:21, 18 март 2012создадена со најавување(?)2
ar.wikiquote.org05:12, 1 април 2012создадена со најавување(?)2
ar.wikisource.org23:10, 30 март 2012создадена со најавување(?)3
ar.wikiversity.org00:26, 18 мај 2012создадена со најавување(?)3
ar.wiktionary.org23:21, 24 март 2012создадена со најавување(?)7
arz.wikipedia.org23:21, 23 март 2012создадена со најавување(?)71
ast.wikipedia.org02:18, 9 март 2012создадена со најавување(?)15
ast.wiktionary.org05:31, 18 април 2012создадена со најавување(?)3
as.wikipedia.org22:56, 1 април 2012создадена со најавување(?)3
as.wikisource.org19:57, 20 февруари 2013создадена со најавување(?)0
atj.wikipedia.org05:36, 7 декември 2017создадена со најавување(?)0
avk.wikipedia.org02:17, 8 август 2021создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org04:36, 26 март 2012создадена со најавување(?)2
ay.wikipedia.org01:57, 8 мај 2012создадена со најавување(?)3
ay.wiktionary.org02:01, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org17:14, 3 февруари 2018создадена со најавување(?)9
az.wikipedia.org22:31, 12 февруари 2012создадена со најавување(?)61
az.wikibooks.org21:56, 18 јули 2012создадена со најавување(?)0
az.wikiquote.org05:54, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
az.wikisource.org20:36, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
az.wiktionary.org23:41, 2 мај 2012создадена со најавување(?)1
ban.wikipedia.org02:49, 27 ноември 2019создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org18:35, 13 февруари 2012создадена со најавување(?)11
bat-smg.wikipedia.org23:48, 28 март 2012создадена со најавување(?)3
ba.wikipedia.org04:45, 18 март 2012создадена со најавување(?)3
bcl.wikipedia.org00:57, 6 април 2012создадена со најавување(?)2
be-tarask.wikipedia.org22:55, 4 март 2012создадена со најавување(?)8
beta.wikiversity.org02:13, 5 март 2012создадена со најавување(?)6
be.wikipedia.org23:01, 4 март 2012создадена со најавување(?)14
be.wikimedia.org11:27, 19 мај 2020создадена со најавување(?)0
be.wikiquote.org11:30, 19 мај 2020создадена со најавување(?)0
be.wikisource.org22:28, 13 февруари 2016создадена со најавување(?)2
be.wiktionary.org23:28, 4 март 2012создадена со најавување(?)3
bg.wikipedia.org23:08, 4 март 2012создадена со најавување(?)16
bg.wikibooks.org02:37, 6 мај 2012создадена со најавување(?)1
bg.wikinews.org19:48, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
bg.wikiquote.org23:08, 4 март 2012создадена со најавување(?)2
bg.wikisource.org23:00, 13 февруари 2015создадена со најавување(?)1
bg.wiktionary.org23:04, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
bh.wikipedia.org23:42, 2 мај 2012создадена со најавување(?)6
bi.wikipedia.org23:36, 21 април 2012создадена со најавување(?)4
bjn.wikipedia.org22:05, 30 мај 2012создадена со најавување(?)3
bm.wikipedia.org07:48, 18 март 2012создадена со најавување(?)2
bn.wikipedia.org23:09, 15 март 2012создадена со најавување(?)47
bn.wikisource.org04:36, 6 мај 2012создадена со најавување(?)1
bn.wiktionary.org21:43, 17 јули 2012создадена со најавување(?)1
bo.wikipedia.org23:57, 1 мај 2012создадена со најавување(?)3
bpy.wikipedia.org00:32, 14 февруари 2012создадена со најавување(?)2
br.wikipedia.org18:35, 13 февруари 2012создадена со најавување(?)3
br.wikimedia.org02:56, 18 февруари 2013создадена со најавување(?)1
br.wikiquote.org01:48, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
br.wiktionary.org02:26, 12 мај 2012создадена со најавување(?)2
bs.wikipedia.org00:33, 14 февруари 2012создадена со најавување(?)23
bs.wikibooks.org22:34, 18 март 2013создадена со најавување(?)0
bs.wikinews.org06:58, 12 јуни 2013создадена со најавување(?)0
bs.wikiquote.org00:21, 5 април 2012создадена со најавување(?)1
bs.wikisource.org23:39, 3 април 2012создадена со најавување(?)2
bs.wiktionary.org23:52, 3 мај 2012создадена со најавување(?)1
bug.wikipedia.org01:08, 5 мај 2012создадена со најавување(?)2
bxr.wikipedia.org00:33, 21 март 2012создадена со најавување(?)3
ca.wikipedia.org01:50, 12 февруари 2012создадена со најавување(?)32
ca.wikibooks.org03:20, 3 јуни 2012создадена со најавување(?)1
ca.wikimedia.org09:43, 20 април 2020создадена со најавување(?)0
ca.wikinews.org00:21, 16 март 2012создадена со најавување(?)477
ca.wikiquote.org23:59, 5 март 2012создадена со најавување(?)2
ca.wikisource.org01:09, 9 мај 2012создадена со најавување(?)1
ca.wiktionary.org01:46, 22 март 2012создадена со најавување(?)4
cbk-zam.wikipedia.org01:05, 27 март 2012создадена со најавување(?)5
cdo.wikipedia.org23:28, 28 март 2012создадена со најавување(?)3
ceb.wikipedia.org16:05, 30 март 2012создадена со најавување(?)5
ce.wikipedia.org02:24, 31 март 2012создадена со најавување(?)3
chr.wikipedia.org05:03, 18 март 2012создадена со најавување(?)1
chr.wiktionary.org04:11, 1 април 2012создадена со најавување(?)1
ch.wikipedia.org07:23, 28 март 2012создадена со најавување(?)1
chy.wikipedia.org00:24, 18 мај 2012создадена со најавување(?)1
ckb.wikipedia.org00:52, 22 март 2012создадена со најавување(?)4
commons.wikimedia.org20:34, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)100.121sysop
co.wikipedia.org00:02, 18 март 2012создадена со најавување(?)14
co.wiktionary.org00:05, 18 март 2012создадена со најавување(?)1
crh.wikipedia.org00:27, 25 април 2012создадена со најавување(?)1
cr.wikipedia.org03:15, 6 јули 2012создадена со најавување(?)1
csb.wikipedia.org01:08, 19 април 2015создадена со најавување(?)0
csb.wiktionary.org23:04, 6 мај 2012создадена со најавување(?)1
cs.wikipedia.org00:42, 29 март 2012создадена со најавување(?)8
cs.wikibooks.org21:53, 20 април 2017создадена со најавување(?)0
cs.wikinews.org06:39, 10 јануари 2016создадена со најавување(?)0
cs.wikiquote.org23:06, 15 март 2012создадена со најавување(?)4
cs.wikisource.org22:43, 7 мај 2012создадена со најавување(?)1
