Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Caulfield
  • Зачленет: 00:10, 17 март 2015 (пред 7 години)
  • Вкупно уредувања: 281.187
  • Број на приврзани сметки: 167
  • Глобална група: VRT-претставници за дозволи
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
af.wikipedia.org02:04, 19 јануари 2022создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org21:38, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org22:15, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org11:54, 7 јануари 2016создадена со најавување(?)0
ar.wikiquote.org18:26, 21 април 2018создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org17:03, 25 февруари 2020создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org10:44, 23 ноември 2017создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org22:11, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org22:17, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
bat-smg.wikipedia.org22:54, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org22:34, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org22:41, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org21:53, 14 мај 2015создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org23:25, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org23:34, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org23:59, 18 април 2015создадена со најавување(?)9
ceb.wikipedia.org23:45, 9 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ce.wikipedia.org00:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org00:36, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org13:00, 19 април 2015создадена со најавување(?)116.974patroller
cs.wikipedia.org21:59, 12 декември 2017создадена со најавување(?)1
cs.wikiquote.org16:49, 16 декември 2017создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org18:05, 7 септември 2017создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org12:45, 8 јануари 2017создадена со најавување(?)1
de.wikipedia.org11:28, 22 април 2015создадена со најавување(?)195autoreview
de.wikivoyage.org00:29, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org11:37, 12 октомври 2016создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org00:32, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org16:31, 23 февруари 2018создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org16:55, 2 мај 2015создадена со најавување(?)1
eml.wikipedia.org00:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)4
en.wikipedia.org09:23, 22 април 2015создадена со најавување(?)511extendedconfirmed
en.wikibooks.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)1
en.wikisource.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org18:01, 20 април 2015создадена со најавување(?)1
es.wikipedia.org00:10, 17 март 2015потврдено по е-пошта(?)64
es.wikiquote.org18:22, 27 декември 2017создадена со најавување(?)1
et.wikipedia.org00:41, 25 октомври 2015создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org03:32, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org01:27, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org01:28, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org23:37, 7 мај 2015создадена со најавување(?)4
fr.wikipedia.org00:10, 17 март 2015потврдено по е-пошта(?)298
fr.wikiquote.org13:15, 23 јануари 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org20:11, 7 ноември 2017создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org17:56, 9 март 2018создадена со најавување(?)2
fy.wikipedia.org02:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org12:36, 21 јули 2021создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org02:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org04:29, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org04:36, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org04:40, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org11:27, 14 септември 2017создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org23:07, 26 април 2021создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org12:11, 19 октомври 2016создадена со најавување(?)1
ht.wikipedia.org05:57, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org17:22, 2 ноември 2015создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org06:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org06:26, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org10:59, 10 октомври 2017создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org03:38, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org06:32, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org06:40, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org06:45, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org00:10, 17 март 2015домашно вики(?)132.929sysop
it.wikibooks.org23:51, 3 април 2015создадена со најавување(?)0
it.wikinews.org00:10, 17 март 2015потврдено по е-пошта(?)62
it.wikiquote.org15:34, 16 мај 2015создадена со најавување(?)6.898autopatrolled
it.wikisource.org10:54, 18 март 2015потврдено со лозинка(?)3
it.wikiversity.org12:45, 16 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org16:07, 10 септември 2015создадена со најавување(?)158
it.wiktionary.org18:58, 28 септември 2016создадена со најавување(?)1
ja.wikipedia.org16:47, 16 септември 2017создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org07:25, 13 декември 2017создадена со најавување(?)1
ka.wikipedia.org07:30, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org07:39, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org04:41, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org08:31, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org18:36, 2 октомври 2017создадена со најавување(?)4
lb.wikipedia.org18:17, 22 јуни 2017создадена со најавување(?)1
lij.wikipedia.org13:25, 17 февруари 2017создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org15:47, 13 април 2015создадена со најавување(?)3
login.wikimedia.org10:54, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org10:41, 20 април 2017создадена со најавување(?)1
lv.wikipedia.org09:13, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org13:35, 4 декември 2019создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org10:54, 18 март 2015создадена со најавување(?)10
mg.wikipedia.org15:17, 6 април 2017создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org10:03, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org10:55, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org11:01, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org06:18, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org10:59, 10 октомври 2017создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org11:15, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org13:24, 17 февруари 2017создадена со најавување(?)1
nds.wikipedia.org06:40, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org06:44, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org18:32, 24 април 2015создадена со најавување(?)19
nn.wikipedia.org11:44, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org11:52, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org17:44, 5 октомври 2017создадена со најавување(?)1
oc.wikipedia.org11:58, 13 декември 2017создадена со најавување(?)3
pa.wikipedia.org12:23, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org07:34, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org22:12, 18 април 2015создадена со најавување(?)3
pl.wikiquote.org12:38, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pl.wiktionary.org17:12, 21 јуни 2017создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org11:37, 12 октомври 2016создадена со најавување(?)7
pnb.wikipedia.org12:48, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org00:10, 17 март 2015потврдено по е-пошта(?)37
pt.wikiquote.org08:16, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org11:27, 26 јуни 2015создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org08:22, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org20:22, 3 јануари 2016создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org23:56, 25 април 2015создадена со најавување(?)2
ru.wikinews.org13:28, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org13:35, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org17:36, 11 септември 2021создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org18:14, 22 јуни 2017создадена со најавување(?)5
sco.wikipedia.org14:07, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org16:22, 27 јуни 2017создадена со најавување(?)6
sh.wikipedia.org17:07, 28 март 2017создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org11:48, 11 октомври 2017создадена со најавување(?)2
sk.wikipedia.org14:41, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sk.wikiquote.org15:21, 31 март 2018создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org12:59, 25 март 2017создадена со најавување(?)4
wikisource.org11:24, 17 ноември 2016создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org15:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org13:47, 18 март 2015создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org11:05, 12 мај 2015создадена со најавување(?)1
sr.wikipedia.org16:56, 23 мај 2017создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org16:53, 4 јуни 2015создадена со најавување(?)9
sv.wikisource.org15:25, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org10:05, 21 септември 2017создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org10:25, 11 јули 2019создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org15:58, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org15:51, 24 април 2015создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org16:06, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org16:56, 2 февруари 2017создадена со најавување(?)5
tt.wikipedia.org16:18, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org11:06, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org12:38, 5 август 2017создадена со најавување(?)1
uk.wikinews.org12:27, 5 септември 2018создадена со најавување(?)0
uk.wikiquote.org12:27, 5 септември 2018создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org16:39, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org16:49, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org15:47, 13 април 2015создадена со најавување(?)2
vi.wikipedia.org12:02, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org19:34, 31 октомври 2017создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org12:11, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org12:13, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org12:14, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org10:54, 18 март 2015потврдено со лозинка(?)22.940
wikimania.wikimedia.org12:25, 14 јуни 2021создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org17:22, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org17:27, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org17:32, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org17:41, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org15:23, 8 септември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wikiquote.org17:44, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0