Потребни податотеки

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Следните податоци се меѓускладирани, последен пат подновени во 09:19, 26 мај 2022 г. Во меѓускладот се достапни највеќе 5.000 записи.

Следниве податотеки се користат, но не постојат. Податотеките од други складишта може да се наведени дури и ако постојат. Таквите ќе бидат поништени од списокот. Покрај ова, страниците што содржат податотеки кои не постојат се наведени на Категорија:Страници со прекинати врски до податотеки.

Подолу се прикажани до 50 ставки во опсег од 1 до 50.

Погледајте (претходни 50 | следни 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

 1. Податотека:Redirectltr.png‏‎ (33 врски)
 2. Податотека:Redirect arrow without text.svg‏‎ (13 врски)
 3. Податотека:Crystal Clear action run.svg‏‎ (12 врски)
 4. Податотека:Example.png‏‎ (11 врска)
 5. Податотека:Commons-logo.svg‏‎ (10 врски)
 6. Податотека:Green check.svg‏‎ (9 врски)
 7. Податотека:Wikipedia-logo.png‏‎ (9 врски)
 8. Податотека:At sign.svg‏‎ (8 врски)
 9. Податотека:Wikimedia Community Logo.svg‏‎ (8 врски)
 10. Податотека:Padlock.svg‏‎ (7 врски)
 11. Податотека:Chess tile.svg‏‎ (6 врски)
 12. Податотека:Chess tile .svg‏‎ (6 врски)
 13. Податотека:Filing cabinet icon.svg‏‎ (6 врски)
 14. Податотека:Nutshell.png‏‎ (5 врски)
 15. Податотека:Cmbox notice.png‏‎ (4 врски)
 16. Податотека:Wikiquote-logo.svg‏‎ (4 врски)
 17. Податотека:Wiktionary-logo.svg‏‎ (4 врски)
 18. Податотека:100 percent.svg‏‎ (3 врски)
 19. Податотека:25%.png‏‎ (3 врски)
 20. Податотека:50%.png‏‎ (3 врски)
 21. Податотека:75%.png‏‎ (3 врски)
 22. Податотека:Crystal Clear app clock.svg‏‎ (3 врски)
 23. Податотека:Dish of crawdads.jpg‏‎ (3 врски)
 24. Податотека:Information icon.svg‏‎ (3 врски)
 25. Податотека:Symbol question.svg‏‎ (3 врски)
 26. Податотека:Wikibooks-logo.svg‏‎ (3 врски)
 27. Податотека:Wikinews-logo.png‏‎ (3 врски)
 28. Податотека:Wikisource-logo.png‏‎ (3 врски)
 29. Податотека:Wikispecies-logo.png‏‎ (3 врски)
 30. Податотека:1leftarrow.png‏‎ (2 врски)
 31. Податотека:2rightarrow.png‏‎ (2 врски)
 32. Податотека:Admin mop.PNG‏‎ (2 врски)
 33. Податотека:Ambox notice.png‏‎ (2 врски)
 34. Податотека:BTS Surasak Aug2014.jpg‏‎ (2 врски)
 35. Податотека:Blue check.svg‏‎ (2 врски)
 36. Податотека:Button sig.png‏‎ (2 врски)
 37. Податотека:Crystal Clear action exit.svg‏‎ (2 врски)
 38. Податотека:Crystal Clear app xmag.svg‏‎ (2 врски)
 39. Податотека:Edit-paste.svg‏‎ (2 врски)
 40. Податотека:Exquisite-khelpcenter.png‏‎ (2 врски)
 41. Податотека:Flag of Malaysia.svg‏‎ (2 врски)
 42. Податотека:Flag of Russia.svg‏‎ (2 врски)
 43. Податотека:Icona de la Tertúlia de la Taverna de la Viquipèdia.png‏‎ (2 врски)
 44. Податотека:Imbox notice.png‏‎ (2 врски)
 45. Податотека:Metawiki.svg‏‎ (2 врски)
 46. Податотека:Padlock-silver-medium.svg‏‎ (2 врски)
 47. Податотека:Robot icon.svg‏‎ (2 врски)
 48. Податотека:Signature icon.png‏‎ (2 врски)
 49. Податотека:Vince češma 01.JPG‏‎ (2 врски)
 50. Податотека:Wikimedia-logo.svg‏‎ (2 врски)

Погледајте (претходни 50 | следни 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).