cs.wikiversity.org00:00, 3 април 2012создадена со најавување(?)1
cs.wiktionary.org23:58, 23 јануари 2016создадена со најавување(?)2
cu.wikipedia.org23:41, 16 мај 2012создадена со најавување(?)1
cv.wikipedia.org00:08, 21 март 2012создадена со најавување(?)3
cy.wikipedia.org23:11, 4 март 2012создадена со најавување(?)6
cy.wikibooks.org05:00, 21 јули 2016создадена со најавување(?)0
cy.wikiquote.org01:48, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
cy.wikisource.org18:05, 25 март 2012создадена со најавување(?)1
cy.wiktionary.org20:19, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org22:14, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)8
da.wikibooks.org22:01, 1 април 2012создадена со најавување(?)1
da.wikiquote.org05:57, 17 јули 2012создадена со најавување(?)0
da.wikisource.org00:47, 6 април 2012создадена со најавување(?)1
da.wiktionary.org21:51, 5 мај 2012создадена со најавување(?)3
de.wikipedia.org20:25, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)41autoreview
de.wikibooks.org05:23, 22 октомври 2012создадена со најавување(?)0
de.wikinews.org00:16, 23 март 2012создадена со најавување(?)1
de.wikiquote.org01:42, 24 март 2012создадена со најавување(?)1
de.wikisource.org06:39, 29 мај 2012создадена со најавување(?)1
de.wikiversity.org01:46, 9 март 2012создадена со најавување(?)3
de.wikivoyage.org23:49, 10 јануари 2013создадена со најавување(?)11
de.wiktionary.org00:57, 7 март 2012создадена со најавување(?)6
din.wikipedia.org05:21, 4 мај 2018создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org04:16, 9 јуни 2012создадена со најавување(?)542
dsb.wikipedia.org21:02, 5 април 2012создадена со најавување(?)1
dty.wikipedia.org06:09, 29 декември 2017создадена со најавување(?)2
dv.wikipedia.org20:16, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)2
dv.wiktionary.org21:32, 3 јануари 2013создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org02:02, 3 јули 2012создадена со најавување(?)2
ee.wikipedia.org00:58, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
el.wikipedia.org17:43, 20 февруари 2012создадена со најавување(?)12
el.wikibooks.org04:16, 15 март 2012создадена со најавување(?)3
el.wikinews.org19:17, 31 март 2012создадена со најавување(?)1
el.wikiquote.org01:04, 18 мај 2012создадена со најавување(?)1
el.wikisource.org06:28, 22 септември 2012создадена со најавување(?)0
el.wikiversity.org00:26, 3 јуни 2012создадена со најавување(?)1
el.wikivoyage.org01:50, 18 јуни 2013создадена со најавување(?)0
el.wiktionary.org03:21, 14 мај 2012создадена со најавување(?)4
eml.wikipedia.org01:25, 25 март 2012создадена со најавување(?)5
en.wikipedia.org05:10, 9 февруари 2012потврдено со лозинка(?)8.778extendedconfirmed, rollbacker
en.wikibooks.org17:48, 24 февруари 2012создадена со најавување(?)34
en.wikinews.org17:48, 24 февруари 2012создадена со најавување(?)96
en.wikiquote.org22:18, 18 февруари 2012создадена со најавување(?)50
en.wikisource.org20:38, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)8
en.wikiversity.org17:48, 24 февруари 2012создадена со најавување(?)75
en.wikivoyage.org02:25, 21 ноември 2012создадена со најавување(?)5
en.wiktionary.org20:41, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)6
eo.wikipedia.org21:28, 19 февруари 2012создадена со најавување(?)63
eo.wikibooks.org04:25, 15 март 2012создадена со најавување(?)2
eo.wikinews.org00:55, 18 март 2012создадена со најавување(?)1
eo.wikiquote.org02:54, 27 март 2012создадена со најавување(?)1
eo.wikisource.org00:18, 4 мај 2012создадена со најавување(?)1
eo.wiktionary.org21:28, 19 февруари 2012создадена со најавување(?)2
es.wikipedia.org22:18, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)4.419rollbacker
es.wikibooks.org23:16, 4 март 2012создадена со најавување(?)65
es.wikinews.org00:37, 19 март 2012создадена со најавување(?)11
es.wikiquote.org23:23, 4 март 2012создадена со најавување(?)87
es.wikisource.org23:52, 5 март 2012создадена со најавување(?)59
es.wikiversity.org04:11, 18 март 2012создадена со најавување(?)98
es.wikivoyage.org13:07, 5 јануари 2013создадена со најавување(?)2
es.wiktionary.org23:13, 5 март 2012создадена со најавување(?)113rollbacker
et.wikipedia.org07:24, 28 март 2012создадена со најавување(?)9
et.wikibooks.org14:36, 3 мај 2016создадена со најавување(?)0
et.wikiquote.org03:22, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
et.wiktionary.org09:35, 6 мај 2020создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org22:35, 23 февруари 2012создадена со најавување(?)34
eu.wikibooks.org02:46, 17 февруари 2013создадена со најавување(?)0
eu.wikiquote.org01:25, 1 јули 2012создадена со најавување(?)1
eu.wiktionary.org05:11, 21 јули 2016создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org00:35, 4 април 2012создадена со најавување(?)2
fa.wikipedia.org23:16, 26 март 2012создадена со најавување(?)43
fa.wikibooks.org00:39, 28 јули 2012создадена со најавување(?)2
fa.wikinews.org21:32, 3 јануари 2013создадена со најавување(?)0
fa.wikiquote.org23:21, 22 март 2012создадена со најавување(?)1
fa.wikisource.org23:16, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
fa.wikivoyage.org20:35, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)3
fa.wiktionary.org01:31, 22 март 2012создадена со најавување(?)7
ff.wikipedia.org03:12, 6 јули 2012создадена со најавување(?)1
fiu-vro.wikipedia.org22:27, 15 март 2012создадена со најавување(?)2
fi.wikipedia.org23:16, 27 март 2012создадена со најавување(?)11
fi.wikibooks.org23:30, 3 мај 2012создадена со најавување(?)1
fi.wikinews.org02:04, 8 ноември 2012создадена со најавување(?)0
fi.wikiquote.org16:05, 23 март 2012создадена со најавување(?)1
fi.wikisource.org02:17, 12 март 2012создадена со најавување(?)2
fi.wikiversity.org20:39, 3 декември 2012создадена со најавување(?)0
