Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: BotMultichill
  • Зачленет: 19:27, 27 мај 2008 (пред 14 години)
  • Вкупно уредувања: 48.777.129
  • Број на приврзани сметки: 460
  • Глобална група: Глобални ботови
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)26
ab.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)60bot
ace.wikipedia.org00:14, 30 декември 2013создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.016bot
af.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4
ak.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)25bot
als.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.528bot
am.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.952bot
ang.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)601bot
ang.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
an.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5.019bot
arc.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)316bot
ar.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)10.503
ar.wikisource.org21:30, 10 август 2010создадена со најавување(?)4
ar.wikiversity.org21:50, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ar.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
arz.wikipedia.org23:38, 29 јуни 2013создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5.449
ast.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
as.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)85bot
av.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)510bot
ay.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)331bot
azb.wikipedia.org00:00, 6 март 2016создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.930
az.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)2
ban.wikipedia.org21:54, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.533bot
bat-smg.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.572bot
ba.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)153bot
bcl.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)49bot
be-tarask.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5.206bot
be.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.581bot
bg.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)14.521bot
bg.wikisource.org21:28, 10 август 2010создадена со најавување(?)7
bg.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
bh.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.482bot
bi.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)75bot
bjn.wikipedia.org01:54, 6 јануари 2014создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)123bot
bn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)7.877
bn.wikisource.org18:56, 22 август 2010создадена со најавување(?)1
bo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)232bot
bpy.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.902bot
br.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)8.641bot
br.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
bs.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)9.133
bs.wikisource.org19:13, 22 август 2010создадена со најавување(?)3
bug.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)56bot
bxr.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)48bot
ca.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)17.841bot
ca.wikibooks.org23:39, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikiquote.org23:42, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
ca.wikisource.org19:52, 10 август 2010создадена со најавување(?)19
ca.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
cbk-zam.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)255bot
cdo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)252bot
ceb.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.030bot
ce.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)218bot
chr.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)172bot
ch.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)43bot
chy.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)37bot
ckb.wikipedia.org13:38, 30 јуни 2013создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)31.113.455bot
co.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.212bot
co.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
crh.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)353bot
cr.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)145bot
csb.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.171bot
cs.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)32.049
cs.wikisource.org19:52, 10 август 2010создадена со најавување(?)52
cs.wikiversity.org00:50, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
cs.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
cu.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)463bot
cv.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.687bot
cy.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)7.480bot
cy.wikisource.org19:11, 22 август 2010создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)24.981
da.wikisource.org19:52, 10 август 2010создадена со најавување(?)2
da.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
de.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)56.837autoreview, bot
de.wikibooks.org15:03, 5 март 2009создадена со најавување(?)1
de.wikisource.org19:51, 10 август 2010создадена со најавување(?)55bot
de.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
din.wikipedia.org17:02, 10 мај 2020создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)435bot
dsb.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)109bot
dty.wikipedia.org21:54, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)504bot
dz.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)94bot
ee.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)146bot
el.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)10.392bot
el.wikisource.org19:51, 10 август 2010создадена со најавување(?)21
el.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
eml.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)235bot
en.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)310.824bot
en.wikibooks.org15:31, 6 март 2010создадена со најавување(?)1
en.wikiquote.org21:31, 25 јули 2021создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org19:12, 10 август 2010создадена со најавување(?)54
en.wikiversity.org07:06, 16 јануари 2018создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2
eo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)32.195bot
eo.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
es.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)41.498
es.wikibooks.org03:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wikisource.org19:12, 10 август 2010создадена со најавување(?)82
es.wikivoyage.org03:15, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
es.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
et.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)11.535bot
et.wikisource.org19:13, 22 август 2010создадена со најавување(?)1
et.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
eu.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)9.993bot
ext.wikipedia.org00:05, 30 декември 2013создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)8.105bot
fa.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)2
fa.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
ff.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)54bot
fiu-vro.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)445bot
fi.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)35.202
fi.wikisource.org19:51, 10 август 2010создадена со најавување(?)49
fi.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
fj.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)61bot
fo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.120bot
fo.wikisource.org19:11, 22 август 2010создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.262bot
frr.wikipedia.org02:00, 30 декември 2013создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)55.321
fr.wikisource.org19:12, 10 август 2010создадена со најавување(?)121
fr.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
fur.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)872bot
fy.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)Блокиран засекогаш.
Причина: Misbrûk fan dûbelde meidochnammen: Wurdt brûkt om sûnder oerlis te dwaan wat er wol.