fi.wikivoyage.org03:25, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
fi.wiktionary.org00:14, 3 мај 2012создадена со најавување(?)1
fj.wikipedia.org02:02, 3 јули 2012создадена со најавување(?)1
fj.wiktionary.org02:08, 19 мај 2012создадена со најавување(?)1
foundation.wikimedia.org12:01, 18 јануари 2022создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org01:19, 28 март 2012создадена со најавување(?)4
fo.wiktionary.org21:51, 3 јануари 2013создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org23:16, 3 јули 2012создадена со најавување(?)2
frr.wikipedia.org00:20, 7 мај 2012создадена со најавување(?)1
fr.wikipedia.org20:33, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)227
fr.wikibooks.org01:40, 29 март 2012создадена со најавување(?)3
fr.wikinews.org01:37, 29 март 2012создадена со најавување(?)10
fr.wikiquote.org22:05, 5 март 2012создадена со најавување(?)15
fr.wikisource.org01:57, 31 март 2012создадена со најавување(?)4
fr.wikiversity.org01:57, 31 март 2012создадена со најавување(?)2
fr.wikivoyage.org18:44, 15 јануари 2013создадена со најавување(?)5
fr.wiktionary.org05:18, 11 февруари 2012создадена со најавување(?)6
fur.wikipedia.org00:49, 29 март 2012создадена со најавување(?)1
fy.wikipedia.org23:34, 30 март 2012создадена со најавување(?)6
fy.wiktionary.org21:56, 20 април 2017создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org14:44, 19 декември 2012создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org02:10, 3 април 2012создадена со најавување(?)4
ga.wikipedia.org01:30, 21 март 2012создадена со најавување(?)5
ga.wiktionary.org23:51, 17 март 2012создадена со најавување(?)1
gcr.wikipedia.org02:54, 5 јуни 2020создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org00:22, 23 март 2012создадена со најавување(?)1
glk.wikipedia.org00:22, 29 март 2012создадена со најавување(?)1
gl.wikipedia.org23:52, 5 март 2012создадена со најавување(?)64
gl.wikibooks.org22:35, 18 март 2013создадена со најавување(?)0
gl.wikiquote.org03:26, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
gl.wikisource.org03:20, 20 март 2013создадена со најавување(?)0
gl.wiktionary.org00:57, 7 март 2012создадена со најавување(?)2
gn.wikipedia.org00:49, 5 април 2012создадена со најавување(?)2
gom.wikipedia.org21:27, 13 јули 2017создадена со најавување(?)0
gor.wikipedia.org07:54, 6 јуни 2020создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org23:58, 14 мај 2012создадена со најавување(?)3
gu.wikipedia.org02:22, 22 март 2012создадена со најавување(?)13
gu.wikiquote.org03:27, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
gu.wikisource.org02:02, 3 април 2012создадена со најавување(?)1
gv.wikipedia.org23:51, 17 март 2012создадена со најавување(?)2
hak.wikipedia.org23:12, 24 април 2012создадена со најавување(?)2
ha.wikipedia.org00:58, 5 мај 2012создадена со најавување(?)3
ha.wiktionary.org03:25, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org22:56, 4 март 2012создадена со најавување(?)2
he.wikipedia.org04:21, 18 март 2012создадена со најавување(?)38
he.wikibooks.org23:10, 5 март 2012создадена со најавување(?)3
he.wikinews.org00:48, 7 јуни 2012создадена со најавување(?)1
he.wikiquote.org01:36, 7 март 2012создадена со најавување(?)6
he.wikisource.org04:21, 18 март 2012создадена со најавување(?)3
he.wikivoyage.org02:40, 1 април 2013создадена со најавување(?)0
he.wiktionary.org21:45, 26 март 2012создадена со најавување(?)17
hif.wikipedia.org23:28, 2 април 2012создадена со најавување(?)12
hi.wikipedia.org01:26, 4 март 2012создадена со најавување(?)58
hi.wikibooks.org06:02, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
hi.wikiquote.org15:48, 31 јули 2012создадена со најавување(?)1
hi.wikisource.org04:01, 13 април 2020создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org01:27, 4 март 2012создадена со најавување(?)2
hr.wikipedia.org01:41, 12 февруари 2012создадена со најавување(?)19
hr.wikibooks.org00:44, 11 февруари 2015создадена со најавување(?)0
hr.wikiquote.org23:28, 7 септември 2012создадена со најавување(?)0
hr.wikisource.org01:45, 30 мај 2012создадена со најавување(?)1
hr.wiktionary.org23:40, 18 јули 2012создадена со најавување(?)4
hsb.wikipedia.org21:02, 5 април 2012создадена со најавување(?)1
hsb.wiktionary.org21:47, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
ht.wikipedia.org02:11, 9 март 2012создадена со најавување(?)13.275
hu.wikipedia.org01:04, 12 февруари 2012создадена со најавување(?)6
hu.wikibooks.org00:19, 24 март 2012создадена со најавување(?)3
hu.wikiquote.org04:48, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
hu.wikisource.org02:56, 8 јануари 2013создадена со најавување(?)0
hu.wiktionary.org17:05, 12 февруари 2016создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org22:40, 15 март 2012создадена со најавување(?)17
hy.wikibooks.org21:14, 6 јули 2020создадена со најавување(?)0
hy.wikiquote.org03:27, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
hy.wikisource.org07:39, 16 март 2016создадена со најавување(?)4
hy.wiktionary.org03:20, 3 декември 2015создадена со најавување(?)1
hyw.wikipedia.org04:07, 8 август 2021создадена со најавување(?)0
hz.wikipedia.org02:36, 5 април 2020создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org01:24, 25 март 2012создадена со најавување(?)5
ia.wiktionary.org23:32, 19 март 2012создадена со најавување(?)1
id.wikipedia.org02:00, 22 март 2012создадена со најавување(?)65
id.wikibooks.org22:23, 18 јули 2012создадена со најавување(?)0
id.wikiquote.org22:23, 18 јули 2012создадена со најавување(?)1
id.wikisource.org02:00, 22 март 2012создадена со најавување(?)3
id.wiktionary.org20:55, 22 јуни 2012создадена со најавување(?)3
ie.wikipedia.org22:03, 1 април 2012создадена со најавување(?)1
ig.wikipedia.org03:16, 9 мај 2012создадена со најавување(?)5
ik.wikipedia.org19:00, 4 јуни 2012создадена со најавување(?)1
ilo.wikipedia.org02:14, 9 март 2012создадена со најавување(?)2
incubator.wikimedia.org17:48, 24 февруари 2012создадена со најавување(?)92
inh.wikipedia.org03:26, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org23:11, 12 мај 2012создадена со најавување(?)48
io.wiktionary.org22:20, 15 мај 2012создадена со најавување(?)1
is.wikipedia.org23:08, 2 април 2012создадена со најавување(?)4
is.wikibooks.org00:18, 31 март 2012создадена со најавување(?)1
is.wikiquote.org01:49, 20 декември 2012создадена со најавување(?)1
is.wikisource.org03:58, 21 јануари 2013создадена со најавување(?)0
is.wiktionary.org21:38, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
it.wikipedia.org06:29, 15 февруари 2012создадена со најавување(?)143
it.wikibooks.org03:02, 22 март 2012создадена со најавување(?)2
it.wikinews.org23:42, 28 март 2012создадена со најавување(?)3
it.wikiquote.org23:23, 15 март 2012создадена со најавување(?)22
it.wikisource.org06:05, 13 март 2012создадена со најавување(?)7
it.wikiversity.org00:07, 30 март 2012создадена со најавување(?)2
it.wikivoyage.org20:37, 15 јануари 2013создадена со најавување(?)1
it.wiktionary.org20:59, 20 јули 2012создадена со најавување(?)1
iu.wikipedia.org21:37, 7 јуни 2012создадена со најавување(?)1
jam.wikipedia.org21:29, 13 јули 2017создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org22:51, 11 февруари 2012создадена со најавување(?)31
ja.wikibooks.org13:37, 19 септември 2014создадена со најавување(?)0
ja.wikinews.org23:09, 25 јуни 2012создадена со најавување(?)1
ja.wikiquote.org23:13, 5 март 2012создадена со најавување(?)2
ja.wikisource.org23:23, 3 март 2013создадена со најавување(?)0
ja.wikiversity.org04:37, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
ja.wiktionary.org01:00, 22 септември 2012создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org00:42, 25 јули 2012создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org23:39, 29 март 2012создадена со најавување(?)14
jv.wikisource.org18:34, 30 јануари 2022создадена со најавување(?)0
jv.wiktionary.org19:34, 10 јануари 2016создадена со најавување(?)1
kaa.wikipedia.org01:58, 27 април 2013создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org21:19, 5 март 2012создадена со најавување(?)7
ka.wikipedia.org01:50, 9 март 2012создадена со најавување(?)10
ka.wikibooks.org03:58, 18 март 2013создадена со најавување(?)0
ka.wikiquote.org20:00, 19 декември 2012создадена со најавување(?)0
ka.wiktionary.org00:19, 5 јули 2012создадена со најавување(?)1
kbd.wikipedia.org01:08, 19 април 2015создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org21:30, 13 јули 2017создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org01:08, 19 април 2015создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org04:26, 6 мај 2012создадена со најавување(?)2
kj.wikipedia.org15:15, 19 мај 2020создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org21:23, 5 март 2012создадена со најавување(?)14
kk.wiktionary.org09:35, 6 мај 2020создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org01:08, 19 април 2015создадена со најавување(?)0
kl.wiktionary.org01:08, 19 април 2015создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org04:15, 15 март 2012создадена со најавување(?)4
km.wiktionary.org22:37, 29 април 2013создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org22:12, 26 март 2012создадена со најавување(?)3
kn.wikisource.org19:04, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
kn.wiktionary.org19:28, 26 јули 2012создадена со најавување(?)1
koi.wikipedia.org23:16, 27 март 2012создадена со најавување(?)4
ko.wikipedia.org01:01, 18 април 2012создадена со најавување(?)38
ko.wikibooks.org02:18, 27 март 2012создадена со најавување(?)3
ko.wikinews.org02:46, 16 јуни 2012создадена со најавување(?)3
ko.wikiquote.org01:48, 29 ноември 2012создадена со најавување(?)0
ko.wikisource.org02:12, 9 март 2012создадена со најавување(?)2
ko.wikiversity.org05:19, 24 јануари 2017создадена со најавување(?)0
ko.wiktionary.org20:55, 25 јули 2012создадена со најавување(?)1
krc.wikipedia.org01:18, 26 април 2012создадена со најавување(?)1
ksh.wikipedia.org21:39, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
ks.wikipedia.org01:03, 3 мај 2012создадена со најавување(?)1
ku.wikipedia.org23:29, 4 март 2012создадена со најавување(?)10
ku.wikiquote.org00:23, 4 јуни 2013создадена со најавување(?)0
ku.wiktionary.org01:18, 10 април 2013создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org01:09, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
kw.wikipedia.org00:59, 29 јуни 2012создадена со најавување(?)1
kw.wiktionary.org01:40, 7 јуни 2012создадена со најавување(?)1
ky.wikipedia.org22:57, 1 април 2012создадена со најавување(?)1
ky.wikibooks.org02:44, 23 јануари 2018создадена со најавување(?)0
ky.wiktionary.org02:44, 23 јануари 2018создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org00:09, 27 јули 2012создадена со најавување(?)2
la.wikipedia.org02:54, 28 февруари 2012создадена со најавување(?)13
la.wikibooks.org06:16, 29 декември 2017создадена со најавување(?)0
la.wikiquote.org00:19, 4 јуни 2013создадена со најавување(?)0
la.wikisource.org02:04, 9 мај 2012создадена со најавување(?)1
la.wiktionary.org03:26, 4 април 2012создадена со најавување(?)2
lbe.wikipedia.org00:36, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
lb.wikipedia.org23:34, 22 март 2012создадена со најавување(?)2
lb.wiktionary.org23:29, 15 март 2012создадена со најавување(?)1
lez.wikipedia.org02:08, 31 март 2012создадена со најавување(?)4
lfn.wikipedia.org03:27, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org03:13, 6 јули 2012создадена со најавување(?)1
lij.wikipedia.org01:26, 4 април 2012создадена со најавување(?)4
li.wikipedia.org23:23, 17 мај 2012создадена со најавување(?)2