  • уредување (на цело вики)
  • создавањето на кориснички сметки е блокирано
  • без можност за уредување на својата разговорна страница
3.283
fy.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
gag.wikipedia.org22:12, 1 јули 2013создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org16:04, 30 јуни 2013создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.117bot
ga.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)186bot
gcr.wikipedia.org21:54, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.604bot
gd.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)83bot
glk.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)87bot
gl.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5.983
gl.wikisource.org19:52, 10 август 2010создадена со најавување(?)18
gl.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
gn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)172bot
gor.wikipedia.org21:54, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)141bot
gu.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)199
gv.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)954bot
hak.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)169bot
ha.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)42bot
haw.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)138bot
he.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)18.760
he.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)1
he.wikivoyage.org05:18, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
he.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
hif.wikipedia.org09:20, 1 јули 2013создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.649bot
hi.wikisource.org03:07, 6 ноември 2020создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
hr.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)14.000bot
hr.wikisource.org19:54, 10 август 2010создадена со најавување(?)6
hr.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
hsb.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.305bot
ht.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.863bot
hu.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)13.546
hu.wikisource.org19:51, 10 август 2010создадена со најавување(?)30
hu.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
hy.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.538
hy.wikisource.org19:13, 22 август 2010создадена со најавување(?)8
hy.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
hyw.wikipedia.org15:26, 7 април 2019создадена со најавување(?)0
hz.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4
ia.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.544
ia.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
id.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)25.813bot
id.wikisource.org19:51, 10 август 2010создадена со најавување(?)1
id.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
ie.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)402bot
ie.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
ig.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)283bot
ik.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)65bot
ilo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)912bot
inh.wikipedia.org20:33, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)14.375bot
io.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
is.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)10.911
is.wikisource.org19:53, 10 август 2010создадена со најавување(?)2
is.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
it.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)36.174
it.wikibooks.org06:52, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org19:12, 10 август 2010создадена со најавување(?)31
it.wikiversity.org12:45, 16 февруари 2018создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org07:12, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4
iu.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)180bot
jam.wikipedia.org21:54, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)35.409
ja.wikisource.org21:29, 10 август 2010создадена со најавување(?)1
ja.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
jbo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)500bot
jv.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.637bot
jv.wikisource.org02:08, 9 август 2021создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org12:29, 19 ноември 2009создадена со најавување(?)45
kab.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)207bot
ka.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)12.223bot, trusted
kbd.wikipedia.org23:21, 31 декември 2013создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org21:36, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)204bot
ki.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)55bot
kk.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.933bot
kk.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
kl.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)84bot
km.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)292bot
kn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)987bot
kn.wikisource.org19:11, 22 август 2010создадена со најавување(?)1
koi.wikipedia.org00:48, 30 јуни 2013создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)19.062bot
ko.wikisource.org19:51, 10 август 2010создадена со најавување(?)19
ko.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
krc.wikipedia.org23:39, 31 декември 2013создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.429bot
ks.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)130bot
ku.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.825bot
ku.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
kv.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)116bot
kw.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.009bot
ky.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)233bot
lad.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.600
la.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)11.565
la.wikisource.org19:12, 10 август 2010создадена со најавување(?)28
la.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
lbe.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)52bot
lb.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)7.526bot
lez.wikipedia.org18:23, 13 јуни 2015создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org21:36, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)45bot
lij.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)853bot
li.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.588bot
li.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)0
li.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
lmo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)15.714bot
ln.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)659bot
lo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)172bot
lrc.wikipedia.org19:57, 25 февруари 2016создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org08:27, 30 декември 2013создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)16.077bot
lt.wikisource.org21:29, 10 август 2010создадена со најавување(?)4
lt.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4
lv.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)9.320
mai.wikipedia.org18:24, 13 јуни 2015создадена со најавување(?)0
map-bms.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.510bot
mdf.wikipedia.org00:48, 30 јуни 2013создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)0
mg.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)287bot
mhr.wikipedia.org00:37, 2 јули 2013создадена со најавување(?)0
mh.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)32
min.wikipedia.org00:36, 2 јули 2013создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)829bot
mk.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.699bot
mk.wikisource.org19:11, 22 август 2010создадена со најавување(?)3
ml.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.305bot
ml.wikisource.org19:11, 22 август 2010создадена со најавување(?)1
mn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)750bot
mnw.wikipedia.org21:54, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org00:48, 30 јуни 2013создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.120bot
mr.wikisource.org11:05, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)8.799bot
ms.wiktionary.org11:09, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
mt.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)636bot
mwl.wikipedia.org05:26, 30 декември 2013создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org11:50, 13 јуни 2015создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)83bot
mzn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)124bot
nah.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.162bot
nap.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.630bot
nap.wikisource.org16:56, 30 септември 2019создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)844bot
nds-nl.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.777bot
nds.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)6.840bot
nds.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
ne.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)408
new.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)6.719bot
ng.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)27
nl.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008домашно вики(?)360.788bot
nl.wikibooks.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.903bot
nl.wikisource.org22:01, 3 февруари 2009создадена со најавување(?)27
nl.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.496
nn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)15.054bot
nov.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.754bot
no.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)38.994
no.wikiquote.org11:53, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
no.wikisource.org18:47, 22 август 2010создадена со најавување(?)2
no.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
nrm.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.430bot