li.wiktionary.org01:19, 20 јуни 2012создадена со најавување(?)1
lmo.wikipedia.org06:14, 3 мај 2012создадена со најавување(?)7
ln.wikipedia.org04:39, 6 мај 2012создадена со најавување(?)2
login.wikimedia.org00:43, 20 јули 2013создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org21:35, 15 јануари 2013создадена со најавување(?)2
lo.wiktionary.org03:37, 14 февруари 2016создадена со најавување(?)0
lrc.wikipedia.org16:23, 9 февруари 2017создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org06:28, 12 мај 2012создадена со најавување(?)2
lt.wikipedia.org15:47, 7 март 2012создадена со најавување(?)22
lt.wikibooks.org04:20, 21 декември 2012создадена со најавување(?)3
lt.wikiquote.org01:47, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
lt.wiktionary.org03:19, 22 јануари 2013создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org23:04, 4 март 2012создадена со најавување(?)53
lv.wiktionary.org23:10, 22 март 2012создадена со најавување(?)1
mai.wikipedia.org07:46, 9 февруари 2015создадена со најавување(?)1
map-bms.wikipedia.org04:21, 6 мај 2012создадена со најавување(?)5
mdf.wikipedia.org20:35, 21 април 2012создадена со најавување(?)1
www.mediawiki.org23:31, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)90autopatrolled
meta.wikimedia.org05:10, 9 февруари 2012потврдено со лозинка(?)1.338global-renamer
mg.wikipedia.org00:03, 10 мај 2012создадена со најавување(?)4
mg.wikibooks.org00:24, 3 април 2012создадена со најавување(?)1
mg.wiktionary.org22:27, 15 март 2012создадена со најавување(?)2
mhr.wikipedia.org00:36, 5 мај 2012создадена со најавување(?)6
min.wikipedia.org01:33, 1 април 2013создадена со најавување(?)1
mi.wikipedia.org23:45, 23 март 2012создадена со најавување(?)2
mi.wiktionary.org03:56, 28 февруари 2013создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org01:08, 19 април 2015создадена со најавување(?)12
mk.wikibooks.org00:39, 30 март 2012создадена со најавување(?)1
ml.wikipedia.org00:33, 20 март 2012создадена со најавување(?)22
ml.wikibooks.org21:03, 20 декември 2012создадена со најавување(?)0
ml.wikiquote.org00:19, 4 јуни 2013создадена со најавување(?)0
ml.wikisource.org04:01, 15 јули 2012создадена со најавување(?)0
ml.wiktionary.org20:19, 11 март 2012создадена со најавување(?)3
mn.wikipedia.org04:45, 18 март 2012создадена со најавување(?)6
mn.wiktionary.org06:51, 16 март 2016создадена со најавување(?)0
mnw.wikipedia.org07:00, 6 јуни 2020создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org23:30, 2 април 2012создадена со најавување(?)3
mr.wikipedia.org04:30, 18 март 2012создадена со најавување(?)6
mr.wikiquote.org03:27, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
mr.wikisource.org01:13, 1 декември 2012создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org23:55, 26 февруари 2012создадена со најавување(?)85
ms.wikibooks.org06:31, 1 април 2012создадена со најавување(?)1
mt.wikipedia.org00:22, 23 март 2012создадена со најавување(?)2
mwl.wikipedia.org01:12, 9 март 2012создадена со најавување(?)10
mx.wikimedia.org08:20, 27 декември 2015создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org01:08, 19 април 2015создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org01:15, 3 април 2012создадена со најавување(?)14
my.wiktionary.org23:06, 9 април 2012создадена со најавување(?)1
mzn.wikipedia.org23:44, 29 март 2012создадена со најавување(?)2
nah.wikipedia.org02:17, 12 март 2012создадена со најавување(?)2
nah.wiktionary.org03:27, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org23:59, 27 август 2012создадена со најавување(?)4
nap.wikisource.org16:16, 25 февруари 2020создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org22:37, 25 јуни 2012создадена со најавување(?)1
nds-nl.wikipedia.org23:36, 4 мај 2012создадена со најавување(?)3
nds.wikipedia.org23:23, 24 април 2012создадена со најавување(?)45
nds.wiktionary.org01:58, 10 јануари 2015создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org23:28, 4 март 2012создадена со најавување(?)3
ne.wikibooks.org23:51, 4 април 2012создадена со најавување(?)1
ne.wiktionary.org23:28, 4 март 2012создадена со најавување(?)2
new.wikipedia.org23:14, 2 април 2012создадена со најавување(?)3
ng.wikipedia.org11:46, 19 мај 2020создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org22:26, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)24
nl.wikibooks.org00:51, 5 април 2012создадена со најавување(?)1
nl.wikimedia.org06:39, 18 декември 2014создадена со најавување(?)0
nl.wikinews.org06:50, 22 март 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikiquote.org16:09, 23 март 2012создадена со најавување(?)2
nl.wikisource.org05:09, 18 март 2012создадена со најавување(?)2
nl.wikivoyage.org19:17, 15 јануари 2013создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org02:05, 20 јули 2012создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org23:13, 25 јуни 2012создадена со најавување(?)2
nn.wikiquote.org03:27, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
nn.wiktionary.org18:59, 4 јуни 2012создадена со најавување(?)1
nov.wikipedia.org21:37, 18 јули 2012создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org21:24, 13 февруари 2012создадена со најавување(?)14
no.wikibooks.org03:09, 30 мај 2012создадена со најавување(?)1
no.wikimedia.org10:02, 7 февруари 2018создадена со најавување(?)0
no.wikinews.org07:48, 27 јануари 2014создадена со најавување(?)0
no.wikiquote.org22:45, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
no.wikisource.org23:23, 3 март 2013создадена со најавување(?)0
no.wiktionary.org01:16, 22 март 2012создадена со најавување(?)3
nrm.wikipedia.org01:49, 9 март 2012создадена со најавување(?)3
nso.wikipedia.org21:57, 12 март 2012создадена со најавување(?)2
nv.wikipedia.org23:51, 4 јули 2012создадена со најавување(?)1
nyc.wikimedia.org03:19, 3 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org05:11, 6 мај 2012создадена со најавување(?)1
oc.wikipedia.org00:56, 23 март 2012создадена со најавување(?)17
oc.wikibooks.org03:42, 22 јануари 2013создадена со најавување(?)4
oc.wiktionary.org22:38, 14 мај 2012создадена со најавување(?)1
olo.wikipedia.org03:28, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org21:49, 11 јануари 2013создадена со најавување(?)0
om.wiktionary.org03:28, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org04:09, 6 мај 2012создадена со најавување(?)4
or.wikisource.org01:25, 29 јули 2018создадена со најавување(?)0
or.wiktionary.org10:43, 15 август 2020создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org03:31, 6 мај 2012создадена со најавување(?)1
outreach.wikimedia.org00:41, 3 мај 2012создадена со најавување(?)457
pag.wikipedia.org06:18, 1 април 2012создадена со најавување(?)5
pam.wikipedia.org01:15, 8 мај 2012создадена со најавување(?)1
pap.wikipedia.org02:27, 22 март 2012создадена со најавување(?)7
pa.wikipedia.org23:05, 26 март 2012создадена со најавување(?)8
pa.wikibooks.org04:13, 28 март 2013создадена со најавување(?)0
pa.wiktionary.org23:50, 10 септември 2012создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org22:58, 3 мај 2012создадена со најавување(?)1
pdc.wikipedia.org02:10, 22 март 2012создадена со најавување(?)1
pfl.wikipedia.org08:09, 22 април 2012создадена со најавување(?)1
pih.wikipedia.org03:09, 7 јуни 2012создадена со најавување(?)1
pi.wikipedia.org23:43, 2 мај 2012создадена со најавување(?)1
pl.wikipedia.org01:04, 12 февруари 2012создадена со најавување(?)38
pl.wikibooks.org23:23, 24 март 2012создадена со најавување(?)1
pl.wikimedia.org11:33, 18 април 2020создадена со најавување(?)0
pl.wikinews.org01:36, 22 март 2012создадена со најавување(?)1
pl.wikiquote.org01:15, 22 март 2012создадена со најавување(?)5
pl.wikisource.org00:43, 30 ноември 2012создадена со најавување(?)1
pl.wikivoyage.org00:56, 22 февруари 2013создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org13:37, 19 септември 2014создадена со најавување(?)2
pms.wikipedia.org23:16, 2 април 2012создадена со најавување(?)12
pnb.wikipedia.org20:53, 11 март 2012создадена со најавување(?)4
pnb.wiktionary.org06:00, 18 мај 2012создадена со најавување(?)1
pnt.wikipedia.org23:15, 30 март 2012создадена со најавување(?)1
ps.wikipedia.org06:02, 8 април 2012создадена со најавување(?)6
ps.wiktionary.org22:01, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
pt.wikipedia.org05:10, 9 февруари 2012домашно вики(?)137.323bureaucrat, checkuser, sysop
pt.wikibooks.org20:40, 11 февруари 2012создадена со најавување(?)96
pt.wikimedia.org16:42, 25 јуни 2020создадена со најавување(?)0
pt.wikinews.org06:02, 16 февруари 2012создадена со најавување(?)2.482autoreview, editor, editprotected, reviewer
pt.wikiquote.org23:15, 4 март 2012создадена со најавување(?)100
pt.wikisource.org03:04, 12 февруари 2012создадена со најавување(?)417autoreview, editor
pt.wikiversity.org23:18, 4 март 2012создадена со најавување(?)127
pt.wikivoyage.org01:44, 6 јануари 2013создадена со најавување(?)43
pt.wiktionary.org20:35, 9 февруари 2012создадена со најавување(?)329
qu.wikipedia.org05:44, 9 јуни 2012создадена со најавување(?)30
rm.wikipedia.org23:07, 4 март 2012создадена со најавување(?)2
rmy.wikipedia.org23:58, 27 март 2012создадена со најавување(?)1
rn.wikipedia.org23:33, 27 март 2012создадена со најавување(?)6
roa-rup.wikipedia.org23:08, 2 април 2012создадена со најавување(?)3
roa-tara.wikipedia.org01:41, 1 март 2012создадена со најавување(?)2
ro.wikipedia.org20:32, 11 февруари 2012создадена со најавување(?)53
ro.wikibooks.org21:39, 5 мај 2012создадена со најавување(?)3
ro.wikinews.org01:51, 25 март 2012создадена со најавување(?)1
ro.wikiquote.org02:31, 30 март 2013создадена со најавување(?)0
ro.wikisource.org23:49, 20 март 2012создадена со најавување(?)4
ro.wikivoyage.org22:35, 20 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ro.wiktionary.org01:51, 25 март 2012создадена со најавување(?)6
rue.wikipedia.org00:09, 19 март 2012создадена со најавување(?)2
ru.wikipedia.org06:29, 15 февруари 2012создадена со најавување(?)42uploader
ru.wikibooks.org01:57, 25 март 2012создадена со најавување(?)3
ru.wikimedia.org21:42, 2 април 2016создадена со најавување(?)0
ru.wikinews.org23:11, 22 март 2012создадена со најавување(?)1
ru.wikiquote.org02:15, 9 март 2012создадена со најавување(?)3
ru.wikisource.org22:52, 26 март 2012создадена со најавување(?)2
ru.wikiversity.org01:27, 8 мај 2013создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org18:47, 15 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org23:23, 15 март 2012создадена со најавување(?)13
rw.wikipedia.org00:36, 5 мај 2012создадена со најавување(?)6
sah.wikipedia.org04:52, 18 март 2012создадена со најавување(?)3
sah.wikisource.org03:16, 22 март 2012создадена со најавување(?)1
sat.wikipedia.org21:45, 22 април 2020создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org22:37, 1 мај 2012создадена со најавување(?)4
sa.wikisource.org06:53, 2 јануари 2015создадена со најавување(?)0
sa.wiktionary.org22:36, 1 мај 2012создадена со најавување(?)1
scn.wikipedia.org01:44, 24 март 2012создадена со најавување(?)6
scn.wiktionary.org04:36, 7 јуни 2012создадена со најавување(?)10
sco.wikipedia.org04:18, 18 март 2012создадена со најавување(?)647
sc.wikipedia.org01:09, 27 март 2012создадена со најавување(?)1
sd.wikipedia.org23:49, 3 април 2012создадена со најавување(?)1
sd.wiktionary.org21:39, 24 јануари 2016создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org06:57, 5 септември 2012создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org02:18, 20 март 2012создадена со најавување(?)1