nso.wikipedia.org17:25, 2 јануари 2014создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)147bot
ny.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)52bot
oc.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)9.627bot
oc.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
olo.wikipedia.org20:33, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)140bot
or.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)465bot
os.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.991bot
pag.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)233bot
pam.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.853bot
pap.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)202bot
pa.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)134bot
pcd.wikipedia.org19:54, 26 декември 2009создадена со најавување(?)2
pdc.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)508bot
pfl.wikipedia.org12:46, 4 јануари 2014создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)113bot
pi.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.305bot
pl.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)58.722
pl.wikibooks.org12:35, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pl.wikisource.org19:51, 10 август 2010создадена со најавување(?)36
pl.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
pms.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.977bot
pnb.wikipedia.org20:58, 1 јули 2013создадена со најавување(?)0
pnt.wikipedia.org23:15, 31 декември 2013создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)380bot
pt.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)55.172bot
pt.wikibooks.org13:02, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
pt.wikisource.org19:52, 10 август 2010создадена со најавување(?)33
pt.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4
qu.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.999bot
rm.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)395bot
rmy.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)239bot
rn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)37bot
roa-rup.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)239bot
roa-tara.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)134bot
ro.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)12.847bot
ro.wikisource.org19:53, 10 август 2010создадена со најавување(?)32
ro.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
rue.wikipedia.org23:27, 31 декември 2013создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)44.655uploader
ru.wikisource.org19:12, 10 август 2010создадена со најавување(?)59
ru.wikiversity.org13:46, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
rw.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)149bot
sah.wikipedia.org23:31, 18 ноември 2009создадена со најавување(?)394
sa.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)433bot
scn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.409bot
scn.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
sco.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)758bot
sc.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)184bot
sd.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)123bot
se.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.425bot
se.wikimedia.org14:20, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)47bot
shn.wikipedia.org20:33, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5.572bot
simple.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)21.521
simple.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4
si.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)239bot
sk.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)16.812bot
sk.wikibooks.org14:49, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sk.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)0
sk.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
sl.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)14.668bot
sl.wikisource.org19:53, 10 август 2010создадена со најавување(?)6
sl.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
sm.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)147bot
sn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)32bot
wikisource.org15:02, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)492bot
species.wikimedia.org15:05, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5.693bot
sq.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
srn.wikipedia.org17:28, 31 декември 2013создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)14.816
sr.wikisource.org19:51, 10 август 2010создадена со најавување(?)3
sr.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
ss.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)135bot
stq.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4bot
st.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)102bot
st.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
su.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.103bot
sv.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)45.524
sv.wikibooks.org15:23, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sv.wikisource.org19:52, 10 август 2010создадена со најавување(?)5
sv.wikiversity.org15:26, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sv.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
sw.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)8.328bot
sw.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
szl.wikipedia.org23:55, 1 јули 2013создадена со најавување(?)0
szy.wikipedia.org15:46, 10 мај 2020создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.331bot
ta.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)1
ta.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
tcy.wikipedia.org21:54, 9 мај 2020создадена со најавување(?)0
test2.wikipedia.org06:26, 22 март 2018создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)111
test.wikidata.org22:53, 13 јануари 2016создадена со најавување(?)37bot
tet.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)327bot
te.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.663bot
te.wikibooks.org07:40, 5 јули 2021создадена со најавување(?)0
te.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)2
te.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
tg.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.739bot
th.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)10.963bot
th.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)2
ti.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)35bot
tk.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)546bot
tl.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.464bot
tn.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)46bot
to.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)177bot
tpi.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)315bot
tr.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)18.494
tr.wikisource.org19:52, 10 август 2010создадена со најавување(?)13
tr.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
ts.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)56bot
tt.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5.112bot
tum.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)32bot
tw.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)32bot
tyv.wikipedia.org19:43, 13 јуни 2015создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)408bot
udm.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)411bot
ug.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)203bot
uk.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)15.323bot
uk.wikisource.org21:28, 10 август 2010создадена со најавување(?)3
uk.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
ur.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.340bot
ur.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
uz.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.244bot
vec.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)3.536bot
vep.wikipedia.org22:40, 29 јуни 2013создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)62bot
vi.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)13.985
vi.wikibooks.org16:59, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikiquote.org17:02, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
vi.wikisource.org21:28, 10 август 2010создадена со најавување(?)6
vi.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
vls.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.360bot
vo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)17.035bot
vo.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
war.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)982bot
wa.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.052bot
wa.wikisource.org14:58, 16 декември 2020создадена со најавување(?)0
wa.wiktionary.org17:14, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org12:35, 17 февруари 2013создадена со најавување(?)15.627.502bot
wo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)339bot
wuu.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)201
xal.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)70bot
xh.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)115bot
xmf.wikipedia.org20:26, 1 јули 2013создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)2.500bot
yi.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)1
yo.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)181bot
za.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)53bot
zea.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)526bot
zh-classical.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)659bot
zh-min-nan.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)1.380bot
zh-min-nan.wikisource.org19:12, 22 август 2010создадена со најавување(?)1
zh-min-nan.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
zh-yue.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)4.934bot
zh.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)27.559
zh.wikisource.org19:52, 10 август 2010создадена со најавување(?)5
zh.wikivoyage.org17:47, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)5
zu.wikipedia.org19:27, 27 мај 2008потврдено со лозинка(?)180bot