shn.wikipedia.org11:01, 4 јуни 2020создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org23:09, 4 март 2012создадена со најавување(?)76
sh.wiktionary.org04:59, 19 јануари 2016создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org00:37, 5 март 2012создадена со најавување(?)1.206rollbacker
simple.wikiquote.org11:18, 19 мај 2020создадена со најавување(?)0
simple.wiktionary.org22:38, 18 март 2012создадена со најавување(?)36
si.wikipedia.org04:21, 18 март 2012создадена со најавување(?)3
si.wiktionary.org01:39, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org23:00, 4 март 2012создадена со најавување(?)91
sk.wikibooks.org22:16, 1 април 2012создадена со најавување(?)1
sk.wikiquote.org00:28, 30 ноември 2012создадена со најавување(?)0
sk.wikisource.org00:13, 24 септември 2012создадена со најавување(?)0
sk.wiktionary.org00:12, 24 септември 2012создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org08:09, 18 март 2012создадена со најавување(?)31
sl.wikibooks.org22:35, 18 март 2013создадена со најавување(?)0
sl.wikiquote.org03:52, 28 февруари 2013создадена со најавување(?)0
sl.wikisource.org23:40, 18 април 2012создадена со најавување(?)1
sl.wikiversity.org23:56, 28 мај 2012создадена со најавување(?)1
sl.wiktionary.org05:54, 21 јули 2016создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org06:00, 6 мај 2012создадена со најавување(?)1
sm.wiktionary.org23:53, 15 август 2012создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org05:21, 18 март 2012создадена со најавување(?)12
wikisource.org02:13, 5 март 2012создадена со најавување(?)13
so.wikipedia.org23:45, 22 март 2012создадена со најавување(?)63
species.wikimedia.org17:48, 24 февруари 2012создадена со најавување(?)8
sq.wikipedia.org21:45, 4 март 2012создадена со најавување(?)81
sq.wikibooks.org02:29, 3 април 2012создадена со најавување(?)1
sq.wikinews.org07:18, 17 јуни 2012создадена со најавување(?)1
sq.wikiquote.org03:26, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
sq.wiktionary.org21:33, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
srn.wikipedia.org01:45, 6 март 2012создадена со најавување(?)1
sr.wikipedia.org00:33, 14 февруари 2012создадена со најавување(?)29
sr.wikibooks.org01:02, 16 мај 2012создадена со најавување(?)1
sr.wikinews.org22:52, 26 март 2012создадена со најавување(?)1
sr.wikiquote.org02:17, 12 март 2012создадена со најавување(?)2
sr.wikisource.org00:46, 6 април 2012создадена со најавување(?)1
sr.wiktionary.org03:06, 29 февруари 2016создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org23:33, 27 март 2012создадена со најавување(?)1
ss.wiktionary.org23:35, 27 март 2012создадена со најавување(?)1
stq.wikipedia.org00:26, 18 мај 2012создадена со најавување(?)1
strategy.wikimedia.org00:23, 7 март 2012создадена со најавување(?)17
st.wikipedia.org01:03, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
su.wikipedia.org21:22, 5 март 2012создадена со најавување(?)5
su.wikiquote.org02:31, 30 март 2013создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org22:46, 15 февруари 2012создадена со најавување(?)17
sv.wikibooks.org22:40, 26 март 2012создадена со најавување(?)2
sv.wikinews.org01:20, 25 март 2012создадена со најавување(?)1
sv.wikiquote.org02:14, 9 март 2012создадена со најавување(?)2
sv.wikisource.org22:20, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
sv.wikiversity.org00:24, 18 мај 2012создадена со најавување(?)3
sv.wikivoyage.org18:49, 15 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org00:57, 3 јануари 2015создадена со најавување(?)2
sw.wikipedia.org04:11, 18 март 2012создадена со најавување(?)4
sw.wiktionary.org03:45, 14 февруари 2016создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org22:36, 23 јуни 2012создадена со најавување(?)47
szy.wikipedia.org03:43, 5 јуни 2020создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org04:21, 18 март 2012создадена со најавување(?)26
ta.wikibooks.org02:58, 21 јуни 2012создадена со најавување(?)1
ta.wikinews.org23:24, 28 јуни 2012создадена со најавување(?)1
ta.wikiquote.org01:00, 28 јуни 2012создадена со најавување(?)1
ta.wikisource.org03:53, 7 март 2013создадена со најавување(?)0
ta.wiktionary.org01:08, 19 април 2015создадена со најавување(?)0
tcy.wikipedia.org03:29, 11 мај 2019создадена со најавување(?)1
ten.wikipedia.org07:14, 20 април 2020создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org04:20, 29 мај 2012создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org21:37, 4 март 2012создадена со најавување(?)124
test.wikidata.org23:16, 6 јуни 2013создадена со најавување(?)0
tet.wikipedia.org21:24, 1 мај 2012создадена со најавување(?)1
te.wikipedia.org04:30, 18 март 2012создадена со најавување(?)13
te.wikisource.org18:15, 30 декември 2014создадена со најавување(?)0
te.wiktionary.org20:00, 5 мај 2012создадена со најавување(?)2
tg.wikipedia.org23:15, 4 март 2012создадена со најавување(?)13
tg.wiktionary.org21:45, 22 април 2020создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org21:45, 4 март 2012создадена со најавување(?)32
th.wikibooks.org06:17, 16 мај 2012создадена со најавување(?)3
th.wikiquote.org06:17, 16 мај 2012создадена со најавување(?)1
th.wikisource.org22:31, 1 мај 2012создадена со најавување(?)1
th.wiktionary.org06:17, 16 мај 2012создадена со најавување(?)2
ti.wikipedia.org03:08, 7 јуни 2012создадена со најавување(?)2
tk.wikipedia.org23:06, 15 март 2012создадена со најавување(?)4
tl.wikipedia.org05:32, 18 март 2012создадена со најавување(?)43
tl.wikibooks.org00:02, 15 април 2012создадена со најавување(?)14
tl.wiktionary.org23:55, 24 септември 2012создадена со најавување(?)3
tn.wikipedia.org14:57, 28 ноември 2012создадена со најавување(?)1
tn.wiktionary.org00:25, 3 април 2012создадена со најавување(?)1
to.wikipedia.org00:40, 16 мај 2012создадена со најавување(?)1
tpi.wikipedia.org01:41, 1 март 2012создадена со најавување(?)2
tpi.wiktionary.org23:27, 19 јули 2012создадена со најавување(?)2
tr.wikipedia.org06:41, 23 март 2012создадена со најавување(?)66
tr.wikibooks.org22:36, 18 март 2013создадена со најавување(?)1
tr.wikimedia.org19:11, 4 јули 2020создадена со најавување(?)0
tr.wikinews.org22:50, 16 септември 2012создадена со најавување(?)2
tr.wikiquote.org03:12, 21 јануари 2013создадена со најавување(?)4
tr.wikisource.org08:12, 16 декември 2014создадена со најавување(?)1
tr.wiktionary.org00:57, 7 март 2012создадена со најавување(?)7
ts.wikipedia.org02:28, 4 април 2012создадена со најавување(?)2
ts.wiktionary.org07:52, 18 март 2012создадена со најавување(?)1
tt.wikipedia.org04:35, 18 март 2012создадена со најавување(?)1
tt.wiktionary.org01:18, 4 мај 2012создадена со најавување(?)1
tum.wikipedia.org02:02, 3 јули 2012создадена со најавување(?)1
tw.wikipedia.org00:59, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
tyv.wikipedia.org13:37, 19 септември 2014создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org00:51, 29 август 2012создадена со најавување(?)1
ua.wikimedia.org06:01, 21 јули 2016создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org00:47, 8 мај 2012создадена со најавување(?)1
ug.wikipedia.org23:21, 14 јуни 2012создадена со најавување(?)1
uk.wikipedia.org03:23, 20 март 2012создадена со најавување(?)45
uk.wikibooks.org20:43, 11 февруари 2012создадена со најавување(?)2
uk.wikinews.org02:07, 8 ноември 2012создадена со најавување(?)0
uk.wikiquote.org21:57, 27 јули 2012создадена со најавување(?)0
uk.wikisource.org22:57, 24 март 2012создадена со најавување(?)4
uk.wikivoyage.org02:40, 1 април 2013создадена со најавување(?)0
uk.wiktionary.org20:43, 11 февруари 2012создадена со најавување(?)2
ur.wikipedia.org02:19, 9 март 2012создадена со најавување(?)20
ur.wikibooks.org21:49, 27 јули 2012создадена со најавување(?)0
ur.wiktionary.org00:30, 28 февруари 2016создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org22:09, 26 март 2012создадена со најавување(?)11
uz.wiktionary.org21:37, 8 февруари 2015создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org23:15, 4 март 2012создадена со најавување(?)6
vec.wikisource.org06:05, 13 март 2012создадена со најавување(?)2
vep.wikipedia.org20:38, 19 мај 2012создадена со најавување(?)1
ve.wikipedia.org00:37, 5 мај 2012создадена со најавување(?)1
vi.wikipedia.org02:17, 17 март 2012создадена со најавување(?)35
vi.wikibooks.org02:38, 3 мај 2012создадена со најавување(?)1
vi.wikiquote.org04:00, 8 април 2012создадена со најавување(?)1
vi.wikisource.org21:55, 17 јули 2012создадена со најавување(?)0
vi.wikivoyage.org03:29, 11 мај 2019создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org04:18, 15 јуни 2015создадена со најавување(?)1
vls.wikipedia.org23:05, 4 март 2012создадена со најавување(?)2
vo.wikipedia.org23:03, 15 март 2012создадена со најавување(?)2
vo.wiktionary.org00:12, 19 март 2012создадена со најавување(?)1
war.wikipedia.org05:21, 15 февруари 2012создадена со најавување(?)3
wa.wikipedia.org02:11, 10 мај 2012создадена со најавување(?)1
wa.wiktionary.org23:46, 1 мај 2012создадена со најавување(?)1
www.wikidata.org20:17, 2 ноември 2012создадена со најавување(?)1.939
wikimania2007.wikimedia.org10:43, 15 август 2020создадена со најавување(?)0
wikimania2009.wikimedia.org18:59, 4 јули 2020создадена со најавување(?)1
wikimania2012.wikimedia.org01:22, 5 мај 2012создадена со најавување(?)94
wikimania2013.wikimedia.org22:01, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
wikimania2014.wikimedia.org04:23, 5 јануари 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2015.wikimedia.org00:27, 11 февруари 2015создадена со најавување(?)0
wikimania2016.wikimedia.org07:26, 14 јануари 2016создадена со најавување(?)1
wikimania2017.wikimedia.org01:02, 23 декември 2017создадена со најавување(?)0
wikimania2018.wikimedia.org22:45, 20 јануари 2018создадена со најавување(?)0
wikimania.wikimedia.org13:40, 1 февруари 2019создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org06:56, 15 април 2012создадена со најавување(?)3
wo.wikiquote.org03:28, 30 март 2013создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org06:17, 6 мај 2012создадена со најавување(?)4
xal.wikipedia.org02:16, 31 март 2012создадена со најавување(?)1
xh.wikipedia.org01:14, 22 март 2012создадена со најавување(?)1
xmf.wikipedia.org06:41, 19 јуни 2012создадена со најавување(?)4
yi.wikipedia.org04:11, 18 март 2012создадена со најавување(?)3
yi.wiktionary.org04:11, 18 март 2012создадена со најавување(?)1
yo.wikipedia.org07:52, 18 март 2012создадена со најавување(?)1
yue.wiktionary.org21:46, 22 април 2020создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org00:37, 5 мај 2012создадена со најавување(?)2
zea.wikipedia.org00:36, 29 јуни 2012создадена со најавување(?)1
zh-classical.wikipedia.org19:23, 11 февруари 2012создадена со најавување(?)6
zh-min-nan.wikipedia.org21:52, 26 март 2012создадена со најавување(?)4
zh-min-nan.wiktionary.org02:15, 29 јули 2012создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org20:26, 16 март 2012создадена со најавување(?)9
zh.wikipedia.org23:53, 11 февруари 2012создадена со најавување(?)38
zh.wikibooks.org01:54, 24 март 2012создадена со најавување(?)1
zh.wikinews.org02:12, 22 март 2012создадена со најавување(?)1
zh.wikiquote.org23:49, 30 март 2012создадена со најавување(?)3
zh.wikisource.org23:35, 19 март 2012создадена со најавување(?)1
zh.wikiversity.org21:46, 22 април 2020создадена со најавување(?)0
zh.wikivoyage.org06:56, 27 јануари 2014создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org01:33, 2 април 2012создадена со најавување(?)1
zu.wikipedia.org18:10, 31 март 2012создадена со најавување(?)4
zu.wiktionary.org06:00, 21 декември 2012создадена со најавување(?